Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ASG
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Wto Mar 14, 2006 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ma hopup. tzn stare wersje nie mialy ale te dzisiejsze juz mają.
_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
p8p8



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 180
Skąd: granica UE.. taki kraj Polska może kto słyszał :D

PostWysłany: Wto Mar 14, 2006 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

celować z broni umiem używać szczerbinki i muszki też
a może jeśli nie sprawi mu to problemów mógłby ceny podać Question

_________________
już się w to nie bawie, jedynie doradzić coś moge....


Ostatnio zmieniony przez p8p8 dnia Wto Mar 14, 2006 7:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KNO3



Dołączył: 23 Maj 2005
Posty: 65

PostWysłany: Sro Mar 15, 2006 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cceny sa w przedziale 80-100zl, a to ze umiesz celowac za pomoca muszki i szczerbinki to nie wszystko w czasie gry jest calokowicie inaczej, musisz szybko reagowac. Potrzebyjesz czasy zeby wyrobic sobie pewne odruchy.

Mówie oczywiście o pistoletach


Ostatnio zmieniony przez KNO3 dnia Sro Mar 15, 2006 1:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Sro Mar 15, 2006 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cena dobrego springa to 100-150 zeta. sa i droższe ale za wiecej niz powiedzmy 200 zeta lepiej kupic gaziaka.
_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
KNO3



Dołączył: 23 Maj 2005
Posty: 65

PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze że niektórzy lubią wyrzyca pieniadze w błoto. Jak już wcześniej pisalem strzeżcie się firmy Double Eagle. Jeśli chcecie naprawdze zacząć grać (uprawiać) ASG potrzebujecie broni firmy która cię na tym zna. Double Eagle specjalizyje się w plastikowych modelach broni (nie replikach) które zazwyczaj są sprzedawane na bazarach czy odpustach.

W przawdziwym ASG broń jest dokładną repliką (nie podróbą) oryginalnego modelu. AEG-i (broń elektryczna) mają magazynki o pojemności ok. 200 kulek i więcej, broń taka kośztuje od 400 zł (najtaniej) do np. 3000zł (metalowy MP40 elektryk), ale przynajmniej można jej używać przez pare lat i ma nieporównanie większe osiągi niż pistoleciki bazarowe.
Jest też broń na gaz ale dużo o tym pisania.

HJeśli chcecie się więcej dowiedzieć o prawdziwym ASG zajrzycie na następujące strony:

www.wmasg.pl - Główna strona maniaków ASG z całej polski
www.hjpforum.z.pl - forum jednej z ekip asg, profesjonalnie wykonane, i znają się na tym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do wszystkich krakowskich ziomów!!! W soboty zawsze o 10:00 jest strzelanka!!! Przybywalcie. I pytajcie o Dextera...
_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pare zdjątek naszej ekipy i pare filmów




http://www.salaciarz.neostrada.pl/


Smile zapraszamy serdecznie. aha mnie na filmach z 18 marca ni ma Sad ale potem zapodam zdjecia sprzedtygodnia to i ja tam bede

_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad


Ostatnio zmieniony przez Jacek R. dnia Nie Maj 14, 2006 10:34 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
marco



Dołączył: 31 Mar 2004
Posty: 316
Skąd: Piekło, Szczecin

PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to AK jest Cymy? Jak osiągi, tuning i żywotnosc?

Chce sobie sprawic jakiegos taniego dobrego elektryka, to sobie pochodze czasem dla przyjemnosci. Colta 1911 juz sie pozbyłem ale sądze ze z powrotem bede go mial.

_________________
Nie ma wiedzy ktora nie bylaby potega, ale mala wiedza jest niebezpieczna...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
taniego dobrego elektryka
cos takiego nie istnieje. e;lektryk ponizej 400 zeta to szajs. To ak ale nie wiem czy cymy czy CA, zapytam kumpla.
_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Gość






PostWysłany: Czw Kwi 06, 2006 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam m15a2 wersja rifle Smile (elektryk) - 1200zł - bateria - 1800 miliamperogodzin, napięcie 8.4 volta, z Classic Army, fajna broń długość coś ponad metr xD, magaynek(hi-cap) 300 Smile
umundurowane holenderskie i oporządzenie - 3 duże ładownice, 2 małe, 2 manierki Very Happy
niedługo będe tunninigował - gumka hopupa silikonowa, prowadnice sprężyny wymienie i inne takie syfki ;d

tu zdjęcie: http://www.machinegun.pl/sklep/images/ca_m15a2_rifle.jpg Very HappyVery HappyVery Happy


PS kocham ją Razz
Powrót do góry
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Pią Kwi 07, 2006 6:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wpakuj pożądny tłok i cylinder, odrobine zwieksz napiecie (do 9V) wszystkie elementy mech. spustowego na powierzchniah które tra o siebie wypoleruj na gładziutko i dbze nasmaruj. zrob tłumik dźwięku (ale nie taki co tylko wyglada tylko normalne wytłumienie) zmien springa na 130-150% i wpakuj długa preclufe. co jeszcze... chyba tyle Smile
_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<jupi> jupikajej mam m4 wella Very Happy kupilem w stanie rozsypki za 60 zeta i wlasnie go uruchomiłem. Pacjent zyje i powraca do zdrowia. wkrece mu jeszcze w dupsko pare wkretów i jedziemy Very Happy wali jak smok. Mozecie mi pogratulować Very Happy 2 dni sie meczylem a złożenie gearboxa w całośc z powrotem zejęło mi ponad godzine. Jak ktos powiedził" tzrba do tego 3 rąk i po 15 palców w kazdej." Zgadzam sie z tym. Nidy nie rozkladajcie gearboxa sami :/
_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
DraGon



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 18
Skąd: Świdnik

PostWysłany: Nie Kwi 30, 2006 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorki ze robie odkop tematu ale tez chciałem sie pochwalić Smile Mój sprzęt to :
1.Mk1 Ruger KJW
2.FA M.A.S M46 DE
3.Mundur WP (wojska polskiego wz.93 Wink )
4.I takie bajerki Very Happy

A zbieram na Blacke Eagle M6 - nowa snajperka Cyber Guna za 300 zeta o mocy 360 fps Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja bym wolal cos ze stajni CA ale pomazyc tylko mogę. Na razie sprzedaję m4 wella (kupilem za 100zł w stanie rozsypki i naprawilem) i kupuje berette 93R stti od znajomego.
_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
KNO3



Dołączył: 23 Maj 2005
Posty: 65

PostWysłany: Pon Maj 15, 2006 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To normalne, podobno był przypadek że do ludzi grających w ASG przyjechał specjalny oddział policyjny (coś w stylu antyterrorki), ale nic nie mogli zrobi bo granie w ASG nie jest zabronione w Polsce. Oczywiście idąc przez miasto najlepiej chować broń bo np. mnie z kolegą policja spisala bo twierdzili że celujemy do ptaków a tak poza tym to jescze się pobawili naszymi replikami.
_________________
Tak naprawdę to wszystko mi się przyśniło - żeby już nie pisać tego przy każdym poście
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Sob Maj 27, 2006 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorabianie preclufy do beretta 93R STTI

Więc na wstepie:


Potrzebna nażędzia: imadełko obrotowe, pilniki trójkatne i półokragłe, brzeszczot, rurka z obi fi wew. 6mm, w razie konieczności papier sierny 800 pręcik 3mm i nitka.




Tu mamy orginalną lufe i preclufe dorobiona przeze mnie.
Zaczynamy od uciecia kawałka rurki troche dłuższego od oryginalnej lufy, wiadomo, kacdy cm to celność i moc. Małym pilniczkiem gładzimy krawedzie ciecia. Teraz wkrecamy rureczke w imadło poziomo tak zby wystawało jakies 5mm. i pilniczkiem robimy to naciecie pod HU. Nastepnie wygładzamy dokladnie kawędzie. Teraz rureczke wkrecamy w ten sposob aby ponad szczeki wystawało 0,5mm rurki i na płasko szlifujemy pilniczkiem a nastepnie papierem sciernym. Teraz sprawdzamy czy pasuje do naszej komory HU.

Wybór rurki.

Jedziemy do OBI z kilkoma kulkami w kieszeni i suwmiarką. Szukamy takiej rurki 8mm (wewnatrz ma 6mm) przez którą kulki nie przechodzą. Kupujemy ją. Nastepnie trzeba ja tak wyszlifowac aby kulki przezen przechodziły. W tym celu potrzebujemy: pret 3mm stal dł okolo 30cm i papier scierny 800 albo 1000. Z papieru sciernego wycinamy pasek szerokosci 2cm i dł 10cm i owijamy nim precik i okrecamy lekko nitką. Wpychamy to do lufy i polerujemy az kulki będą przechodziły. mi zajęło to okolo 30 imnut.

W celu dodatkowego zwiekszenia supienia nalezy tez zminimalizować luzy miedzy lufa wew. a zew. W tym celu wiedząc ze lufa wew. rusza sie wewnatrz zew. kilka mm w te i wewte pewien jej fragment oklejamy tasma Very Happy i luz w lufie wew. został zminimalisowany. W ten sam sposob minimalizujemy luzy między zamkiem a lufa zew.

gotowa lufka i komora HU


_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Karol R



Dołączył: 18 Lip 2004
Posty: 700

PostWysłany: Sob Maj 27, 2006 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zaczynamy od uciecia kawałka rurki troche dłuższego od oryginalnej lufy, wiadomo, kacdy cm to celność i moc.

na jakiej zasadzie pocisk jest wyrzucany z lufy ? ASG to zdaje się nic więcej jak mocnawa sprężynka udezająca w kulkę, żadnych tłoków i spręzonych gazów ?
Możliwe że się mylę, ale jeżeli jest tak jak mi się wydaje to dłuższa lufa= "większe tarcie" =mniejsza Ek pocisku. O celnosci trudno cokolwiek powiedzieć, ale wg. mnie bez zmian. Za mała energia aby lufa dłuższa niż kilka cm mogła nadać stabilizację pociskowi. Zresztą to kulki ! jak to ustabilizować Smile ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Sob Maj 27, 2006 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OMG Shocked sprezynowe dzialają jak wiatrówka sprezynowa. Natomiast gazowe (jak ta beretka) dzialają jak... PCP. wiec preclufa (lufa w kaliberku 6,01-6,0mm) poprawia zaięg i skupienie Very Happy

Cytat:
Zresztą to kulki ! jak to ustabilizować Smile ?

Po to jest HU (hop up).

_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Karol R



Dołączył: 18 Lip 2004
Posty: 700

PostWysłany: Nie Maj 28, 2006 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacek R. napisał:
OMG Shocked sprezynowe dzialają jak wiatrówka sprezynowa. Natomiast gazowe (jak ta beretka) dzialają jak... PCP. wiec preclufa (lufa w kaliberku 6,01-6,0mm) poprawia zaięg i skupienie Very Happy

Cytat:
Zresztą to kulki ! jak to ustabilizować Smile ?

Po to jest HU (hop up).

skoro pluje powietrzem, myślę że równe jak nie większe znaczenie miałoby poszerzenie zaworów, dokładne uszczelnienie całości.
Dla przykładu LOV21 po małej sesji z dremelkiem i poświęceniu kilku zapalniczek oraz tubki silikonu potrafi strzelać jakieś 40m/s szybciej !

Na jakiej zasadzie hop-up stabilizuje kulkę w locie (nawet w wiatrówkach nie mają zbytnio pomysłu jak by to zrobić) ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NBT



Dołączył: 16 Lut 2006
Posty: 106
Skąd: Południe Polski , Exeter

PostWysłany: Nie Maj 28, 2006 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HU to system wprowadzający kulkę w rotację.Z fizycznego punktu widzenia taka "podkręcona" kulka leci stabilniej, ale nie wiem czy takie rozwiązanie w ASG jest w ogóle skuteczne, czy tylko dla "picu"
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Następny
Strona 2 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników na tym forum
Nie możesz pobierać plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP