Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Spalanie czołowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Rakietowe przedszkole
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Slav



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 30
Skąd: World

PostWysłany: Czw Kwi 17, 2008 11:07 pm    Temat postu: Spalanie czołowe Odpowiedz z cytatem

Witam

Wlasnie morduję sie z arkuszem nakki. Chce zrobic silnik marszowy ze spalaniem czołowym. Nie wiem jak wpisac to do arkusza.

Wklepalem srednice rdzenia = 0, powierzchnia rdzenia inhibitowana, pow zewnetrzna inhibitowana, koncowki nieinhibitowane.
No i tu jest zonk.. arkusz liczy mi spalanie na obu koncach paliwa, tymczasem na peno bedzie sie palilo od jednej strony. Poza tym przy probie przeliczenia tego wykres staje sie zupelnie nieczytelny. Web regression zbliza sie juz chyba do nieskonczonosci.
Czy ktos pomoglby mi w tej nierównej walce?

Pozdrawiam
Slawek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MIROR



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 264

PostWysłany: Pią Kwi 18, 2008 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym arkuszu nie da się ustawić spalania czołowego. Nadaje się natomiast do tego program SHJ.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Slav



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 30
Skąd: World

PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MIROR napisał:
W tym arkuszu nie da się ustawić spalania czołowego. Nadaje się natomiast do tego program SHJ.


Wielkie dzieki. Faktycznie program rewelacyjny. Ma małą wade: srednice krytyczna dyszy wpisuje sie z dokladnoscia do 1 mm. Ja potrzebowalbym cos miedzy 3 a 4 mm. Na razie posługuję sie metodą liniowe interpolacji Smile

średnica ziarna paliwa to 50 mm, spalanie czołowe. Zeby dostac jako taki ciąg musze stosowac takie wlasnie male srednice dyszy. Jedno co mnie niepokoi to mozliwosc kruszenia paliwa i przytkania dyszy. CATO gwarantowane. :/ Mam jednak nadzieje ze w spalaniu czołowym "odłupywanie sie" kawałkow paliwa raczej nie nastąpi.

Pozdrawiam
Slawek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Rakietowe przedszkole Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników na tym forum
Nie możesz pobierać plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP