Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

To ju¿ ponad dekada
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
lu_kasz2
Go¶æ





PostWys³any: Pon Pa¼ 12, 2015 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi³osierny ''aru¶'' oblata³ po ''starych'' z tego forum ,a ¿e niektórzy ''posikali'' totalnie na jego ¿ale udaje mê¿a roztropnego typu - ''Ja bym jego nie banowa³'' . Very Happy Very Happy .I s³usznie prawi bo moja odpowiedz nie bez przyczyny jest w tym temacie .Uwa¿aj ,¿eby ciebie kto¶ nie przyblokowa³ bo googole ci nie pomog± ynteligencie Very Happy.Arus ju¿ za same modyfikacje postów powiniene¶ dostaæ nagrodê.Ale sie popisales no no .........
Powrót do góry
ARKO



Do³±czy³: 17 Mar 2012
Posty: 286
Sk±d: Radom

PostWys³any: Pon Pa¼ 12, 2015 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My¶lê, ¿e kolega jest chory. Kolejn± gro¼bê pomijam "Uwa¿aj ,¿eby ciebie kto¶ nie przyblokowa³". Zdjêcia widoczne po zalogowaniu.

Dopisa³em na czerwono tekst "A. Bezrobocie to nie patologia". Kolega w jakim¶ amoku zacz±³ jego wielokrotnie zmieniaæ. Mam nadziejê, ¿e widaæ teksty a jakby trzeba by³o to przepiszê rêcznie i wklejê ( tekst 9a przepisa³em). Ostatnio zmieniony jest widoczny stronê wcze¶niej, jako dziewi±ty. A pewno wkrótce zniknie. Godzinê temu jeszcze my¶la³em tylko, ¿e jest zawziêty.


Ostatnio zmieniony przez ARKO dnia Wto Pa¼ 13, 2015 6:33 pm, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
antyvlad



Do³±czy³: 07 Cze 2009
Posty: 83
Sk±d: to wiesz?

PostWys³any: Pon Pa¼ 12, 2015 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arkadiuszu szkoda nerwów, ka¿dy kto czyta³ posty Lahire widzia³ ¿e z nim co¶ nie tak Wink

"A. i wla esobie kunia bo lubie i matanol lubia j mze na zelazych kolach ale jedzie i w srodku sedz i pija bose lubia .Przyznaje ze jestem wielkim magiem i lubie sobia pouzewac najcesciej na wlasnym clonku "

Niema co - wygadany Laughing
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
lu_kasz2
Go¶æ





PostWys³any: Wto Pa¼ 13, 2015 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skan buta mogê ci podes³aæ Very Happy
Powrót do góry
ARKO



Do³±czy³: 17 Mar 2012
Posty: 286
Sk±d: Radom

PostWys³any: Sro Pa¼ 14, 2015 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za jaki¶ czas usunê to ca³e gó...o po tobie lolek. Nie za wcze¶nie, zostanie na pewno tekst o twoim ba³aganie we ³bie. No i profi jest wielu, pirotechman (ksywka by³a z ma³ego "p") jeden Wink

Innym wyja¶nie, ¿e to dziêki mojej pracy arko to ju¿ rozpoznawalna firma pirotechniczna (choæ nadal ma³a) w Europie a plany s± coraz wiêksze. O sukces siê walczy ka¿dego dnia bo w jeden dzieñ mo¿na wyl±dowaæ na samym dnie.

Fajnie by by³o jak by modelarze rakiet od¿yli na tym forum ale tylko ma³e silniczki/rakiety. Obiecujê, ¿e nie bêdê nic pisa³ :]. Po prostu pewne produkty mo¿na wdro¿yæ a po co tyraæ za samo free ?. Dotyczy i piro.

A.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
lu_kasz2
Go¶æ





PostWys³any: Pi± Pa¼ 16, 2015 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko zostaw swoje na czerwono popisane(to czerwone to nie moje ) .I nie pij tego co pijesz ,albo zmieñ na lepsze bo po metylu na dekiel ci¶nie !W ogóle to jest chamstwo niebywale ,¿eby pisaæ pod cudzymi postami jeszcze takie rzeczy........... Very Happy
Powrót do góry
B&G



Do³±czy³: 12 Wrz 2003
Posty: 275
Sk±d: Uæ

PostWys³any: Pi± Pa¼ 30, 2015 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze, rzadko tu bywam i takie ciekawe tematy mnie ominê³y.
GM

_________________
www.fabrykaognia.pl
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
KYK



Do³±czy³: 31 Sie 2007
Posty: 116

PostWys³any: Czw Lis 05, 2015 1:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety, ale pirotechnika amatorska w Polsce wyzionê³a ducha. Na szczê¶cie wiedzy któr± tutaj zdobyli¶my nikt nam nie zabierze.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Hack



Do³±czy³: 15 Cze 2006
Posty: 352

PostWys³any: Sob Lis 14, 2015 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy pamiêtacie jak po zmianie ustrojowej w Polsce pojawi³ siê nurt w³asnych biznesów, uwolniono rynki, Zus-y nie pobudowa³y jeszcze swoich gmachów marmurowych, Urzêdy Skarbowe nie rozkrêci³y siê ... To by³a chwila bez regulacji, da³a wiêcej ni¿ pó¼niejsze 20 lat rozwoju coraz bardziej uregulowanej rzeczywisto¶ci. Ta paralela ukazuje taki sam proces na naszym forum. Odczynniki, które kiedy¶ mo¿na by³o kupiæ bez problemów, dzi¶ s± nieosi±galne dla hobbysty. Dzi¶ publikacje dotycz±ce swoich w³asnych wyczynów, mog± zaprowadziæ przed s±d etc. Przyk³ady mo¿na mno¿yæ. Zasada jest prosta, widaæ jak na d³oni, ¿e pewien postêp mo¿liwy jest w warunkach liberalnych. Zatem koledzy, forum to jest cenne. Taki uk³ad ju¿ siê nie powtórzy. Szanujmy siê nawzajem (emocje, to najwiêkszy wróg zdrowego rozs±dku).
_________________
tekst sluzy do celow edukacyjnych i nie ponosze odpowiedzialnosci za jego inne wykorzystanie
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
rysiora



Do³±czy³: 08 Lip 2006
Posty: 64
Sk±d: w nim ta moc?

PostWys³any: Czw Lis 26, 2015 12:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KYK napisa³:
Na szczê¶cie wiedzy któr± tutaj zdobyli¶my nikt nam nie zabierze.
Czas j± zabierze, a teoretycznie przekazaæ siê jej potomnym nie da. Tak¿e nadziei nie ma...
_________________
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Piroman2



Do³±czy³: 12 Maj 2002
Posty: 834
Sk±d: z mo¼dzierza ;)

PostWys³any: Pi± Gru 25, 2015 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie wszystkich, nawet tych co to wymy¶lili (niby) moje samobójstwo, choæ z tego co czyta³em mowa by³a o piromanie, nie o P2.

Wieki temu tu nie zagl±da³em, prawdziwy powód? Skoñczy³o siê szko³ê, by³y studia, potem pojawi³a siê s³ynna nagonka, która tak mocno mnie dopad³a, ¿e wspaniale s³u¿by (Mog± byæ z siebie dumne) osi±gnê³y cel i stwierdzi³em, ¿e wyrok w zawiasach to ju¿ zanadto jak dla mnie i nastal STOP.
Mi³o mi jednak, ¿e wychowalem siê na tym forum jako laik i a¿ sam siebie tak nazwe jako "nieuk i debil" ale wiem, ¿e lata mnie wychowa³y a co wazne tak zainspirowa³y do piro, ¿e do dzi¶ dnia zastanawiam siê co dalej zrobiæ, bo si³a d±¿enia do teog jest niesamowita. Niemniej jednak zapraszam otwarcie s³u¿by na kawê, bo nic nie mam, nawet przys³owiowej saletry. Mam ten s³ynny cukier (bez KNO3) choæ te¿ nie s³odze, a wiêc i dla go¶ci, nawet tych z ABW co o 6 rano musza spe³niaæ swój obowi±zek.

Ale wracaj±c, mi³o mi by³o i nadal jest. Mialem t± wielk± przyjemnosæ obronic pracê magistersk± z tematu: "Aktywatory i pasywatory decysekundowych mas opó¼niaj±cych", wiêc w pewnej czê¶ci trochê takim pirotechnikiem z ma³ym dyplomem jestem, choæ losy zawodowe skierowa³y mnei zupe³nie w innym kierunku....
Ciesze siê, ¿e mia³em okazjê pomagaæ Tchemikowi w pewnym pokazie, a rok pó¼niej odpowiadaæ za jeden z nich... Ten który okazal siê niestety ostatnim, ale wg opini znajomych i widzow, tym który by³ tym najwspanialszym... A wiêc i szkoda, ¿e tym ostatnim...
Dzisaj tego, czego ¿aluje to to, ¿e nie zajmuj±c siê nasz± wspania³± pasj± straci³em ju¿ wiele cennych lat. Wiem, ¿e przez te lata, naprawde osi±gn±³bym ju¿ nie jedne cel w moich ukochanych szelkach.
Niemniej jednak nie raz o nich my¶lê i zdarza mi siê czytywac artyku³y naukowe z piro...

Pozdrawiam serdecznie
Piroman2 (P2)
Tomasz

_________________
Szelka jest ma³ym nasionkiem, z którego na niebie wyrasta piêkny kwiat.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Tomash
dostêp próbny do MW


Do³±czy³: 27 Sty 2003
Posty: 382
Sk±d: Z nieba do nieba, oby nie za szybko...

PostWys³any: Czw Sty 14, 2016 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Panowie lata lec±. Piwo towarzyskie by siê wypi³o bo czemu nie (albo 7). To ¿e temat umar³ jeszcze niewiele znaczy. My¶lê ¿e z czasem od¿yje, a je¿eli nie, to nasza wiedza bêdzie bezcenna po zag³adzie dzisiejszej cywilizacji (co wydaje mi siê coraz bardziej siê szykuje).
A tak na serio, ka¿dy z nas ma w g³owie nie ma³± encyklopediê w temacie. Tylko ani czasu ani chêci ju¿ nie te. Czy zrobi± z nas terrorystów ? Za rz±dów obecnej partii pewnie tak.
Ja problemów nie mia³em bo grzeczny ch³op jestem i nikomu krzywdy nie robiê. Ale czasem têskni siê za dreszczykiem emocji...
Dziêkujê Wam za spêdzone tu lata, dziêkujê za wiedzê i za karcenie g³upich pomys³ów. Dziêkujê ¿e nadal tu jeste¶cie Wink Zestarzejemy siê razem.. Jak Arek Wink (Pozdrawiam Arku Wink )
No i spó¼nione najlepsze ¿yczenia na nowy rok. Dbajcie o palce.
Tomasz.

_________________
Ju¿ tylko teoretyzujê, potrzeba mi r±czek by rodzinê utrzymaæ Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Harry



Do³±czy³: 11 Sty 2008
Posty: 29
Sk±d: Lubuskie

PostWys³any: Pi± Sty 15, 2016 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adam.kowalski517 napisa³:
do smieci z tym tematem


Powiedzia³ bezrobotny hobbysta budownictwa z Warszawy maj±cy konto niespe³na miesi±c...
Dla pewnych osób to forum by³o/jest istotn± czê¶ci± ¿ycia, i nie mam tu na my¶li psychopatycznych rurabomberów, a powa¿ne osoby maj±ce nietypowe zainteresowania.
Lepiej, aby w temacie wypowiedzia³y siê osoby z wcze¶niejszych lat co u nich s³ychaæ, panowie pewnie znaczna czê¶æ z was jak i ja zaczyna³a tu jako m³odzie¿, a teraz do czego¶ dosz³a/osi±gnê³a - chwalcie siê Wink

_________________
Czasem przyznanie siê do tchórzostwa wymaga najwiêkszej odwagi!
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
ARKO



Do³±czy³: 17 Mar 2012
Posty: 286
Sk±d: Radom

PostWys³any: Sro Sty 27, 2016 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomash napisa³:
Zestarzejemy siê razem.. Jak Arek Wink (Pozdrawiam Arku Wink )


A no ja siê starzejê oj chyba mocno. Jestem ju¿ dziadkiem i to pe³n± gêb± bo mam wnuka i wnuczkê (baban to banan, kuku to kukurydza a mniam mniam to ciastko :]). Ale .......... takie jest ¿ycie :]. Na forum zagl±dam, choæ rzadko, przyzwyczajenie. Wiele osób bardzo mi³o wspominam a forum to czê¶æ mojego ¿ycia, podobnie jak forum ru (tam du¿o mniej pisa³em bo barier± by³ jêzyk potoczny).

Mam nadziejê, ¿e forum trochê od¿yje.

Pozdrawiam A
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
HNIW



Do³±czy³: 14 Kwi 2002
Posty: 359

PostWys³any: Czw Sty 28, 2016 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób pojawiaj±cych siê na pocz±tku powstawania forum by³o w m³odym wieku. Okres ten charakteryzuje siê podejmowaniem wiêkszego ryzyka. Z czasem cz³owiek "m±drzeje" i dobrze siê zastanowi zanim co¶ zrobi.
Jedni mieli szczê¶cie i hobby nauczy³o ich przede wszystkim pokory a inni troche mniej co doprowadzi³o do uszkodzeñ, zarzutów prokuratorskich albo nawet i ¶mierci.

Osobi¶cie moje zainteresowania siê nie zmieni³y ale dzisiaj uwa¿am, ¿e do tego typu zajêæ trzeba podchodziæ z pe³nym profesjonalizmem. Niestety chowanie siê po gara¿ach przed s³u¿bami prêdzej czy pó¼niej odbije siê czkawk±.

Czekam, mo¿e w ¿yciu nada¿y siê okazja powrotu do naszego hobby na stopie profesjonalno/zawodowej. Póki co nie widze na horyzoncie jakiej¶ opcji kszta³cenia siê, która by mog³a potem zagwarantowaæ zgodne z prawem i profesjonalne podej¶cie do sprawy.

Nie chce ju¿ po¶wiêcaæ lat na co¶, czego nie bêdê w stanie rozwin±æ. A jak przypomnê sobie, jak kilka 6-7 lat temu przypadkowo spotka³em Polke w Londynie, która skoñczy³a na WAT MW, magisterke broni³a z HNB i na koñcu skoñczy³a na emigracji jako opiekunka dla dzieci to cz³owieka ¶ciska.

Nadziei jednak nie trace. Mam ojca, który w wieku lat 55 powróci³ do swojego hobby i obroni³ doktorat mimo, ¿e jego praca zawodowa by³a w zupe³nie innym kierunku. Mo¿e i w naszym kierunku nada¿y siê i taka opcja.

Co do forum to w±tpliwo¶ci raczej nie mam, nie widze tutaj opcji rozwoju. Musia³oby siê ono przekszta³ciæ w profesjonalne grono dla osób z uprawnieniami do dostêpu do pirotechniki czy MW. Poniewa¿ ja takowych nie mam i nie pracuje w tym zawodzie to nie by³bym w stanie go prowadziæ.

Pozdr.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Achtung



Do³±czy³: 26 Lut 2003
Posty: 317
Sk±d: Londyn

PostWys³any: Pi± Lut 05, 2016 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cze¶æ Wszystkim Smile

Zagl±dam z przyzwyczajenia/sentymentu raz na jaki¶ czas na to forum, przypominam sobie czasy jak spaæ nie mog³em bo mia³em parê gar¶ci PCz i chcia³em z niego co¶ zrobiæ. Forum mi przypomina czasy jak za od³o¿one parê groszy kupi³em w aptece 3g tabletek KMnO4 i wymiesza³em z wysuszon± srebrzank±, choæ forum jeszcze nie by³o. Pamiêtam jak pierwszy modem wydawa³ dziwne d¼wiêki, jak za³±cza³em internet pod nieobecno¶æ rodziców kablem tak krótkim ¿e wisia³ w powietrzu przez ca³± d³ugo¶æ mieszkania miêdzy gniazdem telefonicznym a komputerem. Czasy gdy internet nie by³ mi potrzebny do niczego poza tym forum, mia³em jeszcze nick Qbek.

Podros³em, by³em pasjonatem, dzia³a³em. Maszynki do visco, star-rollery, jeden m³yn kulowy nie koñczy³ cyklu ja koñczy³em budowaæ drugi.

Czasy siê zmieni³y, zacze³o siê od wypadku z mwi przez który musia³em pozbyæ siê wszystkich odczynników (kto pamiêta, moje palce lekko dosta³y, ale s± i ca³kiem sprawne). Pó¼niej studia, kolejne studia, jedna, druga i kolejne prace, wyjazd za granicê i BUM nagonka na pirotechników amatorów. Cieszy³em siê ¿e jestem w Anglii ale ba³em siê ¿e czarni wpadn± do moich rodziców i narobi± im wstydu, bo chwilê by³em moderatorem.

To by³ moment gdy ju¿ wiedzia³em ¿e piro ju¿ nie wróci.

Powrót do Polski- rzeczywisto¶ci, otworzy³em dzia³alno¶æ, wpakowa³em siê w bran¿ê mechaniki. Minê³a chwila i robiê jako mechanik w przemy¶le lotniczym. Pracujê dla kogo¶. Wracam i pracujê dla siebie, nie mam tej frajdy co kiedy¶, pieniêdzy jak nie by³o tak nie ma, bo nigdy nie mia³em g³owy do interesów.

Tak¿e taka historia koñca mojej nigdy nie osi±gniêtej kariery.

To forum nauczy³o mnie bardzo wa¿nej rzeczy. Cz³owiekowi mo¿na zabraæ wszystko prócz wiedzy i nadziei.

_________________
wierz±cy nie praktykuj±cy Wink
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
ARKO



Do³±czy³: 17 Mar 2012
Posty: 286
Sk±d: Radom

PostWys³any: Sob Lut 06, 2016 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Achtung napisa³:
....Tak¿e taka historia koñca mojej nigdy nie osi±gniêtej kariery.


W 1991 z nosem przyklejony do szyby, w Klinice Chirurgi Szczêkowej na Szaserów, w Sylwestrow± noc patrzy³em siê na fajerwerki i marzy³em o w³asnej firmie piro. Czasami marzenia siê spe³niaj± choæ bywa, ¿e d³ugo o to walczymy. A jak ju¿ sie co¶ wywalczy to nadal trwa nieustanna walka o przetrwanie :].

Pó³ roku siê d³ubiê ze stopin±. Sprawa niby prosta ale ......... to nie sztuka zrobiæ 5 m ale 5 km. I to raczej szybko. Ja wierzê w to, ¿e sytuacja polityczna dzia³a na nasz± korzy¶æ. Chodzi o te wszystkie paramilitarne dzia³ania ró¿nych grup i wiêksz± otwarto¶æ w³adz na wiedzê, tak¿e t± piro. Niech mi kto¶ napisze o jakim¶ nowym k³opocie prawnym ale wynikaj±cym z piro a nie MW. Byle nie ilo¶ci wielokilogramowe :] . Mi³o wspominam czas szelek, nic nie pokazywa³em bo ich nie robi³em ale czasami filmiki powala³y.

A tacie koledze HNIW gratulujê. Dziwne, ¿e ca³e ¿ycie nie æwiczy³ siê w tym co lubi, bo dzi¶ byæ mo¿e by³by uznanym autorytetem w tej dziedzinie w jakiej siê doktoryzowa³. Chyba co¶ z astronomi± Wink

Tym razem marzy siê mi granat na zawleczkê a trochê o tym na forum by³o. Wymaga bardzo ma³ych ilo¶ci piro bo koñcowe testy mo¿na zrobiæ gdzie¶ indziej czyli u mnie. Obecnie nad czym¶ innym pracujê.

Pozdrawiam A
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
julex



Do³±czy³: 16 Lis 2002
Posty: 174
Sk±d: tu ten smród?

PostWys³any: Pi± Cze 03, 2016 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A hiszpañskiej inkwizycji pewnie siê nie spodziewali¶cie? Wink
I nie dziadujcie mi tu o dzieciach i robocie - dziêki Waszym eksperymentom mnóstwo osób dost±pi³o wiedzy niedostêpnej wówczas w ksi±¿kach ani publikacjach. Dzielili¶my siê i produkowali¶my wiedzê w poczuciu tworzenia czego¶ dobrego. To by³a prawdziwa nauka - nie taka jak± robi siê dzi¶ na odwal na uczelniach. Nie by³o nagród, konferencji, grantów i publikacji - eksperymentowali¶my bo uwa¿ali¶my to za s³uszne.

Dzi¶ umiem czytaæ zagraniczne fora, Wy te¿. I wiecie ¿e nikt poza nami nie zdaje sobie sprawy co to jest gniotownik obiegowy ani saletra z acetonem. Nasze forum wyznacza³o standardy w swoich czasach; pod wzglêdem partyzanckiej wiedzy byli¶my wiele lat przed Zachodem. Nadal jeste¶my.

Moi drodzy dziadkowie - jeste¶cie potrzebni. Mo¿e chwilowo nastroje spo³eczne nam nie sprzyjaj±, ale nie ujmuje to s³uszno¶ci kontynuowania dawnych pasji. Nied³ugo chloran bêdzie zabroniony, ale to tylko dowodzi jak niezbêdna mo¿e siê okazaæ zdobyta tu wiedza. Bo jeste¶my mistrzami kombinowania: nitrowania borygo, aktywowania NH4NO3, czy destylowania HNO3 z czajnika.

Trzymajcie siê mocno - mimo ¿e przez lata wiele siê zmieni³o jestem i zawsze by³em z Wami.
Pozdro,
julex

_________________
Zapraszam:
http://temptonik.com
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
zaxst



Do³±czy³: 23 Sty 2015
Posty: 47
Sk±d: Pomorskie

PostWys³any: Pon Cze 06, 2016 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem tu od niedawna i jestem w wieku w którym pewnie wiêkszo¶æ z was zaczyna³a z pirotechnik± a nie obwijaj±c w bawe³nê to wieku gimnazjalnym. Niestety patrzê na to forum jak na skansen :,( Je¶li chodzi o to czemu forum wymar³o stwierdzam patrz±c po moich rówie¶nikach ¿e komputer i inne bezpieczne w 100% hobby to wypar³o, na s³owo saletra (nie wspominaj±c o innych substancjach) wytrzeszczaj± oczy. Przykre ¿e nie ma miejsc w internecie w których mo¿na pomówiæ na takie tematy . Sama strona da³a mi wiele do my¶lenia na temat piro ale te¿ internetu w dawnych latach,powsta³a w czasach bliskich moich urodzin zobaczenie jak kiedy¶ wygl±da³ internet i jaka kultura panowa³a 0 przekleñstw,wyzywania i nawet nie zwracanie uwagi na b³êdy ortograficzne powala mnie z nóg i to uczucie mini spo³eczeñstwa Razz. Czyta³em co nieco postów Pana Piromana i trzeba zapaliæ symboliczn± ¶wieczuszkê [*] . S³owem zakoñczenia szkoda ¿e forum ju¿ wymiera i wygl±da na to ¿e nieodwracalnie . na koniec mam jeszcze pytanie kto p³aci za utrzymanie forum ? Pozdrawiam i podziwiam to "mini spo³eczeñstwo" Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kasio121



Do³±czy³: 28 Sie 2016
Posty: 2
Sk±d: Katowice

PostWys³any: Nie Sie 28, 2016 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowi te¿ przybywaj± na to forum Smile nowi którzy dopiero zaczynaj± przygodê z pirotechnik± i jeszcze malo wiedz±, ale du¿o czytaj±, wiêc forum jest przydatne Smile
_________________
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP