Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Generator dymu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Pirotechnika ( ogólna )
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maxlam
Gość





PostWysłany: Wto Maj 25, 2004 4:14 pm    Temat postu: Re: DJArnold Odpowiedz z cytatem

Faktycznie to całkiem niezły pomysł Wink a jakiego czynnika używacie (gliceryna+H2O) (jak długi jest odcinek rury jaki zwinęliście i ile dymu potrafi wytworzyć np. na minutę? Jak długo może pracować? Sorrki że tyle pytań ale jestem bardzo zainteresowany Wink
Powrót do góry
DJArnold



Dołączył: 24 Gru 2003
Posty: 46
Skąd: ja mam to wiedzieć

PostWysłany: Wto Maj 25, 2004 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

Cały czas używamy oryginalnego płynu do dymiarek. Cóż długości rurki faktycznie nie mierzyliśmy, ale o ile pamiętam było go gdzieś ze 2m.
W lokalu włączamy ją co jakiś czas na mniej więcej 10 s i powiem, że dymu jest dostatecznie dużo. Cool
Jeśli chodzi o czas pracy to dokładnie nie jestem w stanie powiedzieć - nie katowaliśmy jej na maksymalnych obrotach.
Ale sprawdzę i dam znać. Cool

Pozdrawiam!!!

_________________
W życiu rób to co kochasz, ale rób to z pasją, wtedy osiągniesz prawdziwą satysfakcję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość






PostWysłany: Czw Cze 03, 2004 7:26 pm    Temat postu: ZADYMIACZ Odpowiedz z cytatem

Nadesłano mi ofertę oryginalnego urzadzenia "Zadymiacz" FOGI III do wykrywania nielegalnych przyłączy kanalizacyjnych.
Ofertę nadesłała: TECH-KAN Bezwykopowe Renowacje Kanalizacji Adam Wojciechowski 55- 200 OŁAWA ul Opolska 23 tel/fax (071)303 27 20 kom 602 489 219
Cytat:
"Parametry techniczne:
95m/min przy widoczności 1m
40 ml/min zużycie płynu zadymiającego
moc parownika zadymiacza 1300W
Moc turbiny- dmuchawy zadymiacza 1200 W
ilość przenoszonego powietrza ok: 50 l/s
czas rozgrzania urządzenia ok 10 min
Mieszanka wysokowartościowych alkocholi 68% i wody 32% zimna nie szkodliwa dla zdrowia- karta bezpieczeństwa EWG[/b]

Stacja serwisowa: 55-200 Oława ul. Opolska23 dostęp do wszystkich części eksploatacyjnych i zapasowych, w tym płyn do zadymiacza.
Urządzenia pracujące w takich firmach jak:
PWIK Olecko, PWiK Tarnów, PWIK Ełk, PWIK Gołdap, Saur Neptun Gdańsk
PWIK Rybnik, ZWIK Kluczbork, PWIK Krosno.
ps. Dym biały, bez zapachowy, nie drażniący oczu.
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Pią Cze 11, 2004 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu jest taka fajna maszyna
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=26349671
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Pirotechnika ( ogólna ) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników na tym forum
Nie możesz pobierać plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP