Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum poswięcone militariom, wykopkom i historii

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Inne (militaria)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polak



Dołączył: 25 Sty 2004
Posty: 229

PostWysłany: Czw Mar 18, 2004 9:28 pm    Temat postu: Forum poswięcone militariom, wykopkom i historii Odpowiedz z cytatem

Znalazłem właśnie ogromne forum poświęcone poszukiwaniom skarbów, wykopkom, wykrywaczom metali, militariom i historii I i II wojny światowej. Ogromna liczba postów i urzytkowników. GORĄCO POLECAM!!!
http://www.poszukiwanieskarbow.com/Forum/

PS. Tego forum i tak nie opuszcze bo jest fajniejsze Very Happy

_________________
Drinken macht freie... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TYmon



Dołączył: 03 Gru 2003
Posty: 61
Skąd: galaktyka

PostWysłany: Pią Mar 19, 2004 7:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MOże i fajniejsze ale jak to powiedziałeś tutaj jesteś już znany i rozpoznawany swoją drogą tutaj lepiej jest stymi gwiazdkami.....tam stopnie przyznawane są od ilości postów a z tego korzystają niektóre osoby i piszą cała mase beznadziejnych postów zresztą wiecie o co mi chodzi (ten post też nadaje sie do kasacji ) POzdrawiam ekipke tego forum i urzytkowników ...
P.s szkoda żę komnata o wykopkach jakoś kiepsko prosperuje trzeba to zmienić Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DJArnold



Dołączył: 24 Gru 2003
Posty: 46
Skąd: ja mam to wiedzieć

PostWysłany: Pią Mar 19, 2004 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam

Mimo, że awans na forum poszukiwaczy jest uzalezniony od ilości postów to mimo wszystko moim zdaniem mało jest tam "beznadziejnych i nieprzydatnych" - to fakt że awans poprzez ilość kusi - ale lepiej pisać mniej a sensownie i na temat niż być postrzeganym brzez brać forumową za "zamulacza". Tak ps. przecież awans o niczym nie świadczy - śledząc jakiś czas życie na forum bez problemu można zorientować się kogo na co stać.

Pozdrawiam Piromaniaków i Poszukiwaczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość






PostWysłany: Pią Mar 19, 2004 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Proponuję aby o ilości gwiazdek decydowali tu moderatorzy
. Ja się tu nie nadaję Rolling Eyes


Pozdr. A Wink
Powrót do góry
_Vincenzo_



Dołączył: 03 Lip 2003
Posty: 253
Skąd: z MatPlanety

PostWysłany: Pią Mar 19, 2004 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio miedzy roznymi experymentami z dziedziny broni (wlasnorecznie robiona 12mm) wpadlem na pewien pomysl i tutaj go przedstawie.
Jest troche dziki ale co mi tam. Wywalcie te rangi z forum. Wyczyscie gwiazdki i niech kazdy bedzie anonimowy. Przeciez wiadomo ze jak kiedys (niedaj boze)wpadnie na forum jakas wladza i zacznie szukac to na 100% nie wezma sie za zwyklych userow tylko zaczna od gory czyli od tych z najwieksza iloscia gwiazdek. Po pokasowaniu ich zawsze jest bezpieczniej. Wladza by musiala wszystki posty czytac i liczyc kto ile napisal i o czym. Gwiazki juz to sugeruja.
Przemyslcie to

Pozdro

_________________
_Vincenzo_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DJArnold



Dołączył: 24 Gru 2003
Posty: 46
Skąd: ja mam to wiedzieć

PostWysłany: Pią Mar 19, 2004 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!!!

I co ta władza może zrobić? Ukarać osoby które w danej dziedzinie przejawiają jakieś zainteresownia?. Paranoja, przecież nie można posłać do paki osobę, kóra ma jakieś zainteresowania, bo jak by obiektywnie patrzeć to co drugi musiałby siedzieć. Tak wiem era zamachów i terrorystów. Trzeba by powsadzać wszystkich chemików, fizyków, informatyków, elektroników, specjalistów w róznych dziedzinach naukowych i wszystkich tych co mają jakieś hobby które w danym systemie władzy poprostu są zagrożeniem dla Vipów i Ludu.
Jak tak dalej pójdzie to myśląc rozumem ustawodawców idealna Polska to kraj wykształconej władzy i nic nie znaczących tuków, którzy jak władza powie TAK to wszyscy churem dokładnie to samo odpowiedzą.
Po co nauczać w szkołach chemii czy fizyki?, jaki to ma sens? skoro wiadomo, że część z tych ludzi może w przyszłości przejawiać zainteresowania w tym kierunku a to moze prowadzić do wykształcenia przyszłych potencjalnych "terrorystów"

No i co mieli by mi zarzucić, że zbieram stare monety czy meteoryty chodząc z wykrywaczem? a może to że zrobiłem sobie petarde, rakiete, wulkan czy opanowałem idealną synchronizację wybuchu szelki.
To są moje zainteresowania, to mnie kręci i wiem, że nigdy moja wiedza i umiejętności nie zwrócą się przeciwko drugiemu człowiekowi.

Sorry, ale czasami mnie ponosi, uważam, w gwoli podsumowania, że tak naprawdę to wiele różnych wynalazków od których wiele się na świecie zmieniło, powstawało właśnie dzięki takim ludziom jak wy forumowicze a dlaczego? bo ówczesne rządy nie miały nawet zielonego pojęcia o tym co w danym momencie wymyślali zwykli ludzie, którzy swoją pasją, zainteresowaniem i uporem, niejednokrotnie zmieniali losy świata.

Ps. Rób to co kochasz, bo tylko to na tym chorym świecie daje Ci satysfakcję.

Pozdrowienia. DJArnold
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Polak



Dołączył: 25 Sty 2004
Posty: 229

PostWysłany: Sob Mar 20, 2004 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Władza według mnie też niewiele ma do zrobienia nam za to co piszemy. Kto udowodni nam że to są o czym piszemy jest prawdą? To może być np przepisywane z stron internetowych albo innych forów, bądz być wytworem "radosnej twórczości" naszej wyobrażni. Za samo pisanie raczej nie mągą wystawić np kilkudziesięciu(albo set) nakazów rewizji, wywiadu środowiskowego, podsłuchów itp, a to by było niezbędne żeby wszcząć postępowanie i coś nam udowodnić!. Moim zdaniem jeżeli czegoś poważnego nie przeskrobiemy to raczej do tyłków sie nam nie dobiorą.

Co do gwiazdek to może lepiej żebyśmy(moderatorzy) poprostu dawali zanć komu sie ew gwiazdki należą. Gdyby kilka osób miało decydować o tym samym mógłby powstać chaos przeczący idei gwiazdek!

_________________
Drinken macht freie... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Sob Mar 20, 2004 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polak napisał:
....Gdyby kilka osób miało decydować o tym samym mógłby powstać chaos przeczący idei gwiazdek!



Ok, ja mianuję na podstawie tego co piszecie Wink. Raczej mnie ciekawi forum poświęcone amarorskiej broni. Ale napiszę szczerze. Wchodze na forum, 30 postów. Czytam maks. 5 - 10 i to raczej z kategorii Silniki rakietwoe i rakiety. Plus MW.


Pozdr. A
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Inne (militaria) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników na tym forum
Nie możesz pobierać plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP