Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

20 lat forum :)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Pirotechnika ( ogólna )
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
B&G



Dołączył: 12 Wrz 2003
Posty: 275
Skąd: Uć

PostWysłany: Pią Sty 13, 2023 1:03 pm    Temat postu: 20 lat forum :) Odpowiedz z cytatem

...a nawet ponad dwadzieścia. Łezka w oku się kręci.
Jestem ciekawy czy ktoś tu jeszcze z tych poważnych obecnie panów zagląda?

_________________
www.fabrykaognia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
IrkaceK



Dołączył: 23 Lip 2002
Posty: 214
Skąd: te piękne kolory ?

PostWysłany: Czw Sty 26, 2023 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak ten czas leci.

Szkoda, że pirotechnika umarła, a fajerwerki umierają. Ja ostatni raz na pokazie (od strony realizacji) byłem 3 lata temu. Już mnie nie ciągnie do marznięcia w środku nocy, albo brodzenia w błocie po kolana.

Nawet się nie orientuję w kwestii festiwali. Coś w Polsce w tym roku jest planowane?

A tak mniej poważnie:



Pozdrawiam!

_________________
Koniec z praktyka amatorska Sad
www.PyroGarage.pl - Akcesoria pirotechniczne, odczynniki oraz lonty!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
B&G



Dołączył: 12 Wrz 2003
Posty: 275
Skąd: Uć

PostWysłany: Pią Sty 27, 2023 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem. Ostatnio strzelałem 27 Finał WOŚP w Łodzi.
Już człekowi się nie chce, ale szlak mnie trafia, jak widzę jaką żenadę zrobili u nas w zeszłym roku na WOŚP.
GM

_________________
www.fabrykaognia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Piroman2



Dołączył: 12 Maj 2002
Posty: 834
Skąd: z moździerza ;)

PostWysłany: Sro Lut 08, 2023 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż trudno pomyśleć, że już tyle lat... Kurde człowiek się stary robi i leniwy Wink

A na poważnie jest pewien paradoks, kiedyś się miało czas i chęci, do tego zapał nastolatka. Był za to brak kasy, nie było tylu informacji o poradników co dzisiaj (YT jest niesamowity!). Brakowało też tej solidnej wiedzy.
A dzisiaj jest $$, ale nie ma czasu, chęci są mniejsze (bo inne rzeczy na głowie), a nawet chęci są zerowe. Dlaczego? Bo pirotechnika została zdemonizowana przez działania wszystkich nierozsądnych debili (niestety tak trzeba ich nazwać) i psycholi robiących bomby... A koniec poprzez ostre zmiany w prawie unijnym.

Tak to już jest. Ale w polskiej bazie to forum jest największą skarbnicą solidnej wiedzy. Aż się łezka w oku kręci... Czasami sobie oglądam swoje dawne pokazy i testy przy piwku. To było coś, nie żałuje ani minuty tamtego czasu.

pzdr.
P2

_________________
Szelka jest małym nasionkiem, z którego na niebie wyrasta piękny kwiat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Front



Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 189
Skąd: Wrocek

PostWysłany: Pią Mar 17, 2023 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tu zaglądam od 17 już lat, kiedyś to byli czasy...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
v-21



Dołączył: 24 Lip 2002
Posty: 834
Skąd: Kaszuby

PostWysłany: Czw Mar 30, 2023 6:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy poszedł własna droga .osiągnął sukces lub odpuścił ja swoje pasje realizuje dalej



To chyba mój życiowy sukces. Mogę już teraz otwarcie o tym pisać. jest jeszcze 100o1 innych rzeczy ale to inne tematy. Gdyby nie forum to bym sie nie zastanawiał nad tym czy robić kwity czy tez nie miałbym wiedzy o HME . wszytko ma swój czas i sens.

https://gazeta.policja.pl/997/archiwum-1/2019/numer-172-lipiec-2019/176241,Beczka-na-brudna-bombe.html

_________________
....a reszta niech se jaja liże.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manin88



Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 29

PostWysłany: Sro Maj 24, 2023 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiam wszystkich, na Waszych postach oraz odczynnikach od BG się uczyłem w 2007 roku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HNIW



Dołączył: 14 Kwi 2002
Posty: 359

PostWysłany: Sro Cze 21, 2023 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czas biegnie nieubłaganie.

Właśnie przedłużam domenę forum na kolejny rok, chyba ostatni raz i forum potem przeniosę na starą domenę forum.pirotechnika.one.pl, która jest darmowa.

Niestety w moim przypadku nie udało się utrzymać pasji. Życie nie dało okazji na załapanie się na coś profesjonalnego obok rodziny i kariery w innej dziedzinie.
Chyba nie da się w tej profesji robić połowicznie, szczególnie w dzisiejszych czasach. W głębi jednak człowiek zawsze tęskni.

Częściową satysfakcję daje tylko dostęp do MW w ramach dostępu do broni palnej. To jednak jak wyrób czekoladopodobny.

Wiedza jednak zostaje w głowie. A przede mną jeszcze jak to opowiedzieć synowi, który póki co jest za młody aby to zrozumieć.

Oby do usłyszenia !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Hack



Dołączył: 15 Cze 2006
Posty: 352

PostWysłany: Nie Lip 02, 2023 11:18 am    Temat postu: Czołem Odpowiedz z cytatem

Jedyna co można zrobić, to zapłakać razem nad minionym czasem...
_________________
tekst sluzy do celow edukacyjnych i nie ponosze odpowiedzialnosci za jego inne wykorzystanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oktogenek



Dołączył: 15 Kwi 2002
Posty: 415

PostWysłany: Sob Sie 12, 2023 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie pozostało tylko teoretyczne zainteresowanie już od dawna, za to z powodzeniem realizuje się w praktyce z strzelectwem i uzbrojeniem, właśnie w tym tygodniu przywiozłem do domu nowy nabytek, S&W model 29 w kalibrze 44 remington magnum Very Happy od dziecka chciałem go mieć, jak tylko pierwszy raz obejrzałem brudnego Harrego
Pozdrowienia dla wszystkich
Okti
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oktogenek



Dołączył: 15 Kwi 2002
Posty: 415

PostWysłany: Nie Sie 27, 2023 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HNIW, luk ktoś inny kto ma uprawnienia, czy możecie uaktywnić konto blastmaster ? pisze że po próbie zmiany danych między innymi adresu mailowego dezaktywowało się Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manin88



Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 29

PostWysłany: Sob Gru 30, 2023 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego dobrego na nowy rok!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hack



Dołączył: 15 Cze 2006
Posty: 352

PostWysłany: Nie Gru 31, 2023 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego dobrego!
_________________
tekst sluzy do celow edukacyjnych i nie ponosze odpowiedzialnosci za jego inne wykorzystanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Pirotechnika ( ogólna ) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników na tym forum
Nie możesz pobierać plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP