Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Rakieta "Predator 1"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Modele rakiet.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Pirotechman
Go¶æ





PostWys³any: Wto Gru 03, 2002 12:39 pm    Temat postu: Rakieta "Predator 1" Odpowiedz z cytatem

Witam Wink


A o to dzisiejsze ujêcie Wink : Nowy silnik rakietowy "Predator1" ( próbê statyczna pokaza³em na stronie ). Niestety SR jest za s³aby ale "dopieszczam" paliwo Wink Aby zachêciæ innych do pisania na forum pewne tematy , zdjêcia czy filmy s± dla "Dwu gwiazdkowców" Wink Kto ma dwie gwiazdki ( lub jest zawodowcem ) a chce film zobaczyæ to proszê o e-mail. Wtedy podam adres filmu. Knod nie musi do mnie pisaæ bo wiem, ¿ê chce to zobaczyæ Wink




Pozdr. A


Film : /R.Predator1.mpg


Ostatnio zmieniony przez Pirotechman dnia Czw Gru 05, 2002 4:06 pm, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
IrkaceK



Do³±czy³: 23 Lip 2002
Posty: 214
Sk±d: te piêkne kolory ?

PostWys³any: Sro Gru 04, 2002 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne zdjecie i fajny filmik Cool tylko cos ciag sie pozno pojawil.. A czy dostane 2 gwiazdki za rakietke ktora poleciala na 5 metrow.. Niestety wiem ze nie Sad.. Ale caly czas pracuje i jest juz gotowy nastepny silnik Smile.. Jak poleci to zrobie jeszcze jeden i zrobie zdjecia Smile.. Popracuje troszke i moze kiedys tam dostane ta jedna tak upragniona gwiazd
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Pirotechman
Go¶æ





PostWys³any: Czw Gru 05, 2002 3:13 pm    Temat postu: :-(( Odpowiedz z cytatem

Lamerek a sk±d masz film Evil or Very Mad
No dobra, zrobisz rakietê co oderwie siê od ziemi i masz jedn± gwiazdkê Wink
Skoñczy³em te¿ prace nad SR Predator. Ma mniejszy ci±g ale my¶le, ¿e wiêkszy impuls. A na zdjêciu dopracowany SR "Predator1M"




Film : http://www.pirotechnika.one.pl/R.Predator1M.mpg


Na razie koñcze prace nad SR. Mam ciekawszy temat. Ale potem wrócê ju¿ ale : do wyrzutni rakiet Evil or Very Mad .


Pozdr. A Wink


-------------------------------------------------------------------------------------
Panie Bo¿e pozwól mi tyle znaczyc dla innych co dla mojego psa.
Powrót do góry
IrkaceK



Do³±czy³: 23 Lip 2002
Posty: 214
Sk±d: te piêkne kolory ?

PostWys³any: Czw Gru 05, 2002 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kiedy wyeliminuje siê wszytko co niemo¿liwe, cokolwiek pozostanie, choæby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi byæ prawd±.


To proste drogi Watsonie... Droga dedukcji... Nie obawiaj sie nikomu nie podalem i nie podam adresiku Smile... A co do gwiazdki to nie mam kamery Sad i nie wiem czy uda mi sie uchwycic lot Sad... Czy jak bym nie zdazyl to wystarczy sama smuga dymku czy mam robic nowa i znowu probowac??
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Tungsten



Do³±czy³: 16 Kwi 2002
Posty: 529

PostWys³any: Czw Gru 05, 2002 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="lamerek"]
Cytat:
Czy jak bym nie zdazyl to wystarczy sama smuga dymku czy mam robic nowa i znowu probowac??


Chyba nie bêdziesz robi³ rakiety tylko by sfotografowaæ i na gwiazdkê Question Very Happy

Bia³y
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
IrkaceK



Do³±czy³: 23 Lip 2002
Posty: 214
Sk±d: te piêkne kolory ?

PostWys³any: Czw Gru 05, 2002 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam przeczucie... jak zrobie jedna rakietke to napewno zrobie i druga (juz robie) i nawet jak uda mi sie sfotografofac ta pierwsza to druga i tak odpale i tez sobie strzele zdjecie Smile... ale namieszalem... rakietki robie dla przyjemnosci (a gwiazdka to skutek uboczny Smile )
Dziekuje...
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
dziadek kermit



Do³±czy³: 25 Kwi 2003
Posty: 516
Sk±d: z okolicy "¯abido³ka"

PostWys³any: Nie Maj 04, 2003 12:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K³aniam siê piêknie Very Happy Exclamation
Extra widowiskowe Exclamation Shocked Shocked Shocked Brakuje tylko kopa na pocz±tku bo rakieta za wolno zchodzi z wyrzutni i s± problemy ze stabilizacj±. Sad Widzia³em gdzie ¶ na tych stronach charakterystyki silników. Nale¿a³oby to ze sob± po³±czyæ. Czêsto stosowanym uk³adem iest silnik startowy i marszowy, albo ieden o takiej charakterystyce, ¿e na pocz±tku jest du¿y ci± a potem opada stabilizuj±c siê na pewnym poziomie. Mo¿na tochyba za³atwiæ odpowiednim ukszta³towaniem ³adunku. Du¿a powierzchnia spalania na pocz±tku a potem zmniejszaj±ca siê. Smile

_________________
Dziadek Kermit Smile
"co do reszty uwa¿am, ¿e Kartagina powinna byæ zburzona!"
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Go¶æ






PostWys³any: Sob Lip 10, 2004 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Porzuci³em SR z wk³adanymi paliwami
. Te nie wk³adane czyli jak paliwo prasujê od razu do korpusu silnika to seria Predator. Tu nieudana próba ale zaczynam niemal od zera i ... eltopsji Wink . Ano dzieki niemu maksymaknie schodze z ciê¿arem ca³kowitym silnika. Dlatego jeszcze by³ tu za cienki korpus. Da³em te¿ komórkê, zobaczycie j±. Ale co¶ mi z ni± nie wysz³o. Kamera zosta³ o¶lepiona i nie widac cyferek stopera Rolling Eyes

SR "PREDATOR.600G.FI9"




FILM


Widok silnika


Pozdr. A
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Modele rakiet. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP