Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Studia in¿ynieryjne na kierunku Materia³y Wysokoenergetyczne
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
lucjan23



Do³±czy³: 07 Gru 2003
Posty: 19

PostWys³any: Sro Mar 01, 2006 4:15 pm    Temat postu: Studia in¿ynieryjne na kierunku Materia³y Wysokoenergetyczne Odpowiedz z cytatem

Cze¶æ prosze was o odpowied¼.I nie odsy³ajcie mnie na google bo szuka³em nawet w katalogach uczelni.I dogrzeba³em siê tylko Politechniki Warszawskiej i WAT we wroc³awiu.
Je¿eli znacie jeszcze jakies inne uczelnie to prosze podajcie mi je.W ktorych oczywiscie jest kierunek Materia³y Wysokoenergetyczne.

Pozdro lucjan23

_________________
Lucjan23 GG:5163461
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Piroman2



Do³±czy³: 12 Maj 2002
Posty: 834
Sk±d: z mo¼dzierza ;)

PostWys³any: Sro Mar 01, 2006 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WAT jest w Warszawie, technologia mwys. energ. jest te¿ w Glwicach (podyplomowo 2lata)
_________________
Szelka jest ma³ym nasionkiem, z którego na niebie wyrasta piêkny kwiat.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Jeremi



Do³±czy³: 31 Sie 2004
Posty: 120

PostWys³any: Sro Mar 01, 2006 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Materia³y wysokoenergetyczne ? Masz na my¶li t³uszcz? Bo ten to jest naprawde wysokoenergetyczny. No my¶le ¿e biologia to nie tylko na wacie jest Wink.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Piroman2



Do³±czy³: 12 Maj 2002
Posty: 834
Sk±d: z mo¼dzierza ;)

PostWys³any: Sro Mar 01, 2006 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mówimy o technologii oleju ro¶linnego wzbogacanego który jest jeszcze bardziej energetyczny Neutral
_________________
Szelka jest ma³ym nasionkiem, z którego na niebie wyrasta piêkny kwiat.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
TIK TAK



Do³±czy³: 26 Gru 2003
Posty: 70

PostWys³any: Sro Mar 01, 2006 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

we wrocku chyba nie ma WAT jest tylko warszawski ?? tak mi sie przynajmniej wydaje ale jak masz jakies linki do stron wroc³awskiego watu to mozesz dac chetnie sobie zobacze ;]
_________________
jesli chcesz sciagnac cos z mojej strony wyslij mi PW to ja wlacze :]
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Tchemik



Do³±czy³: 11 Sty 2004
Posty: 496
Sk±d: Bytom

PostWys³any: Czw Mar 02, 2006 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piroman2 napisa³:
WAT jest w Warszawie, technologia mwys. energ. jest te¿ w Glwicach (podyplomowo 2lata)


U mnie jest roczna podyplomowka z MW.

Narazie na studiach dziennycxh nie ma specjalizacji, ale mam nadzieje ze za pare lat ja odtworzymy Razz

Pozdro
Tchemik

_________________

gg 2708094 Tchemik.Pl
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
pessos



Do³±czy³: 27 Cze 2004
Posty: 153
Sk±d: Trinneck

PostWys³any: Czw Mar 02, 2006 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tchemik napisa³:
(...) mam nadzieje ze za pare lat ja odtworzymy Razz

Daje wam na to dwa lata, potem sie obra¿e Razz Wink

_________________

plany na dzi¶ s± takie, ¿e ich nie ma
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Tchemik



Do³±czy³: 11 Sty 2004
Posty: 496
Sk±d: Bytom

PostWys³any: Czw Mar 02, 2006 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bierz sie do roboty, przychodz czesciej do mnie do laba, znajdzie sie jakas konkretna robota dla Ciebie, to i specjalizacja szybciej ruszy Razz

Pozdro
Tchemik

_________________

gg 2708094 Tchemik.Pl
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Rafa³



Do³±czy³: 27 Sty 2005
Posty: 81
Sk±d: to umiesz??

PostWys³any: Czw Mar 02, 2006 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy kto¶ sie orietuje moze czy sporo osob idzie na takie kierunki??
_________________
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
chicken2001



Do³±czy³: 10 Gru 2003
Posty: 67
Sk±d: Zabrze

PostWys³any: Czw Mar 02, 2006 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czy kto¶ sie orietuje moze czy sporo osob idzie na takie kierunki?


T³umów nie ma, przynajmniej w Gliwicach (ale tutaj to nie kierunek, wiêc mo¿e byc ró¿nie)

A przy okazji pytanie, czy kto¶ w tym roku wybiera sie na Tech Ch w Gliwicach?

_________________
Ka¿dego roku 10 razy wiêcej osób jest ofiar± spadaj±cych kokosów ni¿ ataków rekinów.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
SWAT
&& ( 2-gie ostrze¿enie )


Do³±czy³: 04 Gru 2005
Posty: 55

PostWys³any: Czw Mar 02, 2006 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam inne pytanie. Otó¿ w tym roku bêde koñczy³ liceum i ma pytanie. Jakie s± specjalizacje je¶li poszed³bym na studia kierunek MW.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Kouli



Do³±czy³: 25 Wrz 2005
Posty: 9
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Czw Mar 02, 2006 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sory za wcine do tematu ale mam pare pytañ...
koñcze gim i niewiem co bêde chcia³ robiæ w ¿ycu.. nawet nie wiem gdzie do szko³y ¶redniej i¶æ a o studiach juz nie mówie Very Happy my¶la³ewm o MW bo jestem z warszawy i daleko bym nie mia³ a piro to moje hobby

tchemik a co ty pracujesz tam na uczelni w gliwicach czy co Very Happy i o co ci chodzi³o z tym twoim labem ?
(na tym forum to ja ¿adko bywam bo zbyt t³oczne dla mnie wiêc puki co jestem tu noobem)
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
dr atom
Banita


Do³±czy³: 02 Mar 2006
Posty: 12
Sk±d: lubelskie

PostWys³any: Czw Mar 02, 2006 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na WAT jest wydzia³ chemi na 2 roku wybierasz specjalizacjê np.materia³y niebezpieczne http://www.wic.wat.edu.pl/strukt/che/Wybuchy.html
ja polecam AGH w Krakowie wydzia³ techniki j±drowej
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Tchemik



Do³±czy³: 11 Sty 2004
Posty: 496
Sk±d: Bytom

PostWys³any: Czw Mar 02, 2006 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kouli napisa³:
sory za wcine do tematu ale mam pare pytañ...
koñcze gim i niewiem co bêde chcia³ robiæ w ¿ycu.. nawet nie wiem gdzie do szko³y ¶redniej i¶æ a o studiach juz nie mówie Very Happy my¶la³ewm o MW bo jestem z warszawy i daleko bym nie mia³ a piro to moje hobby


No to idz do technikum chemicznego to Cie najlepiej do MW i Piro przygotuje!

Kouli napisa³:
tchemik a co ty pracujesz tam na uczelni w gliwicach czy co Very Happy i o co ci chodzi³o z tym twoim labem ?


Tak, pracuje na uczelni a dokladnie na Politechnice Slaskiej w Gliwicach.
A jesli chodzi o lab... Pessos czasem ze mna (z nasza grupa na uczelni) "wspolpracuje", choc ciezko to nazwac wspolpraca, ale chyba od tego semestru sie to zmieni Wink

Pozdro
Tchemik

_________________

gg 2708094 Tchemik.Pl
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
pessos



Do³±czy³: 27 Cze 2004
Posty: 153
Sk±d: Trinneck

PostWys³any: Czw Mar 02, 2006 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma sprawy wspomogê was moj± wiedz± która nieraz siê ju¿ mam nadziejê przyda³a Rolling Eyes

ale

Najpierw za³atwie swoje sprawy, wiesz ocb Wink A ty moglbys w tym czasie sie zastanowic nad jakas konkretna robota dla mnie. Wiesz tak jak mowilem: projekt - za³o¿enie i badamy, badamy, badamy do skutku Wink Wogóle to priorytetem jest narazie dla mnie wsio zalatwic, a potem moge e.w gadaæ z Szefem (mam nadzieje ze bedziesz os³ania³ ty³y podczas rozmowy Wink ) Trzeba to wsio jako¶ usystematyzowaæ, bo moje dotychczasowe wizyty to g³ównie gadanie kilka pytan kilka odpowiedzi i od czasu do czasu troche rozrywki (rurki z kebaba i te sprawy Rolling Eyes ) które notabene nie mia³y g³êbszego pod³o¿a naukowego Confused Wstêpnie widzimy siê w poniedzia³ek ale i tak jeszcze na starych zasadach bo sie jeszcze nie wyrobie z wszystkim Wink

_________________

plany na dzi¶ s± takie, ¿e ich nie ma
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Kouli



Do³±czy³: 25 Wrz 2005
Posty: 9
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Pi± Mar 03, 2006 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tchemiku znasz mo¿e takie technikum chemiczne z warszawy... technikum chemiczne nr 3 im. prof. dr J Zawadzkiego
(wiem ¿e jeste¶ z gliwic ale niewiem mo¿e te szko³y jako¶ wspó³pracuj± czy co¶ )
to jest chyba jedyne technikum chem w warszawie , i je¶li wiesz co¶ wiêcej na temat tej placówki chêtnie siê dowiem Very Happy
(bym poczyta³ na ich stronie czy co¶ ale nie bardzo maj±..)
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Tchemik



Do³±czy³: 11 Sty 2004
Posty: 496
Sk±d: Bytom

PostWys³any: Pi± Mar 03, 2006 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie mam pojecia o jakiej szkole mowisz a co za tym idzie nic na jej temat nie wiem.

Pozdro
Tchemik

_________________

gg 2708094 Tchemik.Pl
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
fox



Do³±czy³: 10 Lis 2003
Posty: 192
Sk±d: Wielkopolska

PostWys³any: Nie Mar 05, 2006 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obra³em drogê po przez TCH Politechniki Poznañskiej, potem bêdê startowa³ na specjalizacjê: chemia organiczna. A czas poka¿e co dalej, jak narazie po pó³ roku jak dla mnie to jest zajefajnie, tyle ¿e chemie analityczn± w³a¶nie rozpocz±³em i z tym ponoæ s± spore k³opoty, nawet w planie lekcyjnym zaznaczyli ¿e z powodu ma³ej liczby osób która zaliczy analkê plan mo¿e ulec zmianie. Naprawdê bardzo pocieszaj±ce Rolling Eyes .
A co do WAT-u to s³ysza³em ¿e jest siekana z matmy i fizy co oznacza ¿e je¿eli checie tam studiowaæ to trzeba odstawiæ chemie na bok a zaj±æ siê tym. To samo zreszt± zauwa¿y³em na swojej uczelni.

pozdrawiam

_________________
CAST AWAY
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora Adres AIM
pessos



Do³±czy³: 27 Cze 2004
Posty: 153
Sk±d: Trinneck

PostWys³any: Nie Mar 05, 2006 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POLITECHNIKA = MATEMATYKA I FIZYKA
No tak to bywa, ¿e czasem do celu dochodzi siê drog± zupe³nie okrê¿n± Wink Paradox na politechnikach jest taki, ¿e obojêtnie coby¶ nie studiowa³ ( a ju¿ napewno na kierunku in¿ynierskim) to pierwsze semestry wygl±daj± tak, jakby¶ studiowa³ fize i matme Rolling Eyes To samo mam. Ale ten okres trzeba przetrwaæ, s± to przedmioty typu "SITO" do odsiewu, bo chemia to ju¿ przecie¿ sama przyjemno¶æ Very Happy

_________________

plany na dzi¶ s± takie, ¿e ich nie ma
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
fox



Do³±czy³: 10 Lis 2003
Posty: 192
Sk±d: Wielkopolska

PostWys³any: Nie Mar 05, 2006 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to prawda matma i fiza to uczelniane sito. Niestety czasami nawet tak przyjemne przedmioty jak chemia mog± staæ siê najgorszym piek³em, a to za spraw± wyk³adowców.

pozdrowienia

_________________
CAST AWAY
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora Adres AIM
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP