Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

To ju¿ ponad dekada
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Klaver



Do³±czy³: 17 Cze 2004
Posty: 7
Sk±d: Ziemia

PostWys³any: Wto Lip 21, 2015 1:08 am    Temat postu: To ju¿ ponad dekada Odpowiedz z cytatem

A dok³adniej ponad 11 lat tu siedzê. W tym czasie zd±¿y³em ukoñczyæ gimnazjum, liceum, zdaæ maturê i skoñczyæ studia. No i czê¶ciowo wy³ysieæ...

Smutno siê robi widz±c, ¿e pirotechnika w tym kraju wymar³a i nie ma ju¿ m³odych pasjonatów tego hobby Sad
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
martalakoma53



Do³±czy³: 14 Lip 2015
Posty: 1
Sk±d: Wawa

PostWys³any: Wto Lip 21, 2015 11:47 am    Temat postu: Re: To ju¿ ponad dekada Odpowiedz z cytatem

Klaver napisa³:
A dok³adniej ponad 11 lat tu siedzê. W tym czasie zd±¿y³em ukoñczyæ gimnazjum, liceum, zdaæ maturê i skoñczyæ studia. No i czê¶ciowo wy³ysieæ...

Smutno siê robi widz±c, ¿e pirotechnika w tym kraju wymar³a i nie ma ju¿ m³odych pasjonatów tego hobby Sad


Niestety idzie to w z³ym kierunku......



_________________________________
Najlepszy w Polsce Poliwêglan komorowy || Sprawdz biedermeier sessel
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
zbyhk



Do³±czy³: 05 Mar 2003
Posty: 339
Sk±d: skontowni

PostWys³any: Sro Lip 22, 2015 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wystarczy³oby podsumowaæ: czy co¶ k...a komu¶ zrobili¶my be Question
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Hack



Do³±czy³: 15 Cze 2006
Posty: 352

PostWys³any: Pi± Lip 24, 2015 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przychodzi mi na my¶l staro¿ytny Egipt, gdzie wiedza kap³anów by³a dla wybrañców. Jako tajemnicy nie mo¿na by³o jej rozpowszechniaæ...
_________________
tekst sluzy do celow edukacyjnych i nie ponosze odpowiedzialnosci za jego inne wykorzystanie
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
manin88



Do³±czy³: 23 Sty 2007
Posty: 29

PostWys³any: Pi± Lip 24, 2015 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja te¿ ju¿ 9 lat na tym forum Smile Równie¿ liceum, matura, studia Smile Teraz jestem na etapie pracy w zawodzie i ju¿ ciê¿ko bêdzie wróciæ do naszego hobby. Wiele zawdziêczam temu forum, tyle radosnych chwil Smile Ahhh, a¿ fajnie sobie poprzypominaæ z³ote czasy.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
HNIW



Do³±czy³: 14 Kwi 2002
Posty: 359

PostWys³any: Sob Lip 25, 2015 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety czas szybko mija a nasze hobby jest na ¶wieczniku mediów i w³adzy. Z ka¿dego mog± zrobiæ terroryste w zale¿no¶ci od potrzeby.
Do tego media spo³eczno¶ciowe zmieniaj± m³odych ludzi w ekshibicjonistów co tylko u³atwia kontrole pañstwa/s³u¿b nad obywatelami.

Kiedy¶ grono by³o zamkniête, informacje by³o bardzo ciê¿ko znale¼æ i trzeba by³o od podstaw do wszystkiego dochodziæ. Teraz wszystko jest na talerzu podane co czêsto prowadzi do g³upoty i wypadków.

Widze jak siê na zachodzie dzieje i w Polsce ju¿ nadchodzi. Kiedy¶ pamiêtam jak by³em w szkole podstawowej to w kieszeni zawsze mia³em scyzoryk. Teraz w takim kraju jak Wielka Brytania to za to by siê wylecia³o ze szko³y. Nikt jako¶ wtedy nie my¶la³, ¿e mo¿na by go wykorzystaæ do z³ych celów. Podobnie jak pirotechnike. Ludziom odbiera siê my¶lenie i odpowiedzialno¶æ za w³asne czyny a pasje siê zabija. M³odzie¿ przenosi siê do ¶wiata wirtualnego gdzie wolno wszystko bez ponoszenia konsekwencji. Potem czêsto skutki s± tragiczne.

Co do samego forum to dzia³a i nie planuje go zamykaæ. Jedynie rocznie za domenê trzeba wy³o¿yæ troche kasy a reszta pro bono Smile

Pozdr.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Firefighter



Do³±czy³: 26 Wrz 2002
Posty: 56
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Sro Sie 26, 2015 2:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W 2002 roku Internet by³ wci±¿ dla niektórych ciekawostk±. Sta³e ³±cze by³o luksusem w Polsce. Zakupy robi³o siê g³ównie wychodz±c z domu i patrz±c co jest na pó³kach w sklepie, a nie szukaj±c najlepszej recenzji i najtañszej oferty w ceneo. Dawniej jakby kto¶ zobaczy³ dziecko na rowerku z kaskiem na g³owie to by siê roze¶mia³. Teraz brak kasku i ochraniaczy na wszystkie mo¿liwe czê¶ci cia³a to nieodpowiedzialno¶æ rodzica. Mechanizmy rz±dz±ce naszym (spo³eczeñstwa) rozwojem s± bardzo ciekawe, i jak zaznaczy³ HNIW, odbiera siê nam niezale¿no¶æ i samodzielne my¶lenie. Czasem nie zdajemy sobie sprawy do jakiego stopnia.

Je¶li chodzi o pirotechnikê, w 2002 okre¶lenie "terroryzm" dopiero nabiera³o popularno¶ci, a ca³a machina antyterrorystyczna mam wra¿enie dopiero siê uruchamia³a. Mo¿e i zagro¿enie prawdziwymi terrorystami, tymi którzy traktuj± wysadzanie siebie i/lub innych jako formê ekspresji "swoich" pogl±dów jest teraz wiêksze, ale ci nasi koledzy, którzy w³a¶nie zaczynaj± interesowaæ siê pirotechnik±, maj± nieproporcjonalnie bardziej pod górkê Wink

Swoj± drog± czy zauwa¿yli¶cie, ¿e wraz ze wzrostem popularno¶ci idei walki z terroryzmem zaczê³o powstawaæ coraz wiêcej programów w TV o wybuchach, wysadzaniu wszystkiego, typu Mythbusters na Discovery Channel itp. Wg mnie dzielna i bezwzglêdna walka z wszelkimi piromanami i emisja takich programów trochê siê ze sob± k³óci...

_________________
Pozdr., FF.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
¦ciArwA



Do³±czy³: 08 Sie 2002
Posty: 201
Sk±d: ju¿ nie st±d :)

PostWys³any: Nie Pa¼ 04, 2015 7:39 pm    Temat postu: Pozwolê sobie rozpocz±æ posta wulgaryzmem Odpowiedz z cytatem

Ja piernolê. <hah>
Dawno by³o, bo 2002 to prawie pó³ ¿ycia temu...


¦wiadomo¶æ warto¶ci palców i oczów trochê przewa¿y³a szalê i odbi³em od piro ale czego siê st±d nauczy³em i kogo dziêki temu forum pozna³em to ju¿ moje.
Pozna³em tu Piromana, Bakuna(pó¿niej Zbigniewa) Alemika, ¦mig³a. Ziomki z Malborka, do którego kiedy¶ pojecha³em Smile
Piroman pope³ni³ samobójstwo jakie¶ 2 miesi±ce temu... Smutno jak chuj.
Zbigniew te¿ nie ¿yje, zabi³ siê gdzie¶ w górach skacz±c na wózku (po któreej¶ próbie samobójczej by³ sparali¿owany od pasa w dó³) ze skarpy... Chorowa³ na shizofreniê i za du¿o æpa³. Te¿ smutno ale mniej.

Popatrzy³em te¿ na szybko kto siê jeszcze udziela i z rzadka tylko u¶miecha³em siê do starych nicków, które pamiêtam.
Mi³e wspomnienia i stare emocje. Mocne Smile

Ja teraz mieszkam w Warszawie i pomy¶la³em, ¿e zlot piro raczej nie odby³ by siê bez obecno¶ci funkcjonariuszy ale mo¿e kto¶ chcia³by ustawiæ siê na piwko czy siedem i pogadaæ o terrorystycznej nagonce, mediach i dzisiejszej m³odzierzy?

Zupe³nie bez robienia przypa³u.


Pozdrowienia Smile

_________________
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
manin88



Do³±czy³: 23 Sty 2007
Posty: 29

PostWys³any: Wto Pa¼ 06, 2015 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powa¿nie P2 pope³ni³ samobójstwo? Je¶li to on to faktycznie smutno straszny.
Ja swoj± "karierê" mia³em w okolicach 2007 roku, naprawdê to by³y piêkne czasy na eksperymenty i do¶wiadczenia. Osobi¶cie pozna³em tylko jedn± osob± na tym forum (pozdro ziomeczku!) i niestety tylko jedn±.
Wspominam ludzi z tematu szelek i MW gdzie mia³em okazjê troszkê siê udzielaæ, naprawdê a¿ fajnie siê na sercu robi jak czytam te stare tematy Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
ARKO



Do³±czy³: 17 Mar 2012
Posty: 286
Sk±d: Radom

PostWys³any: Sro Pa¼ 07, 2015 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manin88 napisa³:
Powa¿nie P2 pope³ni³ samobójstwo?


He he, P2 pochowali Rolling Eyes

Wychowa³em 2 dzieci a teraz moje dzieci wychowuj± swoje dzieci czyli jestem dziadkiem i to pe³n± gêb± bo podwójnym. Czasami widzê z jak± dum± mamy moich wnuków (dotyczy³o to i mnie 30 lat temu) wycieraj± kupki, wstaj± w nocy, s± bardzo dumne ze swoich pociech. Ciesz± siê z ka¿dego nowego postêpu: s³owa, gestu, ro¶niêcia, siusiu do nocniczka. A potem bywa, ¿e taki dupek, co¶ siê jemu we ³bie poyebie, szczególnie po dopalaczach i mamy ³ajzê mniej. A my¶la³ on o swoich rodzicach, o ich dumie, ich nadziei zwi±zanych ze swoimi dzieæmi. Nie, taki ch...j bêdzie w du...e to mia³. Gdyby kto¶ kolejny taki poyebany siê trafi³ nich zajrzy na jeden dzieñ do szpitala na onkologiê dzieciêc± i zobaczy ich walkê ..... o ¿ycie. Mo¿e byæ ka¿da inna klinika.

Reasumuj±c mamy co najmniej jednego debila mniej (drugi ponoæ chory na schizofreniê ale æpa³). Szkoda mi tylko rodziców, rodzeñstwa, dziadków.
Przeczyta³em co pisa³ Zbigniew, widaæ mia³ poci±g do piro. Szkoda, ¿e nikt taki blisko mnie nie mieszka. Przedzia³ wieku 25 - 30 jest trudny dla mê¿czyzn, wielu choruje, czasami na g³owê.

A.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
lu_kasz2
Go¶æ





PostWys³any: Czw Pa¼ 08, 2015 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w³a¶nie szkoda ,¿e nikt blisko ciebie nie mieszka bo mo¿e jebn±³ by ci w ten stary ,zakuty ³eb Very Happy.
Powrót do góry
ARKO



Do³±czy³: 17 Mar 2012
Posty: 286
Sk±d: Radom

PostWys³any: Czw Pa¼ 08, 2015 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lu_kasz2 napisa³:
No w³a¶nie szkoda ,¿e nikt blisko ciebie nie mieszka bo mo¿e jebn±³ by ci w ten stary ,zakuty ³eb Very Happy.


Z takimi jadem nic dziwnego, ¿e trudno ci robote znale¼æ. To te¿ jeden z wa¿nych powodów zgry¼liwo¶ci, podobnie jak inne k³opoty. Czasami sam by³em bez pracy i te¿ zry¼liwo¶æ mnie dopada³a, nawet rozumiem to.

To co napisa³em wy¿ej, celowo napisane z emocj±. ¯ycia tym m³odym nie wrócê ale mo¿e kto¶ inny siê dobrze zastanowi zanim zrobi ten g³upi krok.

A na tym forum ............. mo¿e lolek co nieco masz podstawowej wiedzy z zakresu homemeade pcz ale szczê¶cia Ci to nie przynios³o. A z³e ¿yczenia wracaj±.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
lu_kasz2
Go¶æ





PostWys³any: Pi± Pa¼ 09, 2015 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polemika z d..rniem jest jak spacer po autostradzie. Very Happy

A. i wla esobie kunia bo lubie i matanol lubia j mze na zelazych kolach ale jedzie i w srodku sedz i pija bose lubia .Przyznaje ze jestem wielkim magiem i lubie sobia pouzewac najcesciej na wlasnym clonku

Nie zmieniaj stary d.....u kolejno¶ci zapisów bo porostu jeste¶ oszustem.Kolejno¶æ wpisów jest wa¿na, ¿eby stwierdzi kto tu jest frustratem stary halu............. .A co do niespe³nionych zawodów to z ca³± odpowiedzialno¶æia mo¿na stwierdziæ ,ze najgorszy zawód to biznesmen ''pirotechnik'' bez grosz przy ¶mierdz±cym dupsku . Very Happy.


Ostatnio zmieniony przez lu_kasz2 dnia Pon Pa¼ 12, 2015 8:46 pm, w ca³o¶ci zmieniany 3 razy
Powrót do góry
ARKO



Do³±czy³: 17 Mar 2012
Posty: 286
Sk±d: Radom

PostWys³any: Nie Pa¼ 11, 2015 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lu_kasz2 napisa³:
Polemika z d..rniem jest jak spacer po autostradzie. Very Happy

A. Psy szczekaj± karawana jedzie dalej.

Nie zmieniaj stary d.....u kolejno¶ci zapisów bo porostu jeste¶ oszustem.Kolejno¶æ wpisów jest wa¿na, ¿eby stwierdzi kto tu jest frustratem stary halu............. .A co do niespe³nionych zawodów to z ca³± odpowiedzialno¶æia mo¿na stwierdziæ ,ze najgorszy zawód to biznesmen ''pirotechnik'' bez grosz przy ¶mierdz±cym dupsku . Very Happy.


Dla mnie to masz spore problemy z psychik± i po to piszê aby¶ nie zmienia³ wpisu. Adminów proszê o sprawdzenie czy user lahire22 ma uprawnienia do czytania komnat MW, je¶li tak to proponujê odebraæ.

A co do halu, d...u - wal ¶mia³o, nie bêdê Cie ¶ciga³ bo szkoda mi na to czasu. Za ten zaoszczêdzony czas zrobiê kolejny wyrób.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
lu_kasz2
Go¶æ





PostWys³any: Nie Pa¼ 11, 2015 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pi..dole dziadek naprawdê zmieñ tablety ,albo trunki bo ci nie s³u¿±.Je¶li o mnie chodzi to mo¿esz poca³owaæ mnie w pompkê(jak bym nie by³ dobrze wychowany to napisa³bym ci dos³owniej ) .Proponuje , ¿eby admin obiektywnie spojrza³ na twoja bu.....ku dzia³alno¶æ , a na pewno ban pewny prowokatorze z depresja obsesyjn± Laughing .Najlepiej leæ do ABW teraz taka moda w¶ród handlarzy piro (nie zdziwi³bym siê, ze z ucha lubisz strzeliæ ).I nie ¿ebraj o pomys³y dla swojego shitu bo a¿ wstyd ......... Laughing :oops:Po ostatnie mogê upubliczniæ swoje personalia ,¿eby¶ lu...ju nie my¶la³ ze sram przed starym .............. gl.................. Very Happy
Powrót do góry
ARKO



Do³±czy³: 17 Mar 2012
Posty: 286
Sk±d: Radom

PostWys³any: Nie Pa¼ 11, 2015 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lu_kasz2 napisa³:
Ja pi..dole dziadek naprawdê zmieñ tablety ,albo trunki bo ci nie s³u¿±.Je¶li o mnie chodzi to mo¿esz poca³owaæ mnie w pompkê(jak bym nie by³ dobrze wychowany to napisa³bym ci dos³owniej ) .Proponuje , ¿eby admin obiektywnie spojrza³ na twoja bu.....ku dzia³alno¶æ , a na pewno ban pewny prowokatorze z depresja obsesyjn± Laughing .Najlepiej leæ do ABW teraz taka moda w¶ród handlarzy piro (nie zdziwi³bym siê, ze z ucha lubisz strzeliæ ).I nie ¿ebraj o pomys³y dla swojego shitu bo a¿ wstyd ......... Laughing :oops:Po ostatnie mogê upubliczniæ swoje personalia ,¿eby¶ lu...ju nie my¶la³ ze sram przed starym .............. gl.................. Very Happy


Widaæ, ¿e jeste¶ z poza bran¿y piro skoro piszesz cytujê „I nie ¿ebraj o pomys³y dla swojego shitu bo a¿ wstyd ..........”

Po twoim ¿yczeniu spa³owania mnie sprawdzi³em net. Masz zawód spawacza (dla mnie to lepszy pomys³ ni¿ studia z zarz±dzania w Pcimiu Dolnym wiêc gratulujê), jaki¶ czas bez pracy co pewno rodzi deprechê a pewno rodzi skoro w poszukiwaniu pracy trafi³e¶ na forum o bimbrownictwie (z ofert± na spawanie rurek). Do tego bieg³y z piro/MW lub od broni wyda³ dla Ciebie niekorzystn± opiniê. Dalej nie szuka³em.

Kipisz wiêc jadem i tu nie trzeba strzelaæ z ucha bo sam siê wystawiasz, tak samo jak pewno ka¿dy z tego forum. Gwoli sprawiedliwo¶ci swoim wpisem wy¿ej wiedzia³em, ¿e sprowokujê mocne reakcje wiêc wszystko jest ok. Chcia³em wiedzieæ gdzie siê ukry³ lahire22, na 99 % to Ty. No i Panie Dobrze Wychowany ..... tyle wyzwisk do mnie choæ niepe³nymi wyrazami. Jak widaæ jeszcze siê kontrolujesz.

I trochê wyluzuj bo z agresj± nigdy pracy nie znajdziesz albo j± szybko stracisz.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
antyvlad



Do³±czy³: 07 Cze 2009
Posty: 83
Sk±d: to wiesz?

PostWys³any: Pon Pa¼ 12, 2015 12:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponujê zbanowaæ pana lu_kasz2, poniewa¿ jego posty ur±gaj± poziomowi portalu, zachowajmy pewn± kulturê i merytoryczno¶æ wpisów, emocje nigdy nie pomagaj± siê porozumieæ.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
ARKO



Do³±czy³: 17 Mar 2012
Posty: 286
Sk±d: Radom

PostWys³any: Pon Pa¼ 12, 2015 6:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

antyvlad napisa³:
Proponujê zbanowaæ pana lu_kasz2, poniewa¿ jego posty ur±gaj± poziomowi portalu, zachowajmy pewn± kulturê i merytoryczno¶æ wpisów, emocje nigdy nie pomagaj± siê porozumieæ.


Ja bym jego nie banowa³. ¯ycie czasami ³amie kark co ma wp³yw na g³owê. Tak¿e inne stresy. Kiedy¶ mia³em firmê minersk±. Jak pomy¶lê dzi¶ co robi³em (po³owy prac na zdrowy rozum nie da³o siê wykonaæ ale siê je robi³o) to od razu my¶lê sobie ale qrwa to by³a jazda (emocje) Shocked Wink .
S³absze chwile na forum i sam mia³em. Do dzi¶ mam sentyment do silników rakietowych i ¿adnego czasu aby siê nimi bawiæ. Ju¿ dwa razy 1 % dla rakieciarzy z tego forum poszed³ wiêc tak jak umiem wspieram polsk± naukê. Wp³acaj±cy by³ ukryty ale czy to wstyd daæ komu¶ 1 %, na pewno nie. Za ten rok wp³aty nie obiecujê ale nie jest wykluczona.

I tyle siê w³a¶nie dzia³o u mnie przez ostatnie 14 lat. Od 40 - latka z dwójk± nie taki du¿ych dzieci to dziadka z wnukami i pomys³ami na rozwój firmy.

Dopisane =>. Info ile firma zarabia jest poufne. Poniewa¿ wiedzia³em, ¿e kiedy¶ o tym napiszê, wymieni³em siê z zaprzyja¼nion± firm± wp³atami po 1 %. W tym roku - je¶li bêdzie - to te¿ wp³acaj±cy bêdzie ukryty bo te¿ siê wymieniê. Stara³em siê namówiæ inn± firmê do tej wp³aty 1 % dla rakietowów ale siê nie uda³o.


Mi³ego dnia A


Ostatnio zmieniony przez ARKO dnia Pon Pa¼ 12, 2015 3:16 pm, w ca³o¶ci zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
v-21



Do³±czy³: 24 Lip 2002
Posty: 834
Sk±d: Kaszuby

PostWys³any: Pon Pa¼ 12, 2015 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewne wielu osobom siê dzia³o jak mawia Owsiak ....jedni odchodz± inni siê pojawiaj± na ¶wiecie pewnie u ka¿dego tak jest Wink
Forum jest jaka¶ czê¶ci± mojej wiedzy i pasji choæ w mojej zawodowej pracy mia³o ono niewielki udzia³. Pracuje w bran¿y od 10 lat rzek³bym nawet z wielkimi sukcesami . Mnie sie uda³o ale wymaga³o to determinacji i ci±g³ej nauki i teraz wiem ze jeszcze wiele nie wiem
Co do forum pozna³em kilka osób które darze wielkim szacunkiem za ich wiedze i stosunek do ¿ycia ma na my¶li kolegów ARKADIUSZA PINOTA KNODA HEDMA Cool
Forum dla mnie spe³ni³o swoja role nie tylko dyskusyjna poznawcza Rolling Eyes

_________________
....a reszta niech se jaja li¿e.....
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
lu_kasz2
Go¶æ





PostWys³any: Pon Pa¼ 12, 2015 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tajemnica w tym ¿adna kim jestem ,oczywi¶cie nie wszystko co piszesz jest prawd±.Je¶li chodzi o bezrobocie to nigdy nie by³em bezrobotny ,bo w mojej bran¿y taka patologia nie wystêpuje. Very Happy .Próbujesz na si³ê ze mnie czubka zrobiæ, ale nie trzeba byæ wielkim inteligentem kto tu ma manie wy¿szo¶ci i lekk± schizofrenie .Dobrze ci radze zmieñ doktora albo pigu³y i bêdzie ok.

A. psesrobocie to nie patologija , e trohe wypilem ide robic bysnes a wy idzta spac cieniasy syckie i mowie ci zalatwie Ciebie BANA bo jo jest tu stary moze kupi ale ci zalatiwa .ja pierdola co ja robia ?A moze jak bedzieta dobre to wom co lodpisze a jao ni to calujta mnie w perskie loko .a bana dawaja ta ja se go wema i schowm tom no wita co >............


Ostatnio zmieniony przez lu_kasz2 dnia Pon Pa¼ 12, 2015 8:43 pm, w ca³o¶ci zmieniany 9 razy
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP