Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 

Nagonka na "terroryst闚"- ponad 100 przeszuka
Id do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Nast瘼ny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> TOWARZYSKIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
name

Do陰czy: 11 Kwi 2009

PostWys豉ny: Sro Pa 12, 2011 5:33 pm    Temat postu: Nagonka na "terroryst闚"- ponad 100 przeszuka Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,10455815,Robili_bomby__ABW_lapie_klientow_podpoznanskiej_firmy.html

mo瞠 byc wi璚ej przeszuka(mo瞠 nawet dzisiaj Question ) takie ma貫 ostrze瞠nie

Ostatnio zmieniony przez name dnia Sro Pa 12, 2011 5:37 pm, w ca這軼i zmieniany 1 raz
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
CTX
Go嗆

PostWys豉ny: Sro Pa 12, 2011 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i bardzo dobrze.
Powr鏒 do g鏎y
V1

Do陰czy: 16 Maj 2005

PostWys豉ny: Sro Pa 12, 2011 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu dob瞠 ?
Dob瞠 jest 瞠 pierdn望 w tym chorym kraju nied逝go nie bedzie mozna ?
Powr鏒 do g鏎y
Spanner

Do陰czy: 31 Mar 2010

PostWys豉ny: Sro Pa 12, 2011 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CTX 篡cze ci zeby przyszli do ciebie i wszystko ci zabrali.
pozdro

CTX
Go嗆

PostWys豉ny: Sro Pa 12, 2011 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co mi maj zabra niby? S鏊 z kuchni i domestos z kibla?

Tak V1, por闚nuj tworzenie MW w domowym zaciszu przez jakiego laika do pierdni璚ia... Zaczynam wtedy rozumie dlaczego ten kraj jest "chory".

Patrzycie na to z perspektywy w豉snej dup.y uwa瘸j帷 si za ucie郾ione, 鈍i皻e krowy, nie rozumiej帷, 瞠 to wy robicie RZECZYWISTE zagro瞠nie dla otoczenia. Przy豉d? Wystarczy w陰czy youtube.pl i wpisa odpowiednie frazy w wyszukiwark.
Powr鏒 do g鏎y
dav

Do陰czy: 03 Maj 2002

PostWys豉ny: Sro Pa 12, 2011 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CTX napisa:
Co mi maj zabra niby? S鏊 z kuchni i domestos z kibla?

C騜, gdyby si uprze...
Powr鏒 do g鏎y
V1

Do陰czy: 16 Maj 2005

PostWys豉ny: Sro Pa 12, 2011 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne CTX wrzu wszystkich do jednego wora - co ty tu jeszcze robisz na tym forum ? w tym CB tam powiniene chyba dzia豉.
A dla twojej informacji "laicy" maj cz瘰to wi瘯rz wiedze od pseudofachowc闚 z papierkiem.
Zreszta fachowcom te sie zda瘸j wpadki - patrz nie tak dawne wybuchy na wacie.
Zreszta taki sam syf i patologia jest tu jesli chodzi o posiadanie broni - brak wydawania pozwole albo niedawne ukradni璚ie kolekcji destrukt闚 powsta鎍owi te przez nomen omen CB
A nawet 瞠by ju nie by monotematycznym to to samo jest jesli chodzi o prowadzenie w豉snej firmy i ca陰 reszte - pseudo prawo egzekfowane przez pseudo instytucje - wszystko robione zwykle na zamuwienie i pod publiczke.
Powr鏒 do g鏎y
slu_1982

Do陰czy: 21 Lip 2007
Sk康: Zza P這tu

PostWys豉ny: Sro Pa 12, 2011 11:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no nie ma co zaczyna walki. CTX patrzy na to z dystansem i w miar obiektywnie. Mo瞠 i to co robicie/robi貫m by這 przez nas uznawane jako bardzo bezpieczne ale zawsze stanowi這 zagro瞠nie dla samego siebie i nikt nie powie 瞠 wszystko to co jest przez nas wykonywane i strzelane daje 100% bezpiecze雟twa. To tak jak z na豉dowan broni, kt鏎a przys這wiowo raz do roku sama potrafi wystrzeli. Mo瞠 i zmniejszamy ryzyko poprzez swoje dzia豉nia do minimum ale ono zawsze istnieje. I zak豉dam 瞠 w豉郾ie to mia na my郵i CTX. Bo czy robimy szelki czy petardy czy prasujemy sp這nki nigdy chyba nie jeste鄉y pewni 瞠 mo瞠 co p鎩嗆 nie tak. Ja zawsze si ba貫m strzela, prasowa r騜ne 鈔odki... tak samo jak zawsze boj si pod陰czy do sieci jakie nowe wykonane urz康zenie i tak dalej i tak dalej. Tylko g逝pcy si niczego nie boj lub znudzeni fani czego tam wykonuj帷y monotonnie ten sam schemat.

Co do laik闚 maj帷ych wi瘯sz wiedz od uczonych z papierkiem to sam jestem na to przyk豉dem ale nie b璠 tu wkracza w swoje 篡cie osobiste. Jest to temat rzeka i nie jest to na temat tego tematu Laughing

C騜 takie czasy mamy. Mo瞠 "SI BI A" poczu豉 ten sam jesienny nastr鎩 jak ja nie dawno. Zapach z komin闚 unosz帷y si w powietrzu, delikatna m瘸wka na twarzy. Niewiele ludzi przechodz帷ych obok nie spogl康aj帷y na innych, zamartwiaj帷y si jednocze郾ie swoimi sprawami. Kolorowe li軼ie 軼iel帷e niegdy zielone trawniki, wszechogarniaj帷a wilgo powietrza i ch這dny powie wiatru w kt鏎y komponuje si smutny jesienny 酥iew ptak闚. Trzymaj帷 jedn r瘯 w kieszeni, drug przytykaj帷 co rusz papierosa do ust. Wdychaj帷 zimne powietrze zmieszane z dymem i czuj帷 ten zapach palonego drewna mam ochot tylko na jedno. Za這篡 zniszczone spodnie, ciep陰 kurtk zimow i ruszy pieszo w las z kawa趾iem zielonego sznurka wystaj帷ego z kieszeni. Odgarn望 mokre li軼ie, u這篡 to co jest do u這瞠nia, rozejrze si jeszcze raz i podpali lont uciekaj帷 szybko na poblisk skarp.
A 貫zka si w oku kr璚i. Rok temu o tej porze mieszka貫m w zupe軟ie innym miejscu. A teraz nat這k pacy, nie dost瘼ne to i to i to....... ζdne mam skojarzenia z jesieni co ? Sad

Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email Odwied stron autora
pan_kracy

Do陰czy: 09 Lut 2007
Sk康: zach鏚

PostWys豉ny: Czw Pa 13, 2011 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli dalsza cz窷 pokaz闚ki ABW, zapocz徠kowanej przez zapisane dane pana Tomka.
Cytat:
'Gdyby wysz這 na jaw, 瞠 wiedzieli鄉y o zakupach tej osoby i nie zareagowali鄉y, nikt nie zostawi豚y...'
Czyli nie wiedz w jaki spos鏏 znale潭 ewentualnego psychopat, staraj si tylko unikn望 odpowiedzialno軼i i pokaza, 瞠 co robi. Czy w tym kraju wszystko musi byc robione od d**y strony? Oczywi軼ie dobrze by by這 jakby zlapali jakiegos rurobombera, ale tak naprawd nie widz, aby mia這 to du穎 wsp鏊nego z bezpiecze雟twem. Tylko kojarzy mi si z pozbywaniem wolnosci, aby nas 'chroni'. Slu 豉dnie opisane, prawie jak fragment powie軼i Smile
Powr鏒 do g鏎y
Spanner

Do陰czy: 31 Mar 2010

PostWys豉ny: Czw Pa 13, 2011 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj teraz z praktyk to b璠zie ci篹ko. Dobrze 瞠 sko鎍zy貫m rok
temu bo jakby co znale幢i to by by k這pot. Z pojemnik闚 z odczynami kt鏎ych par zosta這 nie pobrali nic co jest dla mnie czym dziwnym.
Jednak jest spos鏏 na to by sie nie nudzi, co prawda nie dla wszystkich, ale dla i Slu na pewno. Urz康zenia do piro. W sam raz na wielki powr鏒 za pare lat. I nic ci za to nie zrobi. Bo r闚nie dobrze mo瞠sz napisa na pude趾u "zapalarka elektryczna", jak i "豉dowarka kondensator闚 do lampy b造skowej". Wystarczy tylko g這wa na karku dobre pomys造 i troch umiej皻nosci by wyczarowa ciekawe rzeczy. Jedna z nich jest ju na warsztacie i czeka a zechce mi sie ruszy doop napisa program i doko鎍zy hardware.

Aha wracaj帷 do slu - pi瘯na historyjka Very Happy Ach ten zapach z komin闚 kojarzy mi si tylko z jednym, z roz鈍ietlonym niebem.

A na pocieszenie dodam 瞠 w poniedzia貫k jad 100km do Katowic po kompa, bo musz zrobi kopie binarn i oddadz mi. Jakby nie mogli tego na miejscu zrobi. Ale co tam informatyk ca造 wola spa!!! na fotelu nic co robi. I ja nadal s康z 瞠 to tylko taka pokaz闚ka by豉. A straszyli mnie 瞠 w tym roku kompa nie dostane bo jedzie do Poznania. dla mnie to jest 瘸這sne.

Pozdro
s

guerreiro79

Do陰czy: 03 Maj 2009

PostWys豉ny: Czw Pa 13, 2011 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My郵,瞠 nie pokazowka,tak do ko鎍a .Zbli瘸j sie euro 2012 ,wi璚 na pewno dzia豉nia s逝瘺 b璠 wzmo穎ne.Szkoda tylko,bo na forum nikt nic nie napisze (i tak nikt nie pisze od pojawienia sie pierwszych sygna堯w o nagonce)
Ps.Ja nic nie kupi貫m od Tomka ale sie z nim kontaktowalem .W sumie kilka wiadomo軼i.Jak sie dowiedzia貫m o tym wszystkim to wywalilem mn鏀two odczynnikow-cz.d.a ,znaczna cz窷 Merck-kupa kasy.Na pocz徠ku "ulga" ale teraz mi szkoda:(

yetihehe

Do陰czy: 26 Pa 2002
Sk康: Znienacka

PostWys豉ny: Czw Pa 13, 2011 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,10465160,Zarzuty_ws__klientow_firmy__gdzie_kupowal_Breivik_.html
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Odwied stron autora
zito6
& ( 1-wsze ostrze瞠nie )

Do陰czy: 30 Lip 2010

PostWys豉ny: Czw Pa 13, 2011 8:21 pm    Temat postu: zdth Odpowiedz z cytatem

S造sza貫m kiedy od kogo ale to tylko plotka 瞠 brevik kupowa co u czorta.
Powr鏒 do g鏎y
HNIW

Do陰czy: 14 Kwi 2002

PostWys豉ny: Czw Pa 13, 2011 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yetihehe napisa:
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,10465160,Zarzuty_ws__klientow_firmy__gdzie_kupowal_Breivik_.html

Pewnie jest du瞠 ci郾ienie, 瞠by co znale潭 na Ketena. Nie znale幢i u niego to za klient闚 si zabrali.

Szkoda, 瞠 przez idiote z Norwegii niekt鏎zy z nas te musz cierpie. Jestem przekonany, 瞠 gdyby nie naciski to by CB si nie bra這 za takie pierdo造.

guerreiro79 napisa:
Ps.Ja nic nie kupi貫m od Tomka ale sie z nim kontaktowalem .W sumie kilka wiadomo軼i.Jak sie dowiedzia貫m o tym wszystkim to wywalilem mn鏀two odczynnikow-cz.d.a ,znaczna cz窷 Merck-kupa kasy.Na pocz徠ku "ulga" ale teraz mi szkoda:(

No i dobrze zrobi貫. Lepsze to ni potem latanie po s康ach. Nie ma co ryzykowa, jak jest pokaz闚ka i jeszcze media s poinformowane to przecie nie wyjd z pustymi r瘯oma. Trzeba poczeka a przycichnie a tak czy inaczej, nie robi nic g逝piego Smile

Jak chcecie wini to al qaeda i Breivika bo to przez nich ludzie wariuj a rz康y ustalaj chore przepisy zabraniaj帷e wszystkiego. CB/ABW to tylko wykonawcy.
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Odwied stron autora
guerreiro79

Do陰czy: 03 Maj 2009

PostWys豉ny: Pi Pa 14, 2011 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe przy tym jest,ze na 100 przeszukan zatrzymali tylko kilka osob.Moge sie zalozyc,ze kazdy cos tam mial.W takim razie moze i za azotany itp nie karaja "od strzala",wiec nie jest zle-w sensie piro.Za MW karaja,bo musza.Jest tu waska granica i chyba ktos to weryfikowal .....Ten artykul mowi tez o p.cz,tyle,ze to moze byc "fantazja pismaka".Trudna to ocenic ale ja mysle,ze wcale nie zabraniaja podejscia hobbystycznego do tych rzeczy(zwrocicie uwage na %osob oskarzonych,wobec zatrzymanych)ehhh,moze nie jest tak do konca zle.Z drugiej strony Czort nie mial nic specjalnego(powiedzmy,ze uro i # + pyly metali mozna podciagnac pod "czarna liste" ale trzeba sporo wiecej odczynnikow,zeby jakis gosc cos tam wykombinowal)
Co racja,to racja,trzeba uwazac,wiec pewnie powrot do hobby nie predko....tyle,ze co podlega pod "zakazane hobby“ ja lubie chemie ,a wiem tez,ze chemik moze mnie oskarzyc o nacl i domestos,bo wie,ze wiem:(,tak jak i Wy.Miejmy nadzieje,ze to minie i zajma sie realnymi problemami,czy zagrozeniami(jesli takowe w ogole zaistnieje)
Pozdro:-)

kacper85

Do陰czy: 15 Pa 2011

PostWys豉ny: Sob Pa 15, 2011 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak a krzykn

UWAGA!!! ZATRZYMUJ I STAWIAJ ZARZUTY ZA PROCH CZARNY !!!

Wiem od osoby zatrzymanej. Dok豉dnie by這 go 132 g. Wag poda jaki pan po chemii na politechnice kt鏎y wszystko wa篡 i spisywa. Nie by這 odczynnik闚 do MW ani 瘸dnych innych gotowych rzeczy.
Powr鏒 do g鏎y
zuberus

Do陰czy: 14 Sty 2004

PostWys豉ny: Sob Pa 15, 2011 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CTX napisa:
no i bardzo dobrze.

Jak na ironie-pisze to "stary wyjadacz" siedmiogwiazdkowy. Gwiazdki pewnie masz za osiagniecia kulinarne Razz

ander

Do陰czy: 14 Maj 2002

PostWys豉ny: Nie Pa 16, 2011 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet zmielony w璕iel drzewny bior na pr鏏ki. 浴S jak obor robi. A rocznie na raka piersi umiera w polsce 5000 kobiet...
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email
CTX
Go嗆

PostWys豉ny: Nie Pa 16, 2011 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HniW, chodzi o firm Likurg a nie o Ketena. ;]

Zuberus, nie wiem za co mam gwiazdki, nigdy si te o nie nie ubiega貫m.
Mi nie chodzi o ironi tylko o zdrowy rozs康ek. Je郵i co si robi nielegalnie to bez wzgl璠u na s逝szno嗆 lub nies逝szno嗆 przepis闚 trzeba mie na uwadze, 瞠 mog si pojawi konsekwencje i trzeba je b璠zie przyj望 na klat.

Przez g闚niarzy strzelaj帷ych miedziankitem traca ludzie, kt鏎zy zajmuj si t "prawdziw" chemi czyli np. ja. To mnie w豉郾ie zacz窸o ostatnio wkvrwia.

zbyhk napisa:
a nie yest to zwyk造 troll Question
tak stwierdzii m鎩 17letni syn bez zainteresowania tematem....

Wi璚 albo niech si zainteresuje albo nie wypowiada. Inna sprawa, 瞠 lepiej gdyby si zaj掖 przygotowaniami do matury zamiast je.ba policje, du穎 ch皻nych jest na socjologi i trzeba mie dobry wynik na maturce.

Je郵i uwa瘸cie, 瞠 przeszukanie nie by這 uzasadnione to kierujecie spraw do s康u.

Mia貫m przeszukanie kiedy鈣am, nic nigdy nie mia貫m z chemikali闚 w domu wi璚 panowie z Policji nie robili mi 瘸dnej "obory", pe軟a kultura i porz康ek. Takie s procedury i ja to rozumiem, wykonuj swoj robot. Wtedy spraw ola貫m bo nawet ja uwa瘸m, 瞠 musieli to zrobi bior帷 pod uwag okoliczno軼i, sami wyboru nie mieli.

Natomiast gdybym mia przeszukanie domu z powodu tego, 瞠 kupi貫m saletr w necie to na 100% zako鎍zy這 by si pozwem o nieuzasadnione przeszukanie, zatrudnieniem prawnika itd.
Powr鏒 do g鏎y
CTX
Go嗆

PostWys豉ny: Nie Pa 16, 2011 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha, sprawa z zatrzymaniami jest raczej zamkni皻a bo styuacja opisywana przez gazety miala miejsce z miesi帷 temu. Nikt by nie pozwoli 瞠by dziennikarze swoimi newsami dawali ostrze瞠nia o przeszukaniu klient闚 firmy Likurg vel czort.
Powr鏒 do g鏎y
Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> TOWARZYSKIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Nast瘼ny
Strona 1 z 11

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz dodawa za陰cznik闚 na tym forum
Nie mo瞠sz pobiera plik闚 z tego forum