Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Koniec pirotechniki i co dalej... ; wasze opinie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Blacky



Do³±czy³: 09 Lut 2018
Posty: 8
Sk±d: mam to wiedzieæ?

PostWys³any: Pi± Gru 28, 2018 6:40 pm    Temat postu: Koniec pirotechniki i co dalej... ; wasze opinie Odpowiedz z cytatem

Dwa miesi±ce temu wpad³a do mnie w odwiedziny policja Evil or Very Mad co chcieli t³umaczyæ nie muszê Confused kazali mi zakopaæ albo spaliæ odczynny i skoñczyæ z piro no có¿ ci którzy mieli takie sytuacje wiedz± co dzieje siê wtedy w cz³owieku (Dobrze, ¿e skoñczy³o siê tylko na pouczeniu). Szczerze to po prostu mnie nosi z jednej strony chêæ powrotu a z drugiej ¶wiadomo¶æ, ¿e drugi raz mo¿e skoñczyæ siê to gorzej. Wybra³em koniec a zatem co z tymi gratami teraz zrobiæ (m.in. niektórymi odczynnikami, które nie s± zakopane) Question

PS: Pirotechnika w Polsce upad³a 10 lat temu a jej duch nadal nas ¶ciga Confused

Edit: Tak pragnê dodaæ: Je¶li macie jakie¶ ciekawe historie dotycz±ce tego typu zdarzeñ lub po prostu co s±dzicie o ca³ej sytuacji czy jest jaka¶ szansa na poprawê?
Jak to wygl±da³o kiedy¶ w sensie czy by³o a¿ takie parcie na nas (pirotechników) itp.

_________________
Niestety obecnie koniec Sad
Vandroll: http://www.vandroll.info/tsnews
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Spanner



Do³±czy³: 31 Mar 2010
Posty: 240

PostWys³any: Sro Sty 02, 2019 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strzela³e¶ czym¶ g³o¶nym w swojej okolicy, rozdra¿niaj±c s±siadów? Bo w kontekscie który opisa³e¶ tak to w³a¶nie mog³o wygl±daæ - uprzejmy donos i wizytacja Confused
_________________
Niebo to p³ótno ja trzymam pêdzel ale nie umiem malowaæ wiec i tak gówno wyjdzie..
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blacky



Do³±czy³: 09 Lut 2018
Posty: 8
Sk±d: mam to wiedzieæ?

PostWys³any: Nie Sty 06, 2019 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciê¿ko powiedzieæ Confused Strzela³em bardzo ma³o mo¿e 4 petardy na 2 lata bo wola³em rakiety ale z racji tego, ¿e nie chcia³em jaki¶ po¿arów to robi³em tylko zim±. Ogó³em s±dzê, ¿e przede wszystkim mogli wpa¶æ z powodu jednego projektu jaki wstawi³em na stronê o pirotechnice (na dole link: Vandroll) moderator poprosi³ mnie abym doda³ film lub zdjêcia no to doda³em film i za 2 lata wpadli jak widaæ. Choæ nie s±dzê, ¿e nie tylko to wp³ynê³o, przesy³ka z pierwszymi odczynami (ahh ta ówcze¶nie rado¶æ Wink ) mog³a te¿ trochê zamieszaæ w kotle Razz bo w sumie 2,3 kg S 820g BNa i 410 KClO3 Rolling Eyes ale wiadomo to by³y pocz±tki brak do¶wiadczenia itp. teraz to za chiny bym nie zamówi³ takiej ilo¶ci...

Arrow Patrz±c na to wszystko i analizuj±c to jest na odwrót jak powinno logicznie siê to rozk³adaæ no bo np. sklepów z odczynami jest wiêcej, dostêp prostszy itd. ale z tematem coraz gorzej. Nikt o zdrowych zmys³ach nie napisze dzi¶ ju¿ tutka np. jak zrobiæ szelkê czy co tam innego bo zaraz ³e³o ³e³o begiety jad± Laughing
Te powiedzenie kiedy¶ to kur³a by³o mo¿e ¶mieszne ale brutalnie prawdziwe

_________________
Niestety obecnie koniec Sad
Vandroll: http://www.vandroll.info/tsnews
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Spanner



Do³±czy³: 31 Mar 2010
Posty: 240

PostWys³any: Wto Sty 08, 2019 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To siê ju¿ nie wróci, to równie¿ bardzo ³adne powiedzenie. No có¿, mi zosta³a zabawa zwyk³± niewybuchow± chemi±, któr± te¿ siê interesowa³em.. Zawsze co¶ Wink
_________________
Niebo to p³ótno ja trzymam pêdzel ale nie umiem malowaæ wiec i tak gówno wyjdzie..
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP