Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 

Koniec partyzantki ....ZRZESZAMY SI !!!....kto z nami ?
Id do strony 1, 2, 3, 4  Nast瘼ny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  

Czy popierasz pomys za這瞠nia stowarzyszenia pirotechnik闚
Tak, nawet chcia豚ym by za這篡cielem
10%
 10%  [ 10 ]
Tak, zapisa豚ym si
65%
 65%  [ 64 ]
Popieram, ale nie zapisa豚ym si.
17%
 17%  [ 17 ]
Nie, to kiepski pomys
7%
 7%  [ 7 ]
Wszystkich G這s闚 : 98

Autor Wiadomo嗆
pan7.62

Do陰czy: 23 Maj 2009
Sk康: w-wa

PostWys豉ny: Nie Lis 20, 2011 9:33 pm    Temat postu: Koniec partyzantki ....ZRZESZAMY SI !!!....kto z nami ? Odpowiedz z cytatem

S逝chajcie.... mam taki charakter 瞠 nie siedz cicho tylko dla tego 瞠 kto mi tak ka瞠 i jeszcze postraszy motywuj帷 瞠 mog by wariatem lub terroryst a tak wog鏊e to dla mojego dobra (.... Laughing ...)

Mo瞠 wi璚 inaczej...poka禦y 瞠 jeste鄉y normalnymi obywatelami i zrzeszmy si zak豉daj帷 na przyk豉d jakie Ogolnopolskie Zrzeszenie Pirotechniki Amatorskiej....lub c騥 w podobie.... Uwierzcie mi ,to nie jest trudne. Wystarczy w miar rozs康nie napisany statut oraz rejestracja w s康zie.
W ten spos鏏 zyskamy legalnego , usankcjonowanego prawnie reprezentanta naszych interes闚. A potem juz tylko krok do obywatelskich projek闚 ustaw czy n瘯ania pismami ministra o zmian rozporz康zenia.
Tyle 瞠 zrzeszanie si nie jest anonimowe jak(...naiwnie wy郵帷.. Very Happy ...) udzielanie si na forach i nie ka盥emu mo瞠 odpowiada. Poza tym trzeba by by這 pewnie jaki symboliczny grosik na sk豉dk cz這nkowsk rzuci
Mo瞠 wi璚 na pocz徠ek jaka ankieta ilu z nas zainteresowa ten pomys i mieli by ch耩 pisa si na tak hec.

(....Sory 瞠 przekopiowa貫m z tematu o przeszukaniach ale nie chce mi si powtarza skoro jest zainteresowanie...)

Napiszcie z jakiego regionu jeste軼ie i ewentualnie w czym mogliby軼ie pom鵵 (....na czym si jeszcze znacie...... opr鏂z oprawy pirotechicznej ceremonii inauguracyjnej...bo na to raczej ch皻nych nie zabrknie... Very Happy ..)
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email
yetihehe

Do陰czy: 26 Pa 2002
Sk康: Znienacka

PostWys豉ny: Nie Lis 20, 2011 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doda貫m ankiet Wink. I jestem gotowy na bycie za這篡cielem, dorzuc co najmniej st闚k na sk豉dk, znam si na elektronice (s豉bo) i na programowaniu (g堯wnie stron internetowych).
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Odwied stron autora
pan7.62

PostWys豉ny: Nie Lis 20, 2011 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yetihehe napisa:
Doda貫m ankiet Wink. I jestem gotowy na bycie za這篡cielem, dorzuc co najmniej st闚k na sk豉dk, znam si na elektronice (s豉bo) i na programowaniu (g堯wnie stron internetowych).

Wielkie dzi瘯i za ankiet...nie bardzo wiedzia貫m jak ja sformu這wa.
Co do kaski ..to d瞠ntelmeni nie rozmawiaj o pieni康zach.....no przy najmniej na tym etapie Very Happy. Ale jest nie 幢e bo po這we kwoty na rejestracj ju mi w sumie zadeklarowano.
Powr鏒 do g鏎y
pan_kracy

Do陰czy: 09 Lut 2007
Sk康: zach鏚

PostWys豉ny: Pon Lis 21, 2011 12:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lubuskie/ studia we wroc豉wiu. chetnie dorzuci豚ym si do sk豉dki, na prawie si nie znam, znam dziennikarza, ale gazety z og這szeniami, wi璚 tu tez nie pomog, ale zawsze troch czasu moge po鈍i璚i Smile
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
rrzepkaa

Do陰czy: 20 Lis 2011
Sk康: Polska

PostWys豉ny: Pon Lis 21, 2011 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli w skr鏂ie , chcesz zrobi propagand, 瞠 Pirotechnicy to te ludzie ?
Powr鏒 do g鏎y
mahalas

Do陰czy: 04 Lis 2007

PostWys豉ny: Pon Lis 21, 2011 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo ludzi ( tak , tak pirotechnicy to tez ludzie Wink ) ma pozabierane kompy. Moze dlatego taki slaby odzew w ankiecie.
No chyba , ze wiekszosc juz siedzi Laughing
Pozdro mahalas
Powr鏒 do g鏎y
Kwiecia

Do陰czy: 10 Gru 2009

PostWys豉ny: Pon Lis 21, 2011 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ankiecie trzeba by這 doda opcj "zapisa豚ym si, wp豉ci豚ym sk豉dk cz這nkowsk i dojecha do innego miasta przynajmniej na pierwsze zebranie". To by這by bardziej u鈍iadamiaj帷e i wiarygodne, bo jak przyjdzie co do czego to 瞠by nas o po這w mniej ni w ankiecie nie by這 Rolling Eyes

Je郵i chodzi o symboliczny grosik to tak jak Yetihehe my郵a豉m o st闚ce, du穎 wi璚ej nie rzuc ze swojej biednej studenckiej kieszeni Wink ale od 15 os鏏 to wysz這by ju 1500.
Powr鏒 do g鏎y
Spanner

Do陰czy: 31 Mar 2010

PostWys豉ny: Pon Lis 21, 2011 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mog pom鏂 w pisaniu tego ca貫go statutu, znam si te na elektronice. My郵 瞠 nawet taka skromna pomoc mo瞠 co wnie嗆. O dojechaniu na spotkania jak na razie niestety nie za bardzo bo zamieszkuj w wojew鏚ztwie 郵御kim. Tak samo z pieni捫kami, chyba 瞠 szanowna redakcja EdW zaakceptuje w ko鎍u jaki projekt do publikacji Wink , to wtedy mog pomy郵e. Jednak jak najbardziej popieram t akcj i uwa瘸m 瞠 w tej sytuacji jest jeden z najlepszych krok闚, kt鏎e mo瞠my zrobi by polepszy nasze pirotechniczne 篡cie (czy te w moim przypadku zacz望 na nowo). Gratulacje dla pan7.62 ze ruszy pup a nie tylko siedzia i gmera jak niekt鏎zy ( w tym ja ).

Pozdro
s

Kacper

Do陰czy: 17 Maj 2003
Sk康: Krak闚

PostWys豉ny: Pon Lis 21, 2011 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywi軼ie i ja st闚k dorzuc.
Jakby dla kogo problemem by這 znalezienie transportu a mieszka w okolicach trasy z Krakowa ch皻nie przewioz, mam 6 wolnych miejsc w samochodzie. Domy郵am si, 瞠 spotkanie wypadnie w Warszawie lub okolicach (dobry dojazd z ka盥ego miejsca).
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email Odwied stron autora
pan7.62

PostWys豉ny: Pon Lis 21, 2011 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwiecia napisa:
W ankiecie trzeba by這 doda opcj "zapisa豚ym si, wp豉ci豚ym sk豉dk cz這nkowsk i dojecha do innego miasta przynajmniej na pierwsze zebranie". To by這by bardziej u鈍iadamiaj帷e i wiarygodne, bo jak przyjdzie co do czego to 瞠by nas o po這w mniej ni w ankiecie nie by這

Fakt, dobra my郵. Tylko mo瞠 nie w"zapisa豚ym sie" tylko w "zosta za這篡cielem i wp豉ci sk豉dk".A stawka wjadomo jaka 1500,- za rejestracj podzieli na 15 os鏏..... No ja do這瞠 wi璚ej aby by這 sprawiedliwie bo wychodzi na to 瞠 na zjazd z這篡cielski b璠 mia najbli瞠j....ale z dojazdem si nie upieram bo auto mam i dojad gdzie ustalicie.

Spanner napisa:
.......dla pan7.62 ze ruszy pup a nie tylko siedzia i gmera jak niekt鏎zy ( w tym ja ).

Pozdro
s

Taaa..... Laughing Laughing Laughing ...trafnie powiedziane... Laughing No wiecie...do trzech razy sztuka....teraz mnie wkurzyli..... Laughing ...i jeszcze kompa nie chc odda 幢i ludzie... Laughing

Ostatnio zmieniony przez pan7.62 dnia Pon Lis 21, 2011 8:56 pm, w ca這軼i zmieniany 1 raz
Powr鏒 do g鏎y
Spanner

Do陰czy: 31 Mar 2010

PostWys豉ny: Pon Lis 21, 2011 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi te dziady trzymi, jedyna metoda to zawala ich telefonami 瞠 komp do pracy potrzebny itd, ja ju go mia貫m trzy razy odebra, tylko ze raz babka jest w terenie raz to raz siamto i tak w ko這 Macieju
MacieX

Do陰czy: 17 Sty 2010

PostWys豉ny: Wto Lis 22, 2011 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytam to forum troszk czasu, by這 tu ju kilka pomys堯w co by podj望 starania w kierunku "legalizacji" ale teraz to na prawd wida pe軟e zaanga穎wanie. Pod podj皻ymi dzia豉niami podpisuje si obiema r瘯oma.
Je瞠li chodzi o sk豉dk to oczywi軼ie mog co "uciu豉".
W ankiecie odda貫m g這s na pozycj 2.
A og鏊nie to jestem ze 奸御ka, pe軟oletni, jeszcze bez prawka Wink
Dla tych co by chcieli co nieco poczyta o stowarzyszenia:
http://www.pelplin.pl/files/755.pdf
http://poradnik.ngo.pl/x/370213
http://poradnik.ngo.pl/x/370195
Powr鏒 do g鏎y
Kwiecia

PostWys豉ny: Wto Lis 22, 2011 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan7.62 poprosi mnie o stworzenie bazy os鏏 kt鏎e deklaruj ch耩 utworzenia i wst徙ienia do stowarzyszenia. Oto tymczasowa, podgl康owa lista:

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AiJ9Ih_wOLWAdEZGTWstNFBzVTZLS182WmFKa1BZdGc

Na szybko zebra豉m w niej dane kt鏎e rzuci造 mi si w oczy w temacie. Bardzo prosz wszystkich ch皻nych o PW z informacjami, b璠 na bie膨co uzupe軟ia list.

W mi璠zyczasie mo積a zacz望 my郵e o sformu這waniu statutu, oraz o planie dzia豉nia, formie akcji, spotka itp.
Powr鏒 do g鏎y
zbyhk

Do陰czy: 05 Mar 2003
Sk康: skontowni

PostWys豉ny: Wto Lis 22, 2011 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeden znajomy twierdzi, 瞠 b璠zie si procesowa - jest informatykiem wi璚 komp to jego narz璠zie pracy, a sq...ny moga zrobic obraz elektroniczny dysku twardego na miejscu
drugi znajomy natomiast pomys zrzeszenia podsumowa: i tylko jeszcze kajdanki sobie kupi zeby im u豉twi ...
znaczy si zale篡 kto si czym zajmowa ... piro widowiskowa i rakieciarstwo zrzesza a i owszem czumu nie Rolling Eyes
Powr鏒 do g鏎y
MikrySoft

Do陰czy: 30 Lis 2009

PostWys豉ny: Sro Lis 23, 2011 12:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie
Pisz tu chyba pierwszy raz (czytam od dobrych 6 lat), ale chcia豚ym powiedzie 瞠 z ca貫go serca popieram t inicjatyw i bardzo ch皻nie si do niej przy陰cz. Mam 23 lata, mieszkam w Warszawie, jestem z wykszta販enia (tzn b璠 jak studia sko鎍z) programist/elektronikiem, a z zami這wania pirotechnikiem, cho tylko teoretykiem (brak miejsca, kasy etc.).
Z mojej strony mog zaoferowa:
* podpis (je瞠li gdzie potrzebny b璠zie dodatkowy cz這wiek)
* fundusze (skromne, studenckie, ale sk豉dki ch皻nie wp豉c)
* swoj (skromn) wiedz w dowolnym zakresie

Z czasem to u mnie gorzej (in篡nierka, magisterka, terminy na karku, wrodzone lenistwo) wi璚 na aktywnego cz這nka struktur organizacyjnych PTPW si nie nadaj. Ale na szeregowca - bardzo ch皻nie.
Powr鏒 do g鏎y
Kwiecia

PostWys豉ny: Sro Lis 23, 2011 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi瘯uj za mobilizacj i czekam na kolejne PW Smile i przypominam:

"W zebraniu za這篡cielskim musi wzi望 udzia co najmniej 15 os鏏. Stan si one cz這nkami za這篡cielami danego stowarzyszenia."

Za這篡ciel to wi璚 po prostu osoba, kt鏎a przyjedzie na pierwsze zebranie i b璠zie z nami od samego pocz徠ku. Ale dop鏦i 15 os鏏 si na to nie zdecyduje, sprawa b璠zie sta豉 w miejscu i nic nie uzyskamy! Rozumiem 瞠 nie chcecie si wychyla, ale z tego co widz to nie ma 瘸dnych p騧niejszych obowi您k闚 w zwi您ku z tym. A jest to potrzebne. Tak瞠 komu naprawd zale篡, to prosz deklarowa si 瞠 mo瞠 by jednym z za這篡cieli.
Powr鏒 do g鏎y
GUN_1917
Go嗆

PostWys豉ny: Sro Lis 23, 2011 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba jeszcze do firm uderza co si zajmuj tematem.
Tylko Zbyhu ma troch racji -jak si to uda to b璠zie pi瘯nie , ale jak si nie uda ,to przeszukanie b璠zie raz w tygodniu ...
Powr鏒 do g鏎y
B&G

Do陰czy: 12 Wrz 2003
Sk康: U

PostWys豉ny: Sro Lis 23, 2011 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przygl康am si z boku waszym poczynaniom, szczerze 篡cz powodzenia, jestem jednak zdecydowanym sceptykiem co do szans powodzenia.
Co do zmian w ustawach, to r闚nie marne szanse, bo niby kto z ustawoklepc闚 i w jaki spos鏏 mia豚y na tym zarobi Wink .

Poni瞠j link do pewnego stowarzyszenia (zdech這 ju kilka lat temu). My郵, 瞠 mo積a tam co znale潭 ciekawego np. statut.
Najbardziej zorientowan w tej dzia豉lno軼i osob jest Zbyszek Kubicki z Goldregenu. Nawet stara si odpowiada na maile Smile.
Mo瞠 podchwyci temat i przynajmniej podzieli si swoj wiedz na temat organizacji takowych imprez.

http://www.spw.org.pl/index1.html

GM Wink

PS
Na koniec, jak ju jeste鄉y przy powa積ych tematach, mam sensacyjn wiadomo嗆 z ostatniej chwili:
Hanka Mostowiakowa 玆JE.
Przed chwil widzia貫m j w telewizji.

firawerkoman

Do陰czy: 13 Cze 2009

PostWys豉ny: Czw Lis 24, 2011 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie,

Czytaj帷 Wasze pomys造 na zrzeszenie jawi mi si istne Polskie PGI. Stowarzyszenie powinno przekonywa ludzi o tym 瞠 fajerwerki s nie bezpieczne tylko gdy nieodpowiedzialne osoby bior si za nie, dobrym pomys貫m by這 by r闚nie robienie na ewentualnych zlotach pokaz闚 z komercyjnymi produktami. Chodzi mi o stworzenie takiego dnia w roku kiedy ka盥y zrzeszony m鏬豚y odpala pirotechnik ile si da razem z osobami dziel帷ymi jego zainteresowanie. To zupe軟ie inaczej si odpala. Dlatego my郵 瞠 dobrym pomys貫m by這 by przedstawienie pomys逝 na forumfajerwerki.pl by kiedy podobny pomys na takie stowarzyszenie jednak nikt nie chcia rozwin望 projektu. Wsp鏊nymi si豉mi my郵 瞠 b璠zie to bardziej realne.
Nazwa jest jak najbardziej odpowiednia.

Pozdrawiam

sadafag

Do陰czy: 18 Lis 2006

PostWys豉ny: Sob Lis 26, 2011 2:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R闚nie zapisa豚ym si, co najmniej raz do roku jaki zjazd
Very Happy
Powr鏒 do g鏎y
Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3, 4  Nast瘼ny
Strona 1 z 4

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz dodawa za陰cznik闚 na tym forum
Nie mo瞠sz pobiera plik闚 z tego forum