Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Nagonka na "terrorystów"- ponad 100 przeszukañ
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Spanner



Do³±czy³: 31 Mar 2010
Posty: 240

PostWys³any: Nie Pa¼ 16, 2011 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CTX napisa³:


Przez gówniarzy strzelaj±cych miedziankitem traca ludzie, którzy zajmuj± siê t± "prawdziw±" chemi± czyli np. ja. To mnie w³a¶nie zaczê³o ostatnio wkvrwiaæ.


zbyhk napisa³:
a nie yest to zwyk³y troll Question
tak stwierdzii³ mój 17letni syn bez zainteresowania tematem....


Wiêc albo niech siê zainteresuje albo nie wypowiada. Inna sprawa, ¿e lepiej gdyby siê zaj±³ przygotowaniami do matury zamiast je.baæ policje, du¿o chêtnych jest na socjologiê i trzeba mieæ dobry wynik na maturce.




To po ch*j jeste¶ na tym forum? Skoro siê zajmujesz prawdziw± chemi± to spadaj na chemiczne, nie bêdziemy p³akaæ.

Bezpodstawnie krytykujesz i obra¿asz innych nie przyjmuj±c krytyki na swój temat. Czyli zachowujesz siê podobnie jak dziecko które nie umie przegrywaæ i idzie siê poskar¿yæ mamie.

_________________
Niebo to p³ótno ja trzymam pêdzel ale nie umiem malowaæ wiec i tak gówno wyjdzie..
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
CTX
Go¶æ





PostWys³any: Nie Pa¼ 16, 2011 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cz³owieku, Ty nie rozumiesz nawet co ja napisa³em. Wszystko bierzesz do siebie i uwa¿asz siê za jaki¶ niesamowity wyj±tek w tej dziedzinie.
Nie potrafisz zrozumieæ, ¿e statystyki pokazuj±, ¿e przeciêtny u¿ytkownik tego typu chemikaliów zakupionych za po¶rednictwem Internetu ma 14 lat, zero wiedzy i strzela pod oknami, na osiedlu itd. Wl±cz youtube to zobaczysz o co mi chodzi.

Nie widzia³em w tym temacie krytyki na mój temat natomiast tylko Ty siê spi±³e¶ bo z jakiego¶ powodu odebra³e¶ mój wpis osobi¶cie.

Przeczytaj sobie post slu, wiele wyjasnia.

Forum chyba nie jest miejscem na u¿alanie siê "o jaki to ja jestem biedny, strzela³em ANFO, wpadli, zabrali odczynniki za 300z³, zniszczyli mi ¿ycie bo mam dopiero 15 lat i wszystko by³o jeszcze przedemn±".


Cytat:
To po ch*j jeste¶ na tym forum? Skoro siê zajmujesz prawdziw± chemi± to spadaj na chemiczne, nie bêdziemy p³akaæ.


To forum jest dla wszystkich i nie bêdziesz mi mówi³ co mam robiæ. Ja te¿ nie mam zamiaru p³akaæ jak dostaniesz zawiasy za proch czarny czy saletrê z cukrem.

Cytat:
Bezpodstawnie krytykujesz i obra¿asz innych nie przyjmuj±c krytyki na swój temat.


Obra¿am? Poka¿ mi gdzie. Krytyki na mój temat? Owszem, przymjê ale konstruktywn± krytykê ale nikt mi nie wmówi, ¿e zielonego sznureczka u¿ywa siê jako sznurowek.
Powrót do góry
Spanner



Do³±czy³: 31 Mar 2010
Posty: 240

PostWys³any: Nie Pa¼ 16, 2011 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cz³owieku po prostu uwa¿asz ¿e po³owa ludzi na tym forum to przeciêtni u¿ytkownicy chemikaliów. Dla twojej wiadomo¶ci nie mam 14 lat nie strzelam pod oknami. Nigdzie siê nie u¿ala³em ¿e mi co¶ wziêli. Wiesz dlaczego? BO po prostu nie mieli czego braæ. I tyle. Tak jak tu kto¶ napisa³ wrzucasz wszystkich do jednego wora, i ka¿dego uwa¿asz za idiotê odpalaj±cego anfo czy cokolwiek pod domem. Hmm obra¿asz, ja na miejscu Zbyhk -a nie by³ bym zachwycony twoim wywodem na temat jego syna. Stwierdzi³ co uwa¿a³ za s³uszne, i nic wiêcej. I prosi³bym cie te¿ by¶ napisa³ co w twoim mniemaniu oznacza krytyka konstruktywna.

Pozdro
s

_________________
Niebo to p³ótno ja trzymam pêdzel ale nie umiem malowaæ wiec i tak gówno wyjdzie..
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
CTX
Go¶æ





PostWys³any: Nie Pa¼ 16, 2011 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wali mnie co uwa¿a jego syn, który dodatkowo nawet nie jest w temacie. To chcia³em podkre¶liæ. To by³a odpowied¼ na to, ¿e nazwa³ mnie trollem. Nazwanie kogo¶ trollem ma byæ argumentem? Mo¿e jeszcze mi napiszesz, ¿e urazi³em czyje¶ uczucia religijne? Taki sam rodzaj dyskusji.

Cytat:
Tak jak tu kto¶ napisa³ wrzucasz wszystkich do jednego wora, i ka¿dego uwa¿asz za idiotê odpalaj±cego anfo czy cokolwiek pod domem.


Ty nawet nie masz, jak widzê pojêcia na temat tego jakie zagro¿enie dla otoczenia stwarza siê robi±c MW czy MP. Skoro wypadki maj± doktorzy i profesorowie (do poczytania w necie) to nie wmówisz mi, ¿e knypek 15 letni bêdzie mia³ wiêcej szczê¶cia. Je¶li kto¶ jest na tyle g³upi, ¿e daje sie z³apaæ w momencie gdy wiadomo o powszechnej nagonce to nie powinien siê zajmowaæ takimi rzeczami.


I tak, wrzucam wszyskich do jednego wora. Przeciêtny Kowalski nie jest osob±, która ma warunki i wiedzê aby pos³ugiwaæ siê domorobnymi MW. Inna sprawa, ¿e na 100 rozsadnych wystarczy jeden dureñ i krzywda gotowa. Póki nie powstanie jakie¶ stowarzyszenie powi±zane z pirotechnik±, które by mia³o jak±kolwiek kontrolê nad tym co wyprawiaj± jego wychowankowie to jestem przeciwko.

Dobrym przyk³adem jest takie amatorskie stowarzyszenie modelarzy rakiet. Z tego co wiem, dziala, rozwija siê, wszystko jest legalnie i bez problemów.


Aha, uwa¿am, ¿e wiêcej ni¿ 90% ludzi na tym forum to przeciêtni u¿ytkownicy chemikaliów.
Powrót do góry
bazyl94



Do³±czy³: 08 Lip 2010
Posty: 23

PostWys³any: Nie Pa¼ 16, 2011 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Równie¿ mia³em przeszukanie panowie z ABW wszystko przeszukiwali nic nie znale¼li ca³kiem mili ludzie i dzieñ dobry powiedz± .Wszystkie dane bior± np nik na forum gg a przy okazji zabezpieczyli laptopa ipare no¶ników pamiêci komórkê .za 2 tyg bêdê mia³ te rzeczy .Nic przyjemnego ale có¿ kupowa³o siê u Czorta(LIKURG) wiêc tak jest .Powodzenia panowie i bez spiny przychodz± o 6 rano Smile.
Ps Pomy³ka panie te¿ tam by³y ( ah ta protokolantka Smile pozdrawiam )

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ylaEzVS9vKY


Ostatnio zmieniony przez bazyl94 dnia Nie Pa¼ 16, 2011 2:47 pm, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Kwiecia



Do³±czy³: 10 Gru 2009
Posty: 72

PostWys³any: Nie Pa¼ 16, 2011 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przera¿a mnie to, ¿e kiedy¶ wystarczy³a rozwaga i ostro¿no¶æ, a teraz one nic nie znacz±. Bo organy ¶cigania zaczê³y inwigilowaæ obywateli po li¶cie dokonywanych zakupów. Jak raz siê takiego sposobu chwycili, to ju¿ mog± nie przestaæ.

Polityka któr± siê tu uprawia to polityka bezmy¶lnej, chamskiej represji i braku szacunku dla postulatów ma³o licznych ¶rodowisk. Idealnym wyj¶ciem by³oby stworzenie organizacji pirotechnicznych, w ramach których mo¿na by by³o uczyæ siê od wykwalifikowanych pirotechników i w prostszy sposób samemu zdobywaæ licencje. Tylko kto taki pomys³ przeforsuje, gdy ludzie którzy uzurpuj± sobie w³adzê nad prawem i obywatelami, maj± "wa¿niejsze" problemy np. kreowanie swojego w³asnego wizerunku w mediach.


CTX - tobie pod nickiem OSTATNI PRAWDZIWY powinno pisaæ. Zejd¼ piêtro ni¿ej jak rozmawiasz ze ¶rodowiskiem, z którego sam siê wywodzisz.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
kacper85



Do³±czy³: 15 Pa¼ 2011
Posty: 2

PostWys³any: Pon Pa¼ 17, 2011 12:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry CTX ale jeste¶ zwyk³y troll
Dlaczego? bo piszesz "no i bardzo dobrze kropka"
Nie rozwin±³e¶ tej wypowiedzi nie poda³e¶ ¿adnych argumentów.
Pó¼niej uogólniasz i nazywasz wszystkich idiotami.
Cytat:
Tak V1, porównuj tworzenie MW w domowym zaciszu przez jakiego¶ laika do pierdniêcia... Zaczynam wtedy rozumieæ dlaczego ten kraj jest "chory".

Sk±d wiesz, ¿e te osoby zajmowa³y siê materia³ami wybuchowymi. Twój "argument" to "bo na youtube odpalaj± miedziankita pod blokiem"...

Je¶li jeste¶ sfrustrowany to polecam melisê. ? Zastanów siê trochê co piszesz. Polecam proste æwiczenie. Zamiast od razu pisaæ komentarz wyobra¼ sobie , ¿e stoj± przed tob± ludzie którzy maj± Ciê wys³uchaæ a nie jaki¶ avatar i tekst na monitorze.

Jestem za tym aby policja robi³a naloty na idiotów, którzy odpalaj± MW na osiedlu albo swoimi wyrobami zagra¿aj± czyjemu¶ zdrowiu. Byæ mo¿e paru takich z³apali. Ale jestem pewny, ¿e sporo problemów narobili te¿ niegro¼nym ludziom. I dlatego jest mi przykro.

Slu do którego siê odwo³ujesz wykaza³ siê kultur± dyskusji ty nie...

Cytat:
Ja te¿ nie mam zamiaru p³akaæ jak dostaniesz zawiasy za proch czarny czy saletrê z cukrem.

Có¿ a ja bym chcia³ aby umorzyli tak± sprawê... "We wszystkich sprawach powinna mieæ pierwszeñstwo zasada sprawiedliwo¶ci i s³uszno¶ci nad zasad± ¶cis³ego prawa"[/quote]

Cytat:
nikt mi nie wmówi, ¿e zielonego sznureczka u¿ywa siê jako sznurowek

"Dolus non praesumitur Z³ego zamiaru nie domniemuje siê" Ca³e szczê¶cie, ze nie jeste¶ prokuratorem...


Bazyl94 co takiego zamówi³e¶, ze mia³e¶ nalot?
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Triazine



Do³±czy³: 21 Lis 2007
Posty: 67
Sk±d: z nadajnika

PostWys³any: Pon Pa¼ 17, 2011 1:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie, spokojnie...
Bo jeszcze sobie za³o¿ycie sprawê w s±dzie jak koledzy (i kole¿anki) z s±siedniego portalu Wink

Kiedy¶ by³em pasjonatem, teraz bardziej ni¿ czasu zaczyna mi brakowaæ chêci.
Nasz kraj by³ rajem dla amatorów, pamiêtam czasy gdy WSZYSTKO by³o praktycznie i ³atwo dostêpne. Wiedza, surowce i technologie. Ale jeste¶my w Unii wiêc musimy dbaæ o walkê z terroryzmem.
A mo¿e trzeba siê po prostu wykazaæ? Jak czytam w internecie - telewizora ani radia nie posiadam - wystarczy ¿e za internet p³acê grube pieni±dze, nie zamierzam dotowaæ KRRiRT z ciê¿ko zarobionych pieniêdzy, to co robi± s³u¿by... Szkoda mi klawiatury.

Argument o przeszukaniach na wypadek "jakby siê co¶ sta³o to media nie zostawi± na nas suchej nitki..." Shocked
Przedszkolanki maj± wiêcej rozumu. Chyba powa¿nie muszê zacz±æ my¶leæ o tym aby staraæ siê o obywatelstwo np Panamy. Cejrowski o tym kiedy¶ wspomina³.
Jedyna S³uszna Partia wygra³a, dzieñ pó¼niej przeszukania. Dalej g³osujcie na jedyn± s³uszn± opcjê. Ja w wyborach nie bra³em i nie biorê udzia³u.

¯eby nie smuciæ - mo¿e parê osób z tego forum mnie zna, mo¿e nie - mam to w d****. Dziêki wam du¿o siê nauczy³em, niestety wiedza któr± mam jest bezwarto¶ciowa.

M³odych ostrzegam, wszystkie ciekawe pasje prowadz± do problemów:

"Dajcie mi cz³owieka, a paragraf siê znajdzie" Feliks Edmundowicz Dzier¿yñski

- interesujesz siê histori± i militariami? Znajdziemy u Ciebie niesprawny karabin czy pusty nabój z przerdzewia³± sp³onk± to postawimy Ci zarzut nielegalnego posiadania broni.

- interesujesz siê chemi±? Spoko, na to tez jest sposób. W sumie albo robi³e¶ bomby, albo narkotyki a mo¿e spirytus oczyszcza³e¶ do picia bez akcyzy? No to przynajmniej jako sanepid dowalimy karê za niew³a¶ciwe przechowywanie odczynników. Przecie¿ chemia to ZUO... Jak nie wiemy co to to siê boimy no nie?

- interesujesz siê informatyk±? Piszesz programy? Noo ch³opie to teraz zabieramy kompa i szukamy jakich¶ lewych mp3... ZAWSZE co¶ siê znajdzie. A mo¿e jeste¶ hacker i chcesz zakra¶æ siê do policyjnej bazy danych???

- interesujesz siê fajerwerkami -> sami mówicie ¿e za proch czarny stawiaj± zarzuty. co wiêcej pisaæ?

- interesujesz siê modelarstwem rakietowym? Czyli kierujesz w polski sejm i najbli¿szy komisariat nowatorsk± rakietê Qassam. Albo dwie...

- interesujesz siê mechanik± lub elektronik±. I tak Ci udowodnimy ¿e robi³e¶ radiowe zapalniki do bomb albo zamki do karabinów.

Na wszystko w tym kraju jest sposób...

Ciekawi mnie kiedy wprowadz± cenzurê i indeks ksi±g zakazanych. Bo mam kilka ksi±¿ek gdzie jest np synteza amfetaminy... Co z tego ¿e mnie to nie interesuje - ksi±¿ki ³adnie stoj± na pó³ce i mam z tego radochê...

A teraz pora na codzienn± porcyjkê antydepresantów - niestety kobieta mnie zwodzi³a a potem siê rozmysli³a - na szczê¶cie pani doktor wypisa³a mi stosown± receptê i mam "szczê¶cie w pigu³ce" a nawet dwóch (bo jedna to ju¿ za ma³o).
Do tego papierosek (có¿ od pierwszej sesji palê papierosy - nawet lepiej bo wiem ¿e umrê na raka szybciej ni¿ z g³odu - wszak emerytury z ZUSU nie bêdzie)
i piwko - legalny i niedrogi umilacz wieczoru...
I ¿eby nie by³o - muzyki s³ucham z you-tube'a zamiast mp3. Wszak mp3 to narzêdzie szatana!

http://www.youtube.com/watch?v=Ks7YNHRAllQ

A teraz jak kto¶ chocia¿ przewin±³ te bzdury do koñca fajny link.

Mo¿e i my wzbijemy siê aby ujrzeæ s³oñce i kulisto¶æ ziemi (gdy dla innych wiecznie p³ask± bêdzie) którego¶ dnia?
Jednak trzeba siê po¶pieszyæ, bo jak siê oka¿e ¿e g³upota jest jednak l¿ejsza od powietrza to siê tam straszny ¶cisk zrobi
Laughing Laughing Laughing Laughing

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rvDqoxMUroA
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Hack



Do³±czy³: 15 Cze 2006
Posty: 352

PostWys³any: Pon Pa¼ 17, 2011 1:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dojrza³a wypowied¼ Kwieci sugeruje za³o¿enie jakiej¶ organizacji, co brzmi atrakcyjnie lecz czy przepisy na to pozwalaj± szczerze w±tpiê. Bez powa¿nego lobby w organach ustawodawczych szanse s± mizerne moim zdaniem.
Dziewczyny, emocjonujecie siê w dyskusji jak siostra Faustyna po LSD, tak do Was mówiê CTX, Kacper, Spanner. S± dwa rodzaje ludzi, ci którzy emocje uwa¿aj± za po¿yteczne i drudzy uwa¿aj±cy odwrotnie. Zaliczam siê do tych drugich i sugerujê by¶cie g³êboko oddychali i na spokojnie podeszli do tematu.
Dam przyk³ad. Jeden chce by aresztowano wszystkich za byle gówno, inny uwa¿a ¿e to drañstwo. I teraz mo¿na odnie¶æ siê do cz³owieka lub do jego pogl±dów, chêæ dowalenia komu¶ za jego pogl±dy zwyciê¿a i wy³±cza siê obiektywna ocena, logika znika a dyskusja zamienia siê w niekoñcz±ce siê rewan¿e. Ceniê sobie dobr± k³ótnie, ale ¿elazna logika to jedyne do czego mo¿na przywi±zywaæ wagê.
Tak naprawdê nie mamy podstaw by kogokolwiek os±dzaæ, wiemy tak niewiele ¿e os±d zbudowany na braku pe³nych danych o czymkolwiek jest gówno wart.

Wybaczcie kazanie.

_________________
tekst sluzy do celow edukacyjnych i nie ponosze odpowiedzialnosci za jego inne wykorzystanie
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
guerreiro79



Do³±czy³: 03 Maj 2009
Posty: 60

PostWys³any: Pon Pa¼ 17, 2011 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak w temacie.Ostatnio obilo mi sie o uszy,ze i skrzynki e-mail beda,badz juz sa sprawdzane jesli tylko sluzby maja na to ochote.Po prostu maja wglad.Kilka dni temu slyszalem o 'nowych urzadzeniach',ktore maja sie znalezc na wyposazeniu sluzb ulatwiajace te rzeczy....hmmmm-ciekawe,czy zalozenie skrzynki na zagranicznym serverze stworzyloby mozliwosc utrudnienia inwigilacji w e-mail
Ps.Mozecie sie smiac ale podrzucajac pomysl Palikotowi pewnie by nas poparl,hehe.W sensie zakladanie org.skupiajacych piro itd.Jak na razie jest za wszystkim "co zle",a czego sie nie robi dla kilku % glosow:-)) Nie glosowalem akurat na niego ale teraz zaluje-przynajmniej byloby smiesznie:-)

_________________
witam
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ MSN Messenger
Spanner



Do³±czy³: 31 Mar 2010
Posty: 240

PostWys³any: Pon Pa¼ 17, 2011 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszê siê ze wreszcie pad³o tutaj parê m±drych konkretnych s³ów. Uwagi odno¶nie mnie wezmê sobie do serca. Jednak wracaj±c do sedna tematu najbardziej przera¿a mnie to:
[quote=]Bo organy ¶cigania zaczê³y inwigilowaæ obywateli po li¶cie dokonywanych zakupów. Jak raz siê takiego sposobu chwycili, to ju¿ mog± nie przestaæ. [/quote]

¦wiêta racja. A jak ten sposób zadzia³a u Jednego sprzedawcy, u¿yj± go te¿ u innych. Moim zdaniem nie ma w Polsce szans na jak±kolwiek organizacjê.
W Ameryce, powiedzmy maj± to swoje PGI. Spotykaj± siê wymieniaj± do¶wiadczeniem i produkuj± wspólnie. U nas takie co¶ nie przejdzie. Bo nie i tyle. A jak pomy¶lê ¿e w Irlandii elektronik zarabia 12000 z³ netto, to tym bardziej mam ochotê wyjechaæ z tego kraju. Bo póki nie zmieni± siê partie rz±dz±ce tym krajem, to ten kraj nie ma przysz³o¶ci.

pozdro
s

_________________
Niebo to p³ótno ja trzymam pêdzel ale nie umiem malowaæ wiec i tak gówno wyjdzie..
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
GUN_1917
Go¶æ





PostWys³any: Pon Pa¼ 17, 2011 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wy my¶licie ¿e nie przyjd± do wszystkich po kolei którzy kupowali cokolwiek w internecie - cokolwiek powtarzam bo mo¿na zrobiæ wszystkie zakupy na mie¶cie a na internecie kupiæ np ¶rubkê stopki kolby do mausera która jednocze¶nie super nadaje siê jako wkrêt do mebli i oni ju¿ s± .

Tam kto¶ u góry dobrze powiedzia³ , interesuj siê czym¶ a my dzielne organy na pewno Ciê upierdolimy przy samej dupie , nie wa¿ne czym , - by³a sprawa ¿e i filatelistê powineli i ukradli kolekcjê . W tym kraju cz³owieku nie masz szans wygraæ z ta czerwon± komun± .

CTX - no ma go¶æ trochê racji , ale my nie obrywamy w tej chwili za bachory z pod okna , tylko za brevika . I o to dlatego, musz± do nas wszystkich przyj¶æ niebiescy panowie - do nas wszystkich co co¶ kupowali w internecie - kupi³e¶ lont bo chcia³e¶ sobie w sylwestra rakiety "powi±zaæ" , a ¿e masz XIIIw monety to te¿ Ciê piêknie ugo¶cimy . Kupi³e¶ se 10kg py³u alu bo chcia³e¶ farby be³taæ - a to teraz Ciê dojedziemy bo podatku nie zap³aci³e¶ . i tak organy zje////i± wszystkich po kolei nie patrz±c kto i co .
A zagro¿enie - ha ... To jest tylko sygna³ dla ka¿dego co by co¶ chcia³ - sygna³ co brzmi tak -> " stary chcesz robiæ zamach nie bierz nic w necie " powiedziane po prostu otwartym tekstem. Dopóki nie dotkniesz siê w swoich dzia³aniach internetu do póty nigdy Ciê nie znajd± . Patrzcie jak to jest mojego starego za niep³acenie alimentów w zw. z czym dzia³anie na szkoda SP , i za parê tam innych spraw ¶ciga Policja ju¿ dobre 10lat , mimo ¿e ka¿dy wie jak go¶æ wygl±da , ile ma lat i gdzie mieszka , a stale od 24 lat mieszka w tym samym miejscu - mimo to nigdy nie uda³o siê Policji doporowadziæ go przez 18 lat trwania sprawy przed s±d to Ci dopiero , no ale on na pewno nie tyka³ siê internetu...
Powrót do góry
slu_1982



Do³±czy³: 21 Lip 2007
Posty: 341
Sk±d: Zza P³otu

PostWys³any: Pon Pa¼ 17, 2011 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spanner napisa³:
¦wiêta racja. A jak ten sposób zadzia³a u Jednego sprzedawcy, u¿yj± go te¿ u innych. Moim zdaniem nie ma w Polsce szans na jak±kolwiek organizacjê.
W Ameryce, powiedzmy maj± to swoje PGI. Spotykaj± siê wymieniaj± do¶wiadczeniem i produkuj± wspólnie. U nas takie co¶ nie przejdzie. Bo nie i tyle. A jak pomy¶lê ¿e w Irlandii elektronik zarabia 12000 z³ netto, to tym bardziej mam ochotê wyjechaæ z tego kraju. Bo póki nie zmieni± siê partie rz±dz±ce tym krajem, to ten kraj nie ma przysz³o¶ci.

pozdro
s


I takie rzeczy bol± mnie najbardziej, jak m³ody cz³owiek nieznaj±cy ¶wiata topi siê w morzu hipokryzji gdy ¶wiat zna z opowiadañ swojego otoczenia nie spogl±daj±c dalej ni¿ by móg³ tylko tam gdzie naj³atwiej. Oczywi¶cie mo¿e i da siê zarobiæ te 12tysiêcy miesiêcznie za granic± ale przepraszam Ciê bardzo, tutaj ciê¿k± prac± te¿ siê da. Wybra³e¶ najlepsz± opcje jaka istnieje bo jest naj³atwiejsza czyli siedzenie na dupie i marudzenie ¿e tu ¼le, niedobrze a tam lepiej. Mo¿e trzeba zacisn±æ zêby i zabraæ siê do pracy ? >denerwuje< mnie to bo pracuje od 9tej rano, wychodz±c na autobus o siódmej trzydzie¶ci wracam czêsto o dwudziestej drugiej ³±cz±c to z zaocznymi i maj±c dy¿ur raz na 3 tygodnie, chwytaj±c siê nocek jak siê tylko da a czas który mam wolny- jeden weekend na miesi±c ju¿ zaplanowa³em na powrót do domu rodzinnego, pomoc matce i zapalenie znicza na grobie ojca. "Wolne" wieczory przeznaczam ostatnio na malowanie nie swojego mieszkania koñcz±c ko³o pierwszej w nocy, a czasami wstaj±c rano ko³o 5tej jadê do innej pracy gdzie siedzê do ósmej i jadê do nastêpnej i znowu powrót pó¼nym wieczorem. I zarabiam na tym wszystkim 3 tysi±ce z przymru¿eniem oka. Jedyn± rozrywk± w ci±gu dnia to czytanie ksi±¿ki podczas jazdy autobusem. Po pracy od 9 do 22 wracam strasznie zmêczony i wyczerpany. Dodatkowo mam lokatora na mieszkaniu i szukam kolejnego. I ja jako¶ nie marudzê, nie narzekam bo wiem ¿e jeszcze trochê i bêdzie siê lepiej wiod³o. ¯eby zarobiæ pieni±dze trzeba siê napracowaæ albo kombinowaæ jakie¶ czarne interesy, kto co woli. Napisa³em ¿e w Polsce da siê zarobiæ i 12 tysi±ce, bo siê da, w sezonie letnim pracy bêdzie taki nawa³ ¿e je¿d¿±c od zg³oszenia do zg³oszenia co¶ na granicy 10tysiêcy mo¿na wzi±æ. Tak ¿e proszê nie mów mi ¿e nie da siê w Polsce du¿o zarobiæ.

_________________
myhv.org
Nowe forum wysokich napiêæ.
Nowa domena!
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
GUN_1917
Go¶æ





PostWys³any: Wto Pa¼ 18, 2011 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest jeszcze inne sposób , zostaæ pos³em Smile i wtedy na spokojno¶ci bez wysi³ku Smile Jak pracowa³em w samochodach tam siê te¿ da³o by , jakby lepiej zarz±dzaæ tym wszystkim zarobiæ da³o by siê mo¿e 10 tys na miesi±c , sêk w tym ¿e musia³ by¶ tam siedzieæ od ¶witu do nocy ciemnej a pojedziesz gdzie¶ w ¶wiat to trochê mniej siê bedziesz pa³owa³ na te same pieni±dze ...Ale to chyba nie o tym mialo byæ .

Wiadomo ¿e u nas nie jest tak najgorzej - popatrzeæ na koree p³n. tam to dopiero ... Tylko ja bym chcia³ ¿eby ca³y ¶wiat patrzy³ na Polskê i ka¿dy mówi³ - jak tam musi byæ zajebi¶cie...
Powrót do góry
HNIW



Do³±czy³: 14 Kwi 2002
Posty: 359

PostWys³any: Wto Pa¼ 18, 2011 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spanner napisa³:

W Ameryce, powiedzmy maj± to swoje PGI. Spotykaj± siê wymieniaj± do¶wiadczeniem i produkuj± wspólnie. U nas takie co¶ nie przejdzie. Bo nie i tyle. A jak pomy¶lê ¿e w Irlandii elektronik zarabia 12000 z³ netto, to tym bardziej mam ochotê wyjechaæ z tego kraju. Bo póki nie zmieni± siê partie rz±dz±ce tym krajem, to ten kraj nie ma przysz³o¶ci.

pozdro
s


Niestety tutaj musze cie zmartwiæ. Na wyspach jest o wiele gorzej ni¿ w Polsce pod wzglêdem naszych zainteresowañ. W Polsce s³u¿by nie maj± takiej kontroli nad obywatelem jak na wyspach.

Tutaj (UK w moim przypadku) jeste¶ ci±gle obserwowany. Musze przyznaæ, ¿e bez paragrafu nie bêd± siê czepiaæ ale wierz mi, maj± paragraf na wszystko.
Najlepsze jest tzw. antisocial behaviour. Pod to mo¿na wszystko podpi±æ.

Za posiadanie kija mo¿esz i¶æ siedzieæ bo wed³ug tutejszego prawa twoim obowi±zkiem jest udowodnienie, ¿e przedmiot nie jest broni±. Gówniarze maj± no¿e i broñ paln± a ty nie mo¿esz mieæ nic. Policja gówno robi bo boj± siê zarzutów, ¿e niepe³noletnich siê czepiaj±.
Do tego wiele ataków na tle rasistowskim, szczególnie w londynie. Chamstwo i prymityw do kwadratu.

Kase wiêksz± zarobisz ale o piro mo¿esz zapomnieæ. Do tego spo³eczeñstwo totalnie zepsute.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Kwiecia



Do³±czy³: 10 Gru 2009
Posty: 72

PostWys³any: Wto Pa¼ 18, 2011 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co siê wiecznie ogl±daæ za granicê i my¶leæ, ¿e tam maj± trawê bardziej zielon±, tylko robiæ tyle ile siê da, ¿eby budowaæ jak najlepsz± rzeczywisto¶æ wokó³ siebie. We w³asnym kraju, sk±d siê wywodzi i gdzie mo¿na siê czuæ jak u siebie. To w³a¶nie jest dla mnie patriotyzm. Ale to taki ma³y offtopic Wink
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Glebojad



Do³±czy³: 01 Sty 2010
Posty: 12

PostWys³any: Wto Pa¼ 25, 2011 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozpisywaæ siê jako¶ bardzo nie bedê, chcia³em tylko poczytaæ co tu ciekawego piszecie, ale przeczyta³em kilka postów i mnie zwyczajnie kurwica bierze.

CXT: Wyobra¼ sobie ¿e ju¿ jaki¶ czas jestem pe³noletni, nigdy nikogo nie narazi³em swoimi dzia³aniami na niebezpieczeñstwo, w ¿yciu nie zajmowa³em siê materia³ami wybuchowymi, z pirotechnik± skoñczy³em definitywnie ponad rok temu. Pomimo wszystko pewnego piêknego wtorkowego poranka obudzi³o mnie dobijanie siê o 6 rano do drzwi z krzykami : "POLICJA OTWIERAÆ" Po czym w moim domu zawita³o 13 osób, ABW, stra¿ graniczna z psami i policja. Procedury wszêdzie by³y podobne wiec nie bêde siê rozpisywa³, 2 rzeczy mog± zwróciæ uwagê:
1:Nie znale¼li ani grama nielegalnej substancji a mimo to pozby³em siê 2 telefonów (przez co korzystanie z konta bankowego jest praktycznie niemozliwe) komputera i 2 aparatów. Oczywi¶cie tak jak wszyscy odtrzyma³em wiadomo¶æ ze za ok 2 tyg odzyskam sprzêt, po kilku telefonach dowiedzia³em siê ¿e:
Komputer bêdê móg³ odebraæ W KRAKOWIE za kilka dni
natomiast reszta sprzêtu dopiero pojedzie do poznania i zobacze je za jaki¶ miesi±c.
2:Nakaz przeszukania zosta³ wydany na podstawie legalnych zakupów w legalnej firmie z czerwca 2010. HHHHHHHHHHMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM.....
Chyba nigdy nie mia³e¶ do czynienia z wymiarem (nie)sprawiedliwo¶ci ¿e ¿yczysz innym takiego nalotu.

Zrozumia³bym obserwowanie takich osób, je¶li by³oby jakie¶ realne podej¿enie o produkcje MW, spoko. Ale od samego funkcjonariusza (ogolnie byli bardzo mili i nie chcieli niczego braæ ale jak sami powiedzieli tylko s± wykonawcami wytycznych z Poznania) dowiedzia³em siê ¿e dostali oni adresy osób które maj± mieæ przeszukania i 3 dni na zorganizowanie akcji, nie bylo tutaj mowy o jakimkolwiek rozpoznaniu, jedyne co wiedzieli o mnie dla przyk³adu to jak wygl±da dom i mniej wiecej ile mam lat od od s±siada którego spyta³ go¶æ w cywilu na chodniku.

Edit: Jeszcze dla porównania:
Do dilera w moim mie¶cie który mia³ ilo¶æ narkotyków oszacowan± na kwotê z szescioma zerami przysz³o 4 funkcjonariuszy, a do osoby uznanej za ¶wiadka w sprawie gdzie w mieszkaniu nie by³o nic, 13 osób+2 psy, czujê siê zaszczycony. Swiatowej klasy terrorysta dos³ownie
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
GUN_1917
Go¶æ





PostWys³any: Wto Pa¼ 25, 2011 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest w³a¶nie najpiêkniejsze w ca³ej akcji wpada policja za zupe³nie legalne zakupy , w zupe³nie legalnej firmie , to tak jak kiedy¶ bywa³o - ¿e kto¶ sobie kupi³ kolbê do mausera na allegro a potem mia³ darmowe budzenie gratis ...

Zreszt± u nas jest w ogóle ¶miechowa sytuacja - chodzisz z wykrywk± zbierasz miedziaki na polu ju¿ siê w³adza krzywo patrzy, kupujesz chemie ju¿ siê w³adza krzywo patrzy , jeste¶ kibicem te¿ masz przerypane itd itd . Najlepiej bylo by zrobiæ tak wszystkie ksi±¿ki i wszystko z chaty co mog³o by zostaæ uznane za zabytkowe (by³y ju¿ sprawy ¿e P meble zawine³a) wywaliæ za okno , zostawiæ telewizor , wódkê i kie³bachê i bêdzie git , aha no i gazete , wyborcz± najlepiej.
Powrót do góry
JPalikot



Do³±czy³: 05 Pa¼ 2009
Posty: 209

PostWys³any: Pi± Pa¼ 28, 2011 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cze¶æ.
No to ju¿ rzeczywi¶cie robi siê jaka¶ chora sytuacja, zaczê³o siê z 1.5 ... 2 lata temu. Najpierw sensacj± medialn± i oczywi¶cie wielkim przestêpstwem by³y tzw. dopalacze, pó¼niej wysz³y z "dziennikarskiej mody", za¶ sta³y siê ni± pseudokibice i jeszcze nie skoñczyli z tymi ostatnimi, to ju¿ próbuj± siê doczepiæ do chemików lub pirotechników amatorów.
Dziwne, ¿e w ukochanym USA (który jest najwy¿sz± ¶wiêto¶ci± dla naszych rz±dów/prezydentów od czasu Wa³êsy) nadal legalnie mo¿na kupiæ broñ paln± po ukoñczeniu 18 lat chocia¿, jak wiadomo dochodzi tam ju¿ regularnie do masakr w domach, szko³ach i restauracjach. Nawet fakt, ¿e podczas powodzi w Nowym Orleanie szabrownicy strzelali te¿ do lekarzy, nie przekonuje ich prezydentów do delegalizacji broni palnej.
Po prostu w miarê up³ywu czasu w naszym kraju, nasze parlamenty i rz±dy uwziê³y siê, aby coraz wiêcej rzeczy nie by³o wolno i coraz wiêksza dro¿yzna postêpowa³a i ogólniej coraz nudniej i dro¿ej by³o.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
mahalas



Do³±czy³: 04 Lis 2007
Posty: 417

PostWys³any: Sob Pa¼ 29, 2011 5:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GUN_1917 napisa³:
, wódkê i kie³bachê i bêdzie git , aha no i gazete , wyborcz± najlepiej.

He He i tu Cie lubie Mister Gun Very Happy Osobiscie dodalbym Nasz Dziennik i mamy pelnie naszej sceny politycznej.
J Palikot -- powinienes kolego cos wymyslic, bo imienik to coraz wyzej Wink wojek Question

Pozdro mahalas
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Nastêpny
Strona 2 z 11

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP