Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Profesjonalne (komercyjne) Pokazy pirotechniczne
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Fajerwerki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
npiro



Do³±czy³: 24 Lis 2006
Posty: 46

PostWys³any: Pon Sty 15, 2007 2:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maxlam napisa³:
http://files.filefront.com/dscn3633_tompeg1mpg/;6532809;;/fileinfo.html

¦wiate³ko z Opoczna


To siê ch³opaki wkurzyli. Co¶ mi siê wydaje ¿e 3 z szelek fina³owych posz³y na pocz±tku. Po takim wstêpie pierwsze 2min. jakie¶ takie bardzo s³abiutkie siê zrobi³y Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Damian



Do³±czy³: 03 Sie 2004
Posty: 260
Sk±d: Poznañ

PostWys³any: Sob Sty 20, 2007 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film z poznañskiego ¦wiate³ka do nieba, sam ju¿ nie wiem kto przygotowywa³ pokaz Wink
http://www.sendspace.com/file/oqzro5

_________________
5, 10, 15 ?
75 : 15 : 10... i wszystko jasne
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Daltar



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2006
Posty: 47
Sk±d: Kraków

PostWys³any: Sob Mar 31, 2007 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arkadiusz napisa³:
Daltar napisa³:
... Firma któr± stworzy³em i wyniañczy³em by³a w³asno¶ci± moj± oraz mojego wspólnika. W tym roku mój partner stwierdzi³, ¿e nie chce mu siê ju¿ dalej zajmowaæ pokazami i zrezygnowa³ z tego biznesu. ...



Czy król jest nagi Question . Piêkne pokazy, piêkne wra¿enia , jednym s³owem blichtr i bajer a za tym prawda byc mo¿e jest naga , czyli marna kasa albo brak p³atno¶ci skoro wspólnik zrezygnowa³ Question . W tym co piszê nie ma za grosz kpiny tylko ciekawo¶æ jak z retnowno¶ci± w tej bran¿y Question . W koñcu nic tak dobrze nie cementuje zwi±zku miêdzu wspólnikami jak kasa Wink . Na moj± logikê tego "cementu" Wam zabrak³o. A mo¿e siê mylê Question


Niezupe³nie Laughing

Po pierwsze wspólnik nie by³ pasjonatem jak ja, a jedynie traktowa³ to jako jeden z kolejnych swoich biznesów, po drugie obecnie zajmuje siê deweloperka i stawia domy i bloki, wiec wiesz..cienko nie przedzie.

Co domnie, to jesli osiagnie sie odpowiednio wysoki poziom, to calkiem dobrze da sie z tego zyæ. Przynajmniej ja sobie chwalê Wink

_________________
www.nakaja.com - pirotechnika, fajerwerki, pokazy sztucznych ogni - Kraków
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Daltar



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2006
Posty: 47
Sk±d: Kraków

PostWys³any: Sob Mar 31, 2007 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maxlam napisa³:
Fajerwerki z Krakowa Wink



http://files.filefront.com/sylwester2006na2007mpg/;6455591;;/fileinfo.html



Powiem tak. Mamy z tym Rynkiem w Krakowie poprostu przekichane. Trzeba wygradzac praktycznie polowe Rynku, ¿eby mo¿na by³o przepisowo fajerwerki odpalic i to max 100 mm, w przypadku kiedy na czas strzelania wytnie sie jeszcze polowe ul. Siennej. Na zdjêciu widaæ moje wyrzutnie kal. 60 75 i 100 mm w skrzynkach po 10 mo¼dzierzy. To czerwone mniejsze w tle to stojaki do rzymskich ogni.

Jesli ktos chce w tym roku naprawde bezstresowo nasyciæ oczy to zapraszam na Wianki Krakowskie. Tam jest o wieeele wiêksza przestrzeñ i duzo d³uzszy i ³adniejszy pokaz niz na Sylwka.

Pozdrawiam!

_________________
www.nakaja.com - pirotechnika, fajerwerki, pokazy sztucznych ogni - Kraków
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
B&G



Do³±czy³: 12 Wrz 2003
Posty: 275
Sk±d: Uæ

PostWys³any: Nie Maj 20, 2007 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ma³y pokazik na imprezce integracyjnej Philipsa, Be³chatów 19.05.2007. Jako¶c nagrania - taka sobie.
http://video.google.pl/videoplay?docid=6573989454847117790
pozdrawiam G.M.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Clone



Do³±czy³: 21 Maj 2007
Posty: 11

PostWys³any: Sob Maj 26, 2007 1:56 pm    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

Pokazy z których mam zamiar zdobyæ filmy (b±d¼ sam na nie jechaæ) to:

- I ¦wiatowy Festiwal Pokazów Pirotechnicznych

- Miêdzynarodowy Festiwal Pirotechniki

- I Miêdzynarodowego Festiwalu Fajerwerków o Grand Prix Polski

Nie powiem, ¿e jest to marzenie do spe³nienia, bo wrêcz przeciwnie... Tylko za bardzo nie by³oby z kim jechaæ Razz

_________________
....
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Daltar



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2006
Posty: 47
Sk±d: Kraków

PostWys³any: Nie Maj 27, 2007 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Clone, ale nie rozumiem za bardzo, czy chodzi o nie istniejace, wyimaginowane inmprezy, na które chcia³by¶ jechac, czy sa to planowane imprezy, o których jeszcze nikt nie wie, ale które odbêd± sie w najbli¿szym czasie?


Jest multum miedzynarodowych festiwali na swiecie (ja naliczylem conajmniej 25 )
Co do Najbardziej znanego ¶wiatowego festiwalu, uwa¿anego za "olimpiadê" pirotechników, to niew±tpliwie zawody w Montrealu. Chyba drugi po nim jest festiwal pod Pary¿em. Oglada³em nawet teraz pod pokaz i zglosilem swa kandydature, jak 90 innych firm z calego swiata . Niestety nie dostalem sie, bo konkurencja jest poprostu niebywa³a. Nie teraz, to moze nastepnym razem. Co do miedzynarodowych kongresów pirotechnicznych to odbywaj± siê raz na dwa lata ( w tym roku akurat wypada i co smieszniejsze w Montrealu w³a¶nie ) i zbieraj± najwieksze firmy z ca³ego ¶wiata. Ja by³em juz na kongresie w Japoni i Niemczech. Oczywiscie tegorocznego Montrealu nie moge tez przepu¶ciæ Wink

Jesli wiesz cos o jakich¶ planowanych wiekszych sprawach to daj znac.

pozdro. Laughing

_________________
www.nakaja.com - pirotechnika, fajerwerki, pokazy sztucznych ogni - Kraków
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Daltar



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2006
Posty: 47
Sk±d: Kraków

PostWys³any: Nie Maj 27, 2007 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnosnie Wianków Krakowskich ( 23.06.2007 r. ). Mogê ju¿ podaæ wiêcej detali.

Pokaz odbêdzie siê na 6 barkach (4 barki po 30 metrów i 2 po 75 metrów d³ugo¶ci) Rozstawionych na przestrzeni 800 metrów pomiedzy mostem Debnickim i Grunwaldzkim w Krakowie. Czas trwania pokazu to 16 minut. To 16 minut wypasu, jakiego nie zobaczy sie predko Wink

Przyk³adowa sekwencja 30 sekundowa:
- 140 ³adunków 100 mm
- 132 rzymskie ognie 1,5 cala w 4 rodzajach.

Sporawo prawda?

Styl muzyki niestety zosta³ narzucony przez organizatora, bowiem cala impreza jest stylizowana na lata 80-te. Wybra³em Jarra, jako najbardziej sensownego z tego okresu.

Trzymajcie kciuki, bo idzie siê posraæ z nerwów, zeby wszystko posz³o tip, top Confused

_________________
www.nakaja.com - pirotechnika, fajerwerki, pokazy sztucznych ogni - Kraków
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Clone



Do³±czy³: 21 Maj 2007
Posty: 11

PostWys³any: Nie Maj 27, 2007 6:46 pm    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

Te, które poda³em odbêd± siê niebawem. Tak,wiem ¿e jest tych festiwali sporo, ale na te 3 mam mo¿e wiêksz± szanse jechaæ dlatego je wymieni³em.
_________________
....
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
ku ku



Do³±czy³: 29 Wrz 2002
Posty: 72
Sk±d: ³ód¿

PostWys³any: Pon Maj 28, 2007 4:22 pm    Temat postu: odno¶nie wianków krakowskich Odpowiedz z cytatem

przyda³by siê filmik z tak du¿ej imprezy w dodatku nad wod± nie ka¿dy dojedzie taki kawa³ a szkoda
pozdrawiam i ¿yczê udanej zabawy i pogody podczas pokazu
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Kacper



Do³±czy³: 17 Maj 2003
Posty: 180
Sk±d: Kraków

PostWys³any: Pon Maj 28, 2007 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!

Mieszkam w Krakowie wiêc nakrêcê w miarê dobry film + porz±dne zdjêcia.
Chcia³bym równie¿ zobaczyæ przygotowania do pokazu je¶li bêdzie taka mo¿liwo¶æ.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
IrkaceK



Do³±czy³: 23 Lip 2002
Posty: 214
Sk±d: te piêkne kolory ?

PostWys³any: Pon Cze 04, 2007 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Moj pierwszy pokaz Smile - parada smokow na Wisle w Krakowie.

Strzelane z 3 barek. Pogada srednio dopisala i az dziwne ze tyle rzeczy odpalilo. Nie odeszlo pare fleshy, jeden stojak z kometami, dwie baterie.

Szkoda ze rezyser calego widowiska spieprzyl pokaz i byly ogromne nudne przerwy, ktore wycialem na filmiku.

Mam jeszcze drugie tyle materialu wiec jak ktos chce to moge skompresowac i wyslac. Teraz juz nie mialem sily bo strasznie mi meczy kompa. Takze nie ma plynnych przejsc pomiedzy scenami bo podczas przetwarzania wieszalo mi program

www.mg.lama.net.pl/piro/smoki.avi - 74mb
Filmik za jakis czas bede musial usunac.

Pozdro IK

_________________
Koniec z praktyka amatorska Sad
www.PyroGarage.pl - Akcesoria pirotechniczne, odczynniki oraz lonty!
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Daltar



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2006
Posty: 47
Sk±d: Kraków

PostWys³any: Wto Cze 12, 2007 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To oczywiscie nie by³ typowy pokaz ogni, ale oprawa pirotechniczna smoczej parady. Obok fontann wodnych oraz laserów pirotechnika stanowi³a jedynie t³o dla smoków i towarzyszy³a im w nadwodnych wygibasach. Tak pogoda tradycyjnie da³a popalic, ale i tak odpalone 95% materia³u przy takich ulewach to sukces...
_________________
www.nakaja.com - pirotechnika, fajerwerki, pokazy sztucznych ogni - Kraków
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
B&G



Do³±czy³: 12 Wrz 2003
Posty: 275
Sk±d: Uæ

PostWys³any: Wto Cze 12, 2007 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daltar napisa³:
...Tak pogoda tradycyjnie da³a popalic, ale i tak odpalone 95% materia³u przy takich ulewach to sukces...


Osobi¶cie wolê ulewê, ni¿ 100% wilgotno¶ci i mg³ê Wink .
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
eltopsj



Do³±czy³: 22 Cze 2003
Posty: 367

PostWys³any: Pi± Cze 15, 2007 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie!

Napisz Daltar co¶ wiêcej na temat sprzêtu, którego u¿ywasz. Wygl±da imponuj±co:



(zdjecie pochodzi z Twojej strony www - Nakaja Art. Wygl±da na to, ¿e podstawowe modu³y systemu kontaktuj± siê ze sob± droga radiow± - ¶wiadcz± o tym stercz±ce z pude³ek anteny - a mo¿e siê mylê?).

Na pewno wszyscy forumowicze chêtnie to przeczytaj±. Pokazy profesjonalne to nie tylko "pirotechnika w powietrzu" czyli efektowne i widowiskowe fajerwerki "w akcji", które s± kulminacj± d³ugich przygotowañ, ale równie wa¿ny sprzêt, dziêki któremu takie atrakcyjne widowiska (przy UMIEJÊTNYM u¿yciu tego sprzêtu rzecz jasna) mog± siê odbyæ.

Pozdrawiam. J
PS Zbieram na razie wszelkie materia³y o urz±dzeniach typu pirobox (specjalnie piszê piro, nie pyro Wink , bo z ofertê naszego krajowego producenta ju¿ sie zapozna³em. Informacje od "pirotechników praktykuj±cych" na ten temat bêd± dla mnie bardzo cennne. Mo¿e niebawem "upichcê" co¶ interesuj±cego w tym temacie z po¿ytkiem dla nas wszystkich (forumowiczów).
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Kacper



Do³±czy³: 17 Maj 2003
Posty: 180
Sk±d: Kraków

PostWys³any: Pi± Cze 22, 2007 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!

By³em dzisiaj zobaczyæ przygotowania do pokazu na wianki.
Zrobi³em kilka fotek.
http://img513.imageshack.us/my.php?image=88803948bc4.jpg
http://img522.imageshack.us/my.php?image=68399970kr1.jpg
http://img522.imageshack.us/my.php?image=26782646rq2.jpg
http://img117.imageshack.us/my.php?image=49141091pd8.jpg
http://img265.imageshack.us/my.php?image=12885328sr9.jpg
http://img265.imageshack.us/my.php?image=28127332tw3.jpg
http://img240.imageshack.us/my.php?image=39102120pl9.jpg
http://img107.imageshack.us/my.php?image=97243034nb7.jpg
http://img50.imageshack.us/my.php?image=10fc8.jpg
http://img49.imageshack.us/my.php?image=11ms2.jpg

Jak widaæ szykuje siê ciekawy pokaz :D
Jutro postaram siê zamie¶ciæ film i zdjêcia z pokazu.
Pó¼niej wrzucê wszystko na jaki¶ lepszy serwer.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
B&G



Do³±czy³: 12 Wrz 2003
Posty: 275
Sk±d: Uæ

PostWys³any: Sob Cze 23, 2007 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra robota Kacper Laughing Prawie jak Sztyrlic .
Obgl±dno³em te fotki, i powiem szczerze, ¿e za bardzo mnie to nie powali³o na kolana. Jak na tak okrzykniêt± i rozreklamowan± imprezê, to na razie cieniutko... Laughing .
Mam nadziejê, ¿e to nie wszystko.
Bombka Brocade Crown jest rewelacyjna, zw³aszcza w stadzie, pod warunkiem, ¿e jest z odpowiedniej firmy Wink . Razz . To moja ulubiona Very Happy .
Zobaczymy co nam Posat poka¿e. Pewnie jak zwykle z punktu widzenia pirotechnika prawie nic, czyli wielkie g... Evil or Very Mad . Telewizja po prostu nie potrafi filmowac piro, bo nie chce siê im ustawic kamery kilometr od pokazu.
Szkoda, ¿e nie mogê siê tam wybrac, ale muszê odtransportowac rodzinkê na wywczas. Obgl±dnê w TV, co siê da.
Pawe³- trzymam kciuki. Tylko nie upij siê za bardzo po wszystkim Laughing .
pozdrawiam G.M.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Damian



Do³±czy³: 03 Sie 2004
Posty: 260
Sk±d: Poznañ

PostWys³any: Sob Cze 23, 2007 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

B&G napisa³:
Pawe³- trzymam kciuki. Tylko nie upij siê za bardzo po wszystkim Laughing .
Zazwyczaj to jest tak ¿e ekipa jest nietrze¼wa przed pokazem, ale zawsze zostaje jeden który nic nie pije i takiemu daje siê g³ówne zadanie na ten moment - naci¶niêcie przycisku START Laughing
_________________
5, 10, 15 ?
75 : 15 : 10... i wszystko jasne
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Tchemik



Do³±czy³: 11 Sty 2004
Posty: 496
Sk±d: Bytom

PostWys³any: Nie Cze 24, 2007 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krotki filmik z pokazu w Gliwicach na Noc Kupa³y.

Niestety nie caly bo za pozno sie zorientowalem i bark koncowki bo karta sie skonczyla (kretyn zapomnialem wyczyscic).



Pozdro
Tchemik

_________________

gg 2708094 Tchemik.Pl
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Daltar



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2006
Posty: 47
Sk±d: Kraków

PostWys³any: Nie Cze 24, 2007 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

B&G napisa³:
Dobra robota Kacper Laughing Prawie jak Sztyrlic .
Obgl±dno³em te fotki, i powiem szczerze, ¿e za bardzo mnie to nie powali³o na kolana. Jak na tak okrzykniêt± i rozreklamowan± imprezê, to na razie cieniutko... Laughing .


To cieniutko to pieknych pare ton wyrobów, które zreszta posz³y ju¿ w powietrze Laughing Co do brocade crown to na fina³ by³o wystrzelonych naraz 36 - 6-cio calowych bomb plus 14 w³oskich cylindrów, tez 6 cali. Jesli to skromnie, to w przysz³ym roku poprawiê na wiêcej Wink

_________________
www.nakaja.com - pirotechnika, fajerwerki, pokazy sztucznych ogni - Kraków
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Fajerwerki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nastêpny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP