Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

POPSAR 2004
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Inne (mod. rakietowe)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ksard



Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 442

PostWysłany: Czw Gru 11, 2003 9:39 pm    Temat postu: Ksard Współrzędne Odpowiedz z cytatem

Cool Podaję swoje współrzędne geograficzne:

50,1 N 19,8 E Shocked

Pozdrawiam:


Ostatnio zmieniony przez ksard dnia Nie Gru 14, 2003 12:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
yetihehe



Dołączył: 26 Paź 2002
Posty: 459
Skąd: Znienacka

PostWysłany: Czw Gru 11, 2003 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszce nie, to będzie się na strnce podawało. Mam juz gotowe, ale jestem w akademiku i nie moge wgrać na serwer, bo admin źle ustawił proxy. Jak tylko będzie, to wgrm i przetestuję. Będzie na bierząco pokazywana mapka z kropkami w miejscach które podacie.
_________________
Motyle trotylem pachną jak nigdy.
oglądający, niepraktykujący Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
leszek



Dołączył: 27 Sty 2003
Posty: 102
Skąd: TORUŃ

PostWysłany: Czw Gru 11, 2003 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja swoje:
53.0394 N
18.6144 E

Pozdr. L.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
eltopsj



Dołączył: 22 Cze 2003
Posty: 367

PostWysłany: Czw Gru 11, 2003 11:37 pm    Temat postu: POPSAR 2004 Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie!

No masz klaaawą zabawę yetihehe Laughing

Moje:

51,23 N
22,58 E

Pozdr. J
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kamil



Dołączył: 22 Sie 2003
Posty: 16
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 12, 2003 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To i moje Smile
52° 16' 16" , 21° 3' 4"
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Feuer



Dołączył: 11 Mar 2003
Posty: 18
Skąd: Łańcut

PostWysłany: Pią Gru 12, 2003 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To i ja sie dopiszę... też się chcę załapać Smile

50°06'50"N
22°23'36"E

Pozdrawiam
Feuer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
knod



Dołączył: 16 Wrz 2002
Posty: 195
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Pią Gru 12, 2003 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

N 54°26'26"
E 18°33'17"
Pozdry
knod
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dziadek kermit



Dołączył: 25 Kwi 2003
Posty: 516
Skąd: z okolicy "Żabidołka"

PostWysłany: Sob Gru 13, 2003 1:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

N 54°25'56" -
E 18°33'17"
Laughing
Knod wie o co biega Laughing

_________________
Dziadek Kermit Smile
"co do reszty uważam, że Kartagina powinna być zburzona!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yetihehe



Dołączył: 26 Paź 2002
Posty: 459
Skąd: Znienacka

PostWysłany: Sob Gru 13, 2003 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj jest mapka a tutaj można dodać swoje położenie. Mapka na razie nie pokazuje zbyt dokładnie, ale to wynika z przyjętych wzorów do obliczeń, nie uwzględniających zakrzywienia ziemi. Wielkość kółka oznacza ilość osób, które podały te dane. Do sprawdzenia swojego położenia proponuję www.mapapolski.pl, aby to jakoś ustandaryzować, bo miasto może mieć kilkanaście sekund rozciągłości. Jeśli będzie potrzeba, to popracuję nad bardziej dokładnym odwzorowaniem. Joy i Ściarwa już są zaznaczeni, więc niech się nie wpisują.
_________________
Motyle trotylem pachną jak nigdy.
oglądający, niepraktykujący Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eltopsj



Dołączył: 22 Cze 2003
Posty: 367

PostWysłany: Sob Gru 13, 2003 7:25 pm    Temat postu: POPSAR2004 - Mapka!!! Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie!

Faktycznie musisz yetihehe popracować przy tej mapce, bo po wpisaniu moich dokładnych współrzędnych, wyszło, że mieszkam ok. 10 km za Lublinem, a z mapki wynika również, że Kermit żyje w morzu Shocked . Wprawdzie generalnie rzecz biorąc żaby lubią wodę, ale chyba nie morską Laughing . No ale i tak wyszło nie najgorzej.

Pozdr. J
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
yetihehe



Dołączył: 26 Paź 2002
Posty: 459
Skąd: Znienacka

PostWysłany: Sob Gru 13, 2003 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ah, gdybym miał nierozprostowaną mapkę... Gdyby była mapka w rzucie, to by bez problemu pokazywał, a tak musiałem jeszcze zastosować mnożniki, których nie byłoby na właściwej mapce. Jak znajdziecie mapkę, która jest 1,35 razy mniejsza w pionie przy takim samym rozmiarze poziomym, to będzie ta właściwa. Żeby wszystko pasowało, musiałbym zastosować wzory zajmujące po kilka linijek. Musiałbym je najpierw stworzyć, bo raczej ciężko byłoby je znaleźć. A ile kombinowałem z tymi, które mam, żeby pasowało!. Nastawiłem je tak, żeby pokazywało dobrze białystok, warszawa jest centrum mapy.
_________________
Motyle trotylem pachną jak nigdy.
oglądający, niepraktykujący Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MICHAŁ



Dołączył: 22 Lip 2003
Posty: 283
Skąd: Centralna Polska

PostWysłany: Pią Cze 25, 2004 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Panowie! to jak z tym spotkaniem? mineło pół roku a tu cisza, jescze jest czas....

Pozdrawiam, Michał

_________________
WWW.RAKIETY.INFO - Modelarstwo Rakietowe

WWW.FORUM.RAKIETY.INFO - Forum Rakietowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
eltopsj



Dołączył: 22 Cze 2003
Posty: 367

PostWysłany: Sob Cze 26, 2004 8:07 am    Temat postu: POPSAR 2004 (chyba 2005) Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie!

Zorganizowanie takiego spotkania to nie pstryknięcie palcami MICHAŁ. Zgadzam się z KSARDem, że to musi być spotkanie zorganizowane profesjonalnie. Czyli stosowne władze miejscowe muszą o tym wiedzieć. Musi być ustalony konkretny program spotkania - nie może to być zjazd "w ciemno" z tej prostej przyczyny, że KTOŚ jadący z drugiego końca Polski (co jednak sporo kosztuje) musi wiedzieć czego może spodziewać się po takim spotkaniu i jakich atrakcji może oczekiwać. Takiego spotkania nie da się zorganizować za free, to na pewno będzie kosztować, a więc potrzebni sponsorzy (lub "zrzuta", czy jakieś bilety na wstępie wcześniej ustalone, które przynajmniej pokryją koszty organizacji zjazdu i ewentualny "bufet"). Jak z tego wynika mamy wiele problemów do pokonania. Pomysł dobry, jednak wg mnie i póki co musi dojść do większej konsolidacji użytkowników forum (czego na razie nie widzę), aby spotkanie stało się realnym zamiarem, a nie tylko teoretycznym projektem. Więc chyba jeszcze "trochę wody w Bystrzycy popłynie" jak mawiają lublinianie, zanim do większego spotkania dojdzie.

Pozdr. J
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MICHAŁ



Dołączył: 22 Lip 2003
Posty: 283
Skąd: Centralna Polska

PostWysłany: Sob Cze 26, 2004 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Domyslam sie ze to musi byc uzgodnione........ ale nie mowie ze to ma byc za tydzien poprostu chce aby to sie dalej ciągło, a nie temat był porzucony na nastepne pół roku...

Pozdrawiam, Michał

_________________
WWW.RAKIETY.INFO - Modelarstwo Rakietowe

WWW.FORUM.RAKIETY.INFO - Forum Rakietowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
ksard



Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 442

PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 11:01 am    Temat postu: po 6 latach Odpowiedz z cytatem

MICHAŁ napisał:
to musi byc uzgodnione........ ale nie mowie ze to ma byc za tydzien poprostu chce aby to sie dalej ciągło, a nie temat był porzucony na nastepne pół roku...


Trochę czasu upłynęło Very Happy - ale stało się Exclamation

Idea spotkania została zrealizowana za sprawą byłych i obecnych członków tego forum skupionych w PTR - czyli w Polskim Towarzystwie Rakietowym.

Relacja na stronie stowarzyszenia www.rakiety.org.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
eltopsj



Dołączył: 22 Cze 2003
Posty: 367

PostWysłany: Nie Lis 21, 2010 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje dla KSARDa (i pozostałych kolegów) za wytrwałość w dążeniu do celu! Faktycznie "trochę wody w mojej Bystrzycy popłynęło w tym czasie": 6 lat jakby nie było - toż to nowe pokolenie zdążyło dorosnąć do wieku szkolnego. Mam nadzieję, że teraz młodzi fascynaci techniki rakietowej nie będą musieli działać po omacku! Powodzenia w dalszych działaniach konsolidujących "brać rakietową".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ku ku



Dołączył: 29 Wrz 2002
Posty: 72
Skąd: łódż

PostWysłany: Pią Lis 26, 2010 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIELKIE POZDROWIENIA DLA PASJONATÓW.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Inne (mod. rakietowe) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników na tym forum
Nie możesz pobierać plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP