Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Marzenie
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Inne (militaria)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Tomash
dostêp próbny do MW


Do³±czy³: 27 Sty 2003
Posty: 382
Sk±d: Z nieba do nieba, oby nie za szybko...

PostWys³any: Wto Lis 22, 2005 8:50 pm    Temat postu: Marzenie Odpowiedz z cytatem

Chcia³bym ¿eby w polsce nie tylko takie co¶ by³o czasem dozwolone ale jeszcze ¿eby by³a na co¶ takiego kasa :]
http://www.webmutants.com/strategypage/guns.wmv
Czy¿ to nie prawdziwe marzenie ?? :]
Pozdrawiam Very Happy

_________________
Ju¿ tylko teoretyzujê, potrzeba mi r±czek by rodzinê utrzymaæ Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Karol R



Do³±czy³: 18 Lip 2004
Posty: 700

PostWys³any: Wto Lis 22, 2005 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lepiej raz a dobrze ? Marnotrawienie amunicji i stawu ³okciowego IMO, sam du¿o bardziej ucieszy³bym siê z jakiej¶ wymagaj±cej konkurencji single shot-ów.

Co do kwestii materialnych..... :/ kiepawo, zak³adaj±c ze aby pokazaæ sie na zawodach ze sprzetem który nie bêdzie wywo³ywa³ u¶miechu politowania trzeba harowaæ przecietnemu polakowi z pó³ roku.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Tomash
dostêp próbny do MW


Do³±czy³: 27 Sty 2003
Posty: 382
Sk±d: Z nieba do nieba, oby nie za szybko...

PostWys³any: Sro Lis 23, 2005 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to fakt, ale chyba ka¿dy mia³ kiedy¶ ochotê wyklepaæ magazynek z n.p. miniguna do celu i poczuæ tê moc Wink A co do single-shotów (strzelectwo wyborowe) to te¿ bardzo lubiê tê konkurencjê, a ¿eby by³o legal, zamierzam kupiæ sobie wiatróweczkê (4,5mm naci±g dolny, gwintowana niemiecka nówka za 160z³).
Pozdrawiam.
Tomash.

_________________
Ju¿ tylko teoretyzujê, potrzeba mi r±czek by rodzinê utrzymaæ Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
beldzior



Do³±czy³: 02 Cze 2005
Posty: 107

PostWys³any: Sro Lis 23, 2005 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomash napisa³:
Tak to fakt, ale chyba ka¿dy mia³ kiedy¶ ochotê wyklepaæ magazynek z n.p. miniguna do celu i poczuæ tê moc Wink A co do single-shotów (strzelectwo wyborowe) to te¿ bardzo lubiê tê konkurencjê, a ¿eby by³o legal, zamierzam kupiæ sobie wiatróweczkê (4,5mm naci±g dolny, gwintowana niemiecka nówka za 160z³).
Pozdrawiam.
Tomash.


czyli chinke, bo za 160z³ to nawet na egun starego u,¿ywanego 40letniego haenela nie kupisz
wszystko norkonie srermany qb xb chuj wie co jescze to chinki
Nie kupuj tego ch³amu, bo bêdziesz kalek±, utnie ci palce, przezytaj sobie podwieszony post w dziale wiatrówki na bron.iweb.pl o wiatrówkach z allegro,
dok³adnie tutaj http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=5925

_________________
ów
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
zuberus



Do³±czy³: 14 Sty 2004
Posty: 259

PostWys³any: Sro Lis 23, 2005 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomash napisa³:
zamierzam kupiæ sobie wiatróweczkê (4,5mm naci±g dolny, gwintowana niemiecka nówka za 160z³).

Tomash.


Oszala³.Nic tylko oszala³ Shocked
Chyba nie Narkomanie Dziergan± Majster??Jak tak to lepiej przepij t± kase Very Happy
http://www.airguns.pl/index.php?idmenu=188

_________________
...a ostra kula pier¶ mu przebi³a...
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
GUN_1917
Go¶æ





PostWys³any: Czw Lis 24, 2005 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panowie troche demonizujecie ...
osobiscie posiadam wiatrowke B2 (to jest ta lamana) co moge o niej powiedziec...
faktycznie ma pare wad...
-kiepski gatunek drewna uzyte do kolby
-miekie sruby
nie za dobre wykonanie
ALE
jest to sprzet tani na kazda wlasciwie kieszene mozna z tego postrzelac calkiem celnie (na 20m idzie trafic paczke zapalek)i to bez lunetki ..faktycznie nie jest to sprzet jakis super hiper ale moim zdaniem do rekreacji w zupelnosci wystarczjacy ..i tak jest to lepsze od samopala : P
Powrót do góry
zuberus



Do³±czy³: 14 Sty 2004
Posty: 259

PostWys³any: Czw Lis 24, 2005 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za t± cene mo¿na mieæ u¿ywanego i¿a,z którego z 20 m mozna trafiaæ 10/10 cel wielko¶ci z³otówki.Wszystkie B co¶ tam to shit udaj±cy tylko wiatrówki-wiem bo strzela³em:skrzypi toto,dzwoni przy strzale,kopie jak mu³,spust trzeba prawie ¿e m³otkiem zwalniaæ ,o tandetnym wykonaniu(kolba malowana jak±¶ farba olejn± czy jakim¶ innym paskudztwem,luzy w mechani¼mie spustowym) nawet nie wspomne .Za nie wiele wiêksze pieni±dze mo¿na mieæ Slavie dla której cel wielko¶ci nakrêtki od butelki 1,5l z 40 metrów to ¿adne wyzwanie.
_________________
...a ostra kula pier¶ mu przebi³a...
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Karol R



Do³±czy³: 18 Lip 2004
Posty: 700

PostWys³any: Czw Lis 24, 2005 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gorzej tylko je¶li bêdzie wiaterek, albo w pobli¿u lecacej ¶ruciny przeleci mucha tworz±c podmuchy wiatru Wink
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
beldzior



Do³±czy³: 02 Cze 2005
Posty: 107

PostWys³any: Pi± Lis 25, 2005 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam nigdy bym nie kupi³ b cos tam, kalek± byæ nie chce, a b cos tam drewno na kolbe to sonsna, która nadaje siê chyba tylko na nogi od sto³u, no na kolbe to jest padouk, denya, orzech,buk, apa... a nie brzoza czy sosna, ludzie, ruskie mysl± tak: (twórcy i¿a.) ooo..tu jest potrzebna ¶ruba M4....damy M5 bêdzie ciê¿sze toprniejsze i mocniejsze, to jest lodówka, potrzebna blacha 3mm, damy blache z czo³gu... itd. a chinczycy tak: o ¶ruba M4, damy M2 bêdzie lepiej, o tu potrzebna jest stal 440c, damy zamro¿one gówno albo super mieszanke glin+cyna=napewno wytrzyma Wink
_________________
ów
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Karol R



Do³±czy³: 18 Lip 2004
Posty: 700

PostWys³any: Pi± Lis 25, 2005 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

440c nie dadza po pierwsze ze wzglêdów ekonomicznych, po drugie to bardzo fajna stal po trzecie ta nazwa jest umowna i istnieje raczej w ¶wiecie no¿owym, ¿e tak powiem.
Osada jest najmniejszym problemem chiñskich wiatrówek. Najgorszy jest fakt ¿e tam nie ma ¶rub, chocia¿by m5 Wink s± za to nity, ¼le spasowane irozdziawiaj±ce ryje po pewnym czasie u¿ytkowania.

Widzia³em przerobione betki strzelaj±ce lepiej ni¿ nie jedna slavia, kupione z przekory aby strzelcy- konserwaty¶ci opieraj±cy siê na opinii innych rozdziawiali mordy za kazdym strza³em, jednak to s± wyj±tki w które w³o¿ono mase pracy i talentu.

Jezeli chcesz kupiæ chinkê patrz na 2 wa¿ne rzeczy- kupuj ³aman±, wybierz egzempla¿ z dobrze spasowanym mechanizmem zatrzasku lufy i sam± luf± we wzglêdnym stanie. Sprêzyna i tak szybko padnie, oksyda zetrze siê, a spust jest podobny we wszystkich- i wszêdzie wart wymiany. Masz smyka³kê to mo¿e i ty bêdziesz wygryw³ hektolitry browaru od lekkomy¶lnych posiadaczy "wy¿szej pó³ki" na strzelnicy Wink


BTW. Ruskie wiatrówki s± bardzo fajne, nie wiem czemu je krytyujesz. Strzela³em z bajka³a 513, 5,5mm. Wali³ do¶æ celnie (piszê do¶æ bo wiêksz± sprawê ma tutaj sam strzelec do powiedzenia. Karbinek kopie jak stara koby³a, w iwatrówkach ma to wiadomo du¿y wp³yw na skupienie)
co do mocy, to spooro ponad ustaw±. Rozstrzeliwywa³ lu¼no po³o¿one szyszki, slavka nawet z bliska jedynie je str±ca.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
beldzior



Do³±czy³: 02 Cze 2005
Posty: 107

PostWys³any: Nie Lis 27, 2005 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie krytykuje riskuch waitrówke Smile
Ja je polecam, mam baikala izh 38, mia³em 513, makarova Wink
Wiem ¿e s± super.
Nie to co chiñkie gówno Exclamation

_________________
ów
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lechu



Do³±czy³: 22 Lis 2004
Posty: 470

PostWys³any: Nie Lis 27, 2005 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rok i 3 miesiace temu kupi³em "Norconie B4 (niby niemiecka, ale ze ¶miechem odkry³em ze oznaczenia na muszce sa po chiñsku Very Happy) " - pieni±dze niestety wyrzucone w b³oto. Tym bardziej, ¿e przytrafi³o mi sie prawie to samo co temu cz³owiekowi któremu musieli amputowaæ palce. Mia³em to szczê¶cie, ¿e po naciagniêciu palce mia³em poza "komor± nabojow±" - pêk³a sprê¿ynka napinajaca zwalniacz t³oka i ramie naciagu >omiñ to<**³o mnie w biceps. Mia³em szczê¶cie Smile.
Najgorsze jest to, ¿e nie ma czê¶ci do tych wiatrówek (¿eczonej sprê¿yny) wiatrówka wiêc le¿y w czê¶ciach i raczej juz nigdy nie postrzela...

http://img459.imageshack.us/img459/92/zdjcie823vg.th.jpg





I nie by³oby w tym jeszcze nic z³ego gdyby flinta nie bi³a krzywo. Mo¿e to mój egzemplarz ma jaki¶ feler - ¶rucina znosi bardzo w prawo, a¿ tak ¿e jest poza skal± regulacji krzy¿a w luncie Shocked Laughing . Przemilcze jeszcze to, ¿e jest niedomalowana. Tak wiêc gor±co NIE polecam kupowaæ tego "czego¶" - bo wiatrówka to to nie jest Smile .
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Jacek R.



Do³±czy³: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Sk±d: Z ³±k Arkadii a tak serio Kraków

PostWys³any: Nie Lis 27, 2005 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj kuzyn ma chinke. Strzelalem z niej tydzionek na wakacjach dopoki nie dostelam mojeho hatsana (Karol R.). nmo wiec zero regulacii szczerbinki w poziomie, luzy na niej takie ze mozna ja przesuwac 1cm w prawoi w lewo, lufa jak jest zamknieta to lata w te i wewte, spust akurat miekki ale luzy masakryczne a lakier który mia³ imitowac oksyde koñczy sie tam gdzie zaczyna sie ³o¿e :/. przy maksymalnej "kalibracji" szczerbinki w poziomie i tak grzeje 20cm w lewo na 25m :/ a szczerbinka przy naci±ganiu sie sama przesuwa :/. moc taka ze puszke po KONSERIWE nie po piwie ledwo przebija :/ zasiêg skuteczny do puszki po piwie to jakies 50m (o ile trafisz Very Happy) a si³a taka jak pierdniecie komara <zygi>. Nie polecam.


P.S. Aha strzelalem z niej do starej patelni alu, ta chinka robila male wg³êbienia, moj hatsan przebija³ na wylot i jeszcze wbija³ sie w deche ustawion± za ni±.

_________________
Czasem okoliczno¶ci zmuszaj± cz³owieka do porzucenia swojej dawnej dzia³alno¶ci Sad
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Adres AIM
Karol R



Do³±czy³: 18 Lip 2004
Posty: 700

PostWys³any: Nie Lis 27, 2005 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a trzeba wiedzieæ ¿e harry nigdy nie mia³ wymianianej sprêzyny !
Podczas pobytu u mnie wystrzeli³ ponoæ zabójcz± dla niego ilo¶æ ¶rucin i pokruszy³ miednice g³upawemu koledze...
polerka, smary i nic wiêcej.
Jak siê postaraæ dostaniesz takiego w cenie nieco wy¿szej od chinki. Ja dexterowi pu¶ci³em w tych granicach, ju¿ jaki¶ czas temu a wiatrówki nieco potania³y.

£amana lufa w chince w³asnie z tego wzglêdu co pisze Lechu. To potwierdzone zjawisko ¿ezarówno port ³adowania jak i samo trzymanie za lufê podczas naci±giêtej d¿wigni pod luf± w sta³olufnych azjatkach mo¿e¼le siê skoñczyæ.

Co do czê¶ci zamiennych, to w chinkê jest co w³ozyæ. Kiedy¶ kto¶ siê chwali³ ¿e wcisn±³ do niej sprê¿yê od starej wersalki Laughing Wink
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Jacek R.



Do³±czy³: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Sk±d: Z ³±k Arkadii a tak serio Kraków

PostWys³any: Nie Lis 27, 2005 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha: hatsan sprawoje sie do tej pory BEZ NAJMNIEJSZEGO ZAZUTU. Od wersalki?! rany...


Pokruszy³ miednice... eee jako miske czy jako ko¶æ?!

_________________
Czasem okoliczno¶ci zmuszaj± cz³owieka do porzucenia swojej dawnej dzia³alno¶ci Sad
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Adres AIM
Lechu



Do³±czy³: 22 Lis 2004
Posty: 470

PostWys³any: Nie Lis 27, 2005 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
pokruszy³ miednice g³upawemu koledze...

Smile - nie moge sobie tego wyobraziæ Smile Strzela³e¶ do znajomego Laughing ?

Cytat:
Co do czê¶ci zamiennych, to w chinkê jest co w³ozyæ. Kiedy¶ kto¶ siê chwali³ ¿e wcisn±³ do niej sprê¿yê od starej wersalki

W koñcu i tak nie znalaz³em tego kawa³ka drutu co napina blokade t³oka. Ale trzeba przyznaæ Chiñczykom, ¿e sprytnie wymy¶lona czê¶c - psuje sie akurat po jednym roku Wink - mija wtedy gwarancja.

Cytat:
trzymanie za lufê podczas naci±giêtej d¼wigni pod luf± w sta³olufnych azjatkach mo¿e ¼le siê skoñczyæ

Swoj± drog± ciekawa sprawa - ciekawe czy ten kole¶ od "palców" co¶ wywalczy³ w s±dzie od importera? Pewnie takich sytuacji by³o wiêcej - przynajmniej o dwóch wiem Wink . Moim zdaniem Policja czy Skrabówka powinny siê doczepiæ do dup importerów - w ka¿dym razie pozostanie nadal strefa bazrowa poza kontrol± - zawsze mozna bêdzie te chinki przywie¼æ Ukrainy.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Tomash
dostêp próbny do MW


Do³±czy³: 27 Sty 2003
Posty: 382
Sk±d: Z nieba do nieba, oby nie za szybko...

PostWys³any: Nie Lis 27, 2005 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i tu was panowie zagnê. Fakt jest to chinka gdy¿ jest sprowadzana z chin na zamówienie przez firmê handluj±c± przeró¿nym tamtejszym sprzêtem. Mam do wyboru wiatrówki 4,5mm ³amana i dolny naci±g, oraz 5,5mm. Wolê dolny gdy¿ chinkom szybko pada zawias "³amania lufy", robi siê lu¼ny i traci na celno¶ci. Wybrany przeze mnie egzemplarz nie tylko mogê obejrzeæ ale równie¿ oddaæ kilka strza³ów na próbê. Wszystko jest skrêcane porz±dnymi ¶rubami i trzyma ca³kiem nie¼le (kumpel ma tak±) a poza tym nie mam zamiaru strzelaæ do z³otówek z 40m tylko postrzelaæ do tarczy z 5-6m ¿eby uspokoiæ sobie rêkê (wzmocniæ miê¶nie co by mi siê w ³apach nie buja³a insza broñ Razz) A za 150z³ za taki bajer to i tak ma³o. Nie jest to ten szit z "norconia germany" czy inne takie z miliszity.pl. Spust miêkki i bez luzów, muszka i szczerbinka z szerok± regulacj±, regulacja dobra, zero luzów na szczerbince (strzela³em z bajka³a z takimi luzami ¿e przy noszeniu prawie dzwoni³o Razz) Lufa ³adna gwintówka, dobrze wyfrezowana i wykoñczona. Fakt lakierowana farb± olejn± ale to mi nie robi. KUPUJE jako zabawkê, co¶ jak ASG którymi bawi³em siê dotychczas wiêc nie zale¿y mi na supercelno¶ci ale na samej zabawie.
Pozdrawiam. Tomash.

_________________
Ju¿ tylko teoretyzujê, potrzeba mi r±czek by rodzinê utrzymaæ Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Jacek R.



Do³±czy³: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Sk±d: Z ³±k Arkadii a tak serio Kraków

PostWys³any: Nie Lis 27, 2005 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do takich zabaw to se dmuchawke zrob... heheeh. Ale tak na serio to masz farta w takim razie. Ten egzemplarz z którego ja mialem pecha strzelac by³ do >ty³ek<. Nawet na z³om bym sie wstydzil go zanie¶æ...
_________________
Czasem okoliczno¶ci zmuszaj± cz³owieka do porzucenia swojej dawnej dzia³alno¶ci Sad
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Adres AIM
Lechu



Do³±czy³: 22 Lis 2004
Posty: 470

PostWys³any: Nie Lis 27, 2005 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
KUPUJE jako zabawkê, co¶ jak ASG którymi bawi³em siê dotychczas wiêc nie zale¿y mi na supercelno¶ci ale na samej zabawie.

Ja te¿ kupowa³em moj± chinke do zabawy (bez skoja¿eñ Very Happy ), a nie na dziki czy jelenie, ale ona nawet nie spe³nia³a moich skromnych oczekiwañ. Zaczê³a siê sypaæ po roku (czyli po czasie gdy mija gwarancja) i 2000 (4 pude³kach) ¶rucin.

Cytat:
muszka i szczerbinka z szerok± regulacj±, regulacja dobra, zero luzów na szczerbince

Moja te¿ tak mia³a - szeroki zakres regulacji i bez luzów, tylko co z tego? ¦ruciny tak skrêcaja w prawo, ze nie mog³em dobrze wyregulowaæ szczerbiny, a jak kupi³em lunetê z bazaru to poprawka nie mie¶ci³a siê w mo¿liwo¶ci regulacji krzy¿a.
Wierz mi, ¿e nie ma niczego bardziej frustruj±cego ni¿ pud³owanie raz za razem z niemo¿no¶ci dobrego ustawienia celownika. Trzeba braæ ogrmn± poprawke co nauczy Ciê tylko z³ych nawyków Tomash - mówisz, ¿e chcesz strzelaæ z "inszej broni", a nie ma nic gorszego ni¿ naprawianie starych nawyków.

Naprawde zrób jak Ci radz± koledzy i kup Slaviê czy Hatsana - s± dro¿sze, ale o niebo lepsze niz chinszczyzna - wystarcz± najmniej na kilka lat (a nie na rok), a oszczêdz± wielu frustracji. Pozatm s± do nich czê¶ci zamienne, a do chinki nie dokupisz ju¿ niczego.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Karol R



Do³±czy³: 18 Lip 2004
Posty: 700

PostWys³any: Nie Lis 27, 2005 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
- nie moge sobie tego wyobraziæ Strzela³e¶ do znajomego ?

pisa³em przecie¿ ¿e g³upawy kole¶ by³ Wink

Nie strzela³em, za to on strzela³- a ¿e ciul robi³ to przy z³amanej lufie, nie moja wina. To pêkniêcie Dexter na ³o¿u jest w³asnie od tego, si³a odepchnê³a kolbe do ty³u wykrêcajac mu palucha po³o¿onego na spu¶cie i ude¿aj±c bak± w miednice.
Mia³em ochotê mu poprawiæ, ale ponoæ le¿±cego siê nie bije, zreszt± ba³em siê ¿eby nadpêkniêtej kolby do reszty nie z³amaæ.

Cytat:
W koñcu i tak nie znalaz³em tego kawa³ka drutu co napina blokade t³oka. Ale trzeba przyznaæ Chiñczykom, ¿e sprytnie wymy¶lona czê¶c - psuje sie akurat po jednym roku - mija wtedy gwarancja.

robi± je w tej samej technologii co silniki do f1 i dragsterów Wink
Równy rok u¿ytkowania ¶wiadczy o doskona³ej jako¶ci... podobnie jak w ww. silnik psuje siê jakie¶ 3m po przekroczeniu linii mety.

Tomash, nie przeczê ¿e Chiñczycy czasami rowie¿ nie pope³niaj± b³êdów i nie wypuszczaj± na rynek porzadnych wiatrówek. Faktem jest tylko to ¿e ¿adko im siê to zda¿a...
Ich wyroby s± jak wêgiel na grilla. Na pocz±tek niby fajne, du¿ej ró¿nicy nie widaæ, ale z czasem cz³owiek patrzy z zazdro¶ci± na py³ek wierzbowy u kolegi Wink
Ja tu niczego nie reklamujê, swojej wiatrówki Ci nie sprzedam, ot po prostu dobre rady.

Zw³aszcza ¿e jak ju¿ pisa³em przy dobrym egzemplarzu mo¿na chodziæ nar±banym za friko Wink
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Inne (militaria) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP