Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomocy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Chemia ogólna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mily



Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 1
Skąd: Krakow

PostWysłany: Czw Lut 13, 2014 7:10 pm    Temat postu: Pomocy Odpowiedz z cytatem

witam

chcialbym sie zapytac, bo tu wszystko jest pisane w procentach a moze ktos mi powie ile to jest 90% kclo3 w gramach i 5% parafiny w gramach oraz 10% sirki w gramach.

Pozdrawiam

to już chyba sygnał, że filmowa fikcja http://www.filmweb.pl/Idiokracja wygląda na proroczą wizję

Film jest kiepściutki, natomiast idea powala. Obejrzałem go prawie z zapartym tchem. Najlepsze jest wytłumaczenie dlaczego świat tak zidiociał - takie nowe spojrzenie na teorię Darwina. Przerażające jest to, że to nie będzie 500 lat. Wystarczy 50 !
GM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
B&G



Dołączył: 12 Wrz 2003
Posty: 275
Skąd: Uć

PostWysłany: Pią Lut 14, 2014 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to proste
musisz wszystko rozpuścić w 100% sirytusie i już masz w procentach

_________________
www.fabrykaognia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lontek



Dołączył: 29 Mar 2012
Posty: 13
Skąd: z kątowni

PostWysłany: Pią Lut 21, 2014 12:54 am    Temat postu: Re: Pomocy Odpowiedz z cytatem

Cytat:
to już chyba sygnał, że filmowa fikcja http://www.filmweb.pl/Idiokracja wygląda na proroczą wizję
nie oglądałem, ale chyba nie tu tkwi przyczyna masy bezsensownych postów(teraz już do przesady), na które można trafić wszędzie w sieci
mam brata jeszcze w podstawówce, korzysta czasami z mojego pc, ale nie ma własnego konta na yt więc widzę czym się interesuje
zajrzałem ostatnio na kanał autora filmów o maincrafcie "Polski Pingwin", koleś ma prawie 800k subów, po obejrzeniu jednego filmu można domyśleć się jaki wiek(bądź mentalność?) mają odbiorcy, ja bym tego nie zniósł(...)
z ciekawości sprawdziłem "Niekryty krytyk" 1mln subów, "PROSTOtv" 820k
może to nic nie znaczy, ale mam wrażenie, że nie doceniamy dzisiejszej gówniażerii(bez obrazy dzieciaki) i mimo, że nie potrafią dobrze liczyć, sprawnie czy logicznie składać zdań, to świetnie radzą sobie z komputerem, ładują się gdzie ich mysz poniesie i stąd tyle genialnych postów, królestwo temu, kto potrafi temu zaradzić
mój brat informatykę ma od drugiej klasy, w trzeciej uczyli się zakładać maila
za moich czasów(ehh no cóż Razz) mieliśmy ten komfort dopiero w gimnazjum
obejrzę film i odniosę się do tego, bo mnie zaciekawiliście
świetny temat postu btw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lontek



Dołączył: 29 Mar 2012
Posty: 13
Skąd: z kątowni

PostWysłany: Wto Lut 25, 2014 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok, coś w tym jest "Idiokracja" trailer PL, inteligencja na szczęście nie jest domeną jedynie ludzi dobrze wykształconych, no ale gdyby ewolucja z jakiegoś powodu uznała, że inteligencja jest jednak zbędna do przetrwania, to pozamiatane...

Dużo, dużo BARDZIEJ martwi mnie inny poruszony w filmie problem: korporacje, które zawładnęły światem - to co w tej chwili robi korporacja MONSANTO aż woła o pomstę do nieba, słuchajcie:
- przepchnęli GMO w USA ze wsparciem rządu obiecując politykom intratne zyski, w konsekwencji łatwiej teraz wprowadzić na rynek modyfikowaną genetycznie roślinę niż barwnik spożywczy, bo nie potrzeba żadnych badań;
- ich nasiona chronione są prawem patentowym, więc rolnicy nie mogą bez ich zgody wysiewać ponownie zebranych plonów
- im więcej wprowadzają takich roślin, tym bardziej kontrolują światowe zasoby żywności;
- kantują wyniki badań swoich produktów stosując niemiarodajne metody i manipulują wynikami na swoją korzyść
- wprowadzają nieprzebadane, szkodliwe dla ludzi produkty do handlu i to my jesteśmy szczurami doświadczalnymi;
- 90% całego GMO na świecie to ich własność;
- wszystkich przeciwników pozywają i rozwalają w sądach, na to nie szczędzą pieniędzy
itd itd itd...
Polecam obejrzeć cały reportaż, to jest tylko przedsmak: Świat Według M-o-n-s-a-n-t-o 06/11
nie wiem jak Wy, ja jestem w szoku Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Chemia ogólna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników na tym forum
Nie możesz pobierać plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP