Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

PyroMachina
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Fajerwerki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Daltar



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2006
Posty: 47
Sk±d: Kraków

PostWys³any: Pon Cze 30, 2008 8:18 pm    Temat postu: PyroMachina Odpowiedz z cytatem

2 i 3 sierpnia warto bêdzie przejechaæ siê do Krakowa na I Miêdzynarodow± Galê Sztuk Pirotechnicznych - Pyromachina 2008. Planowana jest naprawdê bardzo potê¿na impreza, w której udzia³ wezm± takie s³awy w¶ród firm pirotechnicznych jak Luso Pirotecnia Group z Portugalii, Pyro-Art z Niemiec, czy w³oska Panzera. O Czeskiej Pyro-moravi, pokazach kaskaderów, pokazach pirotechniki dziennej, filmowej i specjalnej nawet nie wspominam Wink
Dodatkow± atrakcj± bêdzie prezentacja 10 obrazów pirotechnicznych, p³on±cych machin oraz wystêpów teatrów ognia, czy pokazów pirotechniki scenicznej.

Serdecznie wszystkich zapraszam!

Na pewno nie uda siê w pierwszej edycji unikn±æ wielu b³êdów organizacyjnych, czy te¿ koncepcyjnych, ale sama idea takiej wielkiej imprezy po¶wiêconej tylko pirotechnice jest na pewno krokiem w dobra stronê. Trzymajcie kciuki, bo zorganizowanie takiego molocha jest naprawdê ogromnym i kosztownym wyzwaniem. Do tej pory by³o wiele prób organizacji festiwali fajerwerków, ale nikt jeszcze w Polsce ( a z tego co wiem nawet w Europie ) nie pokusi³ sie jeszcze na co¶ tak szeroko promuj±cego pirotechnikê i sztukê z ni± zwi±zan±.

ps: acha - wstêp bêdzie wolny Very Happy

http://www.pyromachina.pl

_________________
www.nakaja.com - pirotechnika, fajerwerki, pokazy sztucznych ogni - Kraków


Ostatnio zmieniony przez Daltar dnia Sro Pa¼ 29, 2008 7:54 pm, w ca³o¶ci zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Soviet



Do³±czy³: 21 Gru 2004
Posty: 29

PostWys³any: Wto Lip 08, 2008 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wy, ja sie wybieram.
Bêdzie kto¶ z forum na tej imprezie ? Smile

_________________
Rzuci³em piro... zosta³a only teoria Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Kacper



Do³±czy³: 17 Maj 2003
Posty: 180
Sk±d: Kraków

PostWys³any: Wto Lip 08, 2008 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!

Ja bêdê na 100%. Takiej imprezy nie mo¿na przegapiæ. Very Happy
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
IrkaceK



Do³±czy³: 23 Lip 2002
Posty: 214
Sk±d: te piêkne kolory ?

PostWys³any: Sro Lip 09, 2008 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bedzie prawdopodobnie solidna ekipa z forum Smile W koncu to swietna okazja do malego zlotu Wink



Pozdro!

_________________
Koniec z praktyka amatorska Sad
www.PyroGarage.pl - Akcesoria pirotechniczne, odczynniki oraz lonty!
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
slu_1982



Do³±czy³: 21 Lip 2007
Posty: 341
Sk±d: Zza P³otu

PostWys³any: Sro Lip 09, 2008 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm Kraków z 500 km ode mnie a bym chêtnie zobaczy³ jaki¶ pokaz tego typu. Pozostaje mi ¿yczyæ dobrej zabawy i liczyæ na to ¿e kto¶ film zmajstruje Wink Jeszcze raz dobrej zabawy ¿yczê.
_________________
myhv.org
Nowe forum wysokich napiêæ.
Nowa domena!
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Nostra



Do³±czy³: 10 Cze 2006
Posty: 200

PostWys³any: Sro Lip 09, 2008 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cze¶æ

Nie chcê zak³adaæ nowego tematu

w koñcu co¶ na Podlasiu

Daltar, bêdziesz tam, czy inna ekipa jedzie z Nakaji?


Proszê o wiêciej info kogokolwiek, kto z tych firm jest/zna Wink



Cytat:
17 - 19 lipca 2008 r.
E³k, pla¿a miejska
wstêp wolny


Festiwal E£K, WIND & FIRE zmienia swoje oblicze. Bêdzie to festiwal pe³en ognia, adrenaliny i dobrej zabawy dla dzieci, m³odzie¿y i doros³ych. Przez trzy dni pla¿± miejsk± w E³ku zaw³adn± kuglarze, szczudlarze, tancerze ognia, sztukmistrze baniek mydlanych i aktorzy uliczni. W pi±tek i sobotê pó¼nym wieczorem prawdziwa sensacja. Konkurs profesjonalnych firm pirotechnicznych o laur Grand Prix festiwalu. Na niebie rozