Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Profesjonali¶ci - my z tego ¿yjemy
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Fajerwerki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Delta



Do³±czy³: 17 Maj 2004
Posty: 109
Sk±d: siedziba ABW w Olsztynie pokuj 235 III pietro ;)

PostWys³any: Nie Lis 07, 2004 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lepiej zatrudnic osobe ktora sie troche na tym zna bo samemu nieuda ci sie zrobic ladnego pokazu Wink
_________________
http://www.e-humor.biz
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Nie Lis 07, 2004 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to na pewno by³oby dobre rozwi±zanie

Tylko, ¿e wydatek rzêdu 1000z³ dla Pary M³odej która i tak musi zap³aciæ za jedzenie, salê, orkiestrê, fotografa, kamerzystê, ksiêdza, organistê itp. to jest ju¿ nielada gratka. Nie s±dzê aby wielu ludzi siê na to decydowa³o, raczej tylko Ci co maj± sporo kasy. Zak³adam od 5 do 10 takich pokazów w roku wiêc zatrudnianie cz³owieka na nic mi siê zda. Nie muszê tego robiæ od jutra i mogê po¶wiêciæ trochê czasu na naukê. TYlko gdzie mo¿na siê tego nauczyæ, kiedy nawet nie znam podstawowej terminologii? Sad Sad Sad
Dziêki za wszelkie info. Nawet te negatywne co do mojego chorego pomys³u. Wiem ¿e to trochê tak, jakby robotnik bra³ siê za operacje chirurgiczn±. Laughing Laughing Laughing

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Go¶æ






PostWys³any: Nie Lis 07, 2004 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skwiatko napisa³:
....Jakiego typu materia³ów mogê zatem u¿ywaæ? Czy mo¿na znale¼æ gdzie¶ w necie info o tego typu rzeczach? ....



Napisz np. do firmy Triplex i zagadaj

Ja mieæ córka i wydaæ j± za m±¿. Ja chciec kupiæ pirotechnikie na pokaz ale bez koncesji i ja mieæ pieniedze. Co mam kupiæ Question

Odpisz± Ci .


Ponadto na rynku pokazów toczy sie ciê¿ka walka o klienta. Pokazy to trudny chleb. Na pewno jak chcesz spróbowac to wchod¼ przez drzwi kuchenne a nie koncesje bo na starcie z Ciebie obedr± skórê ¿ywcem. Najlepiej pojeæ do Tripleksa ( inna firma ) i pogadaj z nimi. A pierwszy pokaz zrób dla siebie. Ca³a sztuka w pokazach to umieæ podpaliæ lont a potem spierd...æ Laughing . Czasami co¶ kadz± te firmy na swoich stronach o profesji a potem pisz± bzdury ¿e petardy ich detonuj± < ----- KLIKNIJ TU Laughing


Na razie
Powrót do góry
ku ku



Do³±czy³: 29 Wrz 2002
Posty: 72
Sk±d: ³ód¿

PostWys³any: Nie Lis 07, 2004 8:20 pm    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

jest pewna osoba na tym forum która wypowiada siê na ten temat profesjonalnie wiêc mo¿e j± popro¶ na priv. o szczegó³y
mo¿na zamówiæ gotowe zestawy po³±czone jednym lontem i pokazik sam sobie leci wedle ¿yczenia czasowo-finansowego
z moich do¶wiadczeñ za 1000z³. mo¿na zrobiæ ma³e conieco ale dla ludzi co ma³o widzieli fajerwerków , ¿adnych wielkich wodotrysków nie bêdzie
ps
nie popdajê ci o kogo chodzi bo byæ mo¿e ta osoba sobie tego nie ¿yczy, ale z korespondencji uwa¿am ¿e jest go¶ciu w porz±dku i przestrzega przepisów
ps2.
osobi¶cie nie rozmawia³em
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
ku ku



Do³±czy³: 29 Wrz 2002
Posty: 72
Sk±d: ³ód¿

PostWys³any: Nie Lis 07, 2004 8:24 pm    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

PIROMARUDA
ciekawy jestem co masz do firmy goldregreen?
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Go¶æ






PostWys³any: Nie Lis 07, 2004 8:29 pm    Temat postu: Re: . Odpowiedz z cytatem

ku ku napisa³:
ciekawy jestem co masz do firmy goldregreen?


Jedna z kilku firm maj±cych szansê zostac na rynku pokazów. Podziwiam ludzi odnosz±cych sukces. Pisze to aby nikt nie zarzuci³ mi , piromarudzie , ¿e ja byæ zawistny Laughing


Na razie


PS. Ale petardy nie detonuj±. Drobiazg ale tego tego fachowiec by nie napisa³. Nawet Ty ku-ku
Powrót do góry
Pingwin



Do³±czy³: 19 Mar 2004
Posty: 110

PostWys³any: Nie Lis 07, 2004 8:55 pm    Temat postu: Re: . Odpowiedz z cytatem

piromaruda napisa³:
ku ku napisa³:
ciekawy jestem co masz do firmy goldregreen?


Jedna z kilku firm maj±cych szansê zostac na rynku pokazów. Podziwiam ludzi odnosz±cych sukces. Pisze to aby nikt nie zarzuci³ mi , piromarudzie , ¿e ja byæ zawistny Laughing


Na razie


PS. Ale petardy nie detonuj±. Drobiazg ale tego tego fachowiec by nie napisa³. Nawet Ty ku-ku

Witam!
Moim zdaniem serwisow WWW nie robia fachowcy... Dlatego blednie napisane...

Tyle z mojej strony.

Pozdro
Pingwin

_________________
Pirotechnika to przeszlosc w moim zyciu.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Bada Bum



Do³±czy³: 03 Wrz 2004
Posty: 44

PostWys³any: Wto Lis 15, 2005 12:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich serdecznie. Mam ma³e pytanko do ludzi profesjonalnie zajmuj±cych siê pokazami. Mianowicie ile kosztuje wystrzelenie na pokazie trzycalowej kulistej szelki, takiej przeciêtnej. Chcia³bym sprawdziæ wiarygodno¶æ pewnego „fachowca”. Bêdê wdziêczny za informacjê. Je¶li nie chcecie podaæ ceny na forum to proszê o informacjê na maila antonji@wp.pl Bardzo mi na tym zale¿y.

pozdrawiam Bada Bum

_________________
BURDELLO BUM BUM !!!
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Daltar



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2006
Posty: 47
Sk±d: Kraków

PostWys³any: Pi± Pa¼ 13, 2006 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam pieknie.

Koszt zakupu zwyk³ego, kulistej 3-calowego ³adunku (szelki) to oko³o 8-10 z³otych, ale jego wystrzelenie to ju¿ ca³kiem inna historia. Wi±¿e siê to z wieloma czynnikami i ¶rednio cena us³ugi dodaje 50 nawet do 100% mar¿y za wystrzelenie ³adunków w okre¶lonej kombinacji, czasie i przestrzeni, co popularnie nazywamy pokazem fajerwerkówSmile Pamietaj, ¿e sam materia³ to nie wszystko. Dochodz± koszty transportu, pracy, lontów, opó¼niaczy, zespo³ów zapalczych, przewodów odcinkowych (jednorazowych ) , z³±czek, folii, ta¶m itd, itp. St±d siê bierze cena pokazu.

_________________
www.nakaja.com - pirotechnika, fajerwerki, pokazy sztucznych ogni - Kraków
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Bada Bum



Do³±czy³: 03 Wrz 2004
Posty: 44

PostWys³any: Pi± Pa¼ 13, 2006 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wielkie dziêki za odpowiedz.
Niby takie proste pytanie a na odpowiedz czeka³em prawiawie rok.
Oj czeka³em.
Pozdrawiam
ps. wychodzi na to, ¿e ceny fajerwerków to jaka¶ wielka tajemnica jest Smile

_________________
BURDELLO BUM BUM !!!
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
B&G



Do³±czy³: 12 Wrz 2003
Posty: 275
Sk±d: Uæ

PostWys³any: Pi± Pa¼ 13, 2006 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomnia³e¶ o cenie ryzyka Smile Daltar.
G.M.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Bada Bum



Do³±czy³: 03 Wrz 2004
Posty: 44

PostWys³any: Pi± Pa¼ 13, 2006 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ryzyko jest wliczone w pasje, a z inwencj± no có¿ jedni j± maj± a inni nie Smile
_________________
BURDELLO BUM BUM !!!
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Daltar



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2006
Posty: 47
Sk±d: Kraków

PostWys³any: Pon Pa¼ 16, 2006 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

B&G napisa³:
Zapomnia³e¶ o cenie ryzyka Smile Daltar.
G.M.


Niestety ¶wiête s³owa.

ps. nie tyle zapomina³em, co przemilcza³em...

_________________
www.nakaja.com - pirotechnika, fajerwerki, pokazy sztucznych ogni - Kraków
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Fajerwerki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP