Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tym razem udany start :)))

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Silniki Rakietowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
caleb_ns



Dołączył: 13 Wrz 2003
Posty: 76

PostWysłany: Sro Gru 17, 2003 10:03 am    Temat postu: Tym razem udany start :))) Odpowiedz z cytatem

Witam,

Pragnę się pochwalić, że odpaliłem swój pierwszy SR Smile) także dzisiaj będzie mój szczęśliwy dzień. Z racji tego że testowałem go w mieście na swoim ogródku - silnik był na uwięźi. Wzbił się na 2m i opadł zarywając w śnieg - ale i tak jestem zadowolony. Korpus zrobiłem z papieru + klej biurowy a dyszka była przewężeniem w korpusie. Paliwko karmelek (tak! już wymyśliłem jak go wlać do cienkich silniczków) i odpalanie przez cyfr. sieć strz. Zatyczkę zrobiłem z 10groszówki i poxipolu. Tylko troszkę za cienkie zrobi8łem ścianki korpusu bo przepaliły się, a dyszka po 6s odpadła.
Kurde.... już wiem czemu SR są takie wciągające Smile)))

_________________
Człowiek jest jak stolarz. Stolarz żyje, żyje, a potem umiera. Tak też bywa z
człowiekiem.
[you]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
TYmon



Dołączył: 03 Gru 2003
Posty: 61
Skąd: galaktyka

PostWysłany: Sro Gru 17, 2003 3:49 pm    Temat postu: Gratualcje!! Odpowiedz z cytatem

Ja zrobiłem kilkanaście takich silniczków rużnych rozmiarów ale przyznam że ponad połowa była kiepska Confused Miejmy nadzieje że następne dwa już będą całkiem ok Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
eltopsj



Dołączył: 22 Cze 2003
Posty: 367

PostWysłany: Wto Sty 13, 2004 4:59 pm    Temat postu: Re: Tym razem udany start :))) Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie!

caleb_ns napisał:
Kurde.... już wiem czemu SR są takie wciągające Smile)))


... klawo jest "łyknąć" odrobinę adrenaliny, no nie? Kiedyś nasi przodkowie "w skórach" mieli na co dzień więcej możliwości "nachłeptania" się adrenaliną, np. "wiejąc" przed szablozębnym tygrysem Laughing . Teraz "kicha". Tylko ciągłe stresy. Confused Dlatego co poniektórzy włażą na wysokie góry, a inni skaczą ze spadochronem z wieżowca...

Pozdr. J
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Silniki Rakietowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników na tym forum
Nie możesz pobierać plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP