Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Nagonka na "terrorystów"- ponad 100 przeszukañ
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
mahalas



Do³±czy³: 04 Lis 2007
Posty: 417

PostWys³any: Sob Pa¼ 29, 2011 6:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GUN_1917 napisa³:
Jest jeszcze inne sposób , zostaæ pos³em Smile i wtedy 10 tys na miesi±c..

Paliglup pokazal ze mozna inaczej ( 480 tys pensji poselskiej za 4 lata oddal na cele spoleczne)
Coos mu sie chyba poje** balo Rolling Eyes Chrystus nawet tak nie robil. No chyba ze Janosik, ale ten to bogatym zabieral Laughing

Pozdro mahalas
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Spanner



Do³±czy³: 31 Mar 2010
Posty: 240

PostWys³any: Sob Pa¼ 29, 2011 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam tylko nadziejê ze to forum nie zniknie z sieci, ewentualnie ¿eby zosta³y po nim materia³y

Szkoda.

_________________
Niebo to p³ótno ja trzymam pêdzel ale nie umiem malowaæ wiec i tak gówno wyjdzie..
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
CTX
Go¶æ





PostWys³any: Sob Pa¼ 29, 2011 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spanner napisa³:

Mam tylko nadziejê ze to forum nie zniknie z sieci, ewentualnie ¿eby zosta³y po nim materia³y

Szkoda.



Ta, i imiona i nazwiska+miejsce zamieszkania autorów postów.
Powrót do góry
JPalikot



Do³±czy³: 05 Pa¼ 2009
Posty: 209

PostWys³any: Sob Pa¼ 29, 2011 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiêc siê prawie dowiadujê dlaczego w niektórych krajach europejskich odsetek samobójstw jest porównywalny z Polsk± lub nawet wy¿szy.
Po prostu nic nie wolno.... Co z tego, ¿e w niektórych krajach EU emigruj±cy Polacy zarabiaj± bardzo du¿o, jak ma tam panowaæ kompletna nuda!! ¯yjesz jak w tzw. "z³otej klatce".
We¼my na przyk³ad tak± Szwajcariê - maj± drogi du¿o lepsze od naszych, jednak gdy mój kolega na tej wspania³ej autostradzie przekroczy³ prêdko¶æ dopuszczaln± o ca³e.... 20 km/h to mu zatrzymali prawo jazdy na miesi±c!!!
A i jecha³ nieco ponad 140, a tam mo¿na podobno msx 120 na autodytadach! Czy jazda z prêdko¶ci± ponad 120 km/h na ¶wietnie wykonanej autostradzie to ju¿ zbrodnia?????????????????
Bo wed³ug mnie nie!
Tak te¿ siê zaczyna dziaæ w Polsce z niektórymi odczynnikami chem. Mam nadziejê, ¿e do tego w naszej ukochanej RP jednak nie dojdzie, boooooooo nudy, brak nadziei i perspektyw i ogólnie idiotyczna staro¶æ bêdzie nas czekaæ.................kompletna nuda.
Teraz przestajê siê dziwiæ dlaczego w krajach o wy¿szym poziomie ¿ycia w Europie nadal jest tak wysoki procent samobójstw - po prodtu nic nie wolno
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
dav



Do³±czy³: 03 Maj 2002
Posty: 118

PostWys³any: Sob Pa¼ 29, 2011 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JPalikot napisa³:
Wiêc siê prawie dowiadujê dlaczego w niektórych krajach europejskich odsetek samobójstw jest porównywalny z Polsk± lub nawet wy¿szy.
Po prostu nic nie wolno.... Co z tego, ¿e w niektórych krajach EU emigruj±cy Polacy zarabiaj± bardzo du¿o, jak ma tam panowaæ kompletna nuda!!


Bo mieæ nie znaczy byæ.
A forum dawno zdech³o, nie ma co og³aszaæ. Szkoda.


pozdr
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
zbyhk



Do³±czy³: 05 Mar 2003
Posty: 339
Sk±d: skontowni

PostWys³any: Sob Pa¼ 29, 2011 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...a ostatni gwó¼d¼ do trumny to lista co aktywniejszych forumowiczów któr± ABW kaza³o hniwowi uzupe³niac o IP i adresy skrzynek mailowych
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
CTX
Go¶æ





PostWys³any: Sob Pa¼ 29, 2011 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie HNIW robi to nielegalnie.
Powrót do góry
GUN_1917
Go¶æ





PostWys³any: Sob Pa¼ 29, 2011 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oh tzn ¿e ju¿ jad± , wspaniale Smile Jak za stalina , walizka spakowana ju¿ , listy napisane itd.

Czemu to forum zdech³o , bo nikt teraz ju¿ nic nie napiszê, ¿eby siê nie obci±¿aæ , a jak tu robiæ jak odczynników nie ma na podorêdziu , poza tym ¿eby co¶ zrobiæ trzeba to potem chocia¿ na chwile mieæ w domu a jak tu nagle UB wpadnie w tym czasie no to klopsik Smile a mia³em taki ³adny projekt petard draskowych , nawet dobrze sz³o ... a tu teraz klops...

Aha - jeszcze mia³em napisaæ na ch.uj mi ten dobrobyt , jak nic co bym chcia³ nie wolno mi kupiæ , to ja se mogê te pieni±dze w toalecie postawiæ zamiast srajta¶my , no bo prze¿ jak kupie to zaraz Ubole zawitaj± yebaæ takie co¶.
Powrót do góry
CTX
Go¶æ





PostWys³any: Sob Pa¼ 29, 2011 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto¶ widocznie zapomnia³, ¿e lepszy wróbel w gar¶ci ni¿ go³±b na dachu.

I owszem- gdyby nie to, ¿e forum zdech³o ¶mierci± naturaln± to by mo¿na korzystaæ z pewnych pomys³ów na anonimowe korzystanie z Internetu itd.
Ale teraz nie widzê sensu Smile
Powrót do góry
zbyhk



Do³±czy³: 05 Mar 2003
Posty: 339
Sk±d: skontowni

PostWys³any: Nie Pa¼ 30, 2011 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CTX napisa³:

...I owszem- gdyby nie to, ¿e forum zdech³o ¶mierci± naturaln± to by mo¿na korzystaæ z pewnych pomys³ów na anonimowe korzystanie z Internetu itd.
Ale teraz nie widzê sensu Smile


... gdyby sie komu¶ pisaæ chcia³o to nowy nick najlepiej zupe³nie nie kojarz±cy siê z poprzednim, inny mail i jechaæ przez serwery proxy czy co¶ analogicznego, ale przeciez juz przed norwegi±, polowaniem na czarownice itd. nikt nie mia³ nic m±drego do powiedzenia...
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
pan7.62



Do³±czy³: 23 Maj 2009
Posty: 30
Sk±d: w-wa

PostWys³any: Nie Pa¼ 30, 2011 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A_O napisa³:

Przepisy s± w czê¶ci idiotyczne. Za posiadanie PCZ krymina³ a za posiadanie NWP z tym prochem ju¿ nie. Rozkrojenie wyrobu z prochem (w piro NWP) powinno skutkowaæ krymina³em. A


Witam. Mo¿e nieco sprostujê co pewnie przyda siê kolegom z zarzutami za posiadanie PCz bo ja juz po "wizytacji" b±d¼ co b±d¼ mi³ych panów (..I jednej kobitki...tez mi³ej Very Happy ..) wiêc jestem na bierz±co :
S¡D NAJWY¯SZY RZECZYPOSPOLITEJ ORZEK£ ¯E CZARNY PROCH JEST ABSOLUTNIE LEGALNY I POSIADAC ,I KUPIÆ MO¯E GO KA¯DY (...szczególnie w Czechach.. Very Happy .ale w Polsce w Pionkach te¿..90,-z³ za kg) ...pod warukiem ¿e ukoñczy³ 18lat i jest posiadaczem broni czarnoprochowej oraz "Europejskiej Karty Broni" na tê bron...zwyk³a formalno¶æ i op³ata 105,-z³ jednorazowa ...dla niedowiarkow mogê daæ linka do orzeczenia s±du z www.bron.iweb
Wiem bo akurat mam .....trzeba tylko wyja¶niæ sk±d siê proch ma bo wyrabianie i wprowadzanie do obrotu bez zezwolenia jest przestêpstwem Smile

A swoja droga po rozmowach z mi³ymi i normalnymi lud¼mi z ABW to w zasadzie doszed³em do wniosku(..nie wiem jak wy po swych prze¿yciach...) ¿e mogli by wytrzepaæ mnie jeszcze parê razy je¶li mia³o by to pomóc w z³apaniu jednego"Brevika"czy inego wariata.
Fakt laptopa (.. Crying or Very sad ..) odzczynników i gratów szkoda(... i to nie tylko za 300,- drogi kolego CTX Smile ) ale posz³y do magazynu i jak zbadaj± to oddadz±(...pewnie nie wszystkie?..) jak mowil pirotechnik (... skadin±d super kolo...kompetêcj± i harakterem....pozdrawiam Pana A. Very Happy )
Panowie ,(...mówiê do pe³noletnich..) jestem tego zdania ze miast psioczyæ i utyskiwaæ na prawo w Polsce mo¿e lepiej powinni¶my siê zapoznaæ z pojêciem "Obywatelski Projekt Ustawy" szczególnie ¿e to forum(... jak i inne zaprzyjaznione i pokrewne w sumie...) ma dosyæ du¿± bazê zarejestowanych i mo¿e co¶ z tak± rzesz± ludzi da siê zwojowaæ.
Bo skoro z czarnym prochem siê uda³o(..a malkontenci tez pare lat temu mowili ¿e siê nie da... Smile ) to mo¿e i te g³upie rozporz±dzenie ministra "o obrocie MW do u¿ytku cywilnego" tez da siê zmieniæ.

Ciekawe czy graty oddadz± do grudnia bo sylwester bedzie smutny a chcia³em synowi w urodziny frajdê zrobiæ.(...i ¿eby nie by³o ¿e jestem recydywist± Laughing .)
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
mahalas



Do³±czy³: 04 Lis 2007
Posty: 417

PostWys³any: Pon Pa¼ 31, 2011 2:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pan7.62 napisa³:
A swoja droga po rozmowach z mi³ymi i normalnymi lud¼mi z ABW ....

Swoja droga to jestem ciekaw co ci mili ludzie mysla na temat naszego forum Question
Rozumiem , ze prowadza akcje po Norwegii bo tak im kazali i taka jest ich praca.
Ale czy taki pan A. nie okaze sie nadgorliwcem i bedzie robil najazdy ludziom za przynaleznosc do forum Question
I czy pan A. zdaje sobie sprawe, ze jesli chodzi o Varwika to "ciala" daly przede wszystkim spec sluzby brytyjskie. ( wyszlo ze angole monitorowali zakupy pylu Al w Polsce) I nie chce mi sie wierzyc , ze nie maja pod obserwacja takich skrajnie nacjonalistycznych przyglupow jak Varwick - produkowal sie przeciez w internecie ze swoimi manifestami.
Keten mogl nie wiedziec komu sprzedaje Al, ale dlaczego spec sluzby po dodaniu tych dwoch faktow nie zrobily najazdu na jego farme Question

Albo angolskie spec sluzby nie nadaja sie do tej roboty, albo komus pasowalo, zeby takie cos sie zdazylo. Moze komus przeszkadzalo ze ludzie w Norwegi nie nalezacej do UE cieszy sie tak wielka swoboda Question

Czy przezyjemy te nagonke zalezec bedzie od tego, na ile gorliwi okaza sie "mili ludzie". He He o tej milej pani protokolantce to juz legendy kraza Very Happy

No i nie rozumiem FCALE jak mozna pisac, ze nie ma juz o czym pisac. Ja mam tyle ciekawych tematow , ze nie wiem w co najpierw rece wlozyc Shocked .
Pewnie teraz trzeba bedzie bardziej teoretycznie Sad , ale o tym to czarne wrony juz dawno krakaly.

Pozdro mahalas
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
pan7.62



Do³±czy³: 23 Maj 2009
Posty: 30
Sk±d: w-wa

PostWys³any: Wto Lis 01, 2011 2:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mahalas napisa³:


....Swoja droga to jestem ciekaw co ci mili ludzie mysla na temat naszego forum Question

....Ale czy taki pan A. nie okaze sie nadgorliwcem i bedzie robil najazdy ludziom za przynaleznosc do forum Question

I czy pan A. zdaje sobie sprawe, ze jesli chodzi o Varwika to "ciala" daly przede wszystkim spec sluzby brytyjskie.Czy przezyjemy te nagonke zalezec bedzie od tego, na ile gorliwi okaza sie "mili ludzie"....

.... He He o tej milej pani protokolantce to juz legendy kraza Very Happy

Z tego co zd±¿ylem sie domy¶lec w trakcie rozmow to chyba niestety jest odgórne ci¶nienie po Norwegii a przed Euro ¿eby uj...baæ takie fora. Niestety "ci mili ludzie"nie mog± zrozumieæ jak kto¶ m±drzejszy udziela rad komu¶ "niem±dremu" i zupelnie nie znanemu przez neta jak sie robi MW czy MWI nie mówi±c ju¿ o sp³onkach .
Co do pana A. to uwierz mi na pewno nie jest nadgorliwy(...no mo¿e tylko w znanym mi przypadku Very Happy ...) i ma rozs±dek w klasyfikacji co jest MW a co piro. ale niestety wykladnie daje rozporz±dzenie ministra o obrocie MW do Urz.Cyw. i niestety to rozumiem. Bardziej wydyga³em sie na jakiego bieg³ego mozna trafiæ przy t.z.w.eksperymencie procesowym lub co gorsza na jakiego prokuratora i w jakim stopniu przygotowanego merytorycznie do tematu,i czy nie daj Bo¿e nie ma chêci siê wybiæ na"ktucjacie przeciw terrorystom"(... Smile ..) wsadzaj±c za kilka gwiazdek czy parê deko H3.
My¶lê ¿e Pan A.bêdzie bra³ udzia³ w trzepaniu ka¿dego na ktorego wyda nakaz prokuratura gdy ma jakiekolwiek podstawy ...np. jaka¶ posrana faktura której sobie nikt nie ¿yczy³ Evil or Very Mad lub choæby w obecnym czasie zbytnie popisywanie siê na forum wiedz± o MW Confused .Nie mówi±c ju¿ o takich niedowarto¶ciowanych i zakomleksionych kole¿kach co na przyk³ad nawet na korytarzu delegatury popisuj± sie wiedz±"wy³yszczaj±c" dozoruj±cym funkcjonariuszom jak zrobiæ ANFO czy inny prosty MW Shocked Question Laughing
Ze swej strony ¿yczê Panu A. jak najmniej MW u "klientow" ale z drugiej strony jak najwiêcej wy³apanych debili którzy robi± sobie na jednej pó³ce kolekcjê z NI3 i DADPu i jeszcze w zakrêcanych s³oiczkach Shocked Evil or Very Mad
(...A swoja drog± a¿ mnie skrêca³o wewn±trz ze ¶miechu bo reszta mi³ego towarzystwa patrzy³a czasami na Pana A. jak by gadal zemn± po chiñsku... Laughing )

Co do przeuroczej Pani "protokolantki" to s±dzê stanowczo ¿e jednak by³a to Pani funkjonariusz a raczej Pani oficer. Bylo jej do twarzy z Waltherem P99 przy swym powabnym bioderku... Very Happy ...bez obrazy....Pozdrawiam Pani± K. i ¿yczê nadal nie tracenia poczucia dobrego humoru przes³uchuj±c tak uroczo jakich¶ "mutantów"(...mowiê o sobie ... Very Happy ) o godz. 22ej.w nocy.


P.S. Ale na³apiê postow za wszystkie lata.... Very Happy no cóz ..."graty" zabrali....pó³ki po "odczynach" puste....to se piszê z nudów..... Laughing
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
mahalas



Do³±czy³: 04 Lis 2007
Posty: 417

PostWys³any: Wto Lis 01, 2011 3:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pan7.62 napisa³:
niestety jest odgórne ci¶nienie po Norwegii a przed Euro ¿eby uj...baæ takie fora:

He He jakis duren wyobraza sobie , ze jak uje...bia amatorow mieszaczy to nagle zrobi sie bezpiecznie. Razz
To nie amatorzy mieszacze sa zagrozeniem dla spoleczenstwa tylko politycy i ci ktorzy nimi steruja Exclamation
Dla nas pozostaje motto z Pana Tadeusza --- Glupi niedzwiedziu!!! gdybys w mateczniku cicho siedzial, nigdy by sie o tobie Wojski nie dowiedzial . Wink

Pozdrawiam mahalas
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Hack



Do³±czy³: 15 Cze 2006
Posty: 352

PostWys³any: Wto Lis 01, 2011 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja mam tyle ciekawych tematow , ze nie wiem w co najpierw rece wlozyc


To nie tylko Twoje zdanie mahalas.

Jedni odchodz±, inni przychodz± a miejsce tego forum w dzisiejszej europie nazywa siê skrawkiem pewnego rodzaju wolno¶ci, realizacji marzeñ pomimo przeciwno¶ci, które mno¿y aparat pañstwa.
Nie dziwiê siê, ¿e na dzieñ dzisiejszy wiêcej jest dyskusji na dziale towarzyskim, ale wiem ¿e sytuacja zmieni siê i ustabilizuje by nie trzeba by³o tyle aktywno¶ci w tym w±tku. Forumowicze maj± uzasadniony niesmak po przeszukaniach i zatrzymaniach czym dziel± siê z innymi.
W³a¶nie kszta³tuj± siê mechanizmy obronne, dziêki którym powy¿sza sytuacja nie bêdzie mo¿liwa, wiêc dlaczego kto¶ mia³ by autorytatywnie zamykaæ nasz k±t do dyskusji? S³u¿by poznaj± nasze towarzystwo, nasycone wiedz± sami oceni± stopieñ zagro¿enia, który moim zdaniem jest bliski zeru.
Potraktujmy to jak szczepionkê na paskudn± paneuropejsk± chorobê i cieszmy siê wyzwalaniem choæby nawet niewielkich ilo¶ci energii w bezpieczny sposób.

_________________
tekst sluzy do celow edukacyjnych i nie ponosze odpowiedzialnosci za jego inne wykorzystanie
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
guerreiro79



Do³±czy³: 03 Maj 2009
Posty: 60

PostWys³any: Wto Lis 01, 2011 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypadek tego goscia z Krakowa pokazal,ze i u nas istnieje realne zagrozenie od tej strony.Fakt,dobrze ktos zauwazyl,ze chodzi o Euro (wiadomo,ze nie moga tego bagatelizowac) i w pewnym sensie dobrze.Przynajmniej "widac",ze cos tam robia:-) To nie jest z pewnoscia tylko to forum ale ogolnie "zwiekszona czujnosc"w tym temacie.
A wiec niech sie rozwija dzial "Towarzyskie",a potem wszystko wroci do jakiejs tam normy,bo forum jest pierwsza klasa i nie moze zniknac:-)

_________________
witam
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ MSN Messenger
pan7.62



Do³±czy³: 23 Maj 2009
Posty: 30
Sk±d: w-wa

PostWys³any: Sro Lis 02, 2011 1:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mahalas napisa³:
He He jakis duren wyobraza sobie , ze jak uje...bia amatorow mieszaczy to nagle zrobi sie bezpiecznie. Razz


Ty to wiesz... ja to wiem..wszyscy to wiemy(...mówiê o normalnych.. Very Happy .) tylko niech kto¶ madry zproponuje ,obiektywie rzecz bior±c, jak wyeliminowaæ z krêgu zdrowych pasjonatów z forów takich jak to, frustratów,wariatów czy zwyk³ych debili pocz±wszy od ma³olatów przynosz±cych MW do szkó³ poprzez takich jak ten z Kakowa a na tym z Norwegii skoñczywszy. By wiedza zdobyta przez nich na takim forum nie poslu¿yla do zabijania czy okaleczania lub chocby wywo³ywania psychozy strachu.
My¶lê ¿e raczej siê nie da. Tak jak wyeliminowanie policjantów strzelaj±cych se w ³eb ze slu¿bowej broni. Tyle ¿e do broni jest gorszy dostêp ni¿ do forów piro. i odczynikow. Ale ja tam g³upi jestem i sie nie znam. To pytanie bardziej do PROFI czy Modów
Obiektywnie rzecz bior±c co mo¿e s±dzic zwyk³y szary ludek o ¶rodowisku ,jak to uj±³e¶ amatorów mieszaczy gdy dowiaduje siê ¿e jaki¶ frustrat-piroman w Krakowie ³aduje H3 do rury i podk³ada bomby ludziom na osiedlu ? Jak s±dzicie, na tylu ludzi tu zarejestrowanych ilu czyta te forum bez rejestracji lub choæby ilu zbanowanych idiotów wchodzi tu mimo bana ?
A przecie¿ wystarczy tylko jeden wariat maj±cy jakiekolwiek zwi±zki z tym forum abym choæby ja, jako tu zarejestowany, mial wiêksze b±d¼ miejsze k³opoty lub by³ chocia¿by inwigilowany przez s³u¿by jako potecjalny terrorysta.
Có¿... przyj±³em ¿e z racji zainteresowañ jest to powiedzmy "ryzyko zawodowe" Smile i prêdzej czy pó¼niej wytrzepany bêdê. Powiem szczerze ¿e do tej pory nie udziela³em sie ani tu ani na VmC z uwagi w³asnie na to i korzystalem tylko z dzia³u kupiê-sprzedam.
Teraz ju¿ mi to wisi bo i tak ju¿ jestem w ewidenji chocby ABW i to w³a¶nie poniek±d przez ten dzia³ Smile A skoro ju¿ mnie znaj± to cieszê siê ze jednak ocenili mnie jako normalnego nie stawiaj±c zarzutów za pierdo³y Very Happy ....choæ wkurza mnie ¿e ,jak to napisa³ bodaj B&G, zgodnie z naszym prawem nie mo¿na nawet zdrapaæ siarki z zpalek Evil or Very Mad .

Je¶li nie zapracowa³em jeszcze na miano sianopisa(...nie to ¿ebym chcia³ Very Happy ) i nikogo nie zanudzi³em "filozoficznymi"(...poniek±d.... Very Happy )wywodami to moze kto¶ zaproponuje jakie¶ ciekawe, choæby teoretyczne rozwiazanie bo pod nowoprzyjêt± ustawê Donalda o ochronie informacji mog±cych zagroziæ interesom panstwa pewnie by mozna,w ekstremalnym przypadku, podci±gn±æ pozamykanie takich forów jak to.

..oby nie bo szkoda by by³o gdyby , z powodu braku porad normalych ludzi inny normaly ale ma³oletni musia³ by do koñca ¿ycia d³ubaæ se w nosie ³okciem Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
zbyhk



Do³±czy³: 05 Mar 2003
Posty: 339
Sk±d: skontowni

PostWys³any: Sro Lis 02, 2011 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pan7.62 napisa³:
mahalas napisa³:
He He jakis duren wyobraza sobie , ze jak uje...bia amatorow mieszaczy to nagle zrobi sie bezpiecznie. Razz


Ty to wiesz... ja to wiem..wszyscy to wiemy(...mówiê o normalnych.. Very Happy .) tylko niech kto¶ madry zproponuje ,obiektywie rzecz bior±c, jak wyeliminowaæ z krêgu zdrowych pasjonatów z forów takich jak to, frustratów,wariatów czy zwyk³ych debili pocz±wszy od ma³olatów przynosz±cych MW do szkó³ poprzez takich jak ten z Kakowa a na tym z Norwegii skoñczywszy. By wiedza zdobyta przez nich na takim forum nie poslu¿yla do zabijania czy okaleczania lub chocby wywo³ywania psychozy strachu.
My¶lê ¿e raczej siê nie da. ...


... ale na tej zasadzie nikt nie zabroni³ sprzedawaæ siekier, no¿y kuchennych, ¿yletek itd a przecie¿ mo¿na np. m³otkiem zat³uc w tramwaju wiele osób zanim ktos powstrzyma poyeba (Much i Dateria) a do broni palnej w wielu krajach eu ³atwiej niz do sk³adników do prod. mw - ten poyebany norweg zabi³ z broni ponad 10 X wiecej ludzi niz jego bomba ale broñ jest ok, tylko mw sê be
m³ody mysliwy zapomnia³ komóry i siedzia³ na ambonie w nocy czaj±c sie na dziki, a zona przysz³a (nie wiem po kiego ch w nocy do lasu) ... i po niej bo wzi±³ ja po ciemaku za dzika
zrobi³a nam siê Bia³oru¶ ... Twisted Evil
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
GUN_1917
Go¶æ





PostWys³any: Sro Lis 02, 2011 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbyhu ale Ty nie wiesz ? broñ jest jeszcze bardziej be - ilu to ludzi siedzi za prze¿artego mausera , ilu za zardzewia³e naboje ... ha ha , a s± i tacy co spotkali siê z wymiarem bo mieli monetki trochê za stare , a jak ju¿ wejdziesz w posiadanie czego¶ naprawdê antycznego to ju¿ spotkanie z panem prokuratorem jest praktycznie nie uniknione Smile Byli nawet tacy których obudzi³o pukanie o ¶wicie bo nazbierali zbyt wiele znaczków Smile

Pamiêtacie jak parê lat temu by³a sprawa po której siê sejm rozwi±za³ z panem Kaczmarkiem w roli g³ównej... To by³a taka pokazówka - przecie¿ oni tego pana , po tygodniu mieli jak na widelcu , nagrania z monitoringu , z windy , wszystkie rozmowy telefoniczne wszystko wszystko , ¿eby takie rzeczy by³y w latach 40 , to by ¿adna partyzantka miesi±ca nie przetrzyma³a ..To by³ pokaz ¿e w tym kraju obywatelu jak tylko siê wychylisz , pañstwo rozsmaruje Ciê jak mase³ko ... (ale ¿eby nie byæ ¼le zrozumianym nie jestem anarchist±)

I tak to bywa , w UB czêsto te¿ pracowali przemili ludzie Smile , ale jak co¶ tylko g³o¶niej pierdnie , to wszyscy wyjdziemy w kajdanach , a jak tam na górze bêd± chcieli to d³ugo oj d³ugo ¶wiat³a dziennego nikt nie zobaczy .

Jak by³o z dopierdalaczami , jedna noc i co¶ co wczoraj by³o legalne , nastêpnego dnia jest cie¿kim przestêpstwem . I tak mo¿na d³ugo d³ugo , u nas nie ma tradycji normalnego sprawowania w³adzy , u nas s± takie bardzo mocne chêci ¿eby wszystko i wszystkich chwyciæ za ryj i mocno trzymaæ.
Powrót do góry
V1



Do³±czy³: 16 Maj 2005
Posty: 425

PostWys³any: Czw Lis 03, 2011 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko ca³a UE sie zaczyna sypaæ (dziêki Bogu ) kryzys puka do d¿wi to im mo¿e zabraknie kasy na pierdo³y czyli czepianie sie sie wszystkich o wszystko
a bed± przyje¿dzaæ dopiero jak kogo¶ zabij±.
Oni wszyscy s± tak skuteczni na ile im finanse pozwalaj±.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Nastêpny
Strona 3 z 11

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP