Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ASG
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Error



Dołączył: 27 Paź 2005
Posty: 52
Skąd: się wzieliśmy ?

PostWysłany: Sro Sty 04, 2006 6:59 pm    Temat postu: ASG Odpowiedz z cytatem

Niekturzy bawia sie tutaj ASG moze pochwala sie swoimi wyczynami i bronia ? ciekawy jestem jaka bron maja a na jaka zbieraja.
Czy ja ztuningowali ? co odradzaja, a co doradzaja ? Czego nie robic i tak dalej :]

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Sro Sty 04, 2006 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

posiadam: mp5sd3 UHS, H&K P8 HFC, sig sauer p226 STTI, Berette 92 UHC. skladam na SOCOMa gaziaka. tunningwałem tylko mp5, wytłumienie, montarz pod celownik i latarke. Wycięcie w szkielecie do blokowania zamka w tylnej pozycji, przerobienie magazynka na wieksza pojemność. to tyle Very Happy
_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
IrkaceK



Dołączył: 23 Lip 2002
Posty: 214
Skąd: te piękne kolory ?

PostWysłany: Sro Sty 04, 2006 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam Walthere P99 HFC i MP5SD3 UHC z wymieniona lufa. Niestety towarzystwo od strzelanek sie rozsypalo i bron lezy i sie kurzy. Pewnie jak mnie przycisnie to sie ja sprzeda (ale strasznie nie lubie sie rozstawac z moimi rzeczami Razz).

pozd. IK

_________________
Koniec z praktyka amatorska Sad
www.PyroGarage.pl - Akcesoria pirotechniczne, odczynniki oraz lonty!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
HellFire



Dołączył: 04 Mar 2004
Posty: 292

PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm w sumie to nigdy sie tym tak nie interesowalem, a paintball kojarzyl mi sie zawsze z karabinkami z butla gazowa i wielka puszka kulek na gorze, ale widze, ze teraz dostepne sa niezle zabawki. No coz...jestem troche nie na czasie. Ciekawi mnie tylko co jest elektrycznego w tych karabinkach? Czy one tez strzelaja kulkami na farbe czy moze czyms innym? Naprawde nie mam o tym zielonego pojecia Rolling Eyes Wink Czy AEG to cos zupelnie innego niz ASG?
Hehe, w sumie to sie w to nie bawie, ale nie wytrzymalem-ciekawosc mnie zrzarla Wink

pozdrawiam HF

P.S.
Dodam jeszcze, ze przegladalem kilka stronek z taka bronia i najbardziej spodobala mi sie taka:
http://www.astercity.net/~smash/asg/steyr/3.JPG
http://www.astercity.net/~smash/asg/steyr/4.JPG
Gralem kiedys duzo w CS i to byla moja ulubiona bron, celna i mocna, poza tym sylwetka tego karabinka mi sie bardzo podoba. Nie obchodza mnie dane techniczne bo i tak nie kupuje, po prostu jest piekny Wink

_________________
over...kszszszszszsz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kubsta



Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 2
Skąd: Uć

PostWysłany: Pią Sty 06, 2006 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w paintballu kaliber to .68, czyli 17,27mm.

W paincie generalnie strzela sie kulkami z żelatyny wypełnionymi farbą spożywczą.

"Napęd" markerów paintballowych to istotnie sprężony gaz CO2 (stary) lub po prostu sprężone powietrze (bardziej stabilne rozprężanie gazu dające większą powtarzalność strzałów).

W paincie też się oczywiście używa elektroniki, ale do sterowania markerem.

pozdrawiam
k.

_________________
Use your brain, then your weapon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Siwy



Dołączył: 31 Lip 2005
Posty: 7
Skąd: Z Kryptonu ;)

PostWysłany: Pią Sty 06, 2006 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WItaM!
No więc ja mam allegrową berette P.355E - tak wiem szmelc, ale po stuningowaniu jest calkiem niezle - zasieg 20-25 metrów i dosyć celna z 8 metrów trafiłem w pudełko od zapałek. A teraz właśnie zamówiłem sobie
http://military.pl/s/m/CG320700.html . Po recenzjach i wypowiedziach użytkowników tej strzelby postanowiłem skusić się Wink . POdobno zasieg skuteczny waha sie oklo 40 metrów,takze jest szybkostrzelna. . Jedna wada brak przyrządów celowniczych-jakis kolimatorek albo laserek Smile .
POzdrO - Siwy

_________________
. . .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HellFire



Dołączył: 04 Mar 2004
Posty: 292

PostWysłany: Sob Sty 07, 2006 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, ze podobnie jak w paintballu mozna sie niezle bawic druzywnowo. Zastanawia mnie tylko jak liczyc trafienia lub eliminowac "zabitych" z gry skoro kulki sa bez wypenienia. Trudno ocenic chyba czy bylo trafienie czy nie w niektorych sytuacjach, podczas gdy w paintballu niczego si enie ukryje Wink

pozdrawiam HF

_________________
over...kszszszszszsz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Sob Sty 07, 2006 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie. Aha co do elektryków dla początkujących: kupujcie mp5 Wella (dla początkujących). A co do tych dwoch elektryków to kup tańszego i zaoszczędzona kase wydaj na tunning. preclufa, wytłumienie, gearbox, sprezyna 130% albo wiecej, tłok wymienić na metalowy (alu) i wytłumiona uszczelka. Seria wychodzi lepiej kupić taniego. Oczywiscie bez przesady(nie to gówno z allegro bo tym to można zucac w przeciwnika a nie strzelac :/ i nawet tunning nie pomoże)
_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Hara



Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 1

PostWysłany: Sob Sty 07, 2006 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też cos napisze... Mam mp5 ca 130 pdi, mundurek wp.
Cytat:
Rozumiem, ze podobnie jak w paintballu mozna sie niezle bawic druzywnowo
hellfire... hehe różnica jest taka ze w paintbalu jak się strzelasz to w głowie liczysz : nie trafiłem- co tam 1 kulka 20 gorszy... seria to 10 kulek hmm... co tam 2 zeta, godzina strzelania ekhm... no i jeszcze gaz Smile krótko mówiąc paintbolowcy to grupa ekskluzywna. Kiedyś sie bawiłem w paintball i stwierdzam że do straaaasznie drogi sport, mimo tego jest fajny Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Siwy



Dołączył: 31 Lip 2005
Posty: 7
Skąd: Z Kryptonu ;)

PostWysłany: Nie Sty 08, 2006 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dexter chała z allegro niema nic do gadania z tą strzelbą CG. Poprostu ma taki sam wygląd Exclamation Zobacz tu masz cały topic o tej strzelbie http://www.wmasg.pl/forum/viewtopic.php?t=16728 . Przeczyatj sobie Laughing
pozdro - siwy

_________________
. . .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marco



Dołączył: 31 Mar 2004
Posty: 316
Skąd: Piekło, Szczecin

PostWysłany: Sro Sty 18, 2006 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja Wam powiem, ze jestem posiadaczem Colta 1911A1 TM, musze powiedziec ze cudenko.

Szkoda tylko, ze zamek nie blokuje sie w tylnym polozeniu, ale bezpiecznik chwytu, motylkowy, a takze kurek jest kompletnie dzialajacy, swietnie to wyglada.

Tylko cena odrzuca troszke.

Z drugiej strony na mojego pierwszego gnata - G17 HFC wydalem o 95zł mniej, i moge szczerze powiedziec, ze wole 1 Colta, niz 2 G17.

4 G17 takze przegrywaja z coltem Very Happy

1911A1 nawet nie trzeba tuningu robic, od razu chodzi jak marzenie.


Tylko pamietajcie o smarowaniu Wink

_________________
Nie ma wiedzy ktora nie bylaby potega, ale mala wiedza jest niebezpieczna...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Sob Lut 18, 2006 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mocna sprezyna ale nie energia kulki. zasieg okolo 15-20m. chrzani sie po okolo 3 tygodniach. Mówiac po prostu totalne gówno. ile razy trzeba powtazac ze 97% "ASG" z allegro to chłam?
_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Czarny Iwan
Gość





PostWysłany: Sob Mar 11, 2006 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obecnie czekam na MP5A5 z WELL za 110zł (była obniżka to kupiłem za 75zł) będzie w poniedziałek.
Obecnie oszczędzam na Socom'a MK23 z STTi na gaz bede go przerabiał na snajperkę o długości prec lufy 700-800mm i pięknym drewnianym łożu Twisted Evil
Te MP5A5 jest jako bron boczna jak ktos podejdzie zbyt blisko i obecnie oszczędzam na mundur, buty, czapę , panele udowe ....

Pozdrawiam
Czarny Iwan
Powrót do góry
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Nie Mar 12, 2006 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Od kiedy? Well jest na tym samym poziomie co Double Eagle.
well to klon TMa jak wszyscy wiedzą. nowy kosztuje (m4 i mp5) 390 zeta okolo, za 350 mozna przy odrobinie szczescia miec nowego. A za te 110zł to wlasnie DE jest Smile okolo.
_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
KNO3



Dołączył: 23 Maj 2005
Posty: 65

PostWysłany: Pon Mar 13, 2006 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze zapomnieliście o Cyber Gun'ie, najlepsza broń full metalowa.
_________________
Tak naprawdę to wszystko mi się przyśniło - żeby już nie pisać tego przy każdym poście
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Karol R



Dołączył: 18 Lip 2004
Posty: 700

PostWysłany: Pon Mar 13, 2006 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedy chodziłem do podstawówki, kupowałem z kolegami takie pistolety- wtedy zmiast asg nazywało się to "na kuleczki". Po zawinięciu w gacie od włefu miało się wersję takyczną- wytłumioną.
Co do niezawodności to, kulki blokowały się w magazynku, nie dało się ich tam upchnąć wiecej niż z 10, sprężyna sukcesywnie rozwlała plastikową konstrukcję zamka. Poza tym git.
Na plus można zaliczyć dość przewidywalny, lekki spust. niekiedy sam strzalał... chociaż niewiele to dawało bo celność była kiepawa. Strzelało się tym jak w ft do figurek- tu zeszytów postawionych pionowo. Z chwilą kiedy przekonałem się że mój gnat nie jest w stanie przebić balonika, walnołem w kąt i dałem sobie z tym spokój.
to mp40 jest pewnie podobnej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p8p8



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 180
Skąd: granica UE.. taki kraj Polska może kto słyszał :D

PostWysłany: Wto Mar 14, 2006 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

więc co radzicie zamówić tak na sam początek i w miare taniego

p.s też się bawiłem tymi "na kuleczki" za 7zł kilka lat temu. ale my strzelaliśmy do butelek

_________________
już się w to nie bawie, jedynie doradzić coś moge....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KNO3



Dołączył: 23 Maj 2005
Posty: 65

PostWysłany: Wto Mar 14, 2006 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zacznij od pistoletów sprężynowych - dzięki temu nauczysz się celowa za pomocą muszki i szczerbinki. Poza tym pistolety nie mają dużego zasięgu, dlatego też nauczy cię to dzialać z glową. Według mnie najlepszym rozwiązaniem byłby Walter P-99 HFC (sam go miałem na początku mojej przygody z ASG i wydaje mi się że jest najlepszy), Pietro Beretta lub Glock. Widziałem te wszystkie modele w działaniu i Walter jest najbardziej wytrzymały z nich.

P.S. radzę na początek kupować w firmowym sklepie, bo na allegro możecie być po prostu oszukani.

P.S.2 MP4 za 20zl z allegro jest do >tyłek<, nie strzela prosto, zamek szybko się łamie - wytrzyma maksymalnie miesiąc (strzeszcie się firmy Double Eagle)

P.S.3 Jeśli kupujecie broń ASG bierzcie pod uwagę tylko te firmy:
- Tokio Marui
- Cybergun (oraz wszystkie inne firmy współpracujeące z nia czyli ICS itp.)
- HFC (tylko pare modeli wykonali źle - MP5 A3)
- UHC (broń w większości plastikowa, ale plastik najlepszej jakości sam mam MP5 SD3 tej firmy ok. 1 roku, a od 0,5 roku jest po tuningu)
- Well (w ostateczności ujdzie)

Pewnie jakieś pominołem firmy, ale jak sobie przypomne to dodam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Wto Mar 14, 2006 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do mp40... trzyma okolo 3 tygodnie potem pada zaczep na tłoku. Jeśli chodzi o gnata "na start" to polecam H&K P8 (HFC) albo berette 92 UHC Smile
_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
KNO3



Dołączył: 23 Maj 2005
Posty: 65

PostWysłany: Wto Mar 14, 2006 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

H&K P8 HFC nie ma Hop-Up'u.
Kupujcie broń tylko z HOP-UP'em, ten system na prawdę poprawia osiągi broni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 1 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników na tym forum
Nie możesz pobierać plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP