Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Baterie pirotechniczne / Cakes
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Fajerwerki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piroman2



Dołączył: 12 Maj 2002
Posty: 834
Skąd: z moździerza ;)

PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyczka napisał:
Sylwestrowa bateria szelek o średnicy niecałe 2". Pierwszy strzał to starmine aby jakoś zacząć a potem lecą pokolei szeleczki 6x.

rodzaj: cylindry
lift: pcz
burst: h3 na owsiance + flash bag
wiązania: dratwa
gwiazdy: (chronologicznie) D1 -> Green tt -> chryzantemy -> Improved Snowball -> multi -> Red tt

CAKE

Torcik zrobił niesamowite wrażenie i utwierdził mnie co do słuszności wiązań Smile

szczęśliwego Nowego Roku Wink


Daje także tutaj (oprócz tematu szeki) wsapaniałego cake'sa Tyczki.
Ogólnie dla mnie bomba Very Happy Przepiękne masy mrugające takie jak Złota D1 GLT. oraz ten Improved Snowball powalił mnie Cool Razz Zajebiste mieszanki, naprawde gites.. zresztą wiadomo, ja to w ogóle bardzo lubie glitter'ki.
Miałem kiedyś nawet w planach film, dobrą kamerką, pt. 40 Mieszanin mrugających Winokur'a. Oczywiście oznaczało to 40 szelek z tymi gwiazdkami...
Aluminium widze naprawdę robi niesamowitą różnice, mój D1 z racji niedostępnego tego surowca był kiszkowaty.. zaś później jak już go miałem nie zdążyłem go wykorzystać..
Bateryjka super, chce więcej, improved snowball w szelkach i D1.. I co najważniejsze szelki cylindryczne, moje ulubione, sztuka zrobić dobre karnisterki.
Daje Panu Tyczce * dodatkowo (łącznie6*) za ostatnie osiągnięcia w piro widowiskowej, za jak to stwierdził - sprawdzenie słuszności wiązań.
Dobra robota, czekam na więcej.

ps Oby takie produkcje były w tym 2008 (takie i jeszcze lepsze.. )
pozdrawiam serdecznie
Piroman2

_________________
Szelka jest małym nasionkiem, z którego na niebie wyrasta piękny kwiat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Fajerwerki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników na tym forum
Nie możesz pobierać plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP