Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 

ACTA
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nast瘼ny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
GUN_1917
Go嗆

PostWys豉ny: Sro Sty 25, 2012 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to jest jak chce si by bardziej zachodnim od zachodu ... m闚ie szwajcaria ma to wszystko w powa瘸niu np i daje sobie rad ...

Chiny te , wi璚 skoro , nie podpisuj chiny najwi瘯szy pirat 鈍iata to mo積a sobie caly ten akt postawi obok papieru w toalecie a n騜 si przyda ...
Powr鏒 do g鏎y
Jacek R.

Do陰czy: 03 Wrz 2004
Sk康: Z 陰k Arkadii a tak serio Krak闚

PostWys豉ny: Czw Sty 26, 2012 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywi軼ie, 瞠 jestem aroganckim malkontentem. Ale nie przytaczam argument闚 z d wzi皻ych. Nie 篡jemy 300 lat temu a za podwa瘸nie dogmat闚 w naszej cz窷ci 鈍iata nie grozi Ci nic wi璚 mo瞠 dyskutujmy o stanie rzeczywistym a nie o tym jak mo瞠 by? Podobnie ci捫a pozamaciczna jest ci捫 a niepokalane pocz璚ie to zjawisko nieznane nauce i historii.

Ja tam si zgadzam, 瞠 ta umowa jest ca趾owicie zb璠na. De facto jest zobowi您aniem si do czego co u nas i tak ju istnieje ergo praktycznie nas nie dotyczy. Ja si po prostu nie zgadzam, a przynajmniej irytuje mnie ca造 ten szum wok馧 ACTA w momencie kiedy 90% tych "protestuj帷ych" gimbus闚 nie wie nawet przeciw czemu protestuje. Totalna ignorancja, p璠 za stadem, 瞠 o braku umiej皻no軼i i ch璚i znalezienia informacji u 廝鏚e (wiarygodnych) nie wspomn bo to w narodzie zdycha od dawien dawna. Ca貫 rzesze ma這lat闚 wola opiera si na pseudo廝鏚豉ch w stylu kwejka, demot闚, YT czy FB. To 瞠nuj帷e. Jako ma這lat闚 rozumiem tez ludzi w moim wieku czy troch starszych.

guerreiro79

Do陰czy: 03 Maj 2009

PostWys豉ny: Czw Sty 26, 2012 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakazy tu,zakazy tam,nakazy."Poniesione zostana konsekwencje"-to slowa mr Tuska do protestujacych lekarzy,aptekarzy i teraz to.Mysle,ze to powazna sprawa,ktora sluzy jednej rzeczy,o ktorej juz bylo na forum.
Przeciwko acta nie sa tylko "dzieci neostrady",czy politycy opozycyjnych partii probujacy sie przypodobac ale rowniez prawnicy i wyksztalceni ludzie nie tylko z Pl-dziwne, skoro niby to porozumienie nic nie zmienia i jest jakby potwierdzeniem naszego prawa:-) Skad maja obawy?
Ciekawe co powiecie na to(pewnie wszyscy juz o tym slyszeli)
http://www.polityka.pl/kraj/1523695,1,nik-dowie-sie-o-nas-wszystkiego-lacznie-z-zapisem-dna.read

GUN_1917
Go嗆

PostWys豉ny: Czw Sty 26, 2012 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No czy niepokalane pocz璚ie jest znane nauce czy nie jest to bym dyskutowa skoro teoretycznie cie磬o podwa篡 istnienie Jezusa warsztatem historyka... Lubie takie dyskusje z >ty貫k< wzi皻e czasem musisz mi to wybaczy.

