Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 

Koniec pirotechniki i co dalej... ; wasze opinie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
Blacky

Do陰czy: 09 Lut 2018
Sk康: mam to wiedzie?

PostWys豉ny: Pi Gru 28, 2018 6:40 pm    Temat postu: Koniec pirotechniki i co dalej... ; wasze opinie Odpowiedz z cytatem

Dwa miesi帷e temu wpad豉 do mnie w odwiedziny policja Evil or Very Mad co chcieli t逝maczy nie musz Confused kazali mi zakopa albo spali odczynny i sko鎍zy z piro no c騜 ci kt鏎zy mieli takie sytuacje wiedz co dzieje si wtedy w cz這wieku (Dobrze, 瞠 sko鎍zy這 si tylko na pouczeniu). Szczerze to po prostu mnie nosi z jednej strony ch耩 powrotu a z drugiej 鈍iadomo嗆, 瞠 drugi raz mo瞠 sko鎍zy si to gorzej. Wybra貫m koniec a zatem co z tymi gratami teraz zrobi (m.in. niekt鏎ymi odczynnikami, kt鏎e nie s zakopane) Question

PS: Pirotechnika w Polsce upad豉 10 lat temu a jej duch nadal nas 軼iga Confused

Edit: Tak pragn doda: Je郵i macie jakie ciekawe historie dotycz帷e tego typu zdarze lub po prostu co s康zicie o ca貫j sytuacji czy jest jaka szansa na popraw?
Jak to wygl康a這 kiedy w sensie czy by這 a takie parcie na nas (pirotechnik闚) itp.

Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
Spanner

Do陰czy: 31 Mar 2010

PostWys豉ny: Sro Sty 02, 2019 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strzela貫 czym g這郾ym w swojej okolicy, rozdra積iaj帷 s御iad闚? Bo w kontekscie kt鏎y opisa貫 tak to w豉郾ie mog這 wygl康a - uprzejmy donos i wizytacja Confused
Blacky

Do陰czy: 09 Lut 2018
Sk康: mam to wiedzie?

PostWys豉ny: Nie Sty 06, 2019 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ci篹ko powiedzie Confused Strzela貫m bardzo ma這 mo瞠 4 petardy na 2 lata bo wola貫m rakiety ale z racji tego, 瞠 nie chcia貫m jaki po瘸r闚 to robi貫m tylko zim. Og馧em s康z, 瞠 przede wszystkim mogli wpa嗆 z powodu jednego projektu jaki wstawi貫m na stron o pirotechnice (na dole link: Vandroll) moderator poprosi mnie abym doda film lub zdj璚ia no to doda貫m film i za 2 lata wpadli jak wida. Cho nie s康z, 瞠 nie tylko to wp造n窸o, przesy趾a z pierwszymi odczynami (ahh ta 闚cze郾ie rado嗆 Wink ) mog豉 te troch zamiesza w kotle Razz bo w sumie 2,3 kg S 820g BNa i 410 KClO3 Rolling Eyes ale wiadomo to by造 pocz徠ki brak do鈍iadczenia itp. teraz to za chiny bym nie zam闚i takiej ilo軼i...

Arrow Patrz帷 na to wszystko i analizuj帷 to jest na odwr鏒 jak powinno logicznie si to rozk豉da no bo np. sklep闚 z odczynami jest wi璚ej, dost瘼 prostszy itd. ale z tematem coraz gorzej. Nikt o zdrowych zmys豉ch nie napisze dzi ju tutka np. jak zrobi szelk czy co tam innego bo zaraz 貫這 貫這 begiety jad Laughing
Te powiedzenie kiedy to kur豉 by這 mo瞠 鄉ieszne ale brutalnie prawdziwe

Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
Spanner

Do陰czy: 31 Mar 2010

PostWys豉ny: Wto Sty 08, 2019 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To si ju nie wr鏂i, to r闚nie bardzo 豉dne powiedzenie. No c騜, mi zosta豉 zabawa zwyk陰 niewybuchow chemi, kt鏎 te si interesowa貫m.. Zawsze co Wink
Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz dodawa za陰cznik闚 na tym forum
Nie mo瞠sz pobiera plik闚 z tego forum