Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Profesjonalne (komercyjne) Pokazy pirotechniczne
Id¼ do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Fajerwerki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
RobertG



Do³±czy³: 27 Sty 2003
Posty: 61
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Pon Sie 11, 2003 9:19 pm    Temat postu: Profesjonalne (komercyjne) Pokazy pirotechniczne Odpowiedz z cytatem

http://www.zamekmocnychwrazen.pl/

Polecam. Bylem w ubieglych latach. W tym nie wiem czy dam rade ale jak tylko znajde wolny wieczor to jade Smile
Duza doping dla milosnikow sztucznych ogni ... albo zalamk ajk oni to robia Wink
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
RobertG



Do³±czy³: 27 Sty 2003
Posty: 61
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Pi± Sie 15, 2003 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lamerwd napisa³:
Mam chêæ te¿ siê na t± imprezkê wybraæ, oczywi¶cie w sobotê bo to mnie najbardziej interesuje. By³em w 1997 w Olsztynie to chyba warto by³oby odnowiæ wra¿enia.


Ja bylem dwukrotnie. Ale w tym roku wychodzi ze nie pojade Sad
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
ku ku



Do³±czy³: 29 Wrz 2002
Posty: 72
Sk±d: ³ód¿

PostWys³any: Pon Wrz 01, 2003 5:11 pm    Temat postu: ????????????? Odpowiedz z cytatem

w Olsztynie to by³a niez³a kaszana organizatorska
Musieli blokowaæ gierkówkê a¿eby mo¿na by³o wyjechaæ
Sta³em a w³a¶ciwie porusza³em siê w super wolnym ¿ó³wim tempie
Tak pozatym to efekty pirotechniczne by³y ok.
Jednak na 10 lecie firmy art dom w ³odzi odwalili taki pokaz ¿e naprawdê by³a to poezja na niebie
nie wspomnê o muzyce oczywi¶cie jean michaela jeara
za b³êdy ma³a sorka
bardzo du¿o je¿d¿ê na pokazy i z tego co siê orientujê to najlepiej je robi firma z KRAKOWA
wiem bo zbieram pó¿niej po nich baterie tzw. KLS
i je sam nape³niam
tak na marginesie to w tematach o fajerwerkach tak naprawdê nic siê nie dzieje, a skoro P.PIROTECHMAN w którym¶ po¶cie napisa³ , ¿e nie widzi w tym nic tajemniczego to mo¿e podzieli³by siê z nami jakimi¶ ciekawymi przepisami
Chodzi mi g³ównie o gwiazdki aleNIE TO CO OPISUJ¡ W PO¦CIE to tylko malutki wstêp do ca³ej zabawy
czy kto¶ siê pofatyguje i mo¿e poda przepis na rozmieszczenie gwiazdek w szelce 5 calowej aby wysz³a na niebie bu¿ka
SZCZʦLIWEGO NOWEGO ROKU
to ju¿ nied³ugo jak chce siê dobrze przygotowaæ
sorry za takiego tasiemca bez sensy?
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
v-21



Do³±czy³: 24 Lip 2002
Posty: 834
Sk±d: Kaszuby

PostWys³any: Sob Wrz 13, 2003 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie zastanawia aspekt zaufania fajerwerkowi ze kilka milisek po strzale w piknym basie rozpyla sie meduza... ach ten czas... i lont Wink
_________________
....a reszta niech se jaja li¿e.....
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
B&G



Do³±czy³: 12 Wrz 2003
Posty: 275
Sk±d: Uæ

PostWys³any: Sob Wrz 13, 2003 10:00 pm    Temat postu: Re: ????????? Odpowiedz z cytatem

ku ku napisa³:

czy macza³e¶ w tym pokazie palce?

Scenariusz powstaje w chwili sk³adania wszystkiego do kupy. Koñcowy efekt jest wprost proporcjonalny do zasobno¶ci kieszeni klienta, wyboru materia³ów i do¶wiadczenia.
Co do zgrania to hm... mo¿na by powiedzieæ, ¿e to 10 lat do¶wiadczenia,... Wink
Je¿eli za¶ chodzi o program komputerowy to najczê¶ciej u¿ywam "TROPICO", bo tylko do tego mo¿e s³u¿yæ komputer, no mo¿e jeszcze do wystawiania faktur.
Wyobra¼ sobie sytuacjê gdy w ¶rodku pokazu dostajesz pozdrowienia od Billa Geatsa.
Pozostaj± stare sprawdzone metody: stoper i klawiatura centralki.
Pozdrowienia G.M.


Ostatnio zmieniony przez B&G dnia Nie Lip 10, 2005 1:06 am, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Administrator



Do³±czy³: 13 Kwi 2002
Posty: 8

PostWys³any: Nie Wrz 21, 2003 8:09 pm    Temat postu: Proponuje... Odpowiedz z cytatem

Proponujê wymieniaæ "uklony" na gg albo e-mail bo kilka postow i ........... ZERO o piro . A B&G proponujê te¿ aby w profilu umie¶ci³ swoj± stronê www a wcze¶niej "kopsn±³" stówkê na forum dla HMIW bo widaæ, ¿e masz opanowane podstawy biznesu a wiêc wiesz, ¿e "nic za darmo" Wink . Napisz co¶ o bhp czy samych fajerwrkach ( producent, asortyment , ceny, kupujesz od hurtownika czy importujesz ) . Jest to forum o piro i wskazane s± jakie¶ informacje z tej dziedziny wiedzy.


Admin

PS. Op³ata jest dobrowolna wiêc gdyby¶ nie mia³ stówki to "nie ma problemu".
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
B&G



Do³±czy³: 12 Wrz 2003
Posty: 275
Sk±d: Uæ

PostWys³any: Nie Wrz 21, 2003 9:34 pm    Temat postu: Proponuje.. Odpowiedz z cytatem

WIELCE SZANOWNY ADMINISTRATORZE

Z przykro¶ci± muszê poinformowaæ, ¿e moja strona www znajduje siê "w przygotowaniu"(od 5 lat zreszt±). Ostatnio by³em bardzo blisko - mia³em nawet skompletowane materia³y, ale zli ludzie bezczelnie buchneli mi neseser z samochodu - p³yty, kasety wideo i referencjie dlibli wzieli. jak na z³o¶æ tydzieñ wcze¶niej robi³em g³êboki format:c.
Co do odpowiedzi na pytania forumowiczów, chêtnie na nie odpowiem. Mo¿e nie na wszystkie (np. w stylu "jak wysadziæ Pa³ac Kultury i ile to by kosztowa³o"), ale na rozs±dne zwi±zane z np. bezpieczeñstwem i eksploatacj± MPW (materia³y pirotechniczne widowiskowe), transportem ADR, sprzêtem i wszystkim co zwi±zane z praktycznym zastosowaniem.
Moja wiedza chemiczna koñczy siê na poziomie szko³y ¶redniej, tak ¿e nie spodziewajcie siê genialnych przepisów na TNT lub tym podobne zajzajery.
Co do ¿róde³ zaopatrzenia i cen - nich to pozostanie s³odk± tajemnic± firmy.
Je¿eli bêdê robi³ co¶ ciekawego to postaram siê o tym powiadomiæ.
Przy okazji pragnê przypomnieæ, ¿e obrót -czyli zakup i sprzeda¿ MPW oklasy 1.3 ADR (wszystkie profesjonalne) od 1 stycznia tego roku wymaga koncesji MSW, specjalnych magazynów i ¶rodków transportu.

Na zakoñczenie kilka praktycznych rad dla piromaniaków:

1.Je¿eli kupi³e¶ w hurtowni za ciê¿kie pieni±dze np KLS czy jak kto woli zestaw wielostrza³owy (w klasie 1.4G ADR) i beztrosko przewozisz go w samochodzie to pamiêtaj, ¿e:
a) musi byæ w oryginalnym zamkniêtym opakowaniu oznaczony zgodnie z przepisami ADR (naklejka 1.4G i opis: UN 0336,OGNIE SZTUCZNE)
b) musisz posiadaæ DOKUMENT PRZEWOZOWY z odpowiednim o¶wiadczeniem, który ma obowi±zek wydaæ ci nadawca (hurtownik).
Powy¿sze wy³±czenie dotyczy tylko ³adunku o masie netto 333kg.
Sankcje - dociekliwy smerf mo¿e skierowaæ ciê na parking strze¿ony, i mo¿esz mieæ kupe nieprzyjemno¶ci.
Przy niewielkim ³adunku w opakowaniach handlowych mo¿esz siê t³umaczyæ przewozem na potrzeby rozrywkowe... he,he.

2.Je¿eli kto¶ organizuje pokaz to nie wchod¼ na wygrodzony teren, nie spaceruj po przewodach, bo mo¿esz je zerwaæ, i na mi³o¶æ bosk± NIE WK£ADAJ G£OWY W WYLOTY MO¬DZIERZY. Exclamation

3.Zabawa i eksperymenty z wszelkiego typu domowymi i nie tylko wynalazkami pirotechnicznymi, podobnie jak kichanie w kucki, efekt mo¿e daæ nieludzki. Very Happy

Pozdrawiam piromaniaków G.M

P.S.
Co do stówki, to mam lichy monitor i strasznie rozmazuje tekst Wink - nie mog³em sie doczytaæ.
To nie ja podaje kontakty do GG na ogólnej.
Odkry³em w sobie predyspozycje grafomañski. Bardzo lubie {[(nawiasy)]}.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
v-21



Do³±czy³: 24 Lip 2002
Posty: 834
Sk±d: Kaszuby

PostWys³any: Nie Wrz 21, 2003 9:49 pm    Temat postu: Re: Proponuje.. Odpowiedz z cytatem

B&G napisa³:
WIELCE SZANOWNY ADMINISTRATORZE


Je¿eli bêdê robi³ co¶ ciekawego to postaram siê o tym powiadomiæ.
Przy okazji pragnê przypomnieæ, ¿e obrót -czyli zakup i sprzeda¿ MPW oklasy 1.3 ADR (wszystkie profesjonalne) od 1 stycznia tego roku wymaga koncesji MSW, specjalnych magazynów i ¶rodków transportu.

Na zakoñczenie kilka praktycznych rad dla piromaniaków:

1.Je¿eli kupi³e¶ w hurtowni za ciê¿kie pieni±dze np KLS czy jak kto woli zestaw wielostrza³owy (w klasie 1.4G ADR) i beztrosko przewozisz go w samochodzie to pamiêtaj, ¿e:
a) musi byæ w oryginalnym zamkniêtym opakowaniu oznaczony zgodnie z przepisami ADR (naklejka 1.4G i opis: UN 0336,OGNIE SZTUCZNE)
b) musisz posiadaæ DOKUMENT PRZEWOZOWY z odpowiednim o¶wiadczeniem, który ma obowi±zek wydaæ ci nadawca (hurtownik).
Powy¿sze wy³±czenie dotyczy tylko ³adunku o masie netto 333kg.
Sankcje - dociekliwy smerf mo¿e skierowaæ ciê na parking strze¿ony, i mo¿esz mieæ kupe nieprzyjemno¶ci.
Przy niewielkim ³adunku w opakowaniach handlowych mo¿esz siê t³umaczyæ przewozem na potrzeby rozrywkowe... he,he.

2.Je¿eli kto¶ organizuje pokaz to nie wchod¼ na wygrodzony teren, nie spaceruj po przewodach, bo mo¿esz je zerwaæ, i na mi³o¶æ bosk± NIE WK£ADAJ G£OWY W WYLOTY MO¬DZIERZY. Exclamation



3.Zabawa i eksperymenty z wszelkiego typu domowymi i nie tylko wynalazkami pirotechnicznymi, podobnie jak kichanie w kucki, efekt mo¿e daæ nieludzki. Very Happy

Pozdrawiam piromaniaków G.M

P.S.
Co do stówki, to mam lichy monitor i strasznie rozmazuje tekst Wink - nie mog³em sie doczytaæ.
To nie ja podaje kontakty do GG na ogólnej.
Odkry³em w sobie predyspozycje grafomañski. Bardzo lubie {[(nawiasy)]}.



o ile dobra mi wiadomo to na obrót wydaje koncesje wojewoda a MSWiA wydaje kocesje na wytwarzanie co do spraw innh czyli kórsów badan psychitrycznych i psychologicznych ...to tylko dodam ze zal dupe sciska

a samorobne efekty pirotechniczne daja wiele wiecej satsfakcji ni profesjonalny pokaz ztreszta przy odrobinie wiedzy i sprzetu(i kilku latach ) ex perymebntów mo¿na ca³kiem niezle efekty pokazac Shocked

_________________
....a reszta niech se jaja li¿e.....
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
c4



Do³±czy³: 15 Maj 2002
Posty: 76
Sk±d: centralna Polska

PostWys³any: Pon Wrz 22, 2003 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak , ADR trzeba miec jak sie wiezie powyzej 333kg.
A kupic to mozna wszystko, mi w jednej z firm z wielkopolski chcieli wcisnac 10".
A ja i tak najbardziej lubie duzo 3".
Do B&G - niezle wykombinowane zakonczenie pokazu, zamiast jednego duzego efektu, chyba z 5 (czy 6) mniejszych koron (czy to byly wierzby?).
Wygladalo to jak seria wloskich 3" cylindrycznych, he he, tyle ze cena bez porownania.
Mi sie podobalo, ludziom zreszta tez.[/list]

_________________
<<C4>>
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
B&G



Do³±czy³: 12 Wrz 2003
Posty: 275
Sk±d: Uæ

PostWys³any: Pon Wrz 22, 2003 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszê Ciê rozczarowaæ v-21, ale wojewoda mo¿e wydaæ tylko jednorazowe zezwolenie na konkretn± transakcjê.
Koncesje wydaje MSWiA.
A z tym ¿alem co dupe ¶ciska to niestety masz racjê.
Co do eksperymentów , to mam jeszcze w ³ydce kawa³ek ³uski od naboju do wstrzeliwania ko³ków - pami±tka z lat m³odo¶ci. Osobi¶cie nie polecam Wink
Pozdro G.M.
P.S. Na przysz³o¶æ staraj siê nie pisaæ w Asemblerze lub czym¶ takim. Very Happy
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
B&G



Do³±czy³: 12 Wrz 2003
Posty: 275
Sk±d: Uæ

PostWys³any: Pon Wrz 22, 2003 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz racjê C-4.
Lepsza chmara 3" lub 4", ni¿ jedna 12". Nie wszyscy to rozumiej±.
Co do efektu, to by³o 3x 6" z odstêpem 20 stopni. Jeszcze wiêkszy efekt jest przy 6x 6" ze skrzy¿owanymi p³aszczyznami. Pe³ne pokrycie.
Samo zakoñczenie zaczyna mnie ju¿ nudziæ. Musze wymy¶liæ co¶ innego.
Pokazik w Skierniewicach ogólnie nie wypad³ najgorzej. Gdyby nie ta fajansiarska 5" która zakoñczy³a swój nêdzny ¿ywot na 20 metrach i ten dziadowski KLS któremu wcale siê nie spieszy³o (oba KLS z jednego kontenera) pokazik mo¿na by zaliczyæ do udanych.
Podk³adzik muzyczny dostarczy³ sponsor.
Pozdro G.M.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Damian



Do³±czy³: 03 Sie 2004
Posty: 260
Sk±d: Poznañ

PostWys³any: Pon Lip 11, 2005 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poznañ. Imieniny Miasta.
Nad "Wart±"
25.06.05r godz. 22:00





Film jeszcze za mojego ¿ycia tutaj sie pojawi Wink

Nastêpnego dnia po pokazie:

a o to mój "³up":




Statyw. Na pokazie s³u¿y³ do podtrzymania rzymskich ogni.


20 metrów kabla dwu¿y³owego. Trochê zgupia³em jak to zobaczy³em Shocked
Okaza³o siê ¿e ca³y pokaz poszed³ za jednym przyciskiem, a poszczególne fajerwerki mia³y miêdzy sob± odstêp czasowy tylko dziêki visco...

Autorzy pokazu bardzo lubi± piæ wodê mineraln± Perry, do tego Red Bulla oraz paliæ LM.

Kacper napisa³:
Witam!

To i ja co¶ dorzucê Wink

Wianki
Kraków 26czerwca 2005
pokaz ca³kiem niez³y(chyba w Polsce lepszych nie robi± Cool )

i pare fotek













kliknij na zdjêcie aby powiêkszyæ

Fajerwerki by³y wysztrzeliwane z 3 barek na ¶rodku Wis³y

Szkoda ¿e wszystkie korpusy zosta³y na barkach albo powpada³y do wody Crying or Very sad

By³ te¿ jaki¶ piknik na stadionie zak³adów tytoniowych w ten sam dzieñ tyle ¿e godzinê wcze¶niej fajerwerki nie gorsze ale mniej i krócej by³y.

Za rok to samo w tych samych miejscach Twisted Evil


artpi napisa³:
Witam , kto ma czas i mo¿liwo¶æ to warto pojechaæ do USTKI w dniach od 07 lipca do 10 lipca czyli przez cztery noce pokolei odbywaæ siê bêdzie ju¿ IV BA£TYCKI FESTIWAL OGNI SZTUCZNYCH . Co noc dwie firmy prezentuj± swoje pokazy , naprawdê warto jadê tam ju¿ poraz drugi aby oczy nacieszyæ , naprawdê warto.
Szkoda tylko ¿e dopiero teraz zauwa¿y³em ¿e mozna cos ciekawego dopisaæ .

A wiec kamerê , aparat szykuj i do USTKI na pokazy jedz , czasu coraz mniej , a jest na co popatrzeæ !!! Laughing Wink Cool

_________________
5, 10, 15 ?
75 : 15 : 10... i wszystko jasne


Ostatnio zmieniony przez Damian dnia Wto Cze 27, 2006 12:42 pm, w ca³o¶ci zmieniany 9 razy
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
yetihehe



Do³±czy³: 26 Pa¼ 2002
Posty: 459
Sk±d: Znienacka

PostWys³any: Nie Sie 07, 2005 10:36 am    Temat postu: Pokaz w Mi³om³ynie Odpowiedz z cytatem

Witam, sfilmowa³em aparatem pokaz na 670-lecie Mi³om³yna(7mb). Kto chce, mo¿e obejrzeæ Smile. Jako¶æ ¶rednia, ale dziêki temu nie zajmuje orginalnych 56mb. Trwa 4 minuty.
_________________
Motyle trotylem pachn± jak nigdy.
ogl±daj±cy, niepraktykuj±cy Sad
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Damian



Do³±czy³: 03 Sie 2004
Posty: 260
Sk±d: Poznañ

PostWys³any: Sob Wrz 10, 2005 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oba pokazy zrobione przez firmê FIREBALL.
3 wrze¶nia.
Sprzêt:
- PC
- PyroBox
- sprawna, refleksowa rêka Smile






4 wrze¶nia.
Wróci³ sprzêt z Nowego Tomy¶la jak i schemat pokazu. Je¶li chodzi o to pierwsze to by³y to bardzo ciekawe rzeczy. "Centrum dowodzenia" sk³ada³o ciê z laptopa, dekodera sygna³u z AadaSystem czyli do tego co tygryski lubi± najbardziej Very Happy Sprzêcior dzia³a w 3 trybach:
- AUTO Pokaz idzie za jednym przyciskiem. Ka¿dy z zapalników jest ustawiany rêcznie przy u¿yciu klawiatury numerycznej, bez udzia³u komputera.
- MAN Wszystko jst odpalane rêcznie.
- PC Prawdziwy automat Smile Komputer daje muzyczke, oraz poszczególny sygna³ do odpalania. Tutaj nie ma mowy o pomy³ce, chyba ¿e komputer siê zawiesi Wink
Do tego posiada:
- tester ca³ego systemu
- test steperów
- 2 wierszowy wy¶wietlacz LCD
- prze³±cznik w³±czenia systemu
- prze³±cznik uzbrojenia
- informacje o u¿ytym zasilaniu (sterownicze/robocze)



_________________
5, 10, 15 ?
75 : 15 : 10... i wszystko jasne


Ostatnio zmieniony przez Damian dnia Sob Lis 19, 2005 11:47 am, w ca³o¶ci zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Piroman2



Do³±czy³: 12 Maj 2002
Posty: 834
Sk±d: z mo¼dzierza ;)

PostWys³any: Nie Lis 13, 2005 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Có¿ mogê powiedzieæ.
W ca³o¶ci pokaz nie by³ jako¶ zbytnio rewelacyjny, tak wszystko ³adowane w jedno miejsce jedno za drugim, w wiêkszo¶ci bez ciekawych efektów.
Choæ doskonale wiem, ¿e na ¿ywo by³o to 3 razy lepsze.
Ale koñcóweczka naprawde ³adna.. piêkne chryzantemy i tak¿e chryzantemy z dragon eggsami, które bardzo mi siê podobaj±.
Bo wcze¶niej to sz³y jakie¶ cylindryki, a na koniec ju¿ by³o pare ³adnych szeleczek.
I podziêkowanie dla panów pirotechników widze te¿ ladne Smile
pzdr.
P2

_________________
Szelka jest ma³ym nasionkiem, z którego na niebie wyrasta piêkny kwiat.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Damian



Do³±czy³: 03 Sie 2004
Posty: 260
Sk±d: Poznañ

PostWys³any: Sob Lis 19, 2005 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imieniny ulicy ¶w. Marcin
Data: 11 listopada 2005
Lokalizacja: Poznañ, ul. ¶w. Marcin
Firma: Fireball, Poznañ (prawdopodobnie; wywnioskowa³em to po "stylu")
Czas trwania: 10 minut






FILM (36,3MB)

Mam nieodparte wra¿enie ¿e przez przypadek fina³ poszed³ wcze¶niej, a dok³adniej w siódmej minucie - koñcowe emocje w¶ród publiczno¶ci by³y ró¿ne.

_________________
5, 10, 15 ?
75 : 15 : 10... i wszystko jasne
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
HellFire



Do³±czy³: 04 Mar 2004
Posty: 292

PostWys³any: Sob Lis 19, 2005 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No coz...pokaz szczerze mowiac byl malo imponujacy.
Wygladalo to tak, jakby na sile mial dluzej trwac, wypelniali czas rzymskimi ogniami i starmine'ami, ktore jakby nie patrzec sa znacznie tansze od szelek...
"Dziury" w pokazie, brak dobrej synchronizacji z muzyka i niewiele naprawde efektownych wejsc (z punktu widzenia kogos, kto wie czego moze sie spodziewac) sprawiaja, iz cale widowisko bylo raczej malo spektakularne. Mowie tak, bo mam porownanie z pokazem ktory odbyl sie u mnie i ktory tutaj zamiescilem. Byl on o wiele krotszy, ale ciaglosc ognia i lepsze efekty wizualne moim zdaniem sa warte tego, aby pokaz skrocic (ze wzgledow finansowych oczywiscie). W przypadku pokazu zamieszczonego przez ciebie sprawa ma sie inaczej-widocznie pokaz z zalozenia mial miec ok.9min, ale kasiorki brak. Szkoda, ale to Polska nie "elegancja Francja" Wink
Suma sumarum lepszy rydz niz nic i warto bylo bejrzec, co by oko nacieszyc. Milo ze pofatygowales sie zeby sie z nami tym podzielic.

pozdrawiam HF

_________________
over...kszszszszszsz
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
maxlam
Go¶æ





PostWys³any: Sob Sty 14, 2006 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Chcê przedstawiæ film z "pokazu" fajerwerków jaki mia³ miejsce w mojej mie¶cinie (jak widaæ na filmie nie wy³±czono ¶wiate³ na ulicy co zawsze czyniono lipa do kwadratu) z okazji Wielkiej Orkiestry ¦wi±tecznej Pomocy nie jest to ca³y pokaz tylko fragment który pokazuje jak ³atwo jest o wypadek na pokazach na szczê¶cie tym razem panom "pirotechnikom" uda³o siê i oby³o siê bez ofiar ale wygl±da³o gro¼nie film nie oddaje tego, na tym parkingu by³o naprawdê sporo ludzi a ta bateria sieka³a prosto w nich i basen z miejsca w którym sta³em by³o widaæ jak rakiety uderzaj±ce w ¶cianê basenu rozbryzgiwa³y siê z b³yskiem reasumuj±c wiêcej szczê¶cia ni¿ rozumu.

Your file 1.00.avi.AVI (7311360 Bytes) is now online.

LINK

Arkadiusz ---> Fajny Wink . Wepchn±³em fim na serwer HNIW :- )
Powrót do góry
CmOs



Do³±czy³: 29 Gru 2004
Posty: 61
Sk±d: okolice Europy a konkretnie z Polski

PostWys³any: Pi± Lut 10, 2006 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POKAZ Z IGRZYSK

Króciutki pokaz z rozpoczêcia igrzysk.
Jak dla mnie to troszkê cienko jak na te 2 tony Wink

_________________
Tylko ja i moja ............... PIROTECHNIKA!
www.repliki-broni.com
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Damian



Do³±czy³: 03 Sie 2004
Posty: 260
Sk±d: Poznañ

PostWys³any: Sob Maj 27, 2006 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

8 stycznia 2006
¦wiate³ko do nieba w Poznaniu, jak zwykle imprezka przed CK Zamek
Pobierz plik
Mirror
By³em trochê gulgul Wink

_________________
5, 10, 15 ?
75 : 15 : 10... i wszystko jasne


Ostatnio zmieniony przez Damian dnia Czw Cze 29, 2006 9:46 am, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Fajerwerki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nastêpny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP