Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 

Nagonka na "terroryst闚"- ponad 100 przeszuka
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Nast瘼ny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
pan_kracy

Do陰czy: 09 Lut 2007
Sk康: zach鏚

PostWys豉ny: Sro Sty 09, 2013 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde m鏬豚y si wypowiedzie kto kto ma wi瘯sze poj璚ie o s康ownictwie i prawie zwi您anym z piro w Polsce. Ja mam praktycznie zerowe, my郵a貫m o czym takim, aby powo豉 si na bieg貫go i zadawa mu pytania odpowiednie, albo na jakie dane typu naukowego i wykaza, 瞠 substancje nie maj si造 ra瞠nia i to to samo co sylwestrowe fajerwerki. No ale ja g逝pi w tych sprawach jeszcze bardziej ni w innych i pewnie naogl康a貫m si hameryka雟kich film闚.
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
B&G

Do陰czy: 12 Wrz 2003
Sk康: U

PostWys豉ny: Czw Sty 10, 2013 12:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak prokurator jest ambitny i chce mie wyniki, to jeste w czarnej... lesie.
Ekspert w ekspertyzie odpowiedzia na pytanie zadane przez prokuratora i w豉郾ie od sposobu jego zadania zale篡 wynik ekspertyzy.
Je瞠li pytanie by這 w stylu: czy z KNO3 mo積a sporz康zi MW zdolny do wysadzenia Ksi篹yca, to odpowied b璠zie brzmia豉 TAK.
Gdyby pytanie brzmia這: czy z zabezpieczonych surowc闚 oskar穎ny m鏬 sporz康zi niebezpieczn ilo嗆 MW, to wtedy zale篡 ile i czego mia貫. Jak mia貫 du穎 paskudnych zajzajer闚 i nie potrafisz sebnsownie wyja郾i powodu ich posiadania, to nie dziw si, 瞠 nikt nie b璠zie si nad Tob za bardzo litowa.
Zawsze mo積a powo豉 eksperta na 鈍iadka ( praktycznie przewa積ie robi to s康), ale udowadnianie, 瞠 to tylko "takie tam fajerwerki" nie ma wi瘯szego sensu, bo zgodnie z definicj fajerwerki te S MATERIAxMI WYBUCHOWYMI. A za takowych posiadanie, wytwarzanie itd bez zezwolenia masz do 8 latek-kratek.
A Papugie zawsze warto wynaj望, bo taki wyrok to nasrane w papiery na 豉dnych kilka lat. Obawiam si, 瞠 bez bardzo dobej papugi (kupa kasy), przy takim nastawieniu prokuratora, gnoju raczej nie unikniesz.

GM

technik

Do陰czy: 16 Wrz 2010
Sk康: Radom

PostWys豉ny: Czw Sty 10, 2013 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zale篡 co rozumie si pod poj璚iem g闚na.
Dla mnie wyrok w zawieszeniu nim nie jest, bo je郵i w czasie jego trwania nie pope軟i przest瘼stwa, to po pi璚iu latach (wed逝g zapewnie Prokuratora) zn闚 mam czyste konto.
Skoro przez tyle lat mog貫m sobie spokojnie 篡, to te 4 lata zawieszenia nie s wielkim wyzwaniem.
Problemem mog by kary finansowe.

Co do odczynnik闚 to ich posiadanie samo w sobie nie jest zabronione, a te kt鏎e mam maj kilka zastosowa innych ni pirotechnika.
Problemem s tu przede wszystkim gwiazdki, p. czarny i stopina bo s przynajmniej wed逝g naszego prawa uznane za MW (dalej jest dla mnie jasne dlaczego).
Osobna kwestia to spos鏏 odczytywania prawa, bo przepisy mog by niejednokrotnie odczytywane na r騜ne sposoby.

I tak wed逝g tego co zd捫y貫m przeczyta na 鈍istku od ABW powodem przeszukania by造 zakupione odczynniki, a ja by貫m tylko 鈍iadkiem w tej sprawie.
Dopiero p騧niej m鎩 status prawny ewoluowa przez podejrzanego do oskar穎nego.

No i pewnie "瞠bym si za bardzo nie zamartwia" Panowie z ABW powiedzieli 瞠 wy瞠j wspomniane gwiazdki p.czarny i stopina wcale nie s 瘸dnym przest瘼stwem.

Co do ambicji Pani Prokurator to nie wiem, nie mam w zwyczaju os康za ludzi.
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email
ARKO

Do陰czy: 17 Mar 2012

PostWys豉ny: Czw Sty 10, 2013 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

B&G napisa:
zgodnie z definicj fajerwerki te S MATERIAxMI WYBUCHOWYMI. A za takowych posiadanie, wytwarzanie itd bez zezwolenia masz do 8 latek-kratek.

Uwa瘸m, 瞠 prawo trzeba interpretowa zgodnie z zasadami wsp馧篡cia spo貫cznego.

Benignius leges interpretandae sunt, quo voluntas earum conservetur

Gdyby podej嗆 literalnie do prawa, to za samo rozelaborowanie petardy jest 8 lat :]

Koledze technik zalecam

Zapomnie
Skasowa papug
Przygl康a si wysi趾om wymiaru a w razie konieczno軼i si odwo豉 (na ten jeden raz wzi望 prawnika aby odwo豉nie by這 skuteczne)
Zaj望 si 篡ciem.

Pozdrawiam Arkadiusz

PS. Ja na pewno bym podejrzliwie traktowa kogo kto bawi si piro ale robi to skrycie a na forum "technika" nie znamy :]. A za s逝瘺ami kryj si ludzie, z krwi i ko軼i.
Powr鏒 do g鏎y
technik

PostWys豉ny: Czw Sty 10, 2013 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Arkadiuszu To co Pan napisa jest dla mnie troch niejasne.

Trudno zapomnie o sprawie kt鏎a si jeszcze nie odby豉. Cz這wiek stara si nie stresowa ale niepewno嗆 potrafi by naprawd paskudna.

Czy ewentualne p鎩軼ie w apelacje i przeci庵anie ca貫j sprawy to naprawd dobre/jedyne rozwi您anie?
Naprawd nie znam si na realiach panuj帷ych w S康ach.

Nie da貫m si pozna na forum bo naprawd stara貫m si czyta ze zrozumieniem i nie zadawa pyta na kt鏎e udzielono odpowiedzi.
w ko鎍u 豉two zrobi z siebie kalek.
Niczym si r闚nie nie pochwali貫m (po cz窷ci dlatego 瞠 nie zd捫y貫m) a naprawd interesowa造 mnie szelki.

PS. wiem 瞠 technik brzmi paskudnie i bezosobowo w ko鎍u to z mojej szko造 (ZST).

Pozdr.
Krzysiek

A. Nie widz nic paskudnego w ksywce "technik"
Powr鏒 do g鏎y
mahalas

Do陰czy: 04 Lis 2007

PostWys豉ny: Pi Sty 11, 2013 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gesi gegaja : prawo , prawo , prawo.
Zyjemy na planecie Ziemia. Jestesmy gatunkiem naczelnym . Nikt nam z zewnatrz nie narzucil jakiegos prawa ( na razie Laughing )
wiec o co tu chodzi Question
Jakies "prawa" ograniczajace moja wolnosc ( jako gatunku naczelnego na planecie Ziemia),
zeby robic doswiadczenia chemiczno- fizyczne , ktore utrwalaja pozycje tegoz gatunku jako naczelnego na Ziemi.
Widzicie ta paranoje Question
Jak bys mial dobrego papuge, co by to mogl wykazac w sadzie i dodatkowo fart, ze sedzia czytal Lema Question Trzymam kciuki.

" ludzie ludziom zgotowali ten los" --Nalkowska ( od siebie dodalbym , ze nie ludzie, tylko gesi , albo barany.

Koniec swiata jeszcze sie nie skonczyl Very Happy ---- moze bedzie lepiej

Pozdro mahalas
Powr鏒 do g鏎y
ARKO

PostWys豉ny: Pi Sty 11, 2013 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

technik napisa:
....Niczym si r闚nie nie pochwali貫m (po cz窷ci dlatego 瞠 nie zd捫y貫m) a naprawd interesowa造 mnie szelki.

To teraz si pochwal bo to co masz na kompie nic ju Ci nie zmieni.

Nie rozumiem pasjonat闚, piel璕nuj帷ych swoje pasje w zaciszu domowym, nie odczuwaj帷ym potrzeby poznania innych ludzi z podobnymi zainteresowaniami. Szczeg鏊nie gdy ma si jakie sukcesy.

Pirotechnika to tak瞠 nauka. Je郵i poka瞠 si, 瞠 dbamy bhp, nie przerabiamy ilo軼i kilogramowych, publikujemy to na forach - to na pewno 酥imy spokojnie.

Brevik by nieufny. Ludzie z pasj nie musz si kry. Nie pisz o rasowych MW a o pirotechnice.

Mi貫go dnia A
Powr鏒 do g鏎y
Blastmaster

Sk康: ze wsz康

PostWys豉ny: Pi Sty 11, 2013 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mahalas napisa:
Nikt nam z zewnatrz nie narzucil jakiegos prawa ( na razie Laughing )

Nie do ko鎍a, bo s tacy ludzie na tej planecie, na kt鏎ych wp造w wywieraj boskie prawa, rzekomo pochodz帷e od "najwy窺zego stw鏎cy". Wi瘯szo嗆 religii serwuje ludziom nakazy i zakazy z "zewn徠rz".
Ludzie wzoruj帷 si na bogu i jego prawach zacz瘭i tworzy swoje prawa dla innych. Za ich 豉manie nie by這 kary bo瞠j a jedynie ludzka.

Podobno "najwy窺zy stw鏎ca" jest ultra-libera貫m kochaj帷ym wszystko i wszystkich jednakowo. Nikomu niczego nie zabraniaj帷ym ani nie nakazuj帷ym. Da wszystkim swoim stworzeniom woln wol by sami sobie a nie innym stanowili prawo.

Czy瘺y "najwy窺zy stw鏎ca" opisywany w 鈍i皻ych ksi璕ach wielu religii 鈍iata by tak u這mny jak ludzie na ziemi, kt鏎zy utrudniaj innym 篡cie wszelakimi prawami?

Po wsp馧czesnych analizach tre軼i tych瞠 ksi庵 jak i znacznie wcze郾iejszych zapisk闚 (tablice sumeryjskie, babilo雟kie i asyryjskie) m闚i si o nich jako o najstarszych opisach spotka ludzi z UFO a opisywani w nich „bogowie” (bo zazwyczaj jest ich kilku) maja wiele ludzkich cech... Wink

Najwy窺zy czas by ludzie zacz瘭i si wypinac na ludzkie i boskie prawa nie czyni帷 przy tym szkody innym.

Powr鏒 do g鏎y
Nostra

Do陰czy: 10 Cze 2006

PostWys豉ny: Pon Sty 14, 2013 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bond007 napisa:
Po wszystko przyjecha這 tak : jeden w霩 z przyczepk pirotechnik闚 , 4 wozy stra瘸ckie , karetka , 5 woz闚 policyjnych w tym 2 busy , 5 samochod闚 prywatnych pan闚 z ABW . Ca貫 podw鏎ko zastawione , a pirotechnik star miny wynosi w r瘯ach Smile Pan , kt鏎y pisa wszystko na komputerze straszy mnie te ile b璠zie kosztowa przyjazd pirotechnik闚 , szacowa go na oko這 100 tysi璚y . Og鏊nie nieprzyjemna sytuacja . Nigdzie nie mo積a by這 samemu p鎩

Sory, 瞠 odkopuj, ale serio taka obsada przyjecha豉? Shocked I do ka盥ego z Was tylu?

Masakra jaka, wpad貫m na forum po kilku latach i widz, 瞠 wszystko do g鏎y nogami. 畝dnych nowych konstrukcji, przepis闚, test闚... Niewiarygodna zmiana w przeci庵u kilku lat. I chyba b璠zie jeszcze gorzej. A si 貫zka w oku kr璚i.

W sumie dobrze si sta這, 瞠 zrezygnowa貫m ju dawno, teraz zajmuj si modelarstwem zdalnie sterowanym lotniczym i mam akwarium Laughing

Z pozdrowieniami i otuch,

Powr鏒 do g鏎y
B&G

PostWys豉ny: Pon Sty 14, 2013 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nostra napisa:

W sumie dobrze si sta這, 瞠 zrezygnowa貫m ju dawno, teraz zajmuj si modelarstwem zdalnie sterowanym lotniczym i mam akwarium Laughing

Z pozdrowieniami i otuch,

ζ... kupe lat Smile
Za akwaria na razie nie sadzaj, ale kto wie...
Modele, zw豉szcza lotnicze, s bardzo podejrzane, bo mog s逝篡 jako 鈔odek transportu bomb na Sejm Smile
Lepiej uwa瘸.
zdr闚ka GM

Nostra

PostWys豉ny: Wto Sty 15, 2013 1:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj B&G Smile

Powiem Ci, 瞠 i w modelach si bior - powoli id ustawy o koniecznych szkoleniach i papiery na loty poza zasi璕iem wzroku Wink Nie m闚i帷 o ograniczeniach mocy nadajnik闚.

安iat idzie z post瘼em, czy s逝sznie - oka瞠 si za kilka pokole Wink

Powr鏒 do g鏎y
ARKO

PostWys豉ny: Wto Sty 15, 2013 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nostra napisa:
.....畝dnych nowych konstrukcji, przepis闚, test闚...

Komercja zmienia te forum. Konstrukcje s, testy te s ale fakt, przepis闚 nie ma :]

Np. Handheld smoke flare, czekaj na swoj kolejk. Nie powinienem zbyt wcze郾ie tego pokazywa ale trudne to w zrobieniu i 豉two na tym si przejecha i to do ........... samego piek豉

http://www.youtube.com/watch?v=-k7V2-_ETXk

Komercja mo瞠 o篡wi forum bo maj帷 wyniki mo積a wywo豉 zainteresowanie. Do dzi temat Granat na zawleczk nie jest rozpracowany.

A.
Powr鏒 do g鏎y
Nostra

PostWys豉ny: Wto Sty 15, 2013 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pi瘯ny ten dym! I witaj Arkadiuszu.

Starzej si, czuj si sentymentalny Wink Zamiast uczy si do kolosa na dzi to siedz i przegl康am filmy Cool Widz, 瞠 trudniej si ukry dzisiaj, ale odczynnik闚 wi瘯szy wyb鏎 Smile

Damn... kiedy b璠 bogaty, zrobi wszystkie papiery, zbuduj sobie magazyn i b璠 cieszy si jak dziecko Wink

Powr鏒 do g鏎y
mahalas

Do陰czy: 04 Lis 2007

PostWys豉ny: Pi Sty 18, 2013 5:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blastmaster napisa:

Najwy窺zy czas by ludzie zacz瘭i si wypinac na ludzkie i boskie prawa nie czyni帷 przy tym szkody innym.

Nie da sie Exclamation Wina jest po stronie ludzi Idea . Zreszta jaka wina Question
jako gatunek jestesmy tacy jacy jestesmy.
Pozytywisci chcacy uzdrowic " Polske " potykali sie o ten sam problem.
Ktos mi kiedys opowiadal o teorii w/g ktorej spoleczenstwo dzieli sie na baranow , pasterzy i wilki.
Nie chce mi sie rozwijac tego watku, ale wydaje mi sie to najblizsze prawdy.

Rewolucje njczesciej robia barany wyprowadzane na ulice przez pasterzy oglupionych przez wilkow.
Do tego dochodza tzw " dziennikarze" , czyli jedna z najbardziej sprzedajnych grup uczestniczacych w manipulacjach informacjami.
Tak pisza jak im kaza Exclamation i nic sie nie zmienilo od komuny.
Na tzw lepszym zachodzie jest dokladnie tak samo.
Na poczatku jak wiecej placa to jestes zachwycony,. ale po jakims czasie widzisz , ze jest to dokladnie to samo.
Czy mozna to zmienic Question
Moze gdyby jakas planetoida przypierdzielila w Ziemie Idea a i to tylko na jakis czas Sad

Pozdro mahalas
Powr鏒 do g鏎y
gato

Do陰czy: 07 Lut 2004

PostWys豉ny: Sob Sty 19, 2013 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

technik napisa:
...No i pewnie "瞠bym si za bardzo nie zamartwia" Panowie z ABW powiedzieli 瞠 wy瞠j wspomniane gwiazdki p.czarny i stopina wcale nie s 瘸dnym przest瘼stwem.

