Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Szelki [Aerial shells] C.D.(str. 21 - 40)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 17, 18, 19  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Fajerwerki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Piroman2



Do³±czy³: 12 Maj 2002
Posty: 834
Sk±d: z mo¼dzierza ;)

PostWys³any: Wto Sie 22, 2006 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
(jedna sprawa, doda³em jeszcze parê zdjêæ to mojego posta).

Nostra, dwa Visco w opó¼niaczu s± ok i podobaja mi siêSmile Równie dobrze mo¿esz stosowaæ takie rozwi±zanie w cylindrach, a nie dawaæ pseudo-crossmatch'a.
Visco nie jest tak z³y, jak widaæ ja go stosuje w kalibrach 2" tyle ¿e jest odpowiednio wykonany i na koniec uzbrojony (zdjêcia wy¿ej).

Interesuje mnie co oznacza Falls na Twoich szelkach? Ch s±dze ¿e to chryzantema... Falls hm.. czekam na odpowied¼Smile
(bo jak my¶le dobrze, to ciekawi mnie jak to dzia³a... Wink )

Cytat:
.. pare ma³ych i dwa 2" cylindryki jeszcze puste sa :]

Mi siê wydaje czy te dwa 2" karnisterki s± tak¿e obklejone paskami?? Bo jak tak to jest tutaj pewna nie¶cis³o¶æ....
------------------
LINK DO you send it jakby kto¶ mia³ problemy ze ¶ci±gniêciem filmu
http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=91ED211A51EE2151
------------------
pzdr.
P2

_________________
Szelka jest ma³ym nasionkiem, z którego na niebie wyrasta piêkny kwiat.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Bada Bum



Do³±czy³: 03 Wrz 2004
Posty: 44

PostWys³any: Sro Wrz 06, 2006 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie.
No có¿ jak tak cz³owiek siê napatrzy to a¿ serce ro¶nie, piêkne szeleczki.
Ja niestety mam kilkumiesiêczn± przerwê ale jesieni± zacznê kolejne testy.
Je¿eli móg³bym co¶ zasugerowaæ, to spróbowa³ bym zmniejszyæ ilo¶æ ( moc) bursta.
Powinno to w jakim¶ stopniu poprawiæ zapalno¶æ gwiazdek.
Co do szelek kulistych to zasugerowa³ bym stosowanie na korpusy tektury „eskaboard”(chyba tak siê to pisze) i ewentualne nacinanie korpusu od ¶rodka.
Piêknie wysz³y white glitter a golden glitter 3 i golden chryzantemum 4 by³y powalaj±ce.
A przy okazji mam pytanie gdzie mo¿na kupiæ aluminium flitter i spheroidal za rozs±dne pieni±dze?

Pozdrawiam

_________________
BURDELLO BUM BUM !!!
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Piroman2



Do³±czy³: 12 Maj 2002
Posty: 834
Sk±d: z mo¼dzierza ;)

PostWys³any: Sro Wrz 06, 2006 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziêki za wskazówki Bada - Bum'ie. Burst to fakt.. pokombinuje z ilo¶ci± prochu do no¶nika.
A co do Aluminium to spheroidal Irkacek (najdrobniejsze) i KeteN (grubsze).
Flitter mial User.. to bylo te 0,21mm, ale z tego co wiem teraz go ju¿ nie ma.

_________________
Szelka jest ma³ym nasionkiem, z którego na niebie wyrasta piêkny kwiat.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Nostra



Do³±czy³: 10 Cze 2006
Posty: 200

PostWys³any: Czw Wrz 07, 2006 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piroman2 napisa³:
Witam
(jedna sprawa, doda³em jeszcze parê zdjêæ to mojego posta).
Interesuje mnie co oznacza Falls na Twoich szelkach? Ch s±dze ¿e to chryzantema... Falls hm.. czekam na odpowied¼Smile
(bo jak my¶le dobrze, to ciekawi mnie jak to dzia³a... Wink )


falls... mieszanina gwiazdkowa Very Happy chyba znasz sk³ad

Cytat:
Mi siê wydaje czy te dwa 2" karnisterki s± tak¿e obklejone paskami?? Bo jak tak to jest tutaj pewna nie¶cis³o¶æ....


tego nie rozumiem w z±b... jakie paski? dla mnie sa takie same te szelki, obklejone tylko papierem pakowym.. teraz ja czekam na odpowied¼ : P

P.S. sory za odpowied¼ tak pó¼no, ale nie zauwa¿y³em tego posta : )

_________________


Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Piroman2



Do³±czy³: 12 Maj 2002
Posty: 834
Sk±d: z mo¼dzierza ;)

PostWys³any: Czw Wrz 07, 2006 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli dobrze my¶la³em, mieszanka Falls,... Aluminium p³atkowe (srebrzanka) tam stosujesz?Smile Jak to dzia³a, ciekawi mnnie po prostu bo nie robi³em, a mieszanka tania i wydaje siê ¿e bêdzie ciekawy efekt dawaæ..
A co do pasków to nie wa¿ne, przyjrza³em siê fotkom jeszcze raz i ju¿ wiem oco chodzi.

----------------------- edit
A ¿eby nie patrzeæ po innych stronach i aby dla wszystkich by³o jasne mieszanka Falls ma sk³ad nastêpuj±cy:
Falls [Shimizu]
KNO3 41g
Al 49g
S 4g
dex 6g
<ciête, 25% alc. - wg PFP database>

pzdr.
P2

_________________
Szelka jest ma³ym nasionkiem, z którego na niebie wyrasta piêkny kwiat.


Ostatnio zmieniony przez Piroman2 dnia Pi± Wrz 08, 2006 1:16 pm, w ca³o¶ci zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
MICHAL-RAKIETOMAN



Do³±czy³: 21 Sie 2005
Posty: 68

PostWys³any: Pi± Wrz 08, 2006 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Ja mieszanke falls bardzo polubilem,stosuje ja do komet,wychadza bardzo ladnie,stosuje glin platkowany 0,022m od usera ,jako lepiszcza uzywam lakieru nc(bardzo malo,mieszanka musi byc "srednio sucha" tzn sypka)
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Nostra



Do³±czy³: 10 Cze 2006
Posty: 200

PostWys³any: Nie Pa¼ 01, 2006 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w koñcu odpali³em te szelki cylindryczne co widaæ Very Happy niestety ciut jasno... potem deszcz i 3 szelki 2" oraz jedna 1,2" zosta³a... wiêc mam film z 2 szelek tylko (znaczy jednej 1,2" kumpel nie z³apa³ ^^, a w jednej 2" ZEROWA zapalno¶æ gwiazdek... )
tylko dodam ¿e pierwsza szelka to 1,2" a druga 2"... nie wiem jak dodawaæ napisy na klipie ^^ kto¶ pomo¿e?

http://download.yousendit.com/5E8A55073D412CEA

zajmuje tylko 1,7 mb Very Happy

Wnioski mam ju¿ Very Happy

- chyba za wysoko 2" albo za ma³a grubo¶æ ¶cianek... bo na filmie 1,2" wygl±da lepiej
- ca³e szczê¶cie ¿e dla 2" da³em 10g pcz a dla 1,2" 5g bo gdybym da³ 25g to by by³o samobójstwo
- mialem 2 mortarty dla 1,2" jeden jakie¶ 40cm a drugi 2x mniej... co tu du¿o mówiæ... widac ró¿nicê...
- nie mam pojêcia czemu ZEROWA zapalno¶æ... gwiazdki to falls z primerem pcz (a na filmie widaæ ³adn± zapalno¶æ), TT, Chryzantemy i Golden Wave (primer pcz)... muszê pomy¶leæ nad tym Very Happy
- odpalaæ ciut pó¼niej... za jasno Very Happy

Ostatni wsniosek: Kocham Piro Very Happy Very Happy Very Happy

Teraz prosze o komenty Very Happy przyznam ¿e zw³aszcza zalezy mi na P2 bo pomóg³ mi z pcz itp Very Happy no i jako¶ najbardziej z forum go lubiê Laughing (taa wazelina cieknie Laughing )

Koman napisa³:
"- chyba za wysoko 2" albo za ma³a grubo¶æ ¶cianek... bo na filmie 1,2" wygl±da lepiej "

nie powiedzia³ bym. mi sie 2" lepiej podoba³a. z tej 1,2" to jakby gwiazdy do³em uciek³y.. a 2" to ju¿ prawie "kulisty" rozrzut. jeszcze gdyby gwiazdy mia³y te same rozmiary...( to niejest tak du¿o pracy Cool ) wysoko¶æ tródno oszacowaæ. szele ca³kiem ³adne. polecam wiêcej wagi przywi±zaæ do zatyczek. we¼ równe gwiazdy i umie¶æ je ze wszystkich stron brusta. stawiam ¿e brust to H3 ( herbatka?). mo¿esz na pocz±taku daæ z 1g FB, tzn tam gdzie opu¼niacz podpala brust daj FB w papierku. korpus ze 4mm i zatyczki ponacinaj ¿eby sie ³atwiej rozlatywa³y. ( taki sekrecik na ³adn± 2" Wink )


no w³a¶nie... wstyd mówiæ, ale burst to stary pcz jeszcze (miota³em jakies 60cm/s pcz) a ten burst to... 10cm/s wiêc i tak dobrze Laughing jak bym da³ tego nowego to by by³o lepiej...
nie herbatka a granulacik Very Happy no chyba ¿e chodzi³o Ci o herbatkê granulowan± hehe Very Happy

_________________




Ostatnio zmieniony przez Nostra dnia Nie Pa¼ 08, 2006 8:58 am, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Czarny Iwan
Go¶æ





PostWys³any: Pi± Pa¼ 06, 2006 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiêc tak...
Zdecydowanie odpalone o zbyt wczesnej porze, po rozrzucie a w³a¶ciwie jego braku, widacze szelka by³a nie dopracowana pod wzglêdem technologicznym.
Gwiazdki... widaæ na filmiku ze to nie by³a pewno nawet 50% zapalno¶ci lub by³o ma³o gwiazdek w korpusie.
A wiêc:
- Popracuj nad technik± wykonania kurpusu i odpowiednim dobraniem materia³u.
- Primer!
- Dopracuj LIFT !!! choæby zrób prasê z lewarka Wink
Ps: Pozwole sobie zacytowaæ Artpi'ego "Diabe³ tkwi w szczegó³ach" Wink
POzdrawiam
Czarny Iwan
Powrót do góry
Nostra



Do³±czy³: 10 Cze 2006
Posty: 200

PostWys³any: Sob Pa¼ 07, 2006 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie Iwan, ale lift? na razie nie narzekam... 10g na 100g to nie tak zle Very Happy a pcz mam bez kulowca, teraz w³asnie kombinuje nad zasilaczem Wink na sylwa jako burst bedzie h3, wiec rozrzut bedzie wiele lepszy i postraram sie zjechac do 6-8g pcz jako lifta Very Happy

P2, z niecierpliowscia czekam na Twojego posta Very Happy

P.S. sory za vrak polskich znakow, ale pisze jedna reka, bo druga zbita albo zlamana... Crying or Very sad

_________________


Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Piroman2



Do³±czy³: 12 Maj 2002
Posty: 834
Sk±d: z mo¼dzierza ;)

PostWys³any: Sob Pa¼ 07, 2006 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Czytaj±c dok³adniej Twoje.. - ekhmm.. dobrze dobrze, nazwijmy to wnioskami, oraz ogl±daj±c filmik to nasuwa mi siê na my¶l kilka zdañ.
Poniewa¿ ju¿ tam troszeczkê kombinujesz z piro, to moje s³owa bêda mia³y troszkê inny charakter, mianowicie s±dze ¿e maluteñka krytyka da Ci solidnego strza³a do roboty Cool

A co chcia³em pierwsze powiedzieæ? Prawie w ogóle nie poda³e¶ konkretnych danych dotycz±cych Twoich szelek, mo¿na powiedzieæ ¿e nie ma prawie nic.. Jaka budowa, rodzaj gwiazd,
Zaczynaj±c od miotaj±cego to ma³o nas obchodzi, to s± ³atwe rzeczy i sobie to ulepszysz, zwiêkszysz ilo¶æ itp.. ale ogólnie szelki lataj±..

Wiadomo najwa¿niejszy jest efekt na górze, nie znam szczegó³ów, ale z tego co widaæ to opakowanie jest zdecydowanie za s³abe, wyplu³o zatyczkê, czy np. opakowanie gdzie¶ posz³o w jednym miejscu i gwiazdki wyrzuci³o, posz³y sobie luzem w dó³.. taka ala rozprysk "parasolka".. mia³em taki kiedy¶. Zero jakiej¶ si³y rozprysku...
Nale¿y oczywi¶cie wzmocniæ najlepiej i opakowanie i polepszyæ ³adunek rozrywaj±cy.
U¿y³e¶ jakiego¶ dupowatego Pcz, tutaj tak¿e brak konkretnych danych, jakie granule, to wszystko ma cholernie wa¿ne znaczenie.
Sam wiesz da³e¶ burst kiszkowaty, to czego siê spodziewaæ? No jasne wiadomo czego - w³a¶nie takiego rozprysku.. przy czym jak pisa³em wy¿ej brak info o OBUDOWIE! a obudowa wspó³gra z rozrywaj±cym, w cylindrach obudowa tak¿e jest wa¿na!
To tak nie ma ¿e kulki musz± byæ zrobione na glanc, a cylindry to kawa³ rurki ze srajta¶my na szybko zaklepany z obu stron± gum± do ¿ucia.. Wink

Jak bêdziesz dawa³ film i JE¦LI bêdziesz mia³ ochotê (wcale nie zmuszam) us³yszeæ solidne info to musisz daæ do¶æ wiele danych, wtedy wiêksza szansa na lepsz± odpowied¼.
Wnioski Twoje takie dziwne, ogólnym chyba Twoim wnioskiem to jest to, aby zrobiæ to solidnie, daæ dobry burst, itp zapisaæ sobie to i sprawdziæ.

Dlaczego gwiazdki Ci siê nie zapali³y? To jest do¶æ ciekawe.. nie robi³em nigdy Falls.. ale ze sk³adu wcale nie wydaj± mi siê super ³atwo zapalne.. czasem i pcz mo¿e byæ za s³aby. A to te¿ zale¿y ile go da³e¶, jaki to by³ pcz i jaki kszta³t gwiadzek? I srele morele.. zawsze tych szczegó³ów za wiele - niestety.. to tylko utrudnia sprawê.
A do tego oczywi¶cie mia³e¶ swojego starego bursta.. a od ³adunku rozrywaj±cego zapalno¶æ gwiazdek oczywi¶cie tez zale¿y.. Ba! ca³a konstrukacja ma ogromny wp³yw na zapalno¶æ..

Takim lu¼nym tekstem Ci odpisa³em, my¶lê ¿e mo¿e Ciê on lekko rozweseli i zachêci do poprawy:) Tak¿e mam nadzieje ¿e nie zostanie on jako¶ ¼le odebrany, ¿e zrobi³e¶ partack± robotê kub co¶ w tym stylu...
ale sam chcia³e¶ abym Ci odpisa³, a za wiele z braku szczegó³ów - jak za¶ wspominam - nie mogê konkretniej Ci pomóc.

- - - - - - -
Koman napisa³:
[...] a 2" to ju¿ prawie "kulisty"

Prawie robi wielk± ró¿nicê Laughing Kolego Koman.. tam nie ma symetrycznego rozprysku, nie jest to zbli¿one do ko³a, a tym bardziej do kuli (karnisterki daj± co najwy¿ej p³askie ko³o, a nie 3d kule.. )
pzdr.
Pe dwa

_________________
Szelka jest ma³ym nasionkiem, z którego na niebie wyrasta piêkny kwiat.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
koman



Do³±czy³: 09 Kwi 2006
Posty: 58

PostWys³any: Sob Pa¼ 28, 2006 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://img271.imageshack.us/my.php?image=2710062154pg7.jpg
http://img285.imageshack.us/my.php?image=2710062158un9.jpg
http://img271.imageshack.us/my.php?image=2710062159wa3.jpg

moja 2" szelka kulista.
miotanie:
-mo¼dzie¿- 50cm
-proch- H3 2g + P.cz 9g
-lont - zielony Visco 2mm przyczepiony do quickmatcha
szelka:
-gwiazdy- ¿ó³te KClO3- 6, NaHCO3- 2, dekstryna- 2,( czê¶ci wagowe), gwiazdy mia³y rdzenie ze ¶wiszcza³y ale nie da³o to ¿adnego efektu.
-brust - H3 + ¶wiszcza³a ( ¶wiszcza³a zapala³a sie od lontu)
-opó¼niacz - visco 2mm z rozczochran± koñcówk± primerowan± H3.
-waga- 50g ( co do 0,1g)
-wnioski-
zbyt du¿e gwiazdy (mia³y ok. 8mm-1cm),
zbyt du¿y luz szelki w mo¼dzie¿u, ( mog³a polecieæ wy¿ej. na oko wznios³a sie na 40-50 m)

-plusy-
ogromny rozrzut gwiazd,
zapalno¶æ idealna,

szelka by³a robiona na podstawie pó³kól z plastiku, w³asnej produkcji.

_________________
obecnie koniec z piro


Ostatnio zmieniony przez koman dnia Nie Pa¼ 29, 2006 10:36 pm, w ca³o¶ci zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Piroman2



Do³±czy³: 12 Maj 2002
Posty: 834
Sk±d: z mo¼dzierza ;)

PostWys³any: Sob Pa¼ 28, 2006 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ma³a uwaga
je¶li opisujecie swoje szelki nie bêdzie ¼le gdy napiszecie to w stylu:
³adunek rozrywaj±cy - ... bla bla bla
³adunek miotaj±cy - proch X ilo¶æ n
obudowa - rureczka taka a taka, obklejana czy tam wi±zana, itp
opó¼niacz - visco czohrany Wink d³.3mm
gwiazdy - gwiazdy z piasku i kredy szkolnej, prasowane, ilo¶æ 50
itp.
Bêdzie czytelniej! i bêde mia³ wiêksza ochotê to czytac, do tego uwa¿am i¿ ka¿demu bêdzie milej i ³tawiej czytaæ wasze posty, bo tak to jest:

szelka 2 cale, z ha trojk± jako rozrywem plus gwiazdy na sodzie ulozone tak a tak, do tego lifcik w tej ilosci ale wysz³o mi dziwnie, a jutro odpale i zobacze co bedzie, acha no tak jeszcze wsadzilem gazete do mozdzierza by polepszyc wystrzal no i jeszce visco obtoczony w masie kakaowej zeby byl slodki Wink *

________________________________
*Mam nadzieje ¿e to bêdzie odebrane z humorem, nie chce nikogo przez to obraziæ,.. ja proponuje sposób zapisu który wierzcie mi pomo¿e i Wam, stosuje taki w swoim notatniku i u³atwia sprawe:)
Ka¿emu z bardziej obeznanych szelkowców ³atwiej bêdzie siê rozeznaæ w sprawie i szybciej Wam odpiszemy..

pzdr.
P2

_________________
Szelka jest ma³ym nasionkiem, z którego na niebie wyrasta piêkny kwiat.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
koman



Do³±czy³: 09 Kwi 2006
Posty: 58

PostWys³any: Sob Lis 04, 2006 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://img504.imageshack.us/my.php?image=0411061811cu7.jpg

moje 2 szelki 2".

cylindryczna:
- waga 74,5g,
- gwiazdy D1 glitter,
- brust H3 + ¶wiszcza³a,
- opó¼niacz visco 2mm, rozczochrany i primerowany H3,
kulista:
- waga 37,8g,
- gwiazdy D1 glitter, masa ma³ych gwiazd, chce uzyskaæ symetryczn± kule.
- brust H3 + ¶wiszcza³a,
- opó¼niacz visco 2mm, rozczochrany i primerowany H3,
obie szelki miotane m±czk± p.cz w ilo¶æ 15g. mo¼dzie¿ nie zakopany. odpalane quickmatchem opó¼nionym visco 2mm. przybitka bêdzie. innych szczegó³ów konstrukcji nie zdradzam.
niewiem czy wyjdzie zamie¿ony efekt poniewa¿ te gwiazdy robi³em pierwszy raz, na gline bright poniewa¿ spherical narazie nie posiadam.
szelki jeszcze nie odpalone. czekam na lepsze warunki pogodowe. filmów nie bêdzie Crying or Very sad . ale po testach edytuje i napisze wnioski Wink

_________________
obecnie koniec z piro
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Arkadiusz
Go¶æ





PostWys³any: Nie Lis 12, 2006 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szelki profesjonalne do jakiej podklasy nale¿± wg ADR Question . Na 99 % do 1.3 ale pewno¶ci nie mam. A czy s± takie co nale¿± do podklasy 1.2 Question


Pozdr. A
Powrót do góry
B&G



Do³±czy³: 12 Wrz 2003
Posty: 275
Sk±d: Uæ

PostWys³any: Nie Lis 12, 2006 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby okre¶lic klasê ADR musisz przeprowadzic badania - uzyskac certyfikat, lub jak wolisz zap³acic za czyj¶ podpis Smile
A szelki zalicza siê bardzo ró¿nie. Np. 8 calowe i "tytany" do 1.1G.
G.M.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Arkadiusz
Go¶æ





PostWys³any: Nie Lis 12, 2006 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

B&G napisa³:
Aby okre¶lic klasê ADR musisz przeprowadzic badania - uzyskac certyfikat, lub jak wolisz zap³acic za czyj¶ podpis Smile
A szelki zalicza siê bardzo ró¿nie. Np. 8 calowe i "tytany" do 1.1G.
G.M.



Przyk³ad jasnej i klarownej odpowiedzi , dziêki . Chodzi³o mi o t± minimaln± klasê.

Pozdr. A
Powrót do góry
Nostra



Do³±czy³: 10 Cze 2006
Posty: 200

PostWys³any: Pi± Lis 17, 2006 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to ¿eby Wam zmoblizowa³o Very Happy Pierwsza to 15 korpusów 2", opó¼niacze visco jeszcze nie zaprimerowane...
Druga to umieszczenie 12 sztuk ma³ych (pszczó³ek, szelek hukowych, szelek z 2 gwiazdkami) w 2" szelce...






_________________


Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
koman



Do³±czy³: 09 Kwi 2006
Posty: 58

PostWys³any: Sob Lis 18, 2006 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jednak nie bêde edytowa³, bo nikt nie przeczyta. Wink
nie odpala³em d³ugo bo my¶la³em ¿e za³atwie cyfrówke. ale sie nie uda³o... i w sumie dobrze bo obie szelki to klapa. Sad
jednak mój p.cz jest do ..... . obie szelki wybuch³y na tyle nisko ¿e gwiazdy dopala³y sie na ziemi. kulista na w³asnych pó³kulach mia³a ¶wietn± fragmentacje. powsta³a idealna symetryczna kula.
cylindryczna polecia³a troche wyzej. ale rozrzut by³ ca³kiem chaotyczny, ¿adnej symetrii.
i jak narazie koñcze prace z cylindrykami. zajme sie kulistymi.

mam jeszcze pytanie do P2.
dajesz przybitke do mo¼dzie¿a?? na pw. je¶li wogóle to nie tajemnica Crying or Very sad . Wink
Nie daje przybitki do mo¼dzierza, (kiedy¶ tylko tak robi³em), pisze na forum ¿e nie powinno siê dawaæ nic takiego.. Smile

heh... widaæ ile twój proch jest szybszy Wink

_________________
obecnie koniec z piro
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kaco1



Do³±czy³: 13 Pa¼ 2003
Posty: 130
Sk±d: Miasta

PostWys³any: Pon Lis 20, 2006 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Nostra widze ze robisz tak jak ja Very Happy Mam tylko jedno pytanie co jest na tym drugim zdjeciu w tej szelce zapakowane? Very Happy
Pozdrawiam kaco1

_________________
... ?!
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Nostra



Do³±czy³: 10 Cze 2006
Posty: 200

PostWys³any: Pon Lis 20, 2006 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

S± to minikorpusy (wchodzi ³adnie 12 sztuk), obecnie puste w ¶rodku, maj± byæ zape³nione: mikroszeleczki z 2 gwiadkami i mocnym burstem, szeleczki hukowe, pszczó³ki/muszki i mo¿e ma³e kometki Smile

Ok dzieki Very Happy

_________________


Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Fajerwerki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 17, 18, 19  Nastêpny
Strona 12 z 19

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP