Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Inne hobby

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
ARKO



Do³±czy³: 17 Mar 2012
Posty: 286
Sk±d: Radom

PostWys³any: Czw Gru 26, 2019 12:46 pm    Temat postu: Inne hobby Odpowiedz z cytatem

W POSZUKIWANIU NAJWAZNIEJSZEGO - BAJKA TROCHÊ PSEUDONAUKOWA (fragment).

Witam

Na wszelki wypadek przypomnê, ¿e nie mam ¿adnej firmy. Jestem wspó³pracownikiem czyli w 100 % osob± prywatn±. Po prostu... jestem zbyt du¿a gadu³a i jak sobie przypomnê, to od zawsze by³a we mnie potrzeba pisania. Od m³odo¶ci marzy³em o tym , ¿e kiedy¶ bêdê pisa³ opowiadania s-f. I nigdy nie by³o na to czasu. Lubi³em gitarê, malowanie...te¿ wci±ga³o ale pisarstwo jednak jest the best. Pisarz jest niczym Bóg. Mo¿e kreowaæ ¶wiaty, niszczyæ je, o¿ywiaæ, do grobu wpêdzaæ. Nic nie jest zabronione. Jedynym ograniczeniem jest wyobra¼nia pisarza.

No wiêc napisa³em. Jedno ma³e powiadanie i na razie dam sobie z tym spokój. Do czasu a¿ przejdê na emeryturê. Bêdzie jeszcze druga redakcja tego opowiadania, dojdzie kilka rysunków i ca³o¶æ wrzucê w ebook. Byæ mo¿e wydrukujê 15 sztuk w cyfrze.

Mam w³asn± wizjê ciemnej materii, energii, granic wszech¶wiata i przemyci³em to w bajce dla doros³ych, bo gdybym to wyda³ jako "naukê" to by mnie pewno gremia wy¶mia³y Smile

Zauwa¿acie niechêæ do religii. Mam tak odk±d przeczyta³em 42 lata temu "System przyrody"

W POSZUKIWANIU NAJWAZNIEJSZEGO - BAJKA TROCHÊ PSEUDONAUKOWA
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP