Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

K. S. dla Breivika
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
mahalas



Do³±czy³: 04 Lis 2007
Posty: 417

PostWys³any: Sob Maj 12, 2012 6:56 am    Temat postu: K. S. dla Breivika Odpowiedz z cytatem

Jest to ewidentny s..syn. Poszedl na calosc miedzy innymi dlatego , ze w Norwegii nie ma Kary Smierci ( K S )
Oczywiscie prawo jest prawem i wszyscy staramy sie je przestrzegac.
Ale nalezy sobie zdawac sprawe, ze prawo jest to zespol norm, ktore zostalo wymyslone przez spoleczenstwo, w interesie tego spoleczenstwa, zeby dzialalnosc tego spoleczenstwa usprawnic .
I dlatego w przypadku tak ewidentnego i drastycznrgo naduzycia norm wspolzycia spolecznego, powinno sie dac spoleczenstwu mozliwosc decydowania o wykluczeniu takiej jednostki ze spoleczenstwa.

Co tu duzo gadac. Mysle o oficjalnej jakiejs petycji , sugestii, zeby zrobili referendum. i jak uznaja s - syna winnym tgo go po prostu K S.
Mysle ze jak by poczekal na wykonanie wyroku pare miesiecy w celi smierci to by mu zmiekla rura .
Te strzelanie do dzieciakow jest odrazajace.

Pozdro mahalas
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Spanner



Do³±czy³: 31 Mar 2010
Posty: 240

PostWys³any: Sob Maj 12, 2012 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam za kar± ¶mierci nigdy nie by³em. Lepsze do¿ywocie bez mo¿liwo¶ci skrócenia. przecie¿ i tak umrze nie? A tak przynajmniej by siê pomêczy³ idiota. A po za tym te kary ¶mierci... co zrobiê mu zastrzyk z trucizny koles za¶nie i nic nie poczuje. Co innego gdyby go mo¿na na pal nabiæ a taaak Very Happy
To bym siê cieszy³ Laughing

_________________
Niebo to p³ótno ja trzymam pêdzel ale nie umiem malowaæ wiec i tak gówno wyjdzie..
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
B&G



Do³±czy³: 12 Wrz 2003
Posty: 275
Sk±d: Uæ

PostWys³any: Sob Maj 12, 2012 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spanner napisa³:
Co innego gdyby go mo¿na na pal nabiæ a taaak Very Happy
³ Laughing


I w³a¶nie dlatego, ¿e nie mo¿na, to takich czubów bêdzie coraz wiêcej!

No faktycznie, w norweskim wiêzieniu bêdzie cierpia³. Pewnie w zaostrzonym rygorze saunê i jakuzi maj± tylko 3 razy w tygodniu.

_________________
www.fabrykaognia.pl
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
zbyhk



Do³±czy³: 05 Mar 2003
Posty: 339
Sk±d: skontowni

PostWys³any: Sob Maj 12, 2012 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daæ go na wychowanie celebrystce matce Madzi to go upu¶ci na progu ...
a propos ekonomi¶ci twierdza, ¿e w polsce coraz trudniej utrzymac dziecko
a 3manie takich gnid w d³ugoletniem wiê¼niu i to w takim luksusie idzie na koszt spo³eczeñstwa i totalnie rozmija siê z celem - zaraz pewnie znajdzie na¶ladowców którzy to zrobi± choæby dla s³awy Twisted Evil
pieprzenie ¿e kara smierci nie wp³ywa wychowawczo na zmniejszenie ilo¶ci zbrodni jest jak wychwalanie pedalstwa - jak wyt³umaczyæ rodzinom pomordowany ¿e za tê zbrodnie bêdzie karnie pog³askany po g³ówce i tylko pogrozi mu siê paluszkiem - uwaga my tego nie pochwalamy


Ostatnio zmieniony przez zbyhk dnia Nie Maj 13, 2012 11:33 am, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Hack



Do³±czy³: 15 Cze 2006
Posty: 352

PostWys³any: Sob Maj 12, 2012 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
daæ go na wychowanie celebrystce matce Madzi to go upu¶ci na progu ...
[...] w polsce coraz trudniej utrzymac dziecko


skoro trudno utrzymaæ to go upu¶ci³a...

_________________
tekst sluzy do celow edukacyjnych i nie ponosze odpowiedzialnosci za jego inne wykorzystanie
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Tchemik



Do³±czy³: 11 Sty 2004
Posty: 496
Sk±d: Bytom

PostWys³any: Sob Maj 12, 2012 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spanner napisa³:
Co innego gdyby go mo¿na na pal nabiæ a taaak Very Happy
To bym siê cieszy³ Laughing


Z drugiej strony nie id¼my ze skrajno¶ci w skrajno¶æ, bo na Bia³orusi za zamach bombowy w metrze w 2011 dwóch skazano na karê ¶mierci bez dostatecznych dowodów i to przez rozstrzelanie - kulka w ty³ g³owy.

J.

_________________

gg 2708094 Tchemik.Pl
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Ripper87



Do³±czy³: 05 Cze 2007
Posty: 205
Sk±d: z czwartej gêsto¶ci

PostWys³any: Sob Maj 12, 2012 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Walczy³ o dobr± sprawê jednak w z³y sposób.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Spanner



Do³±czy³: 31 Mar 2010
Posty: 240

PostWys³any: Sob Maj 12, 2012 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde, pisz±c o zapomnia³em zupe³nie o standartach tamtejszych wiêzieñ. To juz wole krzes³o Smile
_________________
Niebo to p³ótno ja trzymam pêdzel ale nie umiem malowaæ wiec i tak gówno wyjdzie..
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Front



Do³±czy³: 18 Gru 2006
Posty: 189
Sk±d: Wrocek

PostWys³any: Sob Maj 12, 2012 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pogromca lewaków Exclamation Bohater, nie zbrodniarz Exclamation
_________________
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
mahalas



Do³±czy³: 04 Lis 2007
Posty: 417

PostWys³any: Nie Maj 13, 2012 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawde tak myslisz Rolling Eyes Czy to tylko tak ,--- zeby byc na poprzek Question
A lewacy do dla niego byli chyba leworecy bo jak zeznal to po wyrazie twarzy rozpoznawal kto jest bardziej lewy.
Jak by rozwalil kogos z angoli (MI 5) ktorzy namierzyli jego zakupy w PL i nic nie zrobili zeby temu zapobiec, to moze jeszcze by mi sie to w pale miescilo Exclamation
Ale ja w te komputerowe gierki nie grywam --- taki prymityw --- to moze dlatego Idea

Pozdro mahalas
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
lahire22



Do³±czy³: 01 Lut 2010
Posty: 42

PostWys³any: Nie Maj 13, 2012 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na obozie partii pracy mo¿ne byæ tylko lewak!(i to skrajny).
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
mahalas



Do³±czy³: 04 Lis 2007
Posty: 417

PostWys³any: Pon Maj 14, 2012 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co te skrajne lewaki robia , ze az trzeba je zabijac Question

Strasznie skomplikowany ten swiat --- lewaki, prawaki , kibole tez sie napatocza i to z roznymi szalikami.
Za taki szalik tylko w innych kolorach to conajmniej trzeba dac w morde Exclamation

A jak by tak dziatwe zaczac uczyc w szkolach, ze po prostu sa ludzie madrzy i sa glupi.
I ci madrzy ( IQ > 120) tak podzielili glupich, ze ci gotowi sie zabijac bo kolory na szaliku sie nie zgadzaja.
Dzieki temu ci madrzy moga rzadzic glupimi i jeszcze na tym kase robic.
W sytuacjach watpliwych w naszym kregu kulturowym mozna sie podeprzec dekalogiem .
Nie ma tam nic o lewakach, prawakach, czy kibolach --- to wszystko jest wtorne
Jest " nie zabijaj " Exclamation
A zakazu piro nie ma Very Happy ( znaczy zakazy sa wtornie wymyslone i tu pytanie przez kogo Question lewakow , prawakow , czy kiboli Question )

To tak do przemyslenia.

Pozdro mahalas
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Front



Do³±czy³: 18 Gru 2006
Posty: 189
Sk±d: Wrocek

PostWys³any: Pon Maj 14, 2012 12:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zawsze jestem na poprzek Wink
Cytat:
Na obozie partii pracy mo¿ne byæ tylko lewak!(i to skrajny).


dok³adnie Smile lewactwo i zieloni to wg mnie jedne z najwiekszych zagro¿eñ, w sumie dla mnie samego bo: dziêki pierwszym jako "wiêkszo¶æ" zostane zepchniêty na margines na rzecz wszelkiej mniejszo¶ci, a drudzy chc± wy³udziæ ode mnie kasê na podstawie jaki¶ mitów o globalnym ocipieniu. Oczywi¶cie to do¶æ uproszone postrzeganie bo odmian "lewaka" jest co najmniej kilka Wink ,ale wydaje siê byæ s³uszne Wink

_________________
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
lahire22



Do³±czy³: 01 Lut 2010
Posty: 42

PostWys³any: Pon Maj 14, 2012 6:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lewak to taki paso¿yt ,który pod p³aszczykiem swej dobrotliwo¶ci okrada ludzi ciê¿ko pracuj±cych.Promowanie tolerancji i tym podobnych nurtów te¿ zajmuj± siê lewaki ,ciekawe jak dokrêc± ¶ruby obywatelom jak to wszystko siê zagotuje Laughing A ¿eby by³o ¶miesznie niektóre partie ,które mienia siê prawicowymi tak naprawdê s± socjalistycznymi tylko ich wyborcy maja wyprane ³by. Laughing Pamiêtajcie ze faszyzm nie mia³ nic w wspólnego z partiami PRAWICOWYMI TYLKO WSPÓ£CZESNE LEWACTWO DOPROWADZI£O DO TEGO ZE FASZYZM KOJARZONY JEST Z RUCHAMI PRAWICOWYMI
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
simsigver
Go¶æ





PostWys³any: Pon Maj 14, 2012 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdê ma³o wiem,
Ale my¶lê, ¿e ten brevik to napewno nie by³ pasjonata fizyki czy chemii Exclamation
Powrót do góry
Ripper87



Do³±czy³: 05 Cze 2007
Posty: 205
Sk±d: z czwartej gêsto¶ci

PostWys³any: Pon Maj 14, 2012 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno studiowa³ pirotechnikê na Hogwarcie Wink
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
mahalas



Do³±czy³: 04 Lis 2007
Posty: 417

PostWys³any: Pon Maj 14, 2012 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lahire22 napisa³:
A ¿eby by³o ¶miesznie niektóre partie ,które mienia siê prawicowymi tak naprawdê s± socjalistycznymi tylko ich wyborcy maja wyprane ³by. Laughing


A te prawdziwe partie prawicowe to co jakies Janosiki sa --- zabieraja bogatym i rozdaja biednym Question
A jak sie dorwa do rzadzenia i koryta to juz bedzie sprawiedliwie Question

A Lewak to takie haselko, co na kilometr smierdzi mi manipulacja. Mozna to przykleic kazdemu i jezdzic na tym jak na lysej kobyle.
Zupelnie jak z terroryzmem --- nie bylo, czary mary i jest.

Dla mnie lewe bagno jest takie samo ja prawe.
Bagno rzadzacych jest lepkie i przyciaga okreslony typ ludzi. Nie ma znaczenia czy z prawej czy z lewej. Wszyscy grabia do siebie , oszukuja, manipuluja informacja i chca bezkarnosci za decyzje polityczne.

Pozdro mahalas
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Front



Do³±czy³: 18 Gru 2006
Posty: 189
Sk±d: Wrocek

PostWys³any: Pon Maj 14, 2012 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dla mnie lewe bagno jest takie samo ja prawe.
dok³adnie Wink a prawda le¿y jak to czasem bywa po ¶rodku a mo¿e w zdrowym rozs±dku Question
_________________
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
lahire22



Do³±czy³: 01 Lut 2010
Posty: 42

PostWys³any: Pon Maj 14, 2012 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ka¿dy kto zabiera bogatemu celem dania biednemu jest w³a¶nie lewakiem z krwi i ko¶ci!Powiedz mi dlaczego bogaty ma dawaæ biednemu je¿eli nie ma takiej ochoty?Oczywi¶cie mowa tu o ludziach pracowitych ,którzy maj±tku doszli UCZCIWA PRAC¡. Nie agituje tu za ¿adn± parti± (obrzydzenie prawie do wszystkich ).Dlaczego cz³owiek pracowity,który nie ma fundacji musi p³aciæ 40% podatku a pijak ,pêtak i do tego nieudacznik leniwy p³aci 19%albo i mniej ?Europa chyli siê ku upadkowi z powodu swego socjalizmu i nied³ugo zabraknie kaski na zasi³eczki , zapomó¿ki i wtedy rozs±dek we¼mie górê (nie mogê siê tego doczekaæ!) Razz
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
ARKO



Do³±czy³: 17 Mar 2012
Posty: 286
Sk±d: Radom

PostWys³any: Pon Maj 14, 2012 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypomnê panienk±, ¿e ¿ycie jest walk±. A jak kto ma deprechê to niech pomy¶li, ¿e ca³y wapñ w naszych ko¶ciach czy ¿elazo w hemoglobinie zosta³y kiedy¶ wyrzucone w przestrzeñ podczas wybuchu supernowej, miliardy lat temu. Czyli wszystko to ch....j wzglêdem prêdko¶ci ¶wiat³a :].

Rano wstajecie i walczycie - o wszystko. Bo takie jest qrwa ¿ycie. A jak panienki nie chc± walczyæ to proponujê wyj¶æ za m±¿ co by ³atwiej mo¿na by³o zwi±zaæ koniec z koñcem :]. Dzi¶ to trendy.

Ch...j mnie strzela jak widzê 5 postów i wszystkie towarzyskie. Ja proponujê blokady tej komnaty na jaki¶ czas.

A.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP