Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 

Profesjonalne (komercyjne) Pokazy pirotechniczne
Id do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nast瘼ny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> Fajerwerki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
RobertG

Do陰czy: 27 Sty 2003
Sk康: Warszawa

PostWys豉ny: Pon Sie 11, 2003 9:19 pm    Temat postu: Profesjonalne (komercyjne) Pokazy pirotechniczne Odpowiedz z cytatem

http://www.zamekmocnychwrazen.pl/

Polecam. Bylem w ubieglych latach. W tym nie wiem czy dam rade ale jak tylko znajde wolny wieczor to jade Smile
Duza doping dla milosnikow sztucznych ogni ... albo zalamk ajk oni to robia Wink
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email
RobertG

Do陰czy: 27 Sty 2003
Sk康: Warszawa

PostWys豉ny: Pi Sie 15, 2003 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lamerwd napisa:
Mam ch耩 te si na t imprezk wybra, oczywi軼ie w sobot bo to mnie najbardziej interesuje. By貫m w 1997 w Olsztynie to chyba warto by這by odnowi wra瞠nia.

Ja bylem dwukrotnie. Ale w tym roku wychodzi ze nie pojade Sad
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email
ku ku

Do陰czy: 29 Wrz 2002
Sk康: 堯d

PostWys豉ny: Pon Wrz 01, 2003 5:11 pm    Temat postu: ????????????? Odpowiedz z cytatem

w Olsztynie to by豉 niez豉 kaszana organizatorska
Musieli blokowa gierk闚k a瞠by mo積a by這 wyjecha
Sta貫m a w豉軼iwie porusza貫m si w super wolnym 鄴逕im tempie
Tak pozatym to efekty pirotechniczne by造 ok.
Jednak na 10 lecie firmy art dom w 這dzi odwalili taki pokaz 瞠 naprawd by豉 to poezja na niebie
nie wspomn o muzyce oczywi軼ie jean michaela jeara
za b喚dy ma豉 sorka
bardzo du穎 je盥輳 na pokazy i z tego co si orientuj to najlepiej je robi firma z KRAKOWA
wiem bo zbieram p騜niej po nich baterie tzw. KLS
i je sam nape軟iam
tak na marginesie to w tematach o fajerwerkach tak naprawd nic si nie dzieje, a skoro P.PIROTECHMAN w kt鏎ym po軼ie napisa , 瞠 nie widzi w tym nic tajemniczego to mo瞠 podzieli豚y si z nami jakimi ciekawymi przepisami
Chodzi mi g堯wnie o gwiazdki aleNIE TO CO OPISUJ W PO列IE to tylko malutki wst瘼 do ca貫j zabawy
czy kto si pofatyguje i mo瞠 poda przepis na rozmieszczenie gwiazdek w szelce 5 calowej aby wysz豉 na niebie bu磬a
SZCZ呇LIWEGO NOWEGO ROKU
to ju nied逝go jak chce si dobrze przygotowa
sorry za takiego tasiemca bez sensy?
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email Odwied stron autora
v-21

Do陰czy: 24 Lip 2002
Sk康: Kaszuby

PostWys豉ny: Sob Wrz 13, 2003 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie zastanawia aspekt zaufania fajerwerkowi ze kilka milisek po strzale w piknym basie rozpyla sie meduza... ach ten czas... i lont Wink
B&G

Do陰czy: 12 Wrz 2003
Sk康: U

PostWys豉ny: Sob Wrz 13, 2003 10:00 pm    Temat postu: Re: ????????? Odpowiedz z cytatem

ku ku napisa:

czy macza貫 w tym pokazie palce?

Scenariusz powstaje w chwili sk豉dania wszystkiego do kupy. Ko鎍owy efekt jest wprost proporcjonalny do zasobno軼i kieszeni klienta, wyboru materia堯w i do鈍iadczenia.
Co do zgrania to hm... mo積a by powiedzie, 瞠 to 10 lat do鈍iadczenia,... Wink
Je瞠li za chodzi o program komputerowy to najcz窷ciej u篡wam "TROPICO", bo tylko do tego mo瞠 s逝篡 komputer, no mo瞠 jeszcze do wystawiania faktur.
Wyobra sobie sytuacj gdy w 鈔odku pokazu dostajesz pozdrowienia od Billa Geatsa.
Pozostaj stare sprawdzone metody: stoper i klawiatura centralki.
Pozdrowienia G.M.

Ostatnio zmieniony przez B&G dnia Nie Lip 10, 2005 1:06 am, w ca這軼i zmieniany 1 raz
Powr鏒 do g鏎y
Administrator

Do陰czy: 13 Kwi 2002

PostWys豉ny: Nie Wrz 21, 2003 8:09 pm    Temat postu: Proponuje... Odpowiedz z cytatem

Proponuj wymienia "uklony" na gg albo e-mail bo kilka postow i ........... ZERO o piro . A B&G proponuj te aby w profilu umie軼i swoj stron www a wcze郾iej "kopsn掖" st闚k na forum dla HMIW bo wida, 瞠 masz opanowane podstawy biznesu a wi璚 wiesz, 瞠 "nic za darmo" Wink . Napisz co o bhp czy samych fajerwrkach ( producent, asortyment , ceny, kupujesz od hurtownika czy importujesz ) . Jest to forum o piro i wskazane s jakie informacje z tej dziedziny wiedzy.

Admin

PS. Op豉ta jest dobrowolna wi璚 gdyby nie mia st闚ki to "nie ma problemu".
Powr鏒 do g鏎y
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
B&G

PostWys豉ny: Nie Wrz 21, 2003 9:34 pm    Temat postu: Proponuje.. Odpowiedz z cytatem

WIELCE SZANOWNY ADMINISTRATORZE

Z przykro軼i musz poinformowa, 瞠 moja strona www znajduje si "w przygotowaniu"(od 5 lat zreszt). Ostatnio by貫m bardzo blisko - mia貫m nawet skompletowane materia造, ale zli ludzie bezczelnie buchneli mi neseser z samochodu - p造ty, kasety wideo i referencjie dlibli wzieli. jak na z這嗆 tydzie wcze郾iej robi貫m g喚boki format:c.
Co do odpowiedzi na pytania forumowicz闚, ch皻nie na nie odpowiem. Mo瞠 nie na wszystkie (np. w stylu "jak wysadzi Pa豉c Kultury i ile to by kosztowa這"), ale na rozs康ne zwi您ane z np. bezpiecze雟twem i eksploatacj MPW (materia造 pirotechniczne widowiskowe), transportem ADR, sprz皻em i wszystkim co zwi您ane z praktycznym zastosowaniem.
Moja wiedza chemiczna ko鎍zy si na poziomie szko造 鈔edniej, tak 瞠 nie spodziewajcie si genialnych przepis闚 na TNT lub tym podobne zajzajery.
Co do 穋鏚e zaopatrzenia i cen - nich to pozostanie s這dk tajemnic firmy.
Je瞠li b璠 robi co ciekawego to postaram si o tym powiadomi.
Przy okazji pragn przypomnie, 瞠 obr鏒 -czyli zakup i sprzeda MPW oklasy 1.3 ADR (wszystkie profesjonalne) od 1 stycznia tego roku wymaga koncesji MSW, specjalnych magazyn闚 i 鈔odk闚 transportu.

Na zako鎍zenie kilka praktycznych rad dla piromaniak闚:

1.Je瞠li kupi貫 w hurtowni za ci篹kie pieni康ze np KLS czy jak kto woli zestaw wielostrza這wy (w klasie 1.4G ADR) i beztrosko przewozisz go w samochodzie to pami皻aj, 瞠:
a) musi by w oryginalnym zamkni皻ym opakowaniu oznaczony zgodnie z przepisami ADR (naklejka 1.4G i opis: UN 0336,OGNIE SZTUCZNE)
b) musisz posiada DOKUMENT PRZEWOZOWY z odpowiednim o鈍iadczeniem, kt鏎y ma obowi您ek wyda ci nadawca (hurtownik).
Powy窺ze wy陰czenie dotyczy tylko 豉dunku o masie netto 333kg.
Sankcje - dociekliwy smerf mo瞠 skierowa ci na parking strze穎ny, i mo瞠sz mie kupe nieprzyjemno軼i.
Przy niewielkim 豉dunku w opakowaniach handlowych mo瞠sz si t逝maczy przewozem na potrzeby rozrywkowe... he,he.

2.Je瞠li kto organizuje pokaz to nie wchod na wygrodzony teren, nie spaceruj po przewodach, bo mo瞠sz je zerwa, i na mi這嗆 bosk NIE WKxDAJ GΜWY W WYLOTY MO挑ZIERZY. Exclamation

3.Zabawa i eksperymenty z wszelkiego typu domowymi i nie tylko wynalazkami pirotechnicznymi, podobnie jak kichanie w kucki, efekt mo瞠 da nieludzki. Very Happy

Pozdrawiam piromaniak闚 G.M

P.S.
Co do st闚ki, to mam lichy monitor i strasznie rozmazuje tekst Wink - nie mog貫m sie doczyta.
To nie ja podaje kontakty do GG na og鏊nej.
Odkry貫m w sobie predyspozycje grafoma雟ki. Bardzo lubie {[(nawiasy)]}.
Powr鏒 do g鏎y
v-21

Do陰czy: 24 Lip 2002
Sk康: Kaszuby

PostWys豉ny: Nie Wrz 21, 2003 9:49 pm    Temat postu: Re: Proponuje.. Odpowiedz z cytatem

B&G napisa:
WIELCE SZANOWNY ADMINISTRATORZE

Je瞠li b璠 robi co ciekawego to postaram si o tym powiadomi.
Przy okazji pragn przypomnie, 瞠 obr鏒 -czyli zakup i sprzeda MPW oklasy 1.3 ADR (wszystkie profesjonalne) od 1 stycznia tego roku wymaga koncesji MSW, specjalnych magazyn闚 i 鈔odk闚 transportu.

Na zako鎍zenie kilka praktycznych rad dla piromaniak闚:

1.Je瞠li kupi貫 w hurtowni za ci篹kie pieni康ze np KLS czy jak kto woli zestaw wielostrza這wy (w klasie 1.4G ADR) i beztrosko przewozisz go w samochodzie to pami皻aj, 瞠:
a) musi by w oryginalnym zamkni皻ym opakowaniu oznaczony zgodnie z przepisami ADR (naklejka 1.4G i opis: UN 0336,OGNIE SZTUCZNE)
b) musisz posiada DOKUMENT PRZEWOZOWY z odpowiednim o鈍iadczeniem, kt鏎y ma obowi您ek wyda ci nadawca (hurtownik).
Powy窺ze wy陰czenie dotyczy tylko 豉dunku o masie netto 333kg.
Sankcje - dociekliwy smerf mo瞠 skierowa ci na parking strze穎ny, i mo瞠sz mie kupe nieprzyjemno軼i.
Przy niewielkim 豉dunku w opakowaniach handlowych mo瞠sz si t逝maczy przewozem na potrzeby rozrywkowe... he,he.

2.Je瞠li kto organizuje pokaz to nie wchod na wygrodzony teren, nie spaceruj po przewodach, bo mo瞠sz je zerwa, i na mi這嗆 bosk NIE WKxDAJ GΜWY W WYLOTY MO挑ZIERZY. Exclamation

3.Zabawa i eksperymenty z wszelkiego typu domowymi i nie tylko wynalazkami pirotechnicznymi, podobnie jak kichanie w kucki, efekt mo瞠 da nieludzki. Very Happy

Pozdrawiam piromaniak闚 G.M

P.S.
Co do st闚ki, to mam lichy monitor i strasznie rozmazuje tekst Wink - nie mog貫m sie doczyta.
To nie ja podaje kontakty do GG na og鏊nej.
Odkry貫m w sobie predyspozycje grafoma雟ki. Bardzo lubie {[(nawiasy)]}.

o ile dobra mi wiadomo to na obr鏒 wydaje koncesje wojewoda a MSWiA wydaje kocesje na wytwarzanie co do spraw innh czyli k鏎s闚 badan psychitrycznych i psychologicznych ...to tylko dodam ze zal dupe sciska

a samorobne efekty pirotechniczne daja wiele wiecej satsfakcji ni profesjonalny pokaz ztreszta przy odrobinie wiedzy i sprzetu(i kilku latach ) ex perymebnt闚 mo積a ca趾iem niezle efekty pokazac Shocked

c4

Do陰czy: 15 Maj 2002
Sk康: centralna Polska

PostWys豉ny: Pon Wrz 22, 2003 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak , ADR trzeba miec jak sie wiezie powyzej 333kg.
A kupic to mozna wszystko, mi w jednej z firm z wielkopolski chcieli wcisnac 10".
A ja i tak najbardziej lubie duzo 3".
Do B&G - niezle wykombinowane zakonczenie pokazu, zamiast jednego duzego efektu, chyba z 5 (czy 6) mniejszych koron (czy to byly wierzby?).
Wygladalo to jak seria wloskich 3" cylindrycznych, he he, tyle ze cena bez porownania.
Mi sie podobalo, ludziom zreszta tez.[/list]

B&G

PostWys豉ny: Pon Wrz 22, 2003 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musz Ci rozczarowa v-21, ale wojewoda mo瞠 wyda tylko jednorazowe zezwolenie na konkretn transakcj.
Koncesje wydaje MSWiA.
A z tym 瘸lem co dupe 軼iska to niestety masz racj.
Co do eksperyment闚 , to mam jeszcze w 造dce kawa貫k 逝ski od naboju do wstrzeliwania ko趾闚 - pami徠ka z lat m這do軼i. Osobi軼ie nie polecam Wink
Pozdro G.M.
P.S. Na przysz這嗆 staraj si nie pisa w Asemblerze lub czym takim. Very Happy
Powr鏒 do g鏎y
B&G

PostWys豉ny: Pon Wrz 22, 2003 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz racj C-4.
Lepsza chmara 3" lub 4", ni jedna 12". Nie wszyscy to rozumiej.
Co do efektu, to by這 3x 6" z odst瘼em 20 stopni. Jeszcze wi瘯szy efekt jest przy 6x 6" ze skrzy穎wanymi p豉szczyznami. Pe軟e pokrycie.
Samo zako鎍zenie zaczyna mnie ju nudzi. Musze wymy郵i co innego.
Pokazik w Skierniewicach og鏊nie nie wypad najgorzej. Gdyby nie ta fajansiarska 5" kt鏎a zako鎍zy豉 sw鎩 n璠zny 篡wot na 20 metrach i ten dziadowski KLS kt鏎emu wcale si nie spieszy這 (oba KLS z jednego kontenera) pokazik mo積a by zaliczy do udanych.
Podk豉dzik muzyczny dostarczy sponsor.
Pozdro G.M.
Powr鏒 do g鏎y
Damian

Do陰czy: 03 Sie 2004
Sk康: Pozna

PostWys豉ny: Pon Lip 11, 2005 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozna. Imieniny Miasta.
Nad "Wart"
25.06.05r godz. 22:00

Film jeszcze za mojego 篡cia tutaj sie pojawi Wink

Nast瘼nego dnia po pokazie:

a o to m鎩 "逝p":

Statyw. Na pokazie s逝篡 do podtrzymania rzymskich ogni.

20 metr闚 kabla dwu篡這wego. Troch zgupia貫m jak to zobaczy貫m Shocked
Okaza這 si 瞠 ca造 pokaz poszed za jednym przyciskiem, a poszczeg鏊ne fajerwerki mia造 mi璠zy sob odst瘼 czasowy tylko dzi瘯i visco...

Autorzy pokazu bardzo lubi pi wod mineraln Perry, do tego Red Bulla oraz pali LM.

Kacper napisa:
Witam!

To i ja co dorzuc Wink

Wianki
Krak闚 26czerwca 2005
pokaz ca趾iem niez造(chyba w Polsce lepszych nie robi Cool )

i pare fotek

kliknij na zdj璚ie aby powi瘯szy

Fajerwerki by造 wysztrzeliwane z 3 barek na 鈔odku Wis造

Szkoda 瞠 wszystkie korpusy zosta造 na barkach albo powpada造 do wody Crying or Very sad

By te jaki piknik na stadionie zak豉d闚 tytoniowych w ten sam dzie tyle 瞠 godzin wcze郾iej fajerwerki nie gorsze ale mniej i kr鏂ej by造.

Za rok to samo w tych samych miejscach Twisted Evil

artpi napisa:
Witam , kto ma czas i mo磧iwo嗆 to warto pojecha do USTKI w dniach od 07 lipca do 10 lipca czyli przez cztery noce pokolei odbywa si b璠zie ju IV BAΡYCKI FESTIWAL OGNI SZTUCZNYCH . Co noc dwie firmy prezentuj swoje pokazy , naprawd warto jad tam ju poraz drugi aby oczy nacieszy , naprawd warto.
Szkoda tylko 瞠 dopiero teraz zauwa篡貫m 瞠 mozna cos ciekawego dopisa .

A wiec kamer , aparat szykuj i do USTKI na pokazy jedz , czasu coraz mniej , a jest na co popatrze !!! Laughing Wink Cool

Ostatnio zmieniony przez Damian dnia Wto Cze 27, 2006 12:42 pm, w ca這軼i zmieniany 9 razy
Powr鏒 do g鏎y
yetihehe

Do陰czy: 26 Pa 2002
Sk康: Znienacka

PostWys豉ny: Nie Sie 07, 2005 10:36 am    Temat postu: Pokaz w Mi這m造nie Odpowiedz z cytatem

Witam, sfilmowa貫m aparatem pokaz na 670-lecie Mi這m造na(7mb). Kto chce, mo瞠 obejrze Smile. Jako嗆 鈔ednia, ale dzi瘯i temu nie zajmuje orginalnych 56mb. Trwa 4 minuty.
Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Odwied stron autora
Damian

PostWys豉ny: Sob Wrz 10, 2005 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oba pokazy zrobione przez firm FIREBALL.
3 wrze郾ia.
Sprz皻:
- PC
- PyroBox
- sprawna, refleksowa r瘯a Smile

4 wrze郾ia.
Wr鏂i sprz皻 z Nowego Tomy郵a jak i schemat pokazu. Je郵i chodzi o to pierwsze to by造 to bardzo ciekawe rzeczy. "Centrum dowodzenia" sk豉da這 ci z laptopa, dekodera sygna逝 z AadaSystem czyli do tego co tygryski lubi najbardziej Very Happy Sprz璚ior dzia豉 w 3 trybach:
- AUTO Pokaz idzie za jednym przyciskiem. Ka盥y z zapalnik闚 jest ustawiany r璚znie przy u篡ciu klawiatury numerycznej, bez udzia逝 komputera.
- MAN Wszystko jst odpalane r璚znie.
- PC Prawdziwy automat Smile Komputer daje muzyczke, oraz poszczeg鏊ny sygna do odpalania. Tutaj nie ma mowy o pomy販e, chyba 瞠 komputer si zawiesi Wink
Do tego posiada:
- tester ca貫go systemu
- test steper闚
- 2 wierszowy wy鈍ietlacz LCD
- prze陰cznik w陰czenia systemu
- prze陰cznik uzbrojenia
- informacje o u篡tym zasilaniu (sterownicze/robocze)

Ostatnio zmieniony przez Damian dnia Sob Lis 19, 2005 11:47 am, w ca這軼i zmieniany 2 razy
Powr鏒 do g鏎y
Piroman2

Do陰czy: 12 Maj 2002
Sk康: z mo寮zierza ;)

PostWys豉ny: Nie Lis 13, 2005 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

C騜 mog powiedzie.
W ca這軼i pokaz nie by jako zbytnio rewelacyjny, tak wszystko 豉dowane w jedno miejsce jedno za drugim, w wi瘯szo軼i bez ciekawych efekt闚.
Cho doskonale wiem, 瞠 na 篡wo by這 to 3 razy lepsze.
Ale ko鎍闚eczka naprawde 豉dna.. pi瘯ne chryzantemy i tak瞠 chryzantemy z dragon eggsami, kt鏎e bardzo mi si podobaj.
Bo wcze郾iej to sz造 jakie cylindryki, a na koniec ju by這 pare 豉dnych szeleczek.
I podzi瘯owanie dla pan闚 pirotechnik闚 widze te ladne Smile
pzdr.
P2

Damian

PostWys豉ny: Sob Lis 19, 2005 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imieniny ulicy 鈍. Marcin
Data: 11 listopada 2005
Firma: Fireball, Pozna (prawdopodobnie; wywnioskowa貫m to po "stylu")
Czas trwania: 10 minut

FILM (36,3MB)

Mam nieodparte wra瞠nie 瞠 przez przypadek fina poszed wcze郾iej, a dok豉dniej w si鏚mej minucie - ko鎍owe emocje w鈔鏚 publiczno軼i by造 r騜ne.

HellFire

Do陰czy: 04 Mar 2004

PostWys豉ny: Sob Lis 19, 2005 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No coz...pokaz szczerze mowiac byl malo imponujacy.
Wygladalo to tak, jakby na sile mial dluzej trwac, wypelniali czas rzymskimi ogniami i starmine'ami, ktore jakby nie patrzec sa znacznie tansze od szelek...
"Dziury" w pokazie, brak dobrej synchronizacji z muzyka i niewiele naprawde efektownych wejsc (z punktu widzenia kogos, kto wie czego moze sie spodziewac) sprawiaja, iz cale widowisko bylo raczej malo spektakularne. Mowie tak, bo mam porownanie z pokazem ktory odbyl sie u mnie i ktory tutaj zamiescilem. Byl on o wiele krotszy, ale ciaglosc ognia i lepsze efekty wizualne moim zdaniem sa warte tego, aby pokaz skrocic (ze wzgledow finansowych oczywiscie). W przypadku pokazu zamieszczonego przez ciebie sprawa ma sie inaczej-widocznie pokaz z zalozenia mial miec ok.9min, ale kasiorki brak. Szkoda, ale to Polska nie "elegancja Francja" Wink
Suma sumarum lepszy rydz niz nic i warto bylo bejrzec, co by oko nacieszyc. Milo ze pofatygowales sie zeby sie z nami tym podzielic.

pozdrawiam HF

maxlam
Go嗆

PostWys豉ny: Sob Sty 14, 2006 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Chc przedstawi film z "pokazu" fajerwerk闚 jaki mia miejsce w mojej mie軼inie (jak wida na filmie nie wy陰czono 鈍iate na ulicy co zawsze czyniono lipa do kwadratu) z okazji Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy nie jest to ca造 pokaz tylko fragment kt鏎y pokazuje jak 豉two jest o wypadek na pokazach na szcz窷cie tym razem panom "pirotechnikom" uda這 si i oby這 si bez ofiar ale wygl康a這 gro幡ie film nie oddaje tego, na tym parkingu by這 naprawd sporo ludzi a ta bateria sieka豉 prosto w nich i basen z miejsca w kt鏎ym sta貫m by這 wida jak rakiety uderzaj帷e w 軼ian basenu rozbryzgiwa造 si z b造skiem reasumuj帷 wi璚ej szcz窷cia ni rozumu.

Your file 1.00.avi.AVI (7311360 Bytes) is now online.

LINK

Arkadiusz ---> Fajny Wink . Wepchn掖em fim na serwer HNIW :- )
Powr鏒 do g鏎y
CmOs

Do陰czy: 29 Gru 2004
Sk康: okolice Europy a konkretnie z Polski

PostWys豉ny: Pi Lut 10, 2006 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POKAZ Z IGRZYSK

Kr鏂iutki pokaz z rozpocz璚ia igrzysk.
Jak dla mnie to troszk cienko jak na te 2 tony Wink

Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
Damian

PostWys豉ny: Sob Maj 27, 2006 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

8 stycznia 2006
安iate趾o do nieba w Poznaniu, jak zwykle imprezka przed CK Zamek
Pobierz plik
Mirror
By貫m troch gulgul Wink

Ostatnio zmieniony przez Damian dnia Czw Cze 29, 2006 9:46 am, w ca這軼i zmieniany 1 raz
Powr鏒 do g鏎y
Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G堯wna -> Fajerwerki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nast瘼ny
Strona 1 z 7

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz dodawa za陰cznik闚 na tym forum
Nie mo瞠sz pobiera plik闚 z tego forum