Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gwiazdki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Fajerwerki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adrian



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 94

PostWysłany: Sro Sie 24, 2005 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh .. Przepraszam ze pisze drogi: P2 Pirotechmanie Boro i Bakun ...

Chciałem tylko dodac ze jak robimy * na pcz bindowane Dekstryna .. To musimy uważac aby z mieszanki nie uciekła ani jedna kropla wody poniewaz wraz z kropla tracimy KNO3


Boro

Twoje gwiazdki sa super... Smile Wiem ze o tym wiesz ale tylko tak napisałem Wink

Pirotechmanie

Chciałem sie tylko spytac czy przy metodzie PRZYOK .. Wychodza idealne kuliste gwiazdki bo mi wyszły takie klocki ala walec ...
Chciałem rowniez dowiedziec sie .. czy w twojej szelce "Kula iskier" Mam stosowac twój sposób na Korpus kulisty . (mam nadzieje ze w miare moje pytania do ciebie sa zrozumiale - sory ze pytam .. "Jeszcze bana dostane")

Zbigniew

Ładnie napisałes .. Smile Masz racje do gwiazdek na PCz Nie trzeba stosowac primiera . Ale z tym co napisałes sie nie zgodze ze gwiazdki na bazie KNO3 nie potrzebuja primiera .. Potrzebuja i to wg mnie czasem bardzo ! Ale kazdy robi to co lubi Smile EDIT: zle napisane powinno byc .. nie mysl ze ciebie pouczam!!

Moze to zabrzmiec głupio ale czasem na sciankach zostaje taki osadzik .. jest to własnie KNO3.. Wink I dlatego to napisałem ... Jak tobie nic nie zostaje to niewiem moze mam jakis Patologiczny Star roller ...


EDIT: A to juz moje gwiazdki niby beznadziejne ale na 5 min roboty wychodzi z 200gram mieszanki cos koło 160 gwiazdek o róznych wielkosciach. Wiem ze teraz pan Pirotechman i Boro (Artpi pewnie też Wink ) sie ze mnie smieje ze sie wogule odzywam jak nic nie potrafie ale chciałem tylko pokazac jak wygladaja 5 minutowe gwiazdki w moim wykonaniu...( Nie uzywałem tutaj star rollera ani miski bron boze Wink )



Hehehe Teraz moge to powiedziec jak pan Arek ZCW5M hehe

Pozdrowka!

ps.Pytania zadaje orientacjnie probowałem te rzeczy o ktore sie pytam . Tylko wg mnie zle mi wychodzi ..

ps. Boro wreszcie ktos mnie nauczyl zadawac pytania i rozmawiac z ludzmi przez neta Thx !


Ostatnio zmieniony przez Adrian dnia Sro Sie 24, 2005 7:08 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz
Gość





PostWysłany: Sro Sie 24, 2005 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adrian napisał:
...Chciałem sie tylko spytac czy przy metodzie PRZYOK .. Wychodza idealne kuliste gwiazdki bo mi wyszły takie klocki ala walec ...
Chciałem rowniez dowiedziec sie .. czy w twojej szelce "Kula iskier" Mam stosowac twój sposób na Korpus kulisty . (mam nadzieje ze w miare moje pytania do ciebie sa zrozumiale - sory ze pytam .. "Jeszcze bana dostane")...!


Wychodzi coś co trudno okreslić jaka to bryła Wink . Ani kula, ani walec. Takie pokiereszowane walce, kulki itp. Większośc to kulki. W metadzie z NC większość to zdeformowane kule z ostrymi raczej krawędziami. Mają dużą powierzchnie i znacznie ułatwia to zapłon gwiazdki.

W szelce Kula Iskier - tak. Polecam tak ja ja robiłem. Mam wykrojnik laboratoryjny do korkow fi 10 mm i można tak wyciąć na końcu w korpusie otwór. Mieszanka KNO3/Mg/Fe jest do tego bardzo bezpieczna.


Miłego wieczoru A
Powrót do góry
Adrian



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 94

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arkadiusz napisał:
Wychodzi coś co trudno okreslić jaka to bryła . Ani kula, ani walec. Takie pokiereszowane walce, kulki itp. Większośc to kulki. W metadzie z NC większość to zdeformowane kule z ostrymi raczej krawędziami. Mają dużą powierzchnie i znacznie ułatwia to zapłon gwiazdki.


Eh czyli spiepszyłem ..... Cała sprawe z twoimi gwiazdkam .... Chciałbym sie od ciebie dowiedziec czy po wsypaniu mieszanki B mam jeszcze raz wsypac mieszanke A i przesypac przez sito pył B.. Bo tutaj sie trochę gubie...

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boro



Dołączył: 23 Sie 2005
Posty: 58

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Adrian,

nikt sie z Ciebie nie smieje. Ja jak robie * to tak samo wychodzi rozmaity asortyment (jesli chodzi o ich srednice) dlatego tez stosuje sito zeby co jakis czas wyselekcjonowac juz gotowe *. Jesli sie chce otrzymywac kulki o bardzo podobnych rozmiarach to mozna tez stosowac kilka sit i selekcjonowac je na kilka frakcji, problem w tym skad wziac niskim nakladem pracy takie sita... O jednym w zasadzie mozna zapomniec: nie da sie ta metoda robic kulek tak zeby od razu wszytstkie wychodzily w miare takie same, nawet jesli stosuje sie "zaczyn" w postaci ziaren czy czegos innego.
Wg mnie sukces zalezy od maszyny w ktorej robi sie kulki, najlepiej jesli jest to w miare duzy beben (przynajmniej 5l) i najlepiej jesli sie dysponuje mozliwoscia regulacji obrotow (ja niestety az tak dobrze nie mam, bo silnik ktory napedza moj mlyn jest silnikiem indukcyjnym asynchronicznym, wiec aby regulowac jego obroty trzeba by zakupic b drogi sprzet...)

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz
Gość





PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adrian napisał:
....czy po wsypaniu mieszanki B mam jeszcze raz wsypac mieszanke A i przesypac przez sito pył B.. Bo tutaj sie trochę gubie...


Twoje gwiazdki są ok. Wygląd mniej wazny więc nie ma co się przyczepiać. Mają się zapalać i to jest ważne. Odsiej odpad na sicie o małych oczkach np. mniej jak 1 mm. To co spod sita wzbogacasz drobno mielonym PCz. W taki sposób uzyskujemy warstwę pośrednią na gwiazdce. Każdy odpad spod sita- tego 1 mm - wznogacasz taką sama masą PCz. Robisz tak dwa trzy razy. Ten czwarty raz to obsyp samym PCz.

Polecam Wam jednak metodą z NC. Pisałem o tym dokładnie. Gwiazdki tą metoda można robić i na na kclo3 ( dla tych od 6 gwaizdek w górę ) bo tu nic się w niczym nie tłucze. Po wysuszeniu trzeba tylko nie co uważać i nie robić więcej jak 0,3 kg. Jak użyjemy kclo3 to nie trzeba robić żadnego obsypu. * nam wychodzi od razu gites. Są lekko porowate , mają ostre krawędzie i dlatego bardzo łatwo się zapalają . Ale też mamy tu nie co odpadu i używamy jego jako bursta a ewentualny nadmiar zawracamy do ponownej parti * Wink .


Pozdr. A
Powrót do góry
Damian



Dołączył: 03 Sie 2004
Posty: 260
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Sie 26, 2005 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

za dużo nie mogę pisać. Może opisze więcej w pon. jak uda mi się "wbić" na neta.
"Star roller" z starego ZK-120T

FILM

_________________
5, 10, 15 ?
75 : 15 : 10... i wszystko jasne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Master Lee



Dołączył: 23 Sie 2005
Posty: 4
Skąd: Z domu

PostWysłany: Pią Sie 26, 2005 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Damian napisał:
Witam

za dużo nie mogę pisać. Może opisze więcej w pon. jak uda mi się "wbić" na neta.
"Star roller" z starego ZK-120T

FILM


Bardzo ładnie wykombinowałeś swojego star roller-a.
Mam takie 2 pytania:
1.Ile tak mniej wiecej jest obrotów na minute ?
2.Czy dorabiałeś coś specialnego do "opakowania" gdzie robisz * żeby pasowało do tego radia ( to jest wogóle radio czy się myle ? ) ?


Pozdrawiam Cie !
Master Lee
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Damian



Dołączył: 03 Sie 2004
Posty: 260
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Sie 27, 2005 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Master Lee napisał:
Bardzo ładnie wykombinowałeś swojego star roller-a.
Mam takie 2 pytania:
1.Ile tak mniej wiecej jest obrotów na minute ?
2.Czy dorabiałeś coś specialnego do "opakowania" gdzie robisz * żeby pasowało do tego radia ( to jest wogóle radio czy się myle ? ) ?

Pozdrawiam Cie !
Master Lee


1. nie wiem, mozesz obliczyc na filmie przytkalem palucha do pudelka. np. x terkotow na 5 sek. i liczysz.
2. to nie radio Shocked (ale sie usmialem). opakowanie przykleilem do pustej szpuli.

_________________
5, 10, 15 ?
75 : 15 : 10... i wszystko jasne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pyrotechnik



Dołączył: 15 Lip 2004
Posty: 17
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Wto Sie 30, 2005 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do gwiazdek:
widziałem dziś w telewizji na discovery końcówkę programu o fajerwerkach, było tam coś takiego że w małej baterii starmine były kolorowe gwiazdki (red i green), które zostawiały ogon za sobą. (kolorowy)
i moje pytanie jest takie, czy ma ktoś przepis na coś takiego i mógłby podać?


P.S. właśnie pracuję nad takim efektem gwiazdek dziś lub jutro będą wyniki pierwszego testu. jak nie wyjdzie, to już mam w głowie drugi przepis

_________________
http://ourpyro.w.interia.pl
pozdrawiam,
pyrotechnik

P.S. jak zapracować na gwiazdki? :P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DNF



Dołączył: 15 Kwi 2005
Posty: 141
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto Sie 30, 2005 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo chcialbym sie pochwalic moimi pierwszymi toczonymi gwiazdkami, za pierwszym razem uzyskalem tylko granulki ok 2-3mm po rozmowe z panem Artpim uswiadomil mi ze to dopiero poczatek i ze trzeba warstwami a oto dziejsze efekty..Smile

P.S. tu widac tylko czesc
P.S 2 nie wiem czemu ale mam takie duze chociaz zrobilem na 640x480 a przy wiekszej rozdzielczosci to szok

pozdrawiam
DNF

_________________
"Kochajcie wróbelka, dziewczęta,
kochajcie, do jasnej cholery."

K. I. Gałczyński
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 94

PostWysłany: Sob Wrz 03, 2005 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem! Nie powinienem sie odzywac ale.. chce przedstawic wam moja metoda ZCW5M , czyli zrób cos w 5 minut.

Szybka metoda Adriana na gwiazdki cz.1(ZCW5M)

1.Potrzebne będą

1.Mieszanka na gwiazdki (100gram)
2.Woda z 35% zawartoscia Alkoholu
3.Okrągłe pudełeczko po lodach (takie wieksze najlepiej 900ml)


2.Sposób wykonania

Bierzem naszą mieszanke na gwiazdki nastepnie wsypujemy jej połowe (50%) do pojemniczka po lodach(bodz serku obojetnie wazne zby był duży) Nastepnie Dolewamy do niej 5-10 ml Wody z Alkoholem . Bierzemy jakis patyczek i ciaptamy mieszanke (nie wiem jak to opisac).
Teraz podnosimy pudełeczko i krecimy nim znaczy ruszamy je tak jak bysmy chcieli reka namalowac piekne okrale słonce. Kiedy zacznaja robic sie kuleczki dosypujemy reszte mieszanki na gwiazdki i tak otrzymujemy bardzo duzy asortyment Gwiazdek ze 100 gram mieszanki wychodzi gdzies tak 52 -86 gwiazdek !(proste:> nie ?? )

A wyglada to tak:



Mam prozbe podajcie mi sklad masy gwiazdkowej o fioletowym kolorze palenia (nie piszcie PCz) ...

ps. Przeczytałem temat nie ma nic o gwiazdkach Fioletowych procz tych na bazie Stopsilka! (pisał Tracker)


Pozdrawiam Adrian
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew



Dołączył: 11 Cze 2004
Posty: 202
Skąd: z Piekła

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2005 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fiolet jest trudny do uzyskania, możesz próbować łączyć mieszanki czerwone z niebieskimi...
_________________
Bóg sprawił, że wciąż idą... Rozsądek - że dotrą!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 94

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2005 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ah.... Wiedziałem ze tak powiesz.. Cuz nie mam ochoty nic probowac.... Nie musisz mowic ze jest trudny bo wiem Wink Duzo czytam duzo robie ale fiolet no musze go miec i to na jutro! Dlatego blagam na wszystkie mozliwe sposoby! Podajcie przepis!

Pozdrawiam Adrian

ps. Po jutrze mozecie usuwac moje dzisiejsze posty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marskość Wątroby



Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 9

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2005 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja niby znam jeden ciekawy przpisik na fioletowy kolor płomienia...ale...
no dobra do rzeczy...
weglan wapnia- 2cz.
siarka- 2cz.
chloran potasu- 6cz.
i... malachit-2.cz
kiedy mamy już odpowiednią mieszanke o odp.kolorze spalania to chyba nie musze mówić jak z tego zrobić gwiazdki...
poszukałem i znalazęłm jeszcze jedne przepis na fioletowy kolor... oto on:
CuSO4 - 1 część
azotan strontu - 14części
"calomel"<Hg2Cl2>- 14części
chloran potasu- 15częśći
szelak- 5 częśći
spróbu ja ich nie próbowałem<troszke dziwne składniki, jak dla mnie, jestem troszke za konserwatywny Very Happy>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piroman2



Dołączył: 12 Maj 2002
Posty: 834
Skąd: z moździerza ;)

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2005 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te przepisy to można o kant du..y rozbić.
Niebezpieczne i przynajmniej ten pierwszy nie jest za dobry, drugiego nei testowałem ale inne robiłem podobne, które miały podobno dawać piękny fioletowy i nic z tego nie wyszło Smile

_________________
Szelka jest małym nasionkiem, z którego na niebie wyrasta piękny kwiat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marskość Wątroby



Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 9

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2005 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piroman2 napisał:
te przepisy to można o kant du..y rozbić.
Niebezpieczne i przynajmniej ten pierwszy nie jest za dobry, drugiego nei testowałem ale inne robiłem podobne, które miały podobno dawać piękny fioletowy i nic z tego nie wyszło Smile

bycmoże, ja osobiście nigdy nie próbowałem tych mieszanek, co więcej, nie znam nikogo osobiście kto by je również sprawdzał, ale z faktu iż Adrian prosił o wszelkie przepisy podałem te które znałem i znalazłem...
a więc chyba pozostaje mieszanie składników na niebieskie i czerwone gwiazdki... powodzenia Very Happy
jak coś jeszcze znajde ciekawego to sie odezwe
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sativ



Dołączył: 05 Cze 2005
Posty: 36

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2005 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KClO3 - 3/4 części
S - 1/2 części
CuCO3 * Cu(OH)2 - 1/4 części
Li2SO4 - 1/2 części

Sprawdzony przez eReSiXa skład na fioletowe gwiazdki. Primerować

Pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eReSix



Dołączył: 18 Maj 2005
Posty: 34
Skąd: Kraina Czarnego Złota

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2005 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie chciałem to napisać Smile Gwiazdki w pełni fioletowe Wink

eReSix napisał:
Tyle sie juz nasłuchałem o gwiazdkach, czerwonych, pomarańczowych, zielonych, tiger-tail... że w końcu sie wkurzyłem i powiedziałem sobie - trza by tu wymyśleć gwiazdki o nowym kolorze Laughing Postanowiłem zrobić gwiazdki fioletowe Very Happy Słyszałem od Wiktorsa, że do ich wytworzenia potrzebne sa kosmiczne odczynniki, ale ja sie tym nie zmartwiłem Cool i ostro wziąłem się do roboty Smile Najpierw pomyślałem sobie, że "wyciągne" fiolet z potasu, ale po parunastu nieudanych Sad próbach przekierowałem się na inną taktyke Very Happy I tu szok Shocked - w końcu się udało Twisted Evil Very Happy Odczynniki nie są kosmiczne Wink Gwiazdki palą się wyraźnym fioletowym płomieniem Smile Oto skład (niestety objętościowy bo waga mi wysiadła i nie miałem jak inaczej liczyć):

KClO3: 1,5 płaskiej łyżeczki
S: 0,5 płaskiej łyżeczki
CuSO4 pięciowodny: 0,5 płaskiej łyżeczki
Li2SO4 jednowodny: 0,5 płaskiej łyżeczki
Dekstryna: nie dodałem bo nie mam Sad

Nie wiem jaki będzie efekt po dodaniu proszku PCV, bo aktualnie nie mam, ale wy mozecie spróbować. Wszystkie składniki muszą być oczywiście dokładnie zmielone, aby kolory idealnie się mieszały (wiecie o co chodzi Wink )

_________________
GG: 4669010 (to dla tej kobiecej części forum Razz )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Adrian



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 94

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2005 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak używam star rollera:

Przygotowuje trzy kubełki z masa na * nastepnie wsypuje zawartosc jednego dajmy na to 200 gram. Star Roller zaczyna sie krecic mieszanka zaczyna sie "turlac" , spryskuje woada zaczynaja powstawac rdzenie ... po 1 min spruskuje mieszanke ktora nie utworzela jeszcze tak owego rdzienia na * .

Kiedy mija 20 min pakuje kolejny kubeczek znow 200gram tylko ze tym razem wsypuje powolutku kolejne czesci 4 wsypy po 50 gram. Robie to tak :
[spryskuje rdzenie] Arrow [dosypuje powoli mieszanki] gwiazdki sie wniej obtaczaja Arrow [znow spryskuje] i tak robie 4 razy jak wspomnialem wczesniej.

I tak dalej i dalej az do skonczenia mieszanki pozniej dajecie primiera i jest git macie PROFI gwiazdki o PROFI wygladzie i o PROFI dzialaniu zapalnosc zalezna od primiera

Zdiec niestety nie bedzie Embarassed (przynajmniej narazie)

Fiolet z Azotanu Potasu?

Wiecie ostatnio udalo mi sie zrobic fioletowy kolor ognia - pseuda - da sie zniesc.I nadodatek uzylem tylko KNO3,C,S i Gipsu . Wiem moze sie wydawac ze mowie glupoty ale serio mieszanka spala sie fioletowym kolorem ognia podobnie jak KMnO4 z Cukrem ... - tyle ze kolor jest wyrazniejszy i przyjemniejszy Rolling Eyes wiem wiem pisze troche o dupie maryni ale naprawde "Nie namawiam" tylko sugeruje ...

Skład:

KNO3 50%
C 20%
S 05%
Gips(do form) pozostale 25%

Całośc bindujemy NClak badz woda wedle uznania primierowac masa o baedzo duzej temperaturze suszyc najlepiej w BARDZO suchym miejscu. I to wszystko gwiazdeczki ciezko zapalne ale maja ten fioletowy kolor z gipsem to jest roznie pamietajcie tylko otym aby uzywac tego do form bo z murarskim nic nie wyszlo masa byla praktycznie nie zapalna . uf to tyle o Fiolecie z potasu ....

Pamietajcie ze przy testach nalezy sprawdzic ilosc gipsu bo jej niestety nie jestem pewien .. Skład optymalnie napisalem zeby bylo od czego startowc ... No to tyle .. Przepraszam ze tyle pisalem ale mam nadzieje ze mimo wszystko nie sianuje i uszanujecie to co jest " Prawda - True" .

E... Co moge jeszcze powiedziec ?

No własciwie to nic chcialem tylko dodac ze nie warto marnowac swoich odczynnikow .. Na to co ja pisze mi do zadowolenia nie potrzeba dużo pisze o rzeczach jak ja je robie .. Nie musicie pisac ze zle wychodzi albo co Wink bo to juz wiem .. Trzeba probowac najwazniejsze sa testy a ja wlasnie o nich pisze i to wszystko !

Pozdrawiam Adrian

ps. Pamietajcie mieszanki z gipsem zawieraja wode!


Ostatnio zmieniony przez Adrian dnia Czw Paź 06, 2005 8:34 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiktor



Dołączył: 28 Sie 2003
Posty: 120
Skąd: z PiroChem

PostWysłany: Wto Lis 01, 2005 12:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Chcial bym się dowiedzieć co sądzicie o gwiazdkach zaprezętowanych poniżej. Utoczone zostały w moim star rolle'rze mają stosukowwo małą średnicę 5-6mm ale to wina tego iż przygotowałem zbyt mało masy do dziewiczego(poważnego) toczenia Very Happy. Gwiazdek wyszło sporo szacuje ok ~500 sztuk, mają kulisty kasztalt i są podobnej wielkości, masa jakiej uzyłem to D1 glitter nie używałem żadnego rdzenia.




Z tych co widzicie powyżej zrobie dwukolorowe albo dotocze obecnej macy(D1)
Pozdrawiam Wiktors

_________________
Znów w branży Wink Molinos de bolos Very Happy Strzelaj szelki będziesz wielki Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Fajerwerki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 4 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników na tym forum
Nie możesz pobierać plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP