Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 

Inne hobby

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
ARKO

Do陰czy: 17 Mar 2012
Sk康: Radom

PostWys豉ny: Czw Gru 26, 2019 12:46 pm    Temat postu: Inne hobby Odpowiedz z cytatem

W POSZUKIWANIU NAJWAZNIEJSZEGO - BAJKA TROCH PSEUDONAUKOWA (fragment).

Witam

Na wszelki wypadek przypomn, 瞠 nie mam 瘸dnej firmy. Jestem wsp馧pracownikiem czyli w 100 % osob prywatn. Po prostu... jestem zbyt du瘸 gadu豉 i jak sobie przypomn, to od zawsze by豉 we mnie potrzeba pisania. Od m這do軼i marzy貫m o tym , 瞠 kiedy b璠 pisa opowiadania s-f. I nigdy nie by這 na to czasu. Lubi貫m gitar, malowanie...te wci庵a這 ale pisarstwo jednak jest the best. Pisarz jest niczym B鏬. Mo瞠 kreowa 鈍iaty, niszczy je, o篡wia, do grobu wp璠za. Nic nie jest zabronione. Jedynym ograniczeniem jest wyobra幡ia pisarza.

No wi璚 napisa貫m. Jedno ma貫 powiadanie i na razie dam sobie z tym spok鎩. Do czasu a przejd na emerytur. B璠zie jeszcze druga redakcja tego opowiadania, dojdzie kilka rysunk闚 i ca這嗆 wrzuc w ebook. By mo瞠 wydrukuj 15 sztuk w cyfrze.

Mam w豉sn wizj ciemnej materii, energii, granic wszech鈍iata i przemyci貫m to w bajce dla doros造ch, bo gdybym to wyda jako "nauk" to by mnie pewno gremia wy鄉ia造 Smile

Zauwa瘸cie niech耩 do religii. Mam tak odk康 przeczyta貫m 42 lata temu "System przyrody"

W POSZUKIWANIU NAJWAZNIEJSZEGO - BAJKA TROCH PSEUDONAUKOWA
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz dodawa za陰cznik闚 na tym forum
Nie mo瞠sz pobiera plik闚 z tego forum