Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Zbyhk RIP

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
oktogenek



Do³±czy³: 15 Kwi 2002
Posty: 415

PostWys³any: Pi± Lis 02, 2018 7:47 pm    Temat postu: Zbyhk RIP Odpowiedz z cytatem

Witam

niestety odszed³ od Nas Nasz kolega Zbigniew, lepiej znany tutaj jako ZBYHK, pogrzeb odbêdzie siê w ¶rodê w £odzi o godzinie 14:15 na cmentarzu przy ulicy Zak³adowej 4
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
methyl



Do³±czy³: 30 Kwi 2002
Posty: 166
Sk±d: NeW York

PostWys³any: Pi± Lis 02, 2018 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siedzia³em u znajomych i nagle widzê ¿e Zbyszek dzwoni do mnie.

Nie nie mog³em w tym momencie odebraæ telefonu wiêc roz³±czy³em i mia³em za chwile wyj¶æ i oddzwoniæ. Szybszy by³ SMS z jego numeru, od syna, z informacjami o tym ¿e ju¿ nie mam do kogo oddzwaniaæ.


Przybi³o mnie to, bo przecie¿ zna³em Zbycha osobi¶cie.
Poczciwy cz³owiek by³.
Z dusz± naukowca, ciekawski, m±dry.
Takie dobre ch³opisko z du¿ym serduchem do wszystkiego a g³ównie do swoich kolegów.

Smutno...
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
oktogenek



Do³±czy³: 15 Kwi 2002
Posty: 415

PostWys³any: Nie Lis 04, 2018 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te¿ strasznie mi³o bêdê wspominaæ Zbyszka, dobry by³ z niego kolega i dociekliwy naukowiec, szkoda ¿e dawno nie mieli¶my okazji siê spotkaæ Sad niech mu ziemia lekk± bêdzie
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
ARKO



Do³±czy³: 17 Mar 2012
Posty: 286
Sk±d: Radom

PostWys³any: Pi± Lis 09, 2018 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak siê domy¶lam, zd±¿y³ dzieci odchowaæ. To minimum ile powinno siê ¿yæ. Potem ka¿dy kolejny rok jest chyba jakim¶ darem. Chce siê widzieæ jak dzieci wchodz± w ¿ycie, daj± nam wnuki , widzieæ jak i one rosn±.

Wspó³czujê rodzinie. Mam wra¿enie, ¿e ¿ycie tak siê jemu potoczy³o, ¿e nie dane by³o jemu rozwin±æ talentu do nauki a my¶lê, ¿e mia³ ogromny potencja³. Lubi³ sobie wszystko pouk³adaæ, znale¼æ w tym jaki¶ porz±dek i zale¿no¶ci. Nie mia³em z nim kontaktu bo jak zauwa¿y³em zadawa³ du¿o pytañ i nie mia³ kto jemu odpowiedzieæ. Zreszt± nie ma co sie temu dziwiæ bo nauka to kosmos. Czasami odnosi³em wra¿enie, ¿e brakiem odpowiedzi by³ trochê rozczarowany.

Raz jego widzia³em z 15 lat temu. Krótka rozmowa ale pozotywne na mnie wra¿enie zrobi³.

My¶lê, ¿e ¶mieræ nie jest koñcem a pocz±tkiem. I cokolwiek bym o tym nie napisa³/powiedzia³/pomy¶la³ - bêdzie fa³szem.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
v-21



Do³±czy³: 24 Lip 2002
Posty: 834
Sk±d: Kaszuby

PostWys³any: Wto Gru 25, 2018 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda nie mialem okazji poznac osobiscie. Ale to byly fajne czasy w ktorych pisal . To forum i jegobautorzy dali mi kawal wiedzy i sposobu p9strzegania chemii i MW.
Kondolencje od v21 dla rodziny

_________________
....a reszta niech se jaja li¿e.....
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Hack



Do³±czy³: 15 Cze 2006
Posty: 352

PostWys³any: Nie Sty 13, 2019 6:22 pm    Temat postu: [*] Odpowiedz z cytatem

By³ i pozostanie cz³onkiem tego forum. Do³±czy³: 05 Mar 2003
Postów: 339 Odszed³ - 2018 ....
Jego niedawny post, w którym narzeka³ na zdrowie oraz na to ¿e nie da siê podyskutowaæ jak by chcia³.. "nie uwierzê w to "o¿ycie" forum - teraz wlaz³em bo pietruszkimn do mnie napisa³ po latach

z nikim nie da³o sie podyskutowaæ na poziomie, a tylko strach przed smutnymi to w koñcu wyleczy³em siê

za to problemów ze zdrowiem z ka¿dym rokiem coraz wiêcej szlag by to...
"

Mia³ ¿y³kê do dr±¿enia na nowych polach. Kondolencje...

_________________
tekst sluzy do celow edukacyjnych i nie ponosze odpowiedzialnosci za jego inne wykorzystanie
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP