Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Muzeum

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Inne (mod. rakietowe)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
jaskiniowiec



Do³±czy³: 22 Lut 2004
Posty: 597
Sk±d: Kraków

PostWys³any: Nie Maj 29, 2005 7:44 pm    Temat postu: Muzeum Odpowiedz z cytatem

Witam.
Chcia³em siê podzieliæ z Wami wra¿eniemi z Muzeum Lotnictwa w Krakowie. By³em tam juz co prawda który¶ raz z rzêdu (to tylko 15 min rowerkiem ode mnie Laughing ), ale wygenerowa³em galeriê, wsadzi³em j± na serwerek i polecam poogl±danie zdjêæ. Oprócz samolotów jest tam sporo fotografii rakiet, to, co z rakiet by³o tam wyeksponowane. Pyta³em siê o inne rakiety, to dowiedzia³em siê, ¿e maj± skurczybyki Meteory i jakie¶ RM, RP w magazynach, ale tego nie wystawiaj±. Zupe³nie tego nie rozumiem. Ale ponoæ mo¿na siê dogadaæ i zobaczyæ te historyczne cacka. Mo¿e popróbujê.
Póki co, zapraszam do ogl±dania
kliknij, by wej¶æ do galerii
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Kacper



Do³±czy³: 17 Maj 2003
Posty: 180
Sk±d: Kraków

PostWys³any: Wto Cze 21, 2005 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!

Te¿ mam sporo (88 Very Happy ) zdjêæ z muzeum, jak kto¶ by³ by nimi zainteresowany to moge wys³aæ.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Kacper



Do³±czy³: 17 Maj 2003
Posty: 180
Sk±d: Kraków

PostWys³any: Sob Cze 25, 2005 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!

Dzi¶ by³y IIMa³opolski piknik lotniczy na starym lotnisku w Krakowie przy muzeum lotnictwa na Czy¿ynach. Jestem ciekaw czy ko¶ z was na nim by³ bo s³ychaæ by³a jakie¶ wybuchy i szcza³y w pobli¿u tak jak by wojsko robi³o jaki¶ pokaz ale nie wiem o co chodzi³o a w programie pokazów nic takiego nie by³o. Question Zrobili teraz wystawe z silnikami i jest tam kilka calkiem sporych sr na paliwo ciek³e Very Happy . Ogulne wra¿enia z imprezki ca³kiem niez³e ale szkoda ¿e nic z rakietami tam nie by³o Sad (poza wystaw±). jutro bêdzie druga czê¶æ pokazów (praktycznie to samo co dzi¶) cena wstêpu to normalny 10z³ a ulgowy 5z³.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
jaskiniowiec



Do³±czy³: 22 Lut 2004
Posty: 597
Sk±d: Kraków

PostWys³any: Sob Cze 25, 2005 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wracali¶my (ja, Ksard i Ma³y) z pustyni B³êdowskiej, to widzieli¶my jak szala³ jaki¶ artysta na samolocie akrobacyjnym. Normalnie przechece, ju¿ my¶leli¶my, ¿e spadnie. Ale pilot mia³ gigantyczny zapas mocy na silniku. Przepiêkna sprawa.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Inne (mod. rakietowe) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP