Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mini silnik rakietowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Rakietowe przedszkole
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adrian



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 94

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2005 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Phew ...
Cytat:
da rade tylko trzeba w odpowiednich proporcjach i zrobić kanał
grr....(Tak phewuje i grruje dlatego ze nie wiem jak zrobic kanał w sypkim paliwie Very Happy )

Dobra ja ci powiem tyle choć nie mam dużego pojęcia o sr'ach ani o rakietach to ... najlepiej będzie jak skarmelizujesz ..


A ja mam pytanie jak mozna zrobic kanał w sypkim paliwie bo nie czaje Artura Very Happy ?? Dali byście jakis link bo szukam i szukam i wyszukać nie moge..

mOżEcie mnie wyzywac od Lamusów szczeże to mnie to mało boli Very Happy ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
-arturo-



Dołączył: 12 Kwi 2005
Posty: 13
Skąd: z dużego pokoju :p

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2005 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no bierzesz sobie taki silniczek napełniony paliwem ubitym i bierzesz wsadzasz jakiś gwóźdź czy co, pokręcasz i wyjmujesz i jest kanał i wkładasz lont Razz a z resztą nie wiem nie robiłem nigdy tak ale chyba można nie wiem Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Pią Kwi 29, 2005 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adrian - wiem że skarmelizowane będzie najlepsze...ale mi wyłącznie chodzi o paliwa niekarmelizowane (sypkie). Sprubuję zrobić kanał..wsadzić lont i zobacze czy wyjdze...jesli nie sprubuje bez kanału.

A może ktoś już prubuwał na nieskarmelizowanym robić takie coś ???
Powrót do góry
Adrian



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 94

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2005 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój brat Tomasz robił (ala) karmelki bez skarmelizowania

Brał wode i dolewał do Kno3 i Cukru aż powstała papka następnie wlewał do korpusu stawiał na kaloryfer dawał dysze i zatrzyczki. Soilniki latały (Przynajmiej mi tak powiedział )

Jak nie to sprostować moją wypowiedz

Pozdrawiam

Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mateusz(l33t)



Dołączył: 10 Lis 2003
Posty: 54
Skąd: chyba moge już napisać że jestem stąd xD

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2005 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!

zrob kijanke na C35S na denaturacie, z kanalem mi takie lataly na paredziesiat metrow.. ALE TO JUZ BYLO jak wy szukacie?

Mateusz

_________________
za grosz buntu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karmelek__



Dołączył: 16 Kwi 2005
Posty: 5

PostWysłany: Nie Maj 01, 2005 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja normalnie robie mocny papierowy korpus potem wlewam tam karmelka wsadzam zimnego ognia(no mam ostatnio problem z lontami)Dowszytskiego daje 2kropelki paliwa(na tego karmelka tak żebym miał pewność że się odpali)potem zawiązuje sznurkiem noi tyle lata pięknie może niebawem zrobie dużo większą rakietkee

Ehh a niemoge się doczekać aż będę robił laski dynamitu:D hehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sk8



Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 29

PostWysłany: Pon Maj 16, 2005 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ktoś napisał silnik z statecznikami. no właśnie ja tak robiłem długo zanim si e nauczyłem jak robić rakietę. silnik z rury alu i dysze betonowa latały tak wysoko że niebyło do końca widać co się dzieje w górze. moze ktoś tak robił(z większym,i silnikami ) i ma ochotę się pochwalić?? robie teraz silniki całkowicie z drewna i po 1 razie dzysza się zwiekasz ale ją gipsem zalepiam i scianki przejadę i już jest spokuj na d lugi czas. robie też mini model;e rakiet. jak by ktoś miał pomysły na mini mocne i niepalne siniki jak napchać w nie paliwo itd. i może ma jakieś fotki to niech wysle na pirochemik@wp.pl z góry dzieki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Rakietowe przedszkole Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników na tym forum
Nie możesz pobierać plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP