Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 

Ku przestrodze
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast瘼ny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> Pirotechniczne Przedszkole
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
Go嗆

PostWys豉ny: Sob Mar 14, 2009 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co kolega wra磧iwy, pracowa貫m w zak豉dzie przerabiaj帷ym w璕iel drzewny na rynek skandynawski i cz瘰to nawet pod mask ludzie mieli wi璚ej ni kolega si nawdycha podczas eksperyment闚. Ale na serio maska konieczna, py w璕la drzewnego jest tak wredny, 瞠 wci郾ie si w ka盥 szczelin nawet mieszki w這sowe.
Powr鏒 do g鏎y
Go嗆

PostWys豉ny: Pon Mar 30, 2009 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ,to m鎩 pierwszy post tutaj. Co do tych dzieci ,sam mam 16 lat i jeszcze nie planuje nic kupowa dop鏦i nie poczytam waszego forum ,gdy widz ,瞠 s tutaj rozs康ne osoby. I chcia豚ym si wypowiedzie co do tych dzieci. Fakt ,faktem ,瞠 wi瘯szo嗆 jest taka jak opisujecie ,ale nie mo積a od razu skre郵a wszystkich. Mam nadzieje ,瞠 mnie rozumiecie Razz
Powr鏒 do g鏎y
zitrex

Do陰czy: 07 Cze 2009
Sk康: co ... ?

PostWys豉ny: Nie Cze 07, 2009 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, maski przeciwpy這we kosztuj nie wi璚ej ni 10 z a mog ustrzec
przed chorobami dr鏬 oddechowych. Wszyscy wiemy jak pyli dobrze zmielony
w璕iel czy aluminium Confused wiec kupowa maski przeciwpy這we. BHP Podstaw !

kieroshaw

Do陰czy: 03 Sty 2009
Sk康: z chaty wuja Tom'a

PostWys豉ny: Pon Cze 15, 2009 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak poleca bym si wykosztowa i kupi nie takie zwyk貫, budowlane, a taka porz康n mask na p馧 twarzy z filtrami. Ja mam taka, jednak nie posiadam filtr闚, ale zamiast nich daje chusteczki zwyk貫 higieniczne i spisuj si 鈍ietnie Smile Po zako鎍zonej pracy z w璕lem chusteczki s tak nim pokryte, ze ledwo co prze鈍ituje biel. Jak kto chce, mog da zdj璚ia maski.

Pozdrawiam, kiero. Smile
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
Drago11

Do陰czy: 12 Lip 2009

PostWys豉ny: Nie Lip 12, 2009 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisa:
Witam ,to m鎩 pierwszy post tutaj. Co do tych dzieci ,sam mam 16 lat i jeszcze nie planuje nic kupowa dop鏦i nie poczytam waszego forum ,gdy widz ,瞠 s tutaj rozs康ne osoby. I chcia豚ym si wypowiedzie co do tych dzieci. Fakt ,faktem ,瞠 wi瘯szo嗆 jest taka jak opisujecie ,ale nie mo積a od razu skre郵a wszystkich. Mam nadzieje ,瞠 mnie rozumiecie Razz
Dzi瘯i wielkie za te s這wa. Nienawidze kiedy kto ocenia innych po wieku, niestety cz瘰to si z tym spotykam to 瞠 mam 14 lat nie znaczy 瞠 nic nie wiem o chemii i zajmuje si pirotechnik. Jest ma豉 r騜nica mi璠zy pirotechnikiem a piromanem.

Ps: Witam to m鎩 pierwszy post

Pozdrawiam Drago
Powr鏒 do g鏎y
MnichU

Do陰czy: 18 Lis 2006
Sk康: Z klasztoru

PostWys豉ny: Nie Lip 12, 2009 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nienawidze kiedy kto ocenia innych po wieku, niestety cz瘰to si z tym spotykam to 瞠 mam 14 lat nie znaczy 瞠 nic nie wiem o chemii i zajmuje si pirotechnik. Jest ma豉 r騜nica mi璠zy pirotechnikiem a piromanem.

Niestety ma du穎 Rolling Eyes Wink i my郵 瞠 ka盥y potwierdzi to na w豉snym przyk豉dzie 瞠 jako takowej wiedzy nie posiada w por闚naniu do dzisiejszych lat Wink Rolling Eyes ja do dzisiaj wiele nie wiem i si nadal ucz Wink A co do pirotechnika i piromana to tak mi璠zy prawd a bogiem to r騜nica jest taka 瞠 pirotechnik to osoba maj帷a przeszkolenia w tym zakresie, ma licencje i inne pierd馧ki Laughing , a my niestety jeste鄉y i b璠ziemy uwa瘸ni przez spo貫cze雟two za piroman闚 czy tego chcesz czy nie. A m闚i 瞠 jeste pirotechnikiem to mo瞠sz sobie ale to i tak nic nie zmienia Rolling Eyes

Do陰czy: 12 Lip 2009

PostWys豉ny: Nie Lip 12, 2009 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troszk 幢e mnie zrozumia貫 nie chodzi這 mi oto 瞠 "jestem wielkim znawc i nikt nie mo瞠 by m康rzejszy" tylko o to i ocenianie kogo po wieku nie zawsze jest trafne (cho szczerze m闚i帷 moi r闚ie郾icy intelektem niewiele r騜ni si od buta). Nie chodzi o to 瞠 przedzia wiekowy jest nieistotny tylko to 瞠 w tym przedziale s wyj徠ki. Rolling Eyes

Pozdrawiam Drago
Powr鏒 do g鏎y
MeHow

Do陰czy: 14 Lis 2008
Sk康: ze wsz康

PostWys豉ny: Nie Lip 12, 2009 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale wyj徠ki potwierdzaj regu貫
MnichU

Do陰czy: 18 Lis 2006
Sk康: Z klasztoru

PostWys豉ny: Pon Lip 20, 2009 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=lScKiHbRBbE tutaj dodaje film kt鏎y pokazuje wypadek z petard i r帷zk po wybuchu Wink wsp馧czuje panu z filmu bo petarda jaki fail 1sek i boooooom! Rolling Eyes

Do陰czy: 21 Lip 2007
Sk康: Zza P這tu

PostWys豉ny: Pon Lip 20, 2009 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na w豉sne 篡czenie wyj lont odpali pozosta陰 stopine.
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email Odwied stron autora
slu_1982

PostWys豉ny: Sob Pa 24, 2009 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo tylko 瞠 robi co zwi您anego z pirotechnik. Widzimy obok fajny akumulator.

http://obrazki.elektroda.net/98_1256382318.jpg

Potem sklej dwa posty.

Ed. Link.

Ostatnio zmieniony przez slu_1982 dnia Sob Pa 24, 2009 6:57 pm, w ca這軼i zmieniany 1 raz
Powr鏒 do g鏎y
A_O
Go嗆

PostWys豉ny: Sob Pa 24, 2009 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie powinni鄉y dawa takich obrazk闚 a tylko linki do nich z ostrze瞠niem, 瞠 filmy, zdj璚ia - s drastyczne. Ja na pewno bym tego nie klikn掖 bo zawsze tragedia ludzi dzia豉 na mnie. Dzi te nie klikn掖em linka na onecie, 瞠 na Pomorzu 5 os鏏 zgin窸o w wypadku. 砰cie cz瘰to jest trudne, niesie z sob wiele przykro軼i i zagro瞠. Wystarczy mi wiedza, 瞠 tragedi by造, s i b璠. Ja wiem o tym i tylko ta wiedza mi wystarcza wi璚 wybieram milsze informacje.
Ostatnio ( mo瞠 miesi帷 temu) w TV widzia貫m jak niemcy, 砰d闚 mordowali na Ukrainie ("Shoah od kul"), p璠zili ich do grobu jak byd這 a potem do nich strzelali - szokuj帷e to by這 Shocked Sad .

Mi貫go dnia A
Powr鏒 do g鏎y
Razor83

Do陰czy: 11 Kwi 2010

PostWys豉ny: Nie Kwi 11, 2010 2:27 pm    Temat postu: by造 sobie r帷zki Odpowiedz z cytatem

To 瞠 pod jego nogami stoi akumulator wcale nie oznacza 瞠 zajmowa si pirotechnik i mia w r瘯u petard. D這nie tego cz這wieka s kompletnie rozerwane a petardy raczej takiej si造 nie maj. To musia by ma造 豉dunek MWK
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email
Hack

Do陰czy: 15 Cze 2006

PostWys豉ny: Nie Kwi 11, 2010 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet nie wiesz jak sie mylisz Razor83.
Petardy moga zabic czlowieka na miejscu.
W Ameryce Pd. robia petardy wielkosci pilki noznej...

Razor83

PostWys豉ny: Pon Kwi 12, 2010 7:36 pm    Temat postu: by造 sobie r帷zki Odpowiedz z cytatem

Odpowiednio du瞠 jak najbardziej no chyba 瞠 przy這篡sz w odpowiednie miejsce to i ma豉 petka wystarczy. Ale nie tu, r璚e zmielone w nogach g喚bokie dziury a co z twarz??
Powr鏒 do g鏎y
slu_1982

PostWys豉ny: Wto Kwi 13, 2010 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale mineralk ma Wink Very Happy

S te rurobomby w豉snie najcz瘰ciej w taki spos鏏 odpalane Rolling Eyes

Powr鏒 do g鏎y
Razor83

PostWys豉ny: Wto Kwi 13, 2010 5:02 pm    Temat postu: by造 sobie r帷zki Odpowiedz z cytatem

Cokolwiek to by這 po dupie si ju nie podrapie Very Happy

Ciekawe jak t mineralke otworzy Very Happy slu
Powr鏒 do g鏎y
DAVIX36

Do陰czy: 12 Maj 2009
Sk康: z tego 鈍iata

PostWys豉ny: Sob Maj 22, 2010 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

........ Very Happy
Przyk豉d dlaczego nie warto robi ma造ch 豉dunk闚 MWK Smile

Unknownman..
&& ( 2-gie ostrze瞠nie )

Do陰czy: 14 Lis 2010

PostWys豉ny: Wto Lis 16, 2010 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.smog.pl/wideo/39843/dzieciak_bawi_sie_prochem_strzelniczym/

kto dziecku da proch ! jaka m這dzie potem dzieciak z poparzon twarz...
Powr鏒 do g鏎y
andreo

Do陰czy: 07 Gru 2010

PostWys豉ny: Sro Gru 08, 2010 9:08 pm    Temat postu: kontynuacjka Odpowiedz z cytatem

no ja mia貫m wypadk闚 3 ku przestrodze koleg闚 podam wnioski:

1.to przy karmelizacji, karmelek si zagotowa i sie zapali, 350g w pomieszczeniu wielko軼i ma貫go gara簑, wsz璠zie dym i smr鏚, na zewn徠rz rodzice i co tu robi, wietrzy czy nie hehe. Przestroga siej taka 瞠by NIGDY SIE NIE SPIESZYC, MAΧ OGIE I DU烙 CIERPLIWO列I.

2.To przy odpalaniu karmelku z woskiem jak sie spali豉 wieszchnia warstwa, to podszed貫m a tam bum dym po twarzy i w這sy (mam d逝窺ze loczki) wiec 鄉ierdzia造 ze hej ale nic po za tym. wniosek: NIE PODCHODZI DO WYPALONEJ PETARDY PUKI NIE ODCZEKASZ Z 20 MIN

3. To przy produkcji sp這nek wed逝g przepisu (www.chomikuj.pl/paweloo19)
zamiast zakleja ta鄉 to zapalniczka topi帷 sp這nk scala貫m z drugiej strony lecz H3 jest bardzo czu貫 i bumm, huk w uszach, 豉pska bola od fali akustycznej ale na szcz窷cie mia貫m okulary z plexi i z oczami w po穎 OD TAMTEJ PORY ZAWSZE PRZY PRACY Z PROCHAMI NOSZE PEΛA MASK NA TWARZ A PRZY FB OKULARY PRZECIWSΜNECZNE, ZAWSZE POMOG I REKAWICZKI TO WA烤E ABY CI xPSKA SI NIE POPALIΧ TROCH CZASU WI犴EJ A R犴E I OCZY I USZY CAΒ
Powr鏒 do g鏎y
Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> Pirotechniczne Przedszkole Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast瘼ny
Strona 5 z 6

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz dodawa za陰cznik闚 na tym forum
Nie mo瞠sz pobiera plik闚 z tego forum