Zgadzam si z Tob Jacku w sprawie gimbus闚 , masz absolutn racj , ale mnie cieszy to 瞠 jednak nasz w鏚ko kie豚asiany nar鏚 a przynajmniej jego m這dsz cz窷 da si jeszcze jako rozrusza , to do嗆 wa積e , nie wa積e co oni o tym i co wiedz na ten temat, wa積e w imi czego protestuj . Cho niekt鏎e formy s debilne , trudno co zrobi ... Fakt jest to troch irytuj帷e jak wo酥 , w czasie wo酥 no ale , jak wszystko czego nagle robi si za du穎... To troch taka sytuacja jak by豉 za komuny - telewizja nic nie m闚i , a bibu豉 nie zawsze m闚i prawd , na manifestacjach pewnie te nie ka盥y wiedzia o co chodzi , a po這wa by豉 tylko dla dymu ... Tak jest zawsze jak co si dzieje...Zobacz jak rozstrzelali Ceau榷scu , to g堯wnym argumentem kt鏎y rozsierdzi nar鏚 by豉 liczba zabitych przez re磨m kt鏎a podobna dosz豉 blisko 100 tys. w rzeczywisto軼i po ca貫j akcji , czerwony krzy doliczy si kilku tysi璚y tylko ... tak jest zawsze...
Powr鏒 do g鏎y
Jacek R.

PostWys豉ny: Czw Sty 26, 2012 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No czy niepokalane pocz璚ie jest znane nauce czy nie jest to bym dyskutowa skoro teoretycznie cie磬o podwa篡 istnienie Jezusa warsztatem historyka.

Znaczy istnienie takiej postaci da si potwierdzi, ponownie jak nauki g這szone przez t osob. W uj璚iu historycznym. By mo瞠 istniej na to dowody naukowe i kiedy zostan odkryte. Ale ja m闚i o kategorii innej. Niepokalanego pocz璚ia, wskrzeszania umar造ch, zmartwychwstania, zamiany wod w wino, wniebowst徙ienia i tak dalej (no przecie znamy Ewangeli, wiemy o co chodzi) nie da si potwierdzi metodami naukowymi (historycznie) w zgodzie z obecnym paradygmatem naukowym. Pomocnymi terminami mog by "falsyfikacja", "indukcja", "dedukcja" oraz inne podstawowe poj璚ia dla filozofii i logiki.

Cytat:
Lubie takie dyskusje z >ty貫k< wzi皻e czasem musisz mi to wybaczy.

Chopie, ja si wr璚z ciesz bo sam to lubi Very Happy.

Cytat:
Zgadzam si z Tob Jacku w sprawie gimbus闚 , masz absolutn racj , ale mnie cieszy to 瞠 jednak nasz w鏚ko kie豚asiany nar鏚 a przynajmniej jego m這dsz cz窷 da si jeszcze jako rozrusza , to do嗆 wa積e , nie wa積e co oni o tym i co wiedz na ten temat, wa積e w imi czego protestuj .

Czyli Twoim zdaniem pozytywem jest taka "gimnazjalno-obywatelska postawa"?

A w豉郾ie wcale nie jest dobra. Utwierdza bardzo nieobywatelsk postaw pod捫ania za t逝mem. Jak 鈍ie穎 upieczeni osiemnastolatkowie id do wybor闚 i g這suj przyk豉dowo na JKM bo obieca im marihuan ale pr鏂z tego nie wiedz ABSOLUTNIE NIC o jego pogl康ach to to jest obywatelska postawa czy poczucie wsp馧odpowiedzialno軼i za kraj? Nie! To zwyczajna g逝pota, ignorancja i debilizm. Zw豉szcza, 瞠 nieraz te same osoby w kolejnych wyborach g這suj na Palikota. Bo obieca to samo ale obecnie on jest modny.

GUN_1917
Go嗆

PostWys豉ny: Czw Sty 26, 2012 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz to mi si ju nie chce o niepokalanym pocz璚iu - mam m霩g rozye,,, biochemi - ale musz jeszcze troch - na istnienie Jezusa s jakie tam 穋鏚豉 , chyba raz czy dwa razy si pojawia to imie w jaki Rzymskich papierach , nie podam Ci dok豉dnie ale mniejsza z tym - w ka盥ym razie - je瞠li on by i to teoretycznie musia si urodzi a chyba nie powiesz 瞠 Maryja zawsze dziewica jednak nie by豉 dziewic , ale z drugiej strony nie ma 穋鏚e 瞠 faktycznie by豉 , chocia z trzeciej jest bardzo szeroka grupa spo貫czna umundurowana (nawet) kt鏎a wciska kit 瞠 to wszystko sama prawda prawdziwa Smile (Jak przewale egzamin to b璠zie Twoja wina bo mnie prowokowa貫 RazzRazz)

Co do reszty

TU jest pewien dysonans , to 瞠 oni "id z wolno軼i na ustach" to jest dobrze , ale to 瞠 maj zerow 鈍iadomo嗆 jest bardzo 幢e , w ka盥ym razie , ja to widz tak , dobrze 瞠 si okazuje 瞠 jednak nie da si temu spo貫cze雟twu bez 瘸dnego oporu wcisn望 wszystkiego , 幢e 瞠 spo貫cze雟two idzie za tym kto kto powie i nie wnika w nic ... Trzeba u鈍iadamia , u鈍iadamia i jeszcze raz u鈍iadamia ... Ale to jest problem znany od zagadnie 1789 , wszystkie du瞠 ruchy spo貫czne si z tym zetkn窸y...
Powr鏒 do g鏎y
Front

Do陰czy: 18 Gru 2006
Sk康: Wrocek

PostWys豉ny: Pi Sty 27, 2012 12:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacek R. na TROLLa roku!!

Do陰czy: 27 Pa 2011

PostWys豉ny: Pi Sty 27, 2012 12:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.wp.pl/opage,10,title,Szwedzki-europosel-polski-rzad-klamie-w-sprawie-ACTA,wid,14198851,wiadomosc.html?ticaid=1dcf9
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
slu_1982

Do陰czy: 21 Lip 2007
Sk康: Zza P這tu

PostWys豉ny: Pi Sty 27, 2012 1:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Student-pierwsza-ofiara-miedzynarodowych-porozumien-antypirackich,wid,14199686,wiadomosc.html?ticaid=1dcfa&_ticrsn=3

Mo瞠 Jacku R przeczytasz to. I Twoim zdaniem ACTA jest najlepszym co nas spotka這? Skoda,nied逝go forum zniknie. Masa tu link闚 do ebook闚, masa jest te skopiowanych rzeczy z internetu. Noo a te wszystkie zdj璚ia "gdzie znalezione w internecie"? Teraz to je trzeba b璠zie podpisa "zdj璚ie wykona Robert M.."

Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email Odwied stron autora
dr.joint

Do陰czy: 27 Pa 2011

PostWys豉ny: Pi Sty 27, 2012 1:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jak pisalem kiedys na tym forum mozna przeniesc to forum na jakis amerykanski server albo rosyjski poki jeszcze jest na to czas moderatorowie niech zrobia zeby dane ,posty, nicku uzytkownikow byly szyfrowane przez ssl a co z tym idzie dostawca internetu nie bedzie widzial co robimy na forum ani jaki mamy nick Smile
Powr鏒 do g鏎y
slu_1982

Do陰czy: 21 Lip 2007
Sk康: Zza P這tu

PostWys豉ny: Pi Sty 27, 2012 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I trzeba to zrobi ju teraz !
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email Odwied stron autora
Jacek R.

PostWys豉ny: Pi Sty 27, 2012 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
chyba nie powiesz 瞠 Maryja zawsze dziewica jednak nie by豉 dziewic

To Ci w豉郾ie m闚i Very Happy

Cytat:
dobrze 瞠 si okazuje 瞠 jednak nie da si temu spo貫cze雟twu bez 瘸dnego oporu wcisn望 wszystkiego

Nie?! A co w豉郾ie zosta這 zrobione? Wystarczy odrobina manipulacji faktami doprawiona szczypta podatnego gruntu (czyli- nie czytaj帷ej m這dzie篡) z dwiema 造磬ami nadinterpretacji i masz co masz. Wr璚z banalne jak dali sobie wcisn望 to, w co wi瘯szo嗆 z was w豉郾ie wierzy! ㄊkaj jak m這de pelikany.

Cytat:
Mo瞠 Jacku R przeczytasz to. I Twoim zdaniem ACTA jest najlepszym co nas spotka這?

Kolego drogi, a mo瞠sz mi poda 廝鏚豉 tych rewelacji? Uprzejmie prosz ;]. Bo widzisz, ja na przyk豉d w necie znalaz貫m wczoraj co takiego:

Poruszaj帷e, prawda? Tylko, 瞠 to g闚no prawda, taki detal.

lahire22

Do陰czy: 01 Lut 2010

PostWys豉ny: Pi Sty 27, 2012 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak pokazuje 篡cie w dzisiejszych czasach trzeba by daleko wstrzemi篥liwym w popieraniu ustaw wprowadzonych przez rz康y szczeg鏊nie te made in UN, USA Very Happy.Dziwi si tylko ze ten nar鏚 zrobi si taki cierpliwy, tolerancyjny itp.
Powr鏒 do g鏎y
GUN_1917
Go嗆

PostWys豉ny: Pi Sty 27, 2012 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacku zn闚 za豉mujesz m鎩 鈍iatopogl康 , ale mo瞠 jej dziewictwo by這 tylko figur filozoficzn RazzRazz

OK , zmanipulowani , ale to przesada , co prawda na pewno 100% nie jest dok豉dnie zorientowana o co chodzi i daje wiar temu co pisze np kwejk czy inne 穋鏚豉 , jaka tam nieliczna cz窷 to czyta豉 ... Ale to jednak je瞠li ju nie rz康 zdaj si tym kr璚i ... Ja ju swoje powody wy逝szczy貫m , dlaczego mi si nie podoba . O to mi dok陰dnie chodzi 瞠 jednak rz康 nie mo瞠 tak bez protestu wszystkiego przepchn望... Mo瞠 to p鎩dzie w stron u鈍iadamiania spo貫cze雟twa , mo瞠 to my b璠ziemy kontrolowa rz康 a nie rz康 nas ... jestem optymist gdy widz 10 tys. t逝m kt鏎y krzyczy "nie damy zabra sobie wolno軼i" ...
Powr鏒 do g鏎y
Jacek R.

PostWys豉ny: Sob Sty 28, 2012 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu staram si nie miesza bajek (zwanych tez czasami "religi" czy "wiar", i to oboj皻ne kt鏎a jak dla mnie) z podej軼iem stricte naukowym.

Jaka tam nieliczna cz窷 to czyta豉 a jaka tam nieliczna cz窷ci z tej nielicznej cz窷ci zrozumia豉 to co czyta. Jeszcze bardziej nieliczna cz窷 z nielicznej cz窷ci z nielicznej cz窷ci por闚na豉 to z obowi您uj帷ym obecnie u nas prawem zadaj帷 sobie pytanie "co do cholery to w豉軼iwie zmienia?!".

I w ten oto spos鏏 98% zapewne protestuj帷ych nie ma 瘸dnego poj璚ia przeciw czemu protestuje. 涉ΜSNE. To nie jest 10tysi璚zny t逝m krzycz帷y co konkretnego. to jest 10tysi璚zny t逝m be趾ocz帷y co pod nosem i tocz帷y pian.

lahire22

PostWys豉ny: Sob Sty 28, 2012 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacek R. napisa:
Po prostu staram si nie miesza bajek (zwanych tez czasami "religi" czy "wiar", i to oboj皻ne kt鏎a jak dla mnie) z podej軼iem stricte naukowym.

Jaka tam nieliczna cz窷 to czyta豉 a jaka tam nieliczna cz窷ci z tej nielicznej cz窷ci zrozumia豉 to co czyta. Jeszcze bardziej nieliczna cz窷 z nielicznej cz窷ci z nielicznej cz窷ci por闚na豉 to z obowi您uj帷ym obecnie u nas prawem zadaj帷 sobie pytanie "co do cholery to w豉軼iwie zmienia?!".

I w ten oto spos鏏 98% zapewne protestuj帷ych nie ma 瘸dnego poj璚ia przeciw czemu protestuje. 涉ΜSNE. To nie jest 10tysi璚zny t逝m krzycz帷y co konkretnego. to jest 10tysi璚zny t逝m be趾ocz帷y co pod nosem i tocz帷y pian.

Twoja gadka jest tak m皻na ,ze szkoda czasu na twoje wypociny!
Zapewne powi您anie ACTA z rybami i rolnikami znasz?
I zapewniam Ciebie ,瞠 te 98% jest troszku mniejsze ,a ta reszta co majaczy to przez takich "inteligetow" jak Ty. Very Happy
Powr鏒 do g鏎y
GUN_1917
Go嗆

PostWys豉ny: Sob Sty 28, 2012 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra . no ja wiem 瞠 chcesz wyj嗆 na jedynego co przeczyta i teraz broni , ah no jedyny ostatni sprawiedliwy . Tak si sk豉da 瞠 mia貫m w tym semestrze ochrone w豉sno軼i intelektualnej , wi璚 co nie co na temat aktualnie obowi您uj帷ych przepis闚 kt鏎e , de facto wype軟iaj zdaje si ca造 problem , wiem - cho nie powiem 瞠bym si za nadto przejmowa tym ...

Po co wi璚 豉dowa si kolejn mi璠zynarodow umow ? 瞠by potem dzwoni ambasador USA i si pyta czy ju czy jeszcze trzeba poczeka ?

Jacku , mi si tak wydaje 瞠 troszk nie rozumiesz proces闚 spo貫cznych , po prostu ludzie ju s na skraju za豉mania , maj do嗆 polityki tego rz康u to jest jak iskra na proch wiele nie trzeba ... Przeczyaj sobie dlaczego obalili Ceau榷scu tam te wysz豉 informacja kt鏎ej nikt nie sprawdzi a faceta odstrzelili ... Tak jest zawsze , oni mog i i嗆 nayebani na czworakach rzygaj帷 co 5m, ale tak si zawsze takie rzeczy robi這 , od rewolucji francuskiej licz帷 ...
Powr鏒 do g鏎y
lahire22

PostWys豉ny: Sob Sty 28, 2012 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GUN_1917 z ca造m szacunkiem bez wazeliny ,ale nie b康 po篡wka huby Very Happy
Powr鏒 do g鏎y
yetihehe

Do陰czy: 26 Pa 2002
Sk康: Znienacka

PostWys豉ny: Nie Sty 29, 2012 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ca趾iem ciekawy wywiad z Ho責ysem, czyli obecnie wrogiem publicznym #1 polskich internaut闚. Mo瞠 kogo leciutko ostudzi Wink.
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/holdys-w-uwodzeniu-spoleczenstwa-tusk-jest-mistrze,1,5011348,wiadomosc.html

P.S. Wywiad ciekawy, przedstawi wiele dobrych argument闚, ale z wieloma si nadal nie zgadzam. Twierdzi, 瞠 amerykanie nie b璠 przyjmowa nic co by godzi這 w wolno嗆 wypowiedzi, bo maj to zapisane w pierwszej poprawce konstytucji. Pan Ho責ys widocznie nie s造sza o "strefach wolno軼i s這wa". Ca趾iem ciekawy pomys, wyznaczy strefy w kt鏎ych mo積a sobie m闚i co si chce, nie? A poza tymi strefami to ju nie ma wolno軼i s這wa? http://en.wikipedia.org/wiki/Free_speech_zone

Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Odwied stron autora
zbyhk

Do陰czy: 05 Mar 2003
Sk康: skontowni

PostWys豉ny: Nie Sty 29, 2012 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kilka cytat闚 z neta:
Premier "zapomnia" wyja郾i na czyje polecenie kr璚one s te "lody". Ca陰 mi璠zynarodow akcj poparcia dla ACTA, monitoruje (narzuca) FBI, a ma ona s逝篡 interesom korporacji biznesowych USA. Prawda wydaje si jednak du穎 bardziej z這穎na.
Dla federalnych to tylko bardzo wygodny pretekst-przykrywka, aby przej望 pe軟 kontrol nad Internetem, mi璠zy innymi zablokowa WikiLeaks. Pisz o tym media zachodnie, polscy dziennikarze wydaj si by bardzo s豉bo poinformowani.

Polski rz康 wola si ugi望 przed presj opinii mi璠zynarodowej ni w豉snych obywateli. A tacy „stronnicy pirat闚” jak Holandia czy Niemcy uznali, 瞠 musz si nad podpisaniem dokumentu jeszcze zastanowi i by mo瞠 uczyni to p騧niej. Czy to daje do my郵enia? Jak wida, mo積a my郵e samodzielnie i nonkonformistycznie, ale dla naszych polityk闚 to najwyra幡iej sztuka tajemna.

Co z tego, 瞠 ca造 kraj protestuje? Co z tego, 瞠 mi璠zynarodowa grupa haker闚 „zaj窸a si” premierem i jego podw豉dnymi? Co z tego, 瞠 nie by這 konsultacji spo貫cznych? Och, tych pyta m鏬豚ym wypisa ca陰 stron i jeszcze by這by ma這. Ot騜, absolutnie nic z tego. Donald Lwie Serce nikogo si nie ul瘯nie. Pokaza wszystkim, 瞠 jest prawdziwym „facetem z zasadami”. Spraw zacz掖 w tajemnicy przed narodem, a zako鎍zy wbrew niemu. Esencja polskiej polityki

Jeszcze inne kuriozum:
"MSWiA i ABW z這篡造 Narodowemu Centrum Bada i Rozwoju zlecenie na skonstruowanie „autonomicznych narz璠zi wspomagaj帷ych zwalczanie cyberprzest瘼czo軼i”, kt鏎e pozwol na zdalne w豉mywanie si do komputer闚 oraz infiltrowanie przesy豉nych plik闚."
[...]
Co prawda, s逝瘺y specjalne nie maj prawa zleca tworzenia narz璠zi hakerskich, dlatego MSWiA zamierza dopisa do ustawy o policji prawo do „stosowania 鈔odk闚 elektronicznych” umo磧iwiaj帷ych owo „niejawne i zdalne uzyskanie dost瘼u”. Oczywi軼ie jak ju MSWiA „dopisze” takowe uprawnienia do ustawy o policji, to Sejm z ca豉 pewno軼i uchwali stosown ustaw bo do tego sprowadza si w zasadzie w Polsce rola Sejmu, ale p鏦i co MSWiA jeszcze ich nie „dopisa這”.

Jednak zdaniem Pana Sebastiana Serwiaka – dyrektora departamentu bezpiecze雟twa publicznego w MSWiA – „nie ma nic dziwnego w budowaniu narz璠zi, kt鏎e b璠 legalizowane dopiero po stworzeniu. Najpierw powsta samoch鏚, potem stworzono przepisy ruchu drogowego”.
Szkopu polega na tym, 瞠 gdy budowano samoch鏚 nie by這 to zakazane! Mo瞠 by dyrektor departamentu bezpiecze雟twa publicznego zechcia豚y w wolnej chwili od podgl康ania mojego komputera rzuci wzrokiem na art. 296b KK. "
Powr鏒 do g鏎y
Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nast瘼ny
Strona 2 z 4

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz dodawa za陰cznik闚 na tym forum
Nie mo瞠sz pobiera plik闚 z tego forum