Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kamerka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Rakietowe przedszkole
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SS85



Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 6:52 am    Temat postu: kamerka Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Dużo stwórców wspaniałych rakiet mątują kamerkę na kadłubie i gdy spada jest słabe ujęcie. Zróbcie tak jak ja planuję. Niech rakiet stanowi dwie części. Do głowicy jest doczepiona dodatkowa rurka w której znajduję się spadochron. Poprostu jest to głowica z rurką która jest wsunięta w rakietę. Gdy lot się kończy wysuwa się druga część rakiety odpala spadochron i nagrywa przez długi czas:) dobre ujęcie tylko trzeba zrobić spadochron do rakiety i drugiej części rakiety gdzie jest kamerka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
MIROR



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 264

PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem o co Ci chodzi, może lepiej zrób rysunek.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Booter



Dołączył: 04 Paź 2009
Posty: 2
Skąd: wiedziałeś??

PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też widziałem takie filmy gdzie ludzie przyczepiali kamerki do kadłubów swoich rakiet. Chciałbym zaznaczyć że przeważnie montują spadochrony w tych rakietach bo jednak kamerę fajniej jest użyć kilka razy nie? Very Happy Tylko że nie da się tej kamery/aparatu(ewentualnie) przymocować tak aby przy spadaniu, po zakończeniu lotu nagrało coś powiedzmy - wyraźnego Confused Spadochrony montuje się na sznurkach a jeżeli jest sznurek to druga część rakiety czyli silnik będzie się obracać tak czy inaczej, chyba że autor tematu nie to miał na myśli. Jak mówię tego że kamera się obraca nie ominiesz, chyba że masz jakiś inny pomysł na zamontowanie kamery

pzdr. Booter
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona Główna -> Rakietowe przedszkole Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników na tym forum
Nie możesz pobierać plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP