Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mam problem z głowicą!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Modele rakiet.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomek J.



Dołączył: 02 Sie 2004
Posty: 144

PostWysłany: Wto Sie 03, 2004 11:54 am    Temat postu: Mam problem z głowicą!! Odpowiedz z cytatem

Witam!! Very Happy
Mam problem z głowicą!! Sad Gdy robie z papieru nie wychodzi mi, ze styropianu też zabardzo nie wychodzi. Prosze pomużcie!! Sad Sad
Pozdrawiam!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klaps6



Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 6
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Wto Sie 03, 2004 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja głowice do rakiet wykonuję z papieru (stożek wykonany z kartonu) w to wklejam wręgi z balsy (takie kółka różnych średnic do wzmocnienia konstrukcji) Głowicę z korpusem łącze walcem z balsy który jest wklejany wyjątkowa mocno w największą z wręg która to ma wycięty otwór odpowiedniej średnicy aby zmieścił się tam walec łączący. Tak wykonana głowica o długości 100mm i średnicy początkowej 32 mm ważyła 6 g (wraz z walcem mocującym) można powiedzieć że to mało jednak moim zdaniem niczego nie wolno robić na łapu capu osobiście wykonując rakietę głowicę wykonuję ostatnią. w programie SpaceCAD projektuje model potem ważę każdy jego wykonany element i wprowadzam wagę do programu dzięki temu wiem czy muszę doważać głowicę czy nie jeśli tak jest robie to przy jej budowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paul S



Dołączył: 24 Lis 2003
Posty: 252

PostWysłany: Wto Sie 03, 2004 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hallo TomekJ,
Kliknij sobie na temat "Pytanie??? " , moze ci to cos pomoze.

Pozdrawiam
Paul
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skałt



Dołączył: 22 Cze 2004
Posty: 93
Skąd: lud

PostWysłany: Pią Sie 13, 2004 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lub wytoczyć z drewna ja mam tokarkę i moge toczyć Ps. jak ktoś będzie bardzo potrzebował to moge wytoczyć jaka będzie potrzebna za darmo tylko przesyłka nie na mój koszt ale bardzo chętnie pomoge
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Modele rakiet. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników na tym forum
Nie możesz pobierać plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP