Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Profesjonalne (komercyjne) Pokazy pirotechniczne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Fajerwerki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Artpi



Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 123

PostWysłany: Sob Lip 28, 2007 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam , jest ciekawa impreza w Szczecinie jest to zlot żaglowców THE TALL SHIPS RACES 2007 a w programie 2 sierpnia w czwartek na otwarcie o godzinie 23.00 pokaz sztucznych ogni .
Miasto zafundowało jeszcze jeden pokaz na zakończenie imprezy 5 sierpnia w niedziele o godzinie 24.00 wraz z 15 minutowym widowiskiem laserowym . Laughing

Jeśli ktoś z forum jest z okolic to warto się tam wybrać , ja byłem na zlocie żaglowców w Gdyni w 2003 też z długim pięknym pokazem sztucznych ogni naprawdę warto . A już zupełnie byłoby fajnie gdyby ktoś chciał to nagrać i za jakiś czas wstawić link do neta . albo jakieś fotki .

Więcej szczegółów patrz link poniżej Arrow

http://www.szczecin2007.pl/regaty2007/chapter_42113.asp

_________________
pozdrawiam Wink
Diabeł tkwi w szczegółach .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tchemik



Dołączył: 11 Sty 2004
Posty: 496
Skąd: Bytom

PostWysłany: Sob Lip 28, 2007 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

Dzis tj. 28-07-2007 o godz. 22.00 w OLESNIE pokaz sztucznych ogni z okazji DNI OLESNA, obok amfiteatru.

Ja bede, nagram, pozniej pokaze Wink

Pozdro
Tchemik

_________________

gg 2708094 Tchemik.Pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Teo



Dołączył: 13 Lut 2006
Posty: 101
Skąd: 123456

PostWysłany: Sob Lip 28, 2007 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do pokazu w Szczecinie to będę na 90% bo to kilka kilometrów ode mnie Smile To jak ktoś wbija tam to MOŻEmy się ustawić.
_________________
Koniec z piro..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teo



Dołączył: 13 Lut 2006
Posty: 101
Skąd: 123456

PostWysłany: Czw Sie 02, 2007 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Huy nie pokaz Laughing

pojedyńcze szelki przez ok. 10 minut..
na zakończenie, 5 sierpnia o 24:00 też zapowiadają pokaz.. hmm domniemam, że zrobili taką lipę po to żebyśmy my, miejscowi(bo tylko my teraz byliśmy) nie przyszli później.. po to żeby się więcej szwabów, duńczyków, itd. zmieściło Laughing

_________________
Koniec z piro..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Artpi



Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 123

PostWysłany: Pon Sie 13, 2007 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam , to wielka szkoda ze tak wyszło może coś im nie odpaliło tak jak trzeba , albo tylko na tyle pozwoliły fundusze . Question Exclamation Nie ty jeden jesteś zawiedziony i rozczarowany .

A co ja znalazłem , przeglądając neta natrafiłem na taka wiadomość aż za oceanem , zamurowało mnie że i tam o tej imprezie wiedzą i piszą , ale szybko się rozczarowałem klikajac na link okazało się ze to wiadomość o odwołaniu całej tej dość ciekawie zapowiadającej się imprezy , a szkoda Crying or Very sad mogło być ciekawie . A miałem na prawdę bardzo blisko i czas sobie zarezerwowałem Evil or Very Mad , a tu nagle taka kicha


August 24 - 26. Gdynia City POLAND "1st International Fireworks Competition". . ("1st International Fireworks Competition Grand Prix Gdynia city 2007, welcome from 24-26.08.2007 to Gdynia city. Every day You can see two giant spectacular pyro-musical fireworks displays. Full of enjoy will provide firms from Italy, Canada, France, Slovakia, Portugal and Germany. Schedule; 24th - Frankreich, FETES und FEUX & Potugal, LUSO Pirotecnia, 25th - Slowakei, PRIVATEX PYRO & Kanada, APOGEE Fireworks, 26th - Deutschland, PYRO-ART Feuerwerke & Italien, Parente Fireworks.") (033) 819-35-98

Nawet na strona miasta Gdyni niema już żadnego śladu o zapowiedziach ani o odwołaniu . Prasa też milczy albo coś przegapiłem

_________________
pozdrawiam Wink
Diabeł tkwi w szczegółach .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Artpi



Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 123

PostWysłany: Pon Sie 13, 2007 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam dodam jeszcze coś na poprawienie humoru Very Happy , dla fanów długich i widowiskowych pokazów na wysokim poziomie ciekawie zapowiada się druga edycja PYRONALE 2007 w BERLINIE poniższy link do strony
http://www.pyronale.biz/video.php

No może termin jest mniej zachęcający ale przy dobrej pogodzie do zniesienia nawet na dwudniowy pobyt . W prawdzie są koszta ale chyba warto je ponieść , a zwłaszcza jeśli się mieszka dość blisko granicy .

P.S Tej imprezy chyba nie odwołają

_________________
pozdrawiam Wink
Diabeł tkwi w szczegółach .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Teo



Dołączył: 13 Lut 2006
Posty: 101
Skąd: 123456

PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Były dwa pokazy.. akurat ten na którym ja byłem to taki na "otwarcie" - lipa.. podobno ten drugi, bodajże 3 dni później był super.. Evil or Very Mad zły jestem bo godzinę przed pokazem stamtąd pojechaliśmy Laughing ach ta pamięć + matematyka Laughing
ehh a taki podobno pokaz Crying or Very sad

_________________
Koniec z piro..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zagubiony



Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 28
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie Sie 26, 2007 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Tall Ship Races - Szczecin
Naprawde długi pokaz piekne finalne szelki.
Cały pokaz na wysokim poziomie (szczecin pokryła mgła) Laughing
Zamieszczam film (znaleziony) i strone do fotek
Miłego oglądania
http://pl.youtube.com/watch?v=k-_FSDtN9S4 - polecam
Fotki z zlotu(a raczej spływu) Very Happy

Teo piczo miało Cie nie być na pokazie bo się nie chciało ja tam w nocy sam sie gapiłem.

a i podaje link do "pokazu" o którym mówił Teo
http://pl.youtube.com/watch?v=7LXl36LD1X8

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teo



Dołączył: 13 Lut 2006
Posty: 101
Skąd: 123456

PostWysłany: Nie Sie 26, 2007 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeee to chyba nie to. Było wtedy już ciemno i nie tak gęsto jak tu momentami.. i całość była dłuższa napewno Rolling Eyes

A wiesz Krzysiaczku, mnie czasem ma być a nie ma i na odwrót, znasz mnie Razz

_________________
Koniec z piro..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boro



Dołączył: 23 Sie 2005
Posty: 58

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film z finalu Biesiedy Tyskiej Chorzów 16.09.2007. Pokaz organizowany przez www.nakaja.com

tyskie.avi

enjoy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
IrkaceK



Dołączył: 23 Lip 2002
Posty: 214
Skąd: te piękne kolory ?

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojjj... Boro, nastepnym razem trzeba bedzie sie ugadac Exclamation No chyba, ze nie bedziesz mial ochoty Wink
Moge zdradzic, ze polecialo 100% materialu!

Przyznajcie, ze final byl piekny! Zalozenie zostalo spelnione - roz***** niebo Wink


Edit: Tez nie mam glosu


Ostatnio zmieniony przez IrkaceK dnia Wto Wrz 25, 2007 11:32 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
npiro



Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 46

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IrkaceK napisał:
Przyznajcie, ze final byl piekny! Zalozenie zostalo spelnione - roz***** niebo Wink


Filmik ma dźwięk czy tylko u mnie coś nie teges?
Bez dźwięku eksplozji i moździeży to już nie to samo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boro



Dołączył: 23 Sie 2005
Posty: 58

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybaczcie ale ja tez ubolewam nad tym ze nie ma dzwieku - material nagrywany jednym z low-endowych Lumixow ktory niestety nie zostal wyposazony w mikrofon....wiem traci sie polowa efektu, ale lepsze to niz nic...

Irkacek czyzbys pracowal/asystowal przy tym pokazie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alien_



Dołączył: 17 Sty 2004
Posty: 78

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda, ze nie wiedzialem o tym pojechalbym chetnie... szkoda tez, ze tyskie
nie robi juz takich pokazow pirotechnicznych jak pare lat temu pokaz trwal ok 20minut i ciagle cos "wisialo" na niebie z roku na rok pogarsza sie choc jeszcze nie widzialem tego filmu z chorzowa. Mam nadzieje ze bedzie na czym "zawiesic" oko Smile

P.S jak cos bedzie sie dzialo na slasku to mowcie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Boro



Dołączył: 23 Sie 2005
Posty: 58

PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film z pokazu Wianki 2008 organizowany przez Nakaja Art www.nakaja.com


film_wianki

pozdrawiam

P.S. nie wiem dlaczego ale przy konwersji dzwieku za kazdym razem znieksztalca go. Nie poradzilem sobie z tym poki co wiec zamieszczam taki jaki wyszedl...
Ze wzgledu na stosunkowo duza rozdzielczosc jak i ograniczenie do 100MB popularnych file hostow film skompresowany kodekiem h264 (MPEG4 AVC). Do odtworzenbia wymagany jest wiec zainstalowany w systemie odpowiedni dekoder- polecam ffdshow ktory nie robi bajzlu w systemie i obsluguje mnostwo rodzajow kompresji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Artpi



Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 123

PostWysłany: Nie Cze 29, 2008 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam , jak już wczesniej pisałem odbędzie się w USTCE w dniach 3-5 lipca 2008 VII Festiwal Sztucznych Ogni .

I tradycyjnie każdej nocy w czasie trwania festiwalu prezentować będą swoje umiejętności i możliwości choreograficzno widowiskowe po dwie firmy .
Każdy pokaz trwa 10 minut obejmując część dowolną i obowiązkową ocenianą przez Jury. A tak przedstawia się program Arrow

I Pokaz Festiwalowy - Firma Efekt 03.07.2008 czwartek godz 23.00

II Pokaz Festiwalowy - Firma Surex 03.07.2008 czwartek godz 23.30

III Pokaz Festiwalowy - Firma Click 04.07.2008 piątek godz 23.00

IV Pokaz Festiwalowy - Firma Pol-Expance 04.07.2008 piątek godz 23.30

V Pokaz Festiwalowy - Grom Zbig 05.07.2008 sobota godz 23.00

VI Pokaz Festiwalowy - Firma FireShow 05.07.2008 sobota godz 23.30



Osobiście mam nadzieje że tak jak zeszły razem tak i w tym roku uda się spotkać z uczestnikami tutejszego forum . Jeśli są zainteresowani to proszę się zadeklarować i dograć szczegóły . To znaczy wymienic sie namiarami ( telefonami ) aby nie wyszło tak ze wielu było ale nikt o ytm nie wiedział i do spotkania nie dojdzie .

Dalsze info na PW Cool

_________________
pozdrawiam Wink
Diabeł tkwi w szczegółach .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Artpi



Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 123

PostWysłany: Nie Lip 06, 2008 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ,

VII Festiwal Sztucznych Ogni w Ustce to już historia. Pogoda dopisała Cool publiczność zadowolona , a uczestnicy nagrodzeni . Jury zdecydowało że na tegorocznym festiwalu najlepiej zaprezentowała się firma GROM –ZBIG zajmując I miejsce .Kolejne miejsca przyznano .

I miejsce Grom- Zbig gromadząc 173 punkty
II miejsce Pol - Expance gromadząc 143 punkty
III miejsce Surex gromadząc 139 punktów

Specjalnymi nagrodami w formie pucharów ufundowanymi przez organizatorów tegorocznego festiwalu czyli Dwumiasto Słupsk-Ustka nagrodzono za udział w festiwalu firmy ;

I Fire Show
II Clik
III Efekt

Oraz specjalną nagrodą od jednego z sponsorów tj firmy . Softray V – BLASTER .Polskiego producenta systemów do odpalania profesjonalnych pokazów pirotechnicznych w postaci modułu V-Blaster Pro 16 przyznano firmie Pol – Expance

Sprostowanie :
Cytat:
Witam,
niestety nie moge pisac na waszym forum bo nie mam uprawnien ale prosilbym o zalaczenie drobnego sprostowania:

- firma softray nie produkuje urzadzen v-blaster zapraszam na strone www.v-blast.pl i prosze troszeczke sobie poczytac
- Nagroda dodatkowa nie byl V-blaster pro 40 tylko reczny samodzielny system V-Blast pro16

Jesli potrzebujecie jakis informacji o naszych produktach zapraszam na www.v-blast.pl

pozdrawiam
Michal Czeblakow
softray.pl



Sponsorami były firmy :
V Blaster - Systemy pirotechniczne
V-Force Dealer Harley –Davidson
TIGER – Paver is back .
Motor Cycles Harley Dawidson Poznań

W Jury zasiedli
jako przewodniczący Pan Wojciech Goryca z WITU specjalista ds. . pirotechniki
Pan Dariusz Danielewicz z WITU specjalista ds. . pirotechniki
Pan Marek Biliński kompozytor i instrumentalista ( fragment jednego z jego utworu był elementem obowiązkowym jako podkład muzyczny na tegorocznym festiwalu )
Pan Maciej Kobyliński Prezydent Miasta Słupsk
Pan Jan Olech Burmistrz Miasta Ustka


Ja z swojej strony wszystkim wykonawcom pokazów jak i zwycięzcom gratuluje .
Była też jedna mała zmiana w programie a mianowicie firma Fire Show strzelała jako V uczestnik a nie VI w zamian z firmą Grom – Zbig

PS .Doszło też do spotkania uczestników tutejszego forum wg alfabetu
Artpi
Leszek
Piromarek
Wink

Odrobina zdjęć w wykonaniu córki (dopiero się uczy tego typu fotografii ale warto zobaczyć) Smile

http://foto.onet.pl/7orxe,wukk41u4tu14

_________________
pozdrawiam Wink
Diabeł tkwi w szczegółach .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nostra



Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 200

PostWysłany: Nie Lip 20, 2008 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Serdecznie Very Happy


Festiwal ognia WIND & FIRE
Ełk 17-19 lipica 2008

Prezentowały się 4 firmy

Nakaja Art - Kraków
Pretor - Olsztyn
Goldregen - Częstochowa
Hestia Baltic - Wilno


Niestety byłem tylko na dwóch pierwszych, ale lepszy rydz niż nic.


Podziękowania przesyłam w kierunku Daltara za życzliwość... Wink

Najpierw Nakaja


Kilka fotek za dnia, a raczej wieczorem:



















































A teraz FILM W dobrej jakośc 640x480 25kl/s. KLIKNIJCIE OD RAZU NA "oglądaj film w wysokiej rozdzielczosci", wtedy jakoś materiału jest naprawdę niezła! Very Happy

Kliknij mnie!


Ogółem pokaż był śliczny, eleganacko rozpoczęty i zakończony cudownie. Przez pierwsze kilkanaście sekund których nie ma na filmie były też stroboskopy.

have fun


Pretora mam trochę zdjęć na niebie, film a kawałkach (z racji ograniczonej pojemności karty) - ale finał nagrany Cool
Pretor postawił na ilość w finale, Nakaja na jakość, reakcja widowni mówiła samo za siebie "Nakaja" Cool

A więc Pretora złożę i wrzucę później Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lampek



Dołączył: 28 Maj 2007
Posty: 67
Skąd: wiedziec wszystko

PostWysłany: Pon Lip 21, 2008 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To i lampuś tyż coś dorzuci z Ełku pokaz firmy Goldregen z Częstochowy niestety bez początku. Na początku były flary czerwone potem pare komet srebrnych i pare szelek i dalej co widać Smile Jak dla mnie najlepszy był właśnie goldregen http://pl.youtube.com/watch?v=jldsZYLTtq0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daltar



Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 47
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Lip 25, 2008 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Festiwal w Ełku zakończony. Wygrał Goldregen, choć jury stwierdziło, że dosłownie paroma punktami. Pomimo przegranej o włos jestem zadowolony z oceny jurorów, bo faktycznie koledzy z Goldregenu odwalili kawał dobrej roboty a i materiał pirotechniczny mieli miejscami po prostu ładniejszy. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że nasz pokaz przygotowałem dosłownie "na kolanie" w jeden dzień, pomiędzy kolejnymi przygotowaniami do Pyromachiny i nie byłem w stanie odpowiednio go "podbajerować" Smile

Najważniejsze, że festiwal upłynął w przemiłej atmosferze, oraz przy jednakowej pogodzie dla wszystkich zespołów. Oby więcej takich okazji do postrzelania Wink

_________________
www.nakaja.com - pirotechnika, fajerwerki, pokazy sztucznych ogni - Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Fajerwerki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników na tym forum
Nie możesz pobierać plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP