Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pirotechniczne zero - pytan kilka..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Pirotechniczne Przedszkole
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukas548



Dołączył: 28 Gru 2013
Posty: 8
Skąd: Świdnica

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kapiszon napisał:
Rozerwac odpowiedniej jakosci stal.. wymagaloby to niemalej eksplozji. Erozja w czasie uzywania? Pierwsze slysze.. na pewno to miales na mysli, harry2c? Nie mam takowej oslony, ze szkla pancernego, jedynie kupilem z demobilu polcyjnego tarcze oddzialow prewencji, kiedys tak ladnie okreslanych jako ZOMO Wink.
Przy wiekszych ladunkach interesuje mnie wylacznie odpalanie zdalne lub elektryczne (odl 20m+), gdyz spust migawki w aparacie i tak radiowo moge uruchomic w promieniu do 300-400m w otwartym terenie.

Nadal, jak sprawdzam sobie tablice wytrzymalosci materialow, to stal (zaleznie od stopu Wink ) wytrzymuje najwiecej. W sumie, to i logika podpowiada to samo, w koncu mozdzierze czy lufy haubic nie sa jednorazowe, tyle, ze energie, ktora musza odebrac, kompensuja inaczej.

Chlorek amonu, pyl wegla drzewnego, saletra potasowa, lont, troche korpusow, Al w proszku, i pare innych drobnostek juz do mnie jedzie. A ja za po mlynek spadam, rekawice, cukier Wink


Czy tekturowe walce, uzywane w budownictwie do wznoszenia betonowych slupow zbrojonych nie beda zbyt wytrzymale (60-200 warstw mechanicznie klejonego papieru)? Pewnie, nie ma rzeczy, ktorej wysadzic sie nie da, ale....
Ktos z was ma doswiadczenia z detonowaniem radiowym?
2 śrubt i nakretka kapiszony lekko dokręcic i i ochodnik petarda wielokrotnego uzytku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Pirotechniczne Przedszkole Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników na tym forum
Nie możesz pobierać plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP