Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

PUSTYNIA 2005

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Inne (mod. rakietowe)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
ksard



Do³±czy³: 07 Lis 2003
Posty: 442

PostWys³any: Pon Cze 27, 2005 9:22 am    Temat postu: PUSTYNIA 2005 Odpowiedz z cytatem

PUSTYNIA B£ÊDOWSKA 2005

Witam
Puszczali¶my rakiety na Pustyni B³êdowskiej. Exclamation Very Happy
W sobotê rano w sk³adzie: Agnieszka, Ma³y, Jaskiniowiec i ja wybrali¶my siê na pustyniê.
Zabrali¶my ³±cznie 7 modeli rakiet i kilka silników.
Pogoda by³a piêkna, ale B³êdowska przywita³a nas bardzo silnym wiatrem.
Trochê to utrudnia³o loty.
Wiêcej informacji postaramy siê zamie¶ciæ w odrêbnych relacjach opisuj±cych konkretne loty modeli.

Na zdjeciu od lewej Ma³y, Ksard, Jaskiniowiec.
Niew±tpliw± ozdob± naszej wyprawy by³a Agnieszka, bardzo ¿ywio³owo reaguj±ca na wydarzenia podczas lotów.

Pozdrawiam Cool


Ostatnio zmieniony przez ksard dnia Wto Lis 08, 2005 1:12 pm, w ca³o¶ci zmieniany 5 razy
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
wojtek



Do³±czy³: 26 Sty 2003
Posty: 168

PostWys³any: Pon Cze 27, 2005 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co¶ mi siê zdaje, ¿e koledzy rozpoczêli now± epokê modelarstwa rakietowego w Polsce. Dotychczas takie zdjêcia widywa³em tylko na zagranicznych stronach.
Prawdziwa pustynia, prawdziwe rakiety i prawdziwi pionierzy lotów eksperymentalnych.

Pozdrawiam i czekam na ci±g dalszy relacji.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
jaskiniowiec



Do³±czy³: 22 Lut 2004
Posty: 597
Sk±d: Kraków

PostWys³any: Pon Cze 27, 2005 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponujê zajrzeæ do galerii fotek, która jest ---TUTAJ---
P.S. Prawdziwa pustynia to by³a kiedy¶. Odk±d zasadzili tam wierzbê kaspijsk±, to niestety zarasta. Ale co do wielko¶ci terenu, ilo¶ci piachu i ... upa³u, to jednak pustynia. Dzieñ by³ akurat wybitnie gor±cy, to i pustynia nauczy³a Nas trochê pokory i tego, jakim dobrodziejstwem jest....myd³o Laughing
Ale i tak nie ma w±tpliwo¶ci: dla polskich rakiet to miejsce historyczne. Tym wiêksza frajda by³a odpalaæ tam rakiety.
P.S2. Dla ciekawskich artykulik o pustyni B³êdowskiej


Ostatnio zmieniony przez jaskiniowiec dnia Nie Lis 20, 2005 9:27 am, w ca³o¶ci zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
fox



Do³±czy³: 10 Lis 2003
Posty: 192
Sk±d: Wielkopolska

PostWys³any: Wto Cze 28, 2005 6:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cze¶æ

Kto wie mo¿e za kilka lat bêdziemy mogli sie tam spotkaæ w szerszym gronie. I tak prawdê mówi±c to jestem g³êboko przekonany o tym, ¿e do tego dojdzie. Jak dla mnie to kawa³ drogi bo ja jestem ch³opak z z zachodu.
Przed matur± by³em na Jasnej Górze i tylko tak nie wiele dzieli³o mnie od Krakowa a to miasto zawsze chcia³em zobaczyæ.

My¶lê ¿e mo¿na powoli wracaæ do idei takiego zlotu a nawet powoli siê przygotowywaæ, czy mo¿e lepiej planowaæ.

Ps. takie zdjêcie pobudzaj± wyobra¼niê
Nie mogê siê ju¿ doczekaæ, Zw³aszcza ¿e tego lata rozpoczeli¶my z koleg± realizacjê ambitnego projektu którym w przysz³o¶ci mogli by¶my siê pochwaliæ. Dodam tylko ¿e rakieta wynosiæ bêdzie kamerê i aparat.

pozdrawiam

_________________
CAST AWAY
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora Adres AIM
jaskiniowiec



Do³±czy³: 22 Lut 2004
Posty: 597
Sk±d: Kraków

PostWys³any: Sob Lis 05, 2005 11:10 pm    Temat postu: Jesieñ 2005 Odpowiedz z cytatem

Witam
Postanowi³em nie zak³adaæ nowego tematu, a poci±gn±æ dalej ten. Jak zapewnie ju¿ wiadomo, odby³o sie kolejne spotkanie i odpalanie rakiet. Ja, jako nadworny fotograf i filmowiec mam zaszczyt przedstawiæ galeriê z tej imprezki.
Mi³ego ogl±dania Cool
Jaskiniowiec
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Paul S



Do³±czy³: 24 Lis 2003
Posty: 252

PostWys³any: Nie Lis 06, 2005 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
Jestem w trakcie ogladania twoich zdjec, ale jakos strasznie powoili to idzie .
Patrzac na te zdjecia mam wrazenie jak byscie tam mieli conajmniej 20° mrozu . Ladne zdjecia - jak zawsze. Widac reke fachowca.

Paul
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Damian



Do³±czy³: 03 Sie 2004
Posty: 260
Sk±d: Poznañ

PostWys³any: Nie Lis 06, 2005 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

domena serwera odzwierciedla szybko¶æ pobierania zdjêæ
_________________
5, 10, 15 ?
75 : 15 : 10... i wszystko jasne
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ma³y



Do³±czy³: 31 Sie 2002
Posty: 193
Sk±d: kraków

PostWys³any: Nie Lis 06, 2005 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paul S napisa³:
Witam,
Jestem w trakcie ogladania twoich zdjec, ale jakos strasznie powoili to idzie .
Patrzac na te zdjecia mam wrazenie jak byscie tam mieli conajmniej 20° mrozu . Ladne zdjecia - jak zawsze. Widac reke fachowca.

Paul

Witam !
Dwadzie¶cia nie by³o ale z rañca by³o siwiutko i do tego ten zimny wiatr dlatego byli¶my tak zakapturzeni .Poza tym organizm jeszcze nie przyzwyczai³ siê do zimniejszych dni .Mo¿e trzeba by³o wzi±¶æ co¶ na rozgrzewkê Very Happy

_________________
Ma³y
..."Jak mam czas to siedzê i my¶lê jak nie mam czasu to tylko siedzê"
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Paul S



Do³±czy³: 24 Lis 2003
Posty: 252

PostWys³any: Nie Lis 06, 2005 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
Gratuluje udanych startow no i super rakiet. Ksard sie znowu pokazal no i twoja rakieta Powiew tez calkiem, calkiem.
Szkoda tylko, ze z tym ladowaniem nie wyszlo jeszcze na 100%, ale mysle, ze i to dopracujecie.

Powodzenia i udanych ladowan
Paul
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Inne (mod. rakietowe) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP