Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Filmy z Iraku

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Inne (militaria)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Arkadiusz
Go¶æ





PostWys³any: Czw Wrz 22, 2005 12:01 pm    Temat postu: Filmy z Iraku Odpowiedz z cytatem

Witam

Super filmik
, robi wra¿enie.

FILM

Link z niusów militaria.

Pozdr. A
Powrót do góry
morb



Do³±czy³: 07 Lip 2005
Posty: 92

PostWys³any: Czw Wrz 22, 2005 2:58 pm    Temat postu: Re: Filmy z Iraku Odpowiedz z cytatem

no nie wiem czy taki super, jak dla mnie troche niesmaczny... raczej nie powinien sie tu znale¼æ Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Arkadiusz
Go¶æ





PostWys³any: Czw Wrz 22, 2005 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten jest dobry ( nawet nie co ¶mieszny ). Na filmie kinowym - strza³ i wszyscy zalegaj± po czym okupuja siê a tu Question Rolling Eyes

Pozdr. A

PS. To forum o militariach Idea
Powrót do góry
morb



Do³±czy³: 07 Lip 2005
Posty: 92

PostWys³any: Czw Wrz 22, 2005 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arkadiusz napisa³:

PS. To forum o militariach Idea

No tak, ale na filmie gina ludzie, a tu przeciez nie o to chodzi...
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Arkadiusz
Go¶æ





PostWys³any: Czw Wrz 22, 2005 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

morb napisa³:
....ale na filmie gina ludzie....


Chcesz abym zap³aka³, zasmuci³ siê - a mo¿e internetow± ¶wieczkê zapali³ Question . Co dzieñ w Iraku gin± ludzie i to najczê¶ciej niewinni. G³ównie dziêki chciwo¶ci Ameryki. Te filmiki pokazuj± Wam oblicze prawdziwej wojny. Sceny nie s± te¿ drastyczne ( dla oka ).
No i zwróæcie uwagê na róznicê w wybuchu na ¿ywca a tym filmowym. A dla tych co za du¿± my¶l± polecam to forum


Mi³ego wieczoru A
Powrót do góry
TIK TAK



Do³±czy³: 26 Gru 2003
Posty: 70

PostWys³any: Pi± Wrz 23, 2005 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej no wlasnie mam pare pytan bo pirotechmanie byles wojskowym moze bedziesz wiedzial film nr1 to nie byla fabryczna mina a zaplniki w ladunkch zdalnie sterowane ? wogole ja nie wiem czy oni ich nie szkola ze jak cos zrobilo bum to lepiej tam nie podchodzic to juz ktorys film z koleji z iraku na ktorym widze ten sam scenariusz widzialem cos podobnego z hammerem i z furgonem opancerzonym. hmmm..... na drugim filmie to snajper strzela do amerukancow ?
_________________
jesli chcesz sciagnac cos z mojej strony wyslij mi PW to ja wlacze :]
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Arkadiusz
Go¶æ





PostWys³any: Pi± Wrz 23, 2005 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pytajcie mnie co by³o na filmie bo widaæ co by³o Wink . W ogóle posty emocjonalne wkrótce skasujê. Jak by kto¶ mia³ ciekawy film to dajcie linka. Ogl±da³em ( ale wcie³o mi jego ) film jak pociski wali³y po murze. Przynajmniej teraz wiem jak to wygl±da na ¿ywca ( podobnie jak w filmie kinowym czyli tym z efektami specjalnymi ).


Pozdr. A
Powrót do góry
maxlam
Go¶æ





PostWys³any: Sob Wrz 24, 2005 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arkadiusz napisa³:
film jak pociski wali³y po murze. Przynajmniej teraz wiem jak to wygl±da na ¿ywca


Jak by³em na pierwszym strzelaniu z PK kole¶ by³ tak zdenerwowany, ¿e nie trafi³ przez okno strzelnicze Wink masakra, ale widaæ, ¿e nie on pierwszy, bo belki drewnianej ju¿ tam praktycznie nie by³o i jak posz³o po betonie nikt nie zd±¿y³ nawet zareagowaæ na szczê¶cie nic siê nie sta³o wszystko posz³o w powietrze, ale ci¶nienie mi to podnios³o Wink
Powrót do góry
SLEID



Do³±czy³: 27 Cze 2003
Posty: 31
Sk±d: ¦widnik

PostWys³any: Nie Mar 26, 2006 3:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

linki do filmów
http://video.google.com/videoplay?docid=-1474577893191597166&q=iraq

http://video.google.com/videoplay?docid=-3548955450311475033&q=iraq


http://video.google.com/videoplay?docid=-2250519553705210286&q=iraq


http://video.google.com/videoplay?docid=-866618920076466081&q=iraq
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Inne (militaria) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP