Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 

K. S. dla Breivika
Id do strony 1, 2  Nast瘼ny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
mahalas

Do陰czy: 04 Lis 2007

PostWys豉ny: Sob Maj 12, 2012 6:56 am    Temat postu: K. S. dla Breivika Odpowiedz z cytatem

Jest to ewidentny s..syn. Poszedl na calosc miedzy innymi dlatego , ze w Norwegii nie ma Kary Smierci ( K S )
Oczywiscie prawo jest prawem i wszyscy staramy sie je przestrzegac.
Ale nalezy sobie zdawac sprawe, ze prawo jest to zespol norm, ktore zostalo wymyslone przez spoleczenstwo, w interesie tego spoleczenstwa, zeby dzialalnosc tego spoleczenstwa usprawnic .
I dlatego w przypadku tak ewidentnego i drastycznrgo naduzycia norm wspolzycia spolecznego, powinno sie dac spoleczenstwu mozliwosc decydowania o wykluczeniu takiej jednostki ze spoleczenstwa.

Co tu duzo gadac. Mysle o oficjalnej jakiejs petycji , sugestii, zeby zrobili referendum. i jak uznaja s - syna winnym tgo go po prostu K S.
Mysle ze jak by poczekal na wykonanie wyroku pare miesiecy w celi smierci to by mu zmiekla rura .
Te strzelanie do dzieciakow jest odrazajace.

Pozdro mahalas
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email
Spanner

Do陰czy: 31 Mar 2010

PostWys豉ny: Sob Maj 12, 2012 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam za kar 鄉ierci nigdy nie by貫m. Lepsze do篡wocie bez mo磧iwo軼i skr鏂enia. przecie i tak umrze nie? A tak przynajmniej by si pom璚zy idiota. A po za tym te kary 鄉ierci... co zrobi mu zastrzyk z trucizny koles za郾ie i nic nie poczuje. Co innego gdyby go mo積a na pal nabi a taaak Very Happy
To bym si cieszy Laughing

B&G

Do陰czy: 12 Wrz 2003
Sk康: U

PostWys豉ny: Sob Maj 12, 2012 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spanner napisa:
Co innego gdyby go mo積a na pal nabi a taaak Very Happy
Laughing

I w豉郾ie dlatego, 瞠 nie mo積a, to takich czub闚 b璠zie coraz wi璚ej!

No faktycznie, w norweskim wi瞛ieniu b璠zie cierpia. Pewnie w zaostrzonym rygorze saun i jakuzi maj tylko 3 razy w tygodniu.

zbyhk

Do陰czy: 05 Mar 2003
Sk康: skontowni

PostWys豉ny: Sob Maj 12, 2012 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

da go na wychowanie celebrystce matce Madzi to go upu軼i na progu ...
a propos ekonomi軼i twierdza, 瞠 w polsce coraz trudniej utrzymac dziecko
a 3manie takich gnid w d逝goletniem wi篥niu i to w takim luksusie idzie na koszt spo貫cze雟twa i totalnie rozmija si z celem - zaraz pewnie znajdzie na郵adowc闚 kt鏎zy to zrobi cho熲y dla s豉wy Twisted Evil
pieprzenie 瞠 kara smierci nie wp造wa wychowawczo na zmniejszenie ilo軼i zbrodni jest jak wychwalanie pedalstwa - jak wyt逝maczy rodzinom pomordowany 瞠 za t zbrodnie b璠zie karnie pog豉skany po g堯wce i tylko pogrozi mu si paluszkiem - uwaga my tego nie pochwalamy

Ostatnio zmieniony przez zbyhk dnia Nie Maj 13, 2012 11:33 am, w ca這軼i zmieniany 1 raz
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
Hack

Do陰czy: 15 Cze 2006

PostWys豉ny: Sob Maj 12, 2012 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
da go na wychowanie celebrystce matce Madzi to go upu軼i na progu ...
[...] w polsce coraz trudniej utrzymac dziecko

skoro trudno utrzyma to go upu軼i豉...

Tchemik

Do陰czy: 11 Sty 2004
Sk康: Bytom

PostWys豉ny: Sob Maj 12, 2012 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spanner napisa:
Co innego gdyby go mo積a na pal nabi a taaak Very Happy
To bym si cieszy Laughing

Z drugiej strony nie id幟y ze skrajno軼i w skrajno嗆, bo na Bia這rusi za zamach bombowy w metrze w 2011 dw鏂h skazano na kar 鄉ierci bez dostatecznych dowod闚 i to przez rozstrzelanie - kulka w ty g這wy.

J.

gg 2708094 Tchemik.Pl
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email Odwied stron autora
Ripper87

Do陰czy: 05 Cze 2007
Sk康: z czwartej g瘰to軼i

PostWys豉ny: Sob Maj 12, 2012 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Walczy o dobr spraw jednak w z造 spos鏏.
Powr鏒 do g鏎y
Spanner

Do陰czy: 31 Mar 2010

PostWys豉ny: Sob Maj 12, 2012 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde, pisz帷 o zapomnia貫m zupe軟ie o standartach tamtejszych wi瞛ie. To juz wole krzes這 Smile
Front

Do陰czy: 18 Gru 2006
Sk康: Wrocek

PostWys豉ny: Sob Maj 12, 2012 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pogromca lewak闚 Exclamation Bohater, nie zbrodniarz Exclamation

PostWys豉ny: Nie Maj 13, 2012 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawde tak myslisz Rolling Eyes Czy to tylko tak ,--- zeby byc na poprzek Question
A lewacy do dla niego byli chyba leworecy bo jak zeznal to po wyrazie twarzy rozpoznawal kto jest bardziej lewy.
Jak by rozwalil kogos z angoli (MI 5) ktorzy namierzyli jego zakupy w PL i nic nie zrobili zeby temu zapobiec, to moze jeszcze by mi sie to w pale miescilo Exclamation
Ale ja w te komputerowe gierki nie grywam --- taki prymityw --- to moze dlatego Idea

Pozdro mahalas
Powr鏒 do g鏎y
lahire22

Do陰czy: 01 Lut 2010

PostWys豉ny: Nie Maj 13, 2012 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na obozie partii pracy mo積e by tylko lewak!(i to skrajny).
Powr鏒 do g鏎y
mahalas

PostWys豉ny: Pon Maj 14, 2012 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co te skrajne lewaki robia , ze az trzeba je zabijac Question

Strasznie skomplikowany ten swiat --- lewaki, prawaki , kibole tez sie napatocza i to z roznymi szalikami.
Za taki szalik tylko w innych kolorach to conajmniej trzeba dac w morde Exclamation

A jak by tak dziatwe zaczac uczyc w szkolach, ze po prostu sa ludzie madrzy i sa glupi.
I ci madrzy ( IQ > 120) tak podzielili glupich, ze ci gotowi sie zabijac bo kolory na szaliku sie nie zgadzaja.
Dzieki temu ci madrzy moga rzadzic glupimi i jeszcze na tym kase robic.
W sytuacjach watpliwych w naszym kregu kulturowym mozna sie podeprzec dekalogiem .
Nie ma tam nic o lewakach, prawakach, czy kibolach --- to wszystko jest wtorne
Jest " nie zabijaj " Exclamation
A zakazu piro nie ma Very Happy ( znaczy zakazy sa wtornie wymyslone i tu pytanie przez kogo Question lewakow , prawakow , czy kiboli Question )

To tak do przemyslenia.

Pozdro mahalas
Powr鏒 do g鏎y
Front

PostWys豉ny: Pon Maj 14, 2012 12:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zawsze jestem na poprzek Wink
Cytat:
Na obozie partii pracy mo積e by tylko lewak!(i to skrajny).

dok豉dnie Smile lewactwo i zieloni to wg mnie jedne z najwiekszych zagro瞠, w sumie dla mnie samego bo: dzi瘯i pierwszym jako "wi瘯szo嗆" zostane zepchni皻y na margines na rzecz wszelkiej mniejszo軼i, a drudzy chc wy逝dzi ode mnie kas na podstawie jaki mit闚 o globalnym ocipieniu. Oczywi軼ie to do嗆 uproszone postrzeganie bo odmian "lewaka" jest co najmniej kilka Wink ,ale wydaje si by s逝szne Wink

PostWys豉ny: Pon Maj 14, 2012 6:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lewak to taki paso篡t ,kt鏎y pod p豉szczykiem swej dobrotliwo軼i okrada ludzi ci篹ko pracuj帷ych.Promowanie tolerancji i tym podobnych nurt闚 te zajmuj si lewaki ,ciekawe jak dokr璚 鈔uby obywatelom jak to wszystko si zagotuje Laughing A 瞠by by這 鄉iesznie niekt鏎e partie ,kt鏎e mienia si prawicowymi tak naprawd s socjalistycznymi tylko ich wyborcy maja wyprane 豚y. Laughing Pami皻ajcie ze faszyzm nie mia nic w wsp鏊nego z partiami PRAWICOWYMI TYLKO WSP茛CZESNE LEWACTWO DOPROWADZIΜ DO TEGO ZE FASZYZM KOJARZONY JEST Z RUCHAMI PRAWICOWYMI
Powr鏒 do g鏎y
simsigver
Go嗆

PostWys豉ny: Pon Maj 14, 2012 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawd ma這 wiem,
Ale my郵, 瞠 ten brevik to napewno nie by pasjonata fizyki czy chemii Exclamation
Powr鏒 do g鏎y
Ripper87

Do陰czy: 05 Cze 2007
Sk康: z czwartej g瘰to軼i

PostWys豉ny: Pon Maj 14, 2012 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno studiowa pirotechnik na Hogwarcie Wink
Powr鏒 do g鏎y
mahalas

PostWys豉ny: Pon Maj 14, 2012 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lahire22 napisa:
A 瞠by by這 鄉iesznie niekt鏎e partie ,kt鏎e mienia si prawicowymi tak naprawd s socjalistycznymi tylko ich wyborcy maja wyprane 豚y. Laughing

A te prawdziwe partie prawicowe to co jakies Janosiki sa --- zabieraja bogatym i rozdaja biednym Question
A jak sie dorwa do rzadzenia i koryta to juz bedzie sprawiedliwie Question

A Lewak to takie haselko, co na kilometr smierdzi mi manipulacja. Mozna to przykleic kazdemu i jezdzic na tym jak na lysej kobyle.
Zupelnie jak z terroryzmem --- nie bylo, czary mary i jest.

Dla mnie lewe bagno jest takie samo ja prawe.
Bagno rzadzacych jest lepkie i przyciaga okreslony typ ludzi. Nie ma znaczenia czy z prawej czy z lewej. Wszyscy grabia do siebie , oszukuja, manipuluja informacja i chca bezkarnosci za decyzje polityczne.

Pozdro mahalas
Powr鏒 do g鏎y
Front

PostWys豉ny: Pon Maj 14, 2012 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dla mnie lewe bagno jest takie samo ja prawe.
dok豉dnie Wink a prawda le篡 jak to czasem bywa po 鈔odku a mo瞠 w zdrowym rozs康ku Question

PostWys豉ny: Pon Maj 14, 2012 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ka盥y kto zabiera bogatemu celem dania biednemu jest w豉郾ie lewakiem z krwi i ko軼i!Powiedz mi dlaczego bogaty ma dawa biednemu je瞠li nie ma takiej ochoty?Oczywi軼ie mowa tu o ludziach pracowitych ,kt鏎zy maj徠ku doszli UCZCIWA PRAC. Nie agituje tu za 瘸dn parti (obrzydzenie prawie do wszystkich ).Dlaczego cz這wiek pracowity,kt鏎y nie ma fundacji musi p豉ci 40% podatku a pijak ,p皻ak i do tego nieudacznik leniwy p豉ci 19%albo i mniej ?Europa chyli si ku upadkowi z powodu swego socjalizmu i nied逝go zabraknie kaski na zasi貫czki , zapom騜ki i wtedy rozs康ek we幟ie g鏎 (nie mog si tego doczeka!) Razz
Powr鏒 do g鏎y
ARKO

Do陰czy: 17 Mar 2012
Sk康: Radom

PostWys豉ny: Pon Maj 14, 2012 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypomn panienk, 瞠 篡cie jest walk. A jak kto ma deprech to niech pomy郵i, 瞠 ca造 wap w naszych ko軼iach czy 瞠lazo w hemoglobinie zosta造 kiedy wyrzucone w przestrze podczas wybuchu supernowej, miliardy lat temu. Czyli wszystko to ch....j wzgl璠em pr璠ko軼i 鈍iat豉 :].

Rano wstajecie i walczycie - o wszystko. Bo takie jest qrwa 篡cie. A jak panienki nie chc walczy to proponuj wyj嗆 za m捫 co by 豉twiej mo積a by這 zwi您a koniec z ko鎍em :]. Dzi to trendy.

Ch...j mnie strzela jak widz 5 post闚 i wszystkie towarzyskie. Ja proponuj blokady tej komnaty na jaki czas.

A.
Powr鏒 do g鏎y
Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nast瘼ny
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz dodawa za陰cznik闚 na tym forum
Nie mo瞠sz pobiera plik闚 z tego forum