Co do ambicji Pani Prokurator to nie wiem, nie mam w zwyczaju os康za ludzi.

gwizdki i p.cz nie beda przestepstwem do momentu kiedy trzeba bedzie uzasadnic te cale akcje, czyt."szopki" za ktore KTOS musi zaplacic.

pzdr

zgadnij kto bedzie tym KTOS
Powr鏒 do g鏎y
technik

PostWys豉ny: Nie Mar 03, 2013 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wi璚 pierwsza rozprawa za mn.

Dotyczy豉 w zasadzie tylko tego czy zgadzam si na wyrok, kt鏎y swego czasu ustali貫m podczas przes逝chania u prokuratora.

Dlaczego si zgodzi貫m - wcale nie by貫m przygotowany na to 瞠 prokurator postawi zarzuty dotycz帷e przest瘼stwa zwi您anego z MW.
Wszak po przeszukaniu Panowie z ABW zapewniali 瞠 to nie jest 瘸dne przest瘼stwo...

Teraz musz si przygotowa do sk豉dania wyja郾ie przed S康em i tu chcia豚ym prosi o pomoc, poniewa sytuacja zaczyna mnie przerasta i nie daje mi spokojnie zasn望.

Wci捫 wraca do mnie jak to po wst瘼nym wywiadzie ABW wjecha這 do mnie (jako do 鈍iadka w sprawie...) o 6 rano z ca造m tym sprz皻em i psem, jak pobieraj帷 pr鏏ki odczynnik闚 (usypywanie z "wora") beztrosko rozsypywali je po pod這dze i ostatecznie uspokoili w wy瞠j opisany spos鏏.

P騧niej to ca貫 budowanie napi璚ia z przes逝chaniami rodziny i odk豉daniem mojego przes逝chania, a na koniec to jedno celne ude瞠nie, jeden celny zarzut z ustawy podci庵aj帷ej proch czarny (pomijam tu gwiazdki i stopine) pod MW krusz帷e.
I cz這wiek si gubi...

Prosi貫m o pomoc Koleg lahire22, kt鏎y zdo豉 si jako wybroni ale nic nie odpowiedzia na moje PW.

Teraz prosz ka盥ego kto mia/ma podobne problemy o rade lub opinie.

Mo瞠 zmieniaj帷 zdanie i odchodz帷 od ustalonego z prokuratorem wyroku 豉duje si w jeszcze gorsze bagno ale musz spr鏏owa bo przez najbli窺ze 5 lat wspomnienia b璠 wywo造wa zimne dreszcze w okolicy karku.

Pozdrawiam.
Krzysiek
Powr鏒 do g鏎y
ARKO

PostWys豉ny: Nie Mar 03, 2013 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

technik napisa:
....jeden celny zarzut z ustawy podci庵aj帷ej proch czarny (pomijam tu gwiazdki i stopine) pod MW krusz帷e.
I cz這wiek si gubi...

Prawdopodobnie nie mia貫 prochu czarnego - bo tylko ten fabryczny ma pewne cechy (i to s豉bo zaznaczone) MW.

Tylko proch czarny podobny do fabrycznego przyjmijmy, 瞠 stwarza jakie minimalnie wi瘯sze zagro瞠nie ( i tu mo積a si spiera o definicje i zagro瞠nia).

Napisz szczerze prokuratorowi, 瞠 jeste pasjonatem pirotechniki, masz takie (ostro積e) hobby itp, itp. Prokurator to te cz這wiek, s璠zia tak samo. Wycofaj si i napisz, 瞠 dysponowa貫 mieszank pirotechniczn podobn do prochu czarnego ale nim nie b璠帷.

P豉cisz za to, 瞠 dzia豉 w podziemiu bo pasjonat si pokazuje :].

A.
Powr鏒 do g鏎y
yetihehe

Do陰czy: 26 Pa 2002
Sk康: Znienacka

PostWys豉ny: Nie Mar 03, 2013 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ARKO napisa:
Napisz szczerze prokuratorowi, 瞠 jeste pasjonatem pirotechniki, masz takie (ostro積e) hobby itp, itp. Prokurator to te cz這wiek, s璠zia tak samo.
A cz這wiek potrafi si uwzi捷 na innego "bo tak" Wink
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Odwied stron autora
B&G

PostWys豉ny: Nie Mar 03, 2013 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ARKO napisa:

Prawdopodobnie nie mia貫 prochu czarnego - bo tylko ten fabryczny ma pewne cechy (i to s豉bo zaznaczone) MW.

Tylko proch czarny podobny do fabrycznego przyjmijmy, 瞠 stwarza jakie minimalnie wi瘯sze zagro瞠nie ( i tu mo積a si spiera o definicje i zagro瞠nia).

A.

Raczej bym nie szed w t stron, bo jak kto wniknie w definicje, to mu wyjdzie, 瞠 i karmelek jest MW. Co niestety jest zgodne z prawd. Moim zdaniem bardzo trudno b璠zie Ci si wybroni od tego zarzutu.
Sam musisz oceni, czy umowa z prokuratorem Ci si op豉ca.
Pam皻aj, 瞠 ka盥y wyrok bru寮zi Ci w papierach na par lat.

GM

@AREK:
No lito軼i. Nie zach璚aj ludzi do przest瘼stwa jakim jest produkcja MW bez zezwolenia. Pasjonat to filatelista czy hodowca rybek
( i to te nie wszystkich gatunk闚), a nie przest瘼ca. A tu: http://www.lipno.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/_portal/news/1201521636479dc3e4efb19/po%C5%BCar_ pierwszy z brzegu przyk豉d "pasjonata".
Wiem, 瞠 przepisy w tym zakresie s dalekie od zdrowego rozs康ku i logiki, ale nie liczy si skala, tylko pope軟ienie czynu zabronionego.
W dodatku namawiasz jeszcze ludzi, aby si tym chwalili.
Jeste na etacie s逝瘺 ? Laughing
Bez obrazy.

Ostatnio zmieniony przez B&G dnia Nie Mar 03, 2013 8:03 pm, w ca這軼i zmieniany 1 raz
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email Odwied stron autora
technik

PostWys豉ny: Nie Mar 03, 2013 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
P豉cisz za to, 瞠 dzia豉 w podziemiu bo pasjonat si pokazuje :].

No tak tu jest dla mnie pewna sprzeczno嗆 bo publikacja film闚 w moim odczuciu r闚nie niesie ryzyko, a n騜 kto b璠zie mia za du穎 wolnego czasu...
Ale co ja chyba jednak jestem g逝pi je郵i chodzi o to.

Je郵i chodzi o to co robi貫m to by貫m na etapie opracowywania odpowiednich korpus闚 i najlepsze cho pracoch這nne by造 kuliste z masy rozdrobniony papier-woda-wkol (brak problem闚 z zatyczkami i doskona豉 fragmentacja).
Ale og鏊nie nie by這 jak i czym si pochwali.

Cytat:
Napisz szczerze prokuratorowi, 瞠 jeste pasjonatem pirotechniki, masz takie (ostro積e) hobby itp, itp. Prokurator to te cz這wiek, s璠zia tak samo.

Nie wiem czy to pomo瞠 Pani prokurator to osoba m這da i na wst瘼nie zapyta豉 czy si czasem si jeszcze broni interesuje...

Na pewno warto spr鏏owa ale teraz to ju raczej tylko S璠zia b璠zie mie wp造w na wyrok.
No i musz najpierw dowiedzie kto to b璠zie.
Powr鏒 do g鏎y
Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Nast瘼ny
Strona 9 z 11

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz dodawa za陰cznik闚 na tym forum
Nie mo瞠sz pobiera plik闚 z tego forum