Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Koniec partyzantki ....ZRZESZAMY SIÊ !!!....kto z nami ?
Id¼ do strony 1, 2, 3, 4  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  

Czy popierasz pomys³ za³o¿enia stowarzyszenia pirotechników
Tak, nawet chcia³bym byæ za³o¿ycielem
10%
 10%  [ 10 ]
Tak, zapisa³bym siê
65%
 65%  [ 64 ]
Popieram, ale nie zapisa³bym siê.
17%
 17%  [ 17 ]
Nie, to kiepski pomys³
7%
 7%  [ 7 ]
Wszystkich G³osów : 98

Autor Wiadomo¶æ
pan7.62



Do³±czy³: 23 Maj 2009
Posty: 30
Sk±d: w-wa

PostWys³any: Nie Lis 20, 2011 9:33 pm    Temat postu: Koniec partyzantki ....ZRZESZAMY SIÊ !!!....kto z nami ? Odpowiedz z cytatem

S³uchajcie.... mam taki charakter ¿e nie siedzê cicho tylko dla tego ¿e kto¶ mi tak ka¿e i jeszcze postraszy motywuj±c ¿e mogê byæ wariatem lub terroryst± a tak wogóle to dla mojego dobra (.... Laughing ...)

Mo¿e wiêc inaczej...poka¿my ¿e jeste¶my normalnymi obywatelami i zrzeszmy siê zak³adaj±c na przyk³ad jakie¶ Ogolnopolskie Zrzeszenie Pirotechniki Amatorskiej....lub có¶ w podobie.... Uwierzcie mi ,to nie jest trudne. Wystarczy w miarê rozs±dnie napisany statut oraz rejestracja w s±dzie.
W ten sposób zyskamy legalnego , usankcjonowanego prawnie reprezentanta naszych interesów. A potem juz tylko krok do obywatelskich projeków ustaw czy nêkania pismami ministra o zmianê rozporz±dzenia.
Tyle ¿e zrzeszanie siê nie jest anonimowe jak(...naiwnie wy¶l±c.. Very Happy ...) udzielanie siê na forach i nie ka¿demu mo¿e odpowiadaæ. Poza tym trzeba by by³o pewnie jaki¶ symboliczny grosik na sk³adkê cz³onkowsk± rzuciæ
Mo¿e wiêc na pocz±tek jaka¶ ankieta ilu z nas zainteresowa³ ten pomys³ i mieli by chêæ pisaæ siê na tak± hecê.

(....Sory ¿e przekopiowa³em z tematu o przeszukaniach ale nie chce mi siê powtarzaæ skoro jest zainteresowanie...)

Napiszcie z jakiego regionu jeste¶cie i ewentualnie w czym mogliby¶cie pomóæ (....na czym siê jeszcze znacie...... oprócz oprawy pirotechicznej ceremonii inauguracyjnej...bo na to raczej chêtnych nie zabrknie... Very Happy ..)
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
yetihehe



Do³±czy³: 26 Pa¼ 2002
Posty: 459
Sk±d: Znienacka

PostWys³any: Nie Lis 20, 2011 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doda³em ankietê Wink. I jestem gotowy na bycie za³o¿ycielem, dorzucê co najmniej stówkê na sk³adkê, znam siê na elektronice (s³abo) i na programowaniu (g³ównie stron internetowych).
_________________
Motyle trotylem pachn± jak nigdy.
ogl±daj±cy, niepraktykuj±cy Sad
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
pan7.62



Do³±czy³: 23 Maj 2009
Posty: 30
Sk±d: w-wa

PostWys³any: Nie Lis 20, 2011 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yetihehe napisa³:
Doda³em ankietê Wink. I jestem gotowy na bycie za³o¿ycielem, dorzucê co najmniej stówkê na sk³adkê, znam siê na elektronice (s³abo) i na programowaniu (g³ównie stron internetowych).


Wielkie dziêki za ankietê...nie bardzo wiedzia³em jak ja sformu³owaæ.
Co do kaski ..to d¿entelmeni nie rozmawiaj± o pieni±dzach.....no przy najmniej na tym etapie Very Happy. Ale jest nie ¼le bo po³owe kwoty na rejestracjê ju¿ mi w sumie zadeklarowano.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
pan_kracy



Do³±czy³: 09 Lut 2007
Posty: 78
Sk±d: zachód

PostWys³any: Pon Lis 21, 2011 12:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lubuskie/ studia we wroc³awiu. chetnie dorzuci³bym siê do sk³adki, na prawie siê nie znam, znam dziennikarza, ale gazety z og³oszeniami, wiêc tu tez nie pomogê, ale zawsze trochê czasu moge po¶wiêciæ Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
rrzepkaa



Do³±czy³: 20 Lis 2011
Posty: 21
Sk±d: Polska

PostWys³any: Pon Lis 21, 2011 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli w skrócie , chcesz zrobiæ propagandê, ¿e Pirotechnicy to te¿ ludzie ?
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
mahalas



Do³±czy³: 04 Lis 2007
Posty: 417

PostWys³any: Pon Lis 21, 2011 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo ludzi ( tak , tak pirotechnicy to tez ludzie Wink ) ma pozabierane kompy. Moze dlatego taki slaby odzew w ankiecie.
No chyba , ze wiekszosc juz siedzi Laughing
Pozdro mahalas
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Kwiecia



Do³±czy³: 10 Gru 2009
Posty: 72

PostWys³any: Pon Lis 21, 2011 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ankiecie trzeba by³o dodaæ opcjê "zapisa³bym siê, wp³aci³bym sk³adkê cz³onkowsk± i dojecha³ do innego miasta przynajmniej na pierwsze zebranie". To by³oby bardziej u¶wiadamiaj±ce i wiarygodne, bo jak przyjdzie co do czego to ¿eby nas o po³owê mniej ni¿ w ankiecie nie by³o Rolling Eyes

Je¶li chodzi o symboliczny grosik to tak jak Yetihehe my¶la³am o stówce, du¿o wiêcej nie rzucê ze swojej biednej studenckiej kieszeni Wink ale od 15 osób to wysz³oby ju¿ 1500.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Spanner



Do³±czy³: 31 Mar 2010
Posty: 240

PostWys³any: Pon Lis 21, 2011 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogê pomóc w pisaniu tego ca³ego statutu, znam siê te¿ na elektronice. My¶lê ¿e nawet taka skromna pomoc mo¿e co¶ wnie¶æ. O dojechaniu na spotkania jak na razie niestety nie za bardzo bo zamieszkujê w województwie ¶l±skim. Tak samo z pieni±¿kami, chyba ¿e szanowna redakcja EdW zaakceptuje w koñcu jaki¶ projekt do publikacji Wink , to wtedy mogê pomy¶leæ. Jednak jak najbardziej popieram tê akcjê i uwa¿am ¿e w tej sytuacji jest jeden z najlepszych kroków, które mo¿emy zrobiæ by polepszyæ nasze pirotechniczne ¿ycie (czy te¿ w moim przypadku zacz±æ na nowo). Gratulacje dla pan7.62 ze ruszy³ pupê a nie tylko siedzia³ i gmera³ jak niektórzy ( w tym ja ).

Pozdro
s

_________________
Niebo to p³ótno ja trzymam pêdzel ale nie umiem malowaæ wiec i tak gówno wyjdzie..
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Kacper



Do³±czy³: 17 Maj 2003
Posty: 180
Sk±d: Kraków

PostWys³any: Pon Lis 21, 2011 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywi¶cie i ja stówkê dorzucê.
Jakby dla kogo¶ problemem by³o znalezienie transportu a mieszka w okolicach trasy z Krakowa chêtnie przewiozê, mam 6 wolnych miejsc w samochodzie. Domy¶lam siê, ¿e spotkanie wypadnie w Warszawie lub okolicach (dobry dojazd z ka¿dego miejsca).
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
pan7.62



Do³±czy³: 23 Maj 2009
Posty: 30
Sk±d: w-wa

PostWys³any: Pon Lis 21, 2011 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwiecia napisa³:
W ankiecie trzeba by³o dodaæ opcjê "zapisa³bym siê, wp³aci³bym sk³adkê cz³onkowsk± i dojecha³ do innego miasta przynajmniej na pierwsze zebranie". To by³oby bardziej u¶wiadamiaj±ce i wiarygodne, bo jak przyjdzie co do czego to ¿eby nas o po³owê mniej ni¿ w ankiecie nie by³o

Fakt, dobra my¶l. Tylko mo¿e nie w"zapisa³bym sie" tylko w "zosta³ za³o¿ycielem i wp³aci³ sk³adkê".A stawka wjadomo jaka 1500,- za rejestracjê podzieliæ na 15 osób..... No ja do³o¿e wiêcej aby by³o sprawiedliwie bo wychodzi na to ¿e na zjazd z³o¿ycielski bêdê mia³ najbli¿ej....ale z dojazdem siê nie upieram bo auto mam i dojadê gdzie ustalicie.


Spanner napisa³:
.......dla pan7.62 ze ruszy³ pupê a nie tylko siedzia³ i gmera³ jak niektórzy ( w tym ja ).

Pozdro
s


Taaa..... Laughing Laughing Laughing ...trafnie powiedziane... Laughing No wiecie...do trzech razy sztuka....teraz mnie wkurzyli..... Laughing ...i jeszcze kompa nie chc± oddaæ ¼li ludzie... Laughing


Ostatnio zmieniony przez pan7.62 dnia Pon Lis 21, 2011 8:56 pm, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Spanner



Do³±czy³: 31 Mar 2010
Posty: 240

PostWys³any: Pon Lis 21, 2011 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi te¿ dziady trzymi±, jedyna metoda to zawalaæ ich telefonami ¿e komp do pracy potrzebny itd, ja ju¿ go mia³em trzy razy odebraæ, tylko ze raz babka jest w terenie raz to raz siamto i tak w ko³o Macieju
_________________
Niebo to p³ótno ja trzymam pêdzel ale nie umiem malowaæ wiec i tak gówno wyjdzie..
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
MacieX



Do³±czy³: 17 Sty 2010
Posty: 12

PostWys³any: Wto Lis 22, 2011 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytam to forum troszkê czasu, by³o tu ju¿ kilka pomys³ów co by podj±æ starania w kierunku "legalizacji" ale teraz to na prawdê widaæ pe³ne zaanga¿owanie. Pod podjêtymi dzia³aniami podpisuje siê obiema rêkoma.
Je¿eli chodzi o sk³adkê to oczywi¶cie mogê co¶ "uciu³aæ".
W ankiecie odda³em g³os na pozycjê 2.
A ogólnie to jestem ze ¦l±ska, pe³noletni, jeszcze bez prawka Wink
Dla tych co by chcieli co nieco poczytaæ o stowarzyszenia:
http://www.pelplin.pl/files/755.pdf
http://poradnik.ngo.pl/x/370213
http://poradnik.ngo.pl/x/370195
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Kwiecia



Do³±czy³: 10 Gru 2009
Posty: 72

PostWys³any: Wto Lis 22, 2011 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan7.62 poprosi³ mnie o stworzenie bazy osób które deklaruj± chêæ utworzenia i wst±pienia do stowarzyszenia. Oto tymczasowa, podgl±dowa lista:

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AiJ9Ih_wOLWAdEZGTWstNFBzVTZLS182WmFKa1BZdGc

Na szybko zebra³am w niej dane które rzuci³y mi siê w oczy w temacie. Bardzo proszê wszystkich chêtnych o PW z informacjami, bêdê na bie¿±co uzupe³niaæ listê.

W miêdzyczasie mo¿na zacz±æ my¶leæ o sformu³owaniu statutu, oraz o planie dzia³ania, formie akcji, spotkañ itp.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
zbyhk



Do³±czy³: 05 Mar 2003
Posty: 339
Sk±d: skontowni

PostWys³any: Wto Lis 22, 2011 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeden znajomy twierdzi, ¿e bêdzie siê procesowa³ - jest informatykiem wiêc komp to jego narzêdzie pracy, a sq...ny moga zrobic obraz elektroniczny dysku twardego na miejscu
drugi znajomy natomiast pomys³ zrzeszenia podsumowa³: i tylko jeszcze kajdanki sobie kupiæ zeby im u³atwiæ ...
znaczy siê zale¿y kto siê czym zajmowa ... piro widowiskowa i rakieciarstwo zrzeszaæ a i owszem czumu nie Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
MikrySoft



Do³±czy³: 30 Lis 2009
Posty: 1

PostWys³any: Sro Lis 23, 2011 12:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie
Piszê tu chyba pierwszy raz (czytam od dobrych 6 lat), ale chcia³bym powiedzieæ ¿e z ca³ego serca popieram t± inicjatywê i bardzo chêtnie siê do niej przy³±czê. Mam 23 lata, mieszkam w Warszawie, jestem z wykszta³cenia (tzn bêdê jak studia skoñczê) programist±/elektronikiem, a z zami³owania pirotechnikiem, choæ tylko teoretykiem (brak miejsca, kasy etc.).
Z mojej strony mogê zaoferowaæ:
* podpis (je¿eli gdzie¶ potrzebny bêdzie dodatkowy cz³owiek)
* fundusze (skromne, studenckie, ale sk³adki chêtnie wp³acê)
* swoj± (skromn±) wiedzê w dowolnym zakresie

Z czasem to u mnie gorzej (in¿ynierka, magisterka, terminy na karku, wrodzone lenistwo) wiêc na aktywnego cz³onka struktur organizacyjnych PTPW siê nie nadajê. Ale na szeregowca - bardzo chêtnie.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Kwiecia



Do³±czy³: 10 Gru 2009
Posty: 72

PostWys³any: Sro Lis 23, 2011 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziêkujê za mobilizacjê i czekam na kolejne PW Smile i przypominam:

"W zebraniu za³o¿ycielskim musi wzi±æ udzia³ co najmniej 15 osób. Stan± siê one cz³onkami za³o¿ycielami danego stowarzyszenia."

Za³o¿yciel to wiêc po prostu osoba, która przyjedzie na pierwsze zebranie i bêdzie z nami od samego pocz±tku. Ale dopóki 15 osób siê na to nie zdecyduje, sprawa bêdzie sta³a w miejscu i nic nie uzyskamy! Rozumiem ¿e nie chcecie siê wychylaæ, ale z tego co widzê to nie ma ¿adnych pó¼niejszych obowi±zków w zwi±zku z tym. A jest to potrzebne. Tak¿e komu naprawdê zale¿y, to proszê deklarowaæ siê ¿e mo¿e byæ jednym z za³o¿ycieli.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
GUN_1917
Go¶æ





PostWys³any: Sro Lis 23, 2011 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba jeszcze do firm uderzaæ co siê zajmuj± tematem.
Tylko Zbyhu ma trochê racji -jak siê to uda to bêdzie piêknie , ale jak siê nie uda ,to przeszukanie bêdzie raz w tygodniu ...
Powrót do góry
B&G



Do³±czy³: 12 Wrz 2003
Posty: 275
Sk±d: Uæ

PostWys³any: Sro Lis 23, 2011 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przygl±dam siê z boku waszym poczynaniom, szczerze ¿yczê powodzenia, jestem jednak zdecydowanym sceptykiem co do szans powodzenia.
Co do zmian w ustawach, to równie¿ marne szanse, bo niby kto z ustawoklepców i w jaki sposób mia³by na tym zarobiæ Wink .

Poni¿ej link do pewnego stowarzyszenia (zdech³o ju¿ kilka lat temu). My¶lê, ¿e mo¿na tam co¶ znale¼æ ciekawego np. statut.
Najbardziej zorientowan± w tej dzia³alno¶ci osob± jest Zbyszek Kubicki z Goldregenu. Nawet stara siê odpowiadaæ na maile Smile.
Mo¿e podchwyci temat i przynajmniej podzieli siê swoj± wiedz± na temat organizacji takowych imprez.

http://www.spw.org.pl/index1.html

GM Wink

PS
Na koniec, jak ju¿ jeste¶my przy powa¿nych tematach, mam sensacyjn± wiadomo¶æ z ostatniej chwili:
Hanka Mostowiakowa ¯YJE.
Przed chwil± widzia³em j± w telewizji.

_________________
www.fabrykaognia.pl
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
firawerkoman



Do³±czy³: 13 Cze 2009
Posty: 13

PostWys³any: Czw Lis 24, 2011 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie,

Czytaj±c Wasze pomys³y na zrzeszenie jawi mi siê istne Polskie PGI. Stowarzyszenie powinno przekonywaæ ludzi o tym ¿e fajerwerki s± nie bezpieczne tylko gdy nieodpowiedzialne osoby bior± siê za nie, dobrym pomys³em by³o by równie¿ robienie na ewentualnych zlotach pokazów z komercyjnymi produktami. Chodzi mi o stworzenie takiego dnia w roku kiedy ka¿dy zrzeszony móg³by odpalaæ pirotechnikê ile siê da razem z osobami dziel±cymi jego zainteresowanie. To zupe³nie inaczej siê odpala. Dlatego my¶lê ¿e dobrym pomys³em by³o by przedstawienie pomys³u na forumfajerwerki.pl by³ kiedy¶ podobny pomys³ na takie stowarzyszenie jednak nikt nie chcia³ rozwin±æ projektu. Wspólnymi si³ami my¶lê ¿e bêdzie to bardziej realne.
Nazwa jest jak najbardziej odpowiednia.


Pozdrawiam

_________________
Bardzo dziêkujê za docenienie mojej pracy 3 *
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
sadafag



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 405

PostWys³any: Sob Lis 26, 2011 2:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Równie¿ zapisa³bym siê, co najmniej raz do roku jaki¶ zjazd
Very Happy
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3, 4  Nastêpny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP