Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Cebulki
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Pirotechniczne Przedszkole
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
maxlam
Go¶æ





PostWys³any: Pi± Mar 10, 2006 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
slu_1982



Do³±czy³: 21 Lip 2007
Posty: 341
Sk±d: Zza P³otu

PostWys³any: Nie Lis 04, 2007 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Witam. Wed³ug mnie proch w diabe³kach to proch kapiszonowy ( chloran potasu + siarka)
Próbowa³em na ró¿ne sposoby: cienk± warstwê kapiszonowego na ma³e kamyczki nanie¶æ i do bibu³ki z innymi kamyczkami itp. efekt: nic sie nie dzia³o Sad. Dodatek dekstryny lub py³u szklanego podobno uwra¿liwia mieszankê. Moje eksperymenty doprowadzi³y mnie do takiego sk³adu ( p.kapiszonowy b³yskowy Razz ) 60% kclo3 30% al i 10% S. Nie jest to mieszanka bardziej wra¿liwa ni¿ zwyk³y kapiszonowy ale za to po uderzeniu oprócz dzwonienia w uszach jest mi³y b³ysk Smile

A mo¿e takie cebulki: http://pl.youtube.com/watch?v=dhZEeUsTrNM Laughing Laughing

_________________
myhv.org
Nowe forum wysokich napiêæ.
Nowa domena!
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
simsigver
Go¶æ





PostWys³any: Nie Lis 04, 2007 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cebule Very Happy
Ciekawe czy ten m³ody jeszcze jest ca³y, albo czy ju¿ siedzi w pace Mad
To nie by³o w Polsce wiêc nie wiadomo Rolling Eyes

Dodane/ Ch³opak jednak nie siedzi, bo Czesi stwierdzili, ¿e nie jest krwny z binladenem Laughing
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Pirotechniczne Przedszkole Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP