Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 

Czy瘺y forum powraca這 do 鈍iata 篡wych ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
zaxst

Do陰czy: 23 Sty 2015
Sk康: Pomorskie

PostWys豉ny: Czw Lis 17, 2016 4:33 pm    Temat postu: Czy瘺y forum powraca這 do 鈍iata 篡wych ? Odpowiedz z cytatem

Widz coraz wi璚ej u篡tkownik闚 na forum ,nawet raz widzia貫m 5 na raz co mnie troszk zdziwi這 bo my郵a貫m 瞠 forum umar這 patrz na posty ,o niebo wi璚ej ,a odpowiedzi s tak szybko wydawane 瞠 my郵a貫m 瞠 trafi貫m na stary post 3 razy sprawdza貫m daty Razz My郵icie 瞠 jest jeszcze nadzieja 瞠 forum od篡je ?
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
Hack

Do陰czy: 15 Cze 2006

PostWys豉ny: Pi Gru 16, 2016 12:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ca陰 pewno軼i Smile
wontu
Go嗆

PostWys豉ny: Pi Gru 16, 2016 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam tutaj si zarejestrowa貫m by czyta posty i si doszkala Razz
Powr鏒 do g鏎y
zbyhk

Do陰czy: 05 Mar 2003
Sk康: skontowni

PostWys豉ny: Pi Sty 12, 2018 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie uwierz w to "o篡cie" forum - teraz wlaz貫m bo pietruszkimn do mnie napisa po latach

z nikim nie da這 sie podyskutowa na poziomie, a tylko strach przed smutnymi to w ko鎍u wyleczy貫m si

za to problem闚 ze zdrowiem z ka盥ym rokiem coraz wi璚ej szlag by to...
Powr鏒 do g鏎y
sishidsu

Do陰czy: 04 Wrz 2018
Sk康: Pozna

PostWys豉ny: Wto Wrz 04, 2018 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No forum nie wygl康a na zbyt 篡we. A szkoda. Sam jestem nowy w temacie i dobrze by這by, gdyby kto by w stanie mnie zruga za g逝pie pomys造.

Ostatnio zmieniony przez sishidsu dnia Czw Pa 04, 2018 11:14 am, w ca這軼i zmieniany 1 raz
Powr鏒 do g鏎y
JakaRR

Do陰czy: 11 Lut 2018
Sk康: kawa貫k nico軼i niedaleko niczego

PostWys豉ny: Wto Wrz 04, 2018 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wog鏊e ostatnio wydaje si jakby pirotechnika posz豉 w zapomnienie, inne fora te dosy puste... Przynajmniej por闚nuj帷 do tego co by這 tutaj gdy forum startowa這
B&G

Do陰czy: 12 Wrz 2003
Sk康: U

PostWys豉ny: Sob Wrz 08, 2018 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety. Taka jest rzeczywisto嗆.
Forum startowa這 prawie pokolenie temu, a ju wtedy nie by這 zbyt wielu pasjonat闚.
Od tej pory pojawi造 si r騜ne smartfony, youtuby i inne mordoksi捫ki, to nie ma czemu si dziwi...

Spanner

Do陰czy: 31 Mar 2010

PostWys豉ny: Wto Pa 16, 2018 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Momentem prze這mowym i tak by豉 "nagonka". Cho cz這wiek zdaje sobie spraw 瞠 fajerwerkami nikomu nie chce zrobi krzywdy(i je郵i jest odpowiednio ogarni皻y to ta krzywda si nie stanie), to jednak my郵 瞠 pr鏏a wyt逝maczenia si w razie ewentualnych problem闚 z prawem, mo瞠 si nie powie嗆.. a im cz這wiek jest starszy tym wi璚ej ma do stracenia.. praca, rodzina, spokojne 篡cie. Brak jest konkretnych reglamentacji prawnych dotycz帷ych pirotechniki amatorskiej - i nie m闚i tu o MW krusz帷ych czy inicjuj帷ych tylko o typowych mieszaninach ukierunkowanych na fajerwerki. Bo oczywi軼ie mo積a zrobi ludziom krzywd tymi mieszaninami - w r闚nym stopniu jak produktami komercyjnymi.. Szaleniec nakupi fajerwerk闚 i mo瞠 r騜ne niebezpieczne rzeczy z nimi zrobi - nie budz帷 podejrze. Boli mnie 瞠 nie mog zaj望 si tematem amatorskiej pirotechniki, bez obawy o wy瞠j wymienione warto軼i.. A by豉 to pasja kt鏎 chcia貫m rozwija, gdy zawsze poci庵a這 mnie pi瘯no fajerwerk闚.. Cudnych szelek, toczenia gwiazdek mrugaj帷ych iskierek.. 貫zka w oku si kr璚i Sad
JakaRR

Do陰czy: 11 Lut 2018
Sk康: kawa貫k nico軼i niedaleko niczego

PostWys豉ny: Pi Pa 19, 2018 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest jeszcze nadzieja 瞠 to si zmieni. Jakby nie patrze ci郾ienie w鈔鏚 spo貫cze雟twa ca造 czas narasta (albo mi si tak wydaje bo jestem m這dy), wi璚 jest prawdopodobnym 瞠 jeszcze za naszego 篡cia niekt鏎e rzeczy ulegn zmianom... Pytanie w jaki spos鏏... Je郵i to co m闚i jest prawd, to czym d逝瞠j spo貫cze雟two b璠zie czeka tym p騧niej trudniej b璠zie spu軼i to "ci郾ienie" z ludzi w kontrolowany spos鏏... I tutaj rodzi si pytanie jak daleko jest ta granica.
Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz dodawa za陰cznik闚 na tym forum
Nie mo瞠sz pobiera plik闚 z tego forum