Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Amatorski Klub Pirotechników (AKP)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Pirotechnika ( ogólna )
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Damian



Dołączył: 03 Sie 2004
Posty: 260
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Sie 10, 2005 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś ucichło...
Mam propozycje - piszemy wspólnie wniosek który przekażemy prezydentowi itp. itd.

_________________
5, 10, 15 ?
75 : 15 : 10... i wszystko jasne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hemist
Gość





PostWysłany: Sro Sie 10, 2005 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzebaby duzo podpisów..... bardzo duzo
Powrót do góry
Artpi



Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 123

PostWysłany: Sro Sie 10, 2005 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ,i mam taką prośbę do forumowiczów odwiedzających ten temat ,aby pisali obszerniejsze posty , a nie tylko po jednym czy dwóch zdaniach .Oraz aby podawali jakieś konkretne przykłady , adresy stron np. przepisy prawne , jak inne kluby są zorganizowane , albo przykładowe statusy itp. .Tchemik dał dobry przykład , aby takie mity i wrogie nastawienie obalać jako nieprawda , bo to co piszą to nie ma nic wspólnego z normalna pirotechniką . W tak przedstawionym świetle to profil terrorysty każdemu można przykleić nawet babci klozetowej , czy rolnikowi a dlaczego to wiadomo ale do rzeczy .Takie jak tu www.spw.org.pl bardzo dobry przykład do naśladowania , pomijam forum z tej strony , ale reszta jest OK. Po tym co widać do tej pory to ,17 osób wypowiedziało się w tym temacie z czego prawie połowa dość aktywnie i rozsadnie . Z tej grupy to póki co V 21 dostarczył najcenniejszych informacji i spostrzeżeń , chyba są osoby które maja cos do powiedzenia na ten temat . Bo w takim tempie i zaangażowaniu to wieki miną zanim coś zacznie się dziać , a cała para pójdzie w gwizdek .Moim zdaniem nasze władze powinny być raczej zadowolone ze taki klub( ma, może , mógłby , być może, powstać ,powstanie ) , ponieważ łatwiej jest skontrolować grupę . Miłośników i entuzjastów, którzy traktują pirotechnikę jako sztukę samą w sobie, i nie traktować” nas, amatorów hobbystów „ jak grupę szaleńców czy wariatów.Grupa która dobrowolnie poddaje się kontroli i jest przewidywalna ,i nie ukrywa się w podziemiu , a nawet mogli by pomóc „ dając „ swojego człowieka jako obserwatora .Przecież cel jest prosty „ bezpieczne i zgodne z BHP obchodzenie się z materiałami pirotechnicznymi ogólno dostępnymi w handlu” .Istnieją koła łowieckie ,kluby strzeleckie , gdzie ludzie uczą się obchodzenia z bronią , amunicją , uczą się strzelać , i też zaczynają jako młodzi ludzie . Bo przecież w przyszyci z tych ludzi wyrastają mistrzowie Polski i świata zdobywają medale , mogą być działaczami sportowymi , a w przypadku łowiectwa miłośnicy i obrońcy przyrody . W pirotechnice zaś to osoby które mogą zostać biegłymi ekspertami , pirotechnikami policyjnymi , itp. więc chyba warto aby nie zmieniali poglądów , przekonań , i aby nie przechodzili na ciemną stronę .Takie jest moje zdanie ,być może jestem w błędzie, a jeśli przeczyta to ktoś z ekipy „ wielkiego brata „ to niech coś napisze na ten temat , być może zechce pomóc w zorganizowaniu takiego klubu .

Pozdrawiam . Wink

PS Piszcie dużo i konkretnie .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hemist
Gość





PostWysłany: Sro Sie 10, 2005 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nom w sumie masz rację..

Ale jest 1 wielki problem a mianowicie umiejscowienie spotkań i ich częstotliwość... no bo nie każdy moze jechać 300km czy 400 z tych czy innych powodów. Czyli 1 z wielu problemów jest UMIEJSCOWIENIE bo klub chyba nei moiże istneić bez jakotakiej siedziby. Co do częstotliwości to myślę że kilka razy do roku gdzieś wiosną w wakacje i moze jesienią ....
Nasz cel jest wykonalny aczkolwiek bardzo trudny do zrealizowania, ja chcialbym w czymś takim brać udział mimo że jestem niepełnoletni( to w czymś szkodzi? sam nie wiem, chyba tak) I jeszcze chciałem napisać że około połowy to ludzie z przedziału 14-18 lat a oni chyba nie wiele mogą .... chodzi mi tu o możnośc wyjazdu tych 300km na spotkanie "wariatów" problem byłby ze zgromadzeniem tych 20-30 osób powiedzmy że w okolicał łodzi...... no bo mniej-więcej srodek z tym jest problem a moze by tak wybrac środek z tych którzy będą chciali sie spotkać ? a nie z całej polski?


więcej tu pytań niż odpowiedzi ale, moze ktoś znajdzie na nie odpowiedź Cool
pozdrawiam,
hemik
Powrót do góry
Wiktor



Dołączył: 28 Sie 2003
Posty: 120
Skąd: z PiroChem

PostWysłany: Sro Sie 10, 2005 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Co do wypowiedzi Artpi’ego to powiem tak w tej chwili nie wydaje mi się za dobrym pomysłem ujawnianie się dla służb ponieważ zapewne mieli byśmy wcześniej czy później ich w domu(mam na myśli nasze przydomowe laboratorium) a nim wiadomo MW nie ma bo My to pirotechnicy ale są związki chemiczne same utleniacze i łatwopalne paliwa i na pewno 90% amatorów nie przechowuje ich prawidłowo(mam na myśli zgodnie z przepisami php) to już był by pierwszy powód w jaki byśmy się pozbyli odczynników i hobby- dajmy że przechowywanie przejdzie. Dalej masy pirotechniczne które mamy w labie a zwłaszcza PCZ który jest traktowany jako MW(a i pewnie masy piro się do tego zaliczają) i nie można go wytwarzać samemu(potrzebna koncesja). Dalej pomieszczenie w którym to wszystko przechowujemy (większość to ma w domu albo w piwnicy, komórce na strychu..) stwarzamy tym samym wielkie zagrożenie. Teraz nawiązując konkretniej do tematu umiejscowienie to mógł by być największy problem i w grę by wchodziło jak Hemik gada albo w centrum Łódź jest optymalnym miejscem to centrum polski, lub stworzenie okręgowych klubów które miały były zloty kilka-kilkanaście razy w roku.
A teraz coś co morze być najsęsowniejsze w tym poście a mianowicie można by było nakłonić jakąś większą firmę importującą lub organizującą pokazy o zaspąsorowanie, pomoc w stworzeniu, utworzenie etc. Klubu Pirotechników Amatorów tylko co w zamian no najprędzej trzeba było by im stworzyć reklamę bo cóż innego by im zaproponować... Jeśli ta opcja wchodzi w grę to musiał by się ktoś(min z 30lat) zebrać i iść z taką propozycją do jakiejś firmy Forteca , Surex.. (pierwsze mi na myśl przyszły) i zapytać czy takie coś by mogły zorganizować lub wypowiedzieć się czy ma to jakiekolwiek szansę. To taka moja opcja myślę że ma szanse 40/60% bo jednak musieli by mieć jakieś profity z tego...

Jeśli nie napisałem nic ciekawego to proszę na pw mi napisać lub samemu usunąć posta!!

Pozdrawiam Wiktors

_________________
Znów w branży Wink Molinos de bolos Very Happy Strzelaj szelki będziesz wielki Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piroman2



Dołączył: 12 Maj 2002
Posty: 834
Skąd: z moździerza ;)

PostWysłany: Sro Sie 10, 2005 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy klub musi miec oficjalną siedzibe (do Hemika). Nie widze żadnych szans, aby jakaś fimra był sponsorem (sądząc po Surexie to już mam dośćWink) nie zarabiają aż tyle kasy by jeszcze sponsorować klub jakiś dzieciaków (bo tak by na to patrzyli). Na samo to, że miałby być pirotechniki wyśmiali by nas itp. . Nikogo nie chce obrażać, ale sądze że większość ludzi z takich firm taka jest Rolling Eyes
Wiktors dobrze mówi o produkcji i domowym labie...
Do tego dochodzi wiele innych czynników, a tak naprawdę wszystko sprawdza się do braku kas no i jak już pisałem potrzebne ogromne zaangażowanie wielu osób musi być. Szkoda lecz ja patrze na to pesymistycznie, ale wole nie robić sobie nadzieji.
ps nie dałem konkretów, ale to tyle co chciałem tutaj jeszcze dodać w temacie.
pzdr.
Piroman2

_________________
Szelka jest małym nasionkiem, z którego na niebie wyrasta piękny kwiat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Damian



Dołączył: 03 Sie 2004
Posty: 260
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Sie 12, 2005 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piroman2 napisał:
Na samo to, że miałby być pirotechniki wyśmiali by nas itp. . Nikogo nie chce obrażać, ale sądze że większość ludzi z takich firm taka jest Rolling Eyes


Hmmm... o oto ja mógłbym się postarać - znajdę kogoś "miłego" Very Happy Mam dar przekonywania ludzi. Serio.

Pozdrawiam, Damian.

_________________
5, 10, 15 ?
75 : 15 : 10... i wszystko jasne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Artpi



Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 123

PostWysłany: Sob Sie 13, 2005 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam , widzę ze piszę dwuznacznikami i nie zawsze jest to tak odbierane jak powinno , w moim zamyśle było ,” aby łatwiej było skontrolować grupę w sensie przyjścia do klubu osoby z zewnątrz ( z urzędu lub funkcjonariusza) i przyjrzeniu się jak to działa na żywca . Nie ma mowy o pokazywaniu swoich rzeczy posiadanych w domu , choć może sugerować to czy owo , ale to tylko były by domysły . A poza tym gdyby chcieć wyjść z założenia legalności i praworządności co do różnych spraw , to trzeba zamknąć cała Polskę z różnych powodów, oprócz dzieci do 5 roku życia . Podejrzewam ze o każdym z nas z forum wiedza tyle ile potrzeba, w końcu to ich praca , jesteśmy jednak mniej szkodliwi społecznie od wielu wielu innych grup i osób . Wracając do tematu to podoba mi się pomysł grup okręgowych , w końcu każdy gdzieś mieszka i przy podziale na województwa albo na regiony geograficzne .Wiadomo by było ile osób, i skąd są , mogli by działać na swoim terenie w sensie spotkań pogawędek itp. Nie zależnie od oficjalnych zjazdów klubowych , mając swojego przedstawiciela grupy który działa jak łącznik i uczestniczy w oficjalnych zjazdach klubu .Rozwiązało by to problem dalekich dojazdów , dla tych co nie mogą , a jednocześnie byliby na bieżąco z informacjami o działalności klubu. To ma jakiś sens mimo ze to tylko teoria i moje zdanie , a co do sponsora to podzielam zdanie P2 , choć mogę się mylić .Ale próbować i pytać trzeba , bo kto nie pyta ten błądzi , i widzę tutaj pewien mały atut .A mianowicie gdyby zaproponować jakiejś firmie nieodpłatną pomoc fizyczną w sensie rozstawiania stojaków przy pokazie itp. , a w zamian mały wykład instruktaż to tez by miało jakiś sens .

Pozdrawiam Wink
Diabeł tkwi w szczegółach .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Sob Sie 13, 2005 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TakTak!!! Jedna filiaklubu na wojewodztwo albo coś takiego... Ale skoro tylko pelnolaty (mamuty) moga należeć to do d. Bo musial bym poczekac troszke! Co do pomysły ze sprawdzianem wiedzy teoretycznej przy zapisywaniu do klubu jestem stanowczo ZA!
_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
veteran5



Dołączył: 14 Paź 2004
Posty: 22
Skąd: z Browaru ;-)

PostWysłany: Sob Sie 13, 2005 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest na to rozwiązanie Exclamation
podesłać do ambasady usa pomysł na konkurs : kto przepłynie do stanów kajakiem dostaje zieloną kartę, i tam założyć ten klub Wink
A tak na serio, to już mam dość tego Popie******ego państwa. Afera goni afere, porypane przepisy, nic nie działa jak powinno, i najważniejsze: ogólna bieda - poza wyjątkami złodziei w sejmie, senacie, mającymi układy z urzędnikami i Rydzykiem Mad Mad Rolling Eyes
Cyli nie ma szans na klub Crying or Very sad Crying or Very sad a piro to jest naprawdę dobre hobby(dla mnie w większości w teorii).

_________________
Do Admina/moda: Proszę o usunięcie tego profilu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piroman



Dołączył: 16 Cze 2004
Posty: 244

PostWysłany: Sob Sie 13, 2005 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bym akcje klubu wykupił, zdefraudował składki i nie wpisał tego w oświadczeniu majątkowym Very Happy A na Szanowną Komisję wypiąłbym się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jacek R.



Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Skąd: Z łąk Arkadii a tak serio Kraków

PostWysłany: Nie Sie 14, 2005 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do komisji to wczoraj sie smialem jak moj stary powiedzial co by Putin powiedzial jak by go wezwali do jakiejś ichniej komisii Smile bohahaha
_________________
Czasem okoliczności zmuszają człowieka do porzucenia swojej dawnej działalności Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Zbigniew



Dołączył: 11 Cze 2004
Posty: 202
Skąd: z Piekła

PostWysłany: Nie Sie 14, 2005 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Rosji, prezydent stoi nad prawem, w Polsce nie.

Pozatym, komisja to organ rządu, władzy. Stawianie się ponad komisję (W.C) a dawniej (A.K) [swoja droga, fajne inicjały obydwu Very Happy ] to łamanie prawa.

Jedyne co jest złe w komisjach to to, że są przed kamerami.


Skasować te 2 posty po jakims czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Artpi



Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 123

PostWysłany: Nie Sie 28, 2005 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam , widzę że coś ucichła rozmowa na temat AKP , ale mam nadzieję że to co poniżej napisze jako przykłady , można wykorzystać i w naszym celu .Ale po kolei, po pierwsze powołując się na Konstytucje RP a dokładniej na rozdział drugi ( www.konstytucja.pl/2.htm ) mamy pełne prawo aby taka organizacja , stowarzyszenie powstało , to gwarantuje Konstytucja i to jest nasze prawo z którego należy, a nawet musimy skorzystać . Po drugie Prawo o Stowarzyszeniach czyli Ustawa z dnia 7 kwietnia 1989 r tj. Dz.U .2001r Nr 79 poz.855 z późniejszymi zmianami dokładnie określa zasady i warunki jakie trzeba spełnić aby założyć jakiekolwiek „ stowarzyszenie ( klub) „ .I jako bardzo dobry przykład podam Stowarzyszenie Pneumatycznego Strzelectwa Terenowego www.pfta.pl/content/view/5/6/ jego status może posłużyć jako wzorzec do napisania statusu dla AKP. A skoro inni mogą korzystać z praw i zakładają „ stowarzyszenia „ to dlaczego my mamy się przyglądać i zazdrościć .W końcu też musieli spełnić wymogi ustawy i okazało się że można . Jako kolejny przykład podaję Polską Organizację Turystyczną www.pot.gov.pl z tego względu że pokazane są na tej ich stronie wzory protokołów zebrań założycielskich , uchwały ,status oraz tekst jednolity Ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym . Jest to Ustawa z dnia 20 sierpnia 1997 r .Dz.U. 01.17.209 . Zachęcam odwiedzić przytoczone strony , jak widać okazuje się że nie taki diabeł straszny jak go malują . Więcej inicjatywy bo nikt za nas tego nie zrobi, tym bardziej że te organizacje już działają maja doświadczenie jak przejść przez całą procedurę . Więc można się z nimi skontaktować i poprosić o rady , jak oni zaczynali i z czym mieli najwięcej problemów , aby nie popełniać ich błędów .Bo przecież są osoby na tym forum które chciały by działać oficjalnie i legalnie w takim klubie. I nie można mówić że się nie da , albo wychodzić z założenia jak w głębokiej komunie „ jak się werzniemy to zrobicie „ i czekać z założonymi rękoma . Droga może i długa i wiem że nie zawsze można od ręki wszystko załatwić ,wszystko wymaga czasu i zaangażowania wielu osób , ale warto próbować tym bardziej że podstawy prawne są .

PS . Fragment z ustawy o stowarzyszeniach : Małoletni poniżej 16 lat mogą, za zgodą przedstawicieli ustawowych, należeć do
stowarzyszenia według zasad określonych w ich statutach, bez prawa udziału w głosowaniu na
walnych zebraniach członków oraz bez korzystania z czynnego i biernego prawa wyborczego do
władz stowarzyszenia. Jeżeli jednak jednostka organizacyjna stowarzyszenia zrzesza wyłącznie
małoletnich, mogą oni wybierać i być wybierani do władz tej jednostki.


Więc jak widać wiek16 lat nie przekreśla możliwości przystąpienia do takiego „ stowarzyszenia „ bo to właśnie statut określa wszelkie prawa i obowiązki .

_________________
pozdrawiam Wink
Diabeł tkwi w szczegółach .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zbigniew



Dołączył: 11 Cze 2004
Posty: 202
Skąd: z Piekła

PostWysłany: Nie Sie 28, 2005 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
Posiadanie wiatrówki jest legalne. Posiadanie materiałów niebezpiecznych, bez odpowiednich koncesji, magazynow itp. nie. Trzeba rozwiązać problem legalności działania i zakresu działania klubu. Chyba nie będziemy w nim tylko rozmawiać, czy odpalać komercji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz
Gość





PostWysłany: Nie Sie 28, 2005 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbigniew napisał:
Posiadanie wiatrówki jest legalne.Posiadanie materiałów niebezpiecznych, bez odpowiednich koncesji, magazynow itp. nie.....



Nie pisz nieprawdy Rolling Eyes . Co nie co napisałem ----> TU. Wg mnie AKP nie wypali bo nie czas ku temu. Nie żyjemy w spokojnych, wyluzowanych czasach. Młodzi mają czas na głupoty, szkołę i podrywanie panienek. "Starzy" tych młodych z kolei zwykle walczą o byt. Góra 10 % tych po 40 - ce to osoby z czasem i kasą. 90 % żyje w stresie - mniejszym lub większym. Teoretycznie podobny klub mogły by zorganizować firmy od pokazów. Bo tylko firma z kasą możę się zajmować tym "narybkiem" do zagospodarowania. W ramach wiedzy o pokazach była by i wiedza o piropodstawach.

Temat dla mnie jest z cyklu ---> piszemy o Marsjanach. I już wiem, że artpi to OPTYMISTA no ale w końcu to zaleta na te czasy Wink


Pozdr. A
Powrót do góry
Zbigniew



Dołączył: 11 Cze 2004
Posty: 202
Skąd: z Piekła

PostWysłany: Nie Sie 28, 2005 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm :
Cytat:
2. Nie jest wymagane uzyskanie pozwolenia na nabywanie i przechowywanie wyrobów pirotechniki widowiskowej, oznaczonych kodem klasyfikacyjnym 1.4 G i 1.4 S, wymienionych w załączniku A, oraz wyrobów pirotechnicznych stosowanych w motoryzacji, rolnictwie, ratownictwie, leśnictwie, kolejnictwie i żegludze

taak fajnie...
Cytat:
3. Klasyfikacji substancji lub wyrobu jako materiału wybuchowego przeznaczonego do użytku cywilnego oraz nadania mu kodu klasyfikacyjnego dokonuje jednostka wyznaczona przez ministra właściwego do spraw gospodarki do prowadzenia badań, klasyfikacji oraz określania warunków dopuszczania do przewozu materiałów niebezpiecznych klas 1, 4.1 i 9, wymienionych w załączniku A.

czyli:
to co bysmy wyprodukowali w klubie, wpierw musiał by ocenić ktoś z zewnątrz a do tego musiała by to byc klasa 1.4 G i 1.4 S, a szelki, zapewne się do nich nie kwalifikują.

Jeśli nabywanie=wytwarzanie, to mozemy w domu spokojnie robic fajerwerki tych klas. (tylko jakie to fajerwerki! )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szajba



Dołączył: 11 Maj 2003
Posty: 88

PostWysłany: Pon Sie 29, 2005 12:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbigniew napisał:

Jeśli nabywanie=wytwarzanie, to mozemy w domu spokojnie robic fajerwerki tych klas. (tylko jakie to fajerwerki! )

Zbigniew nie ma tak dobrze zeby nabywanie rownalo sie wytwarzaniu. Prawdopodobnie chodzi o ogolno dostepne fajerwerki w sklepach przed sylwestrem oraz o wszelkiego rodzaju flary czy race ratownicze

pzdr Kamil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew



Dołączył: 11 Cze 2004
Posty: 202
Skąd: z Piekła

PostWysłany: Pon Sie 29, 2005 1:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nawet jesli wytwarzanie, to ktos by musial te fahjerwerki sklasyfikowac...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mrx1



Dołączył: 05 Maj 2005
Posty: 1

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2005 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdanie to niewypali bu tutaj dużo osób się deklaruje, że się podoba a jak przyjdzie co do czego to większości nie będzie odpowiadał termin, nie będzie się chciało itd. Tak najczęściej jest z takimi zlotami organizowanymi przez sieć.
_________________
GG# 435212
Pozdrawiam !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Pirotechnika ( ogólna ) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników na tym forum
Nie możesz pobierać plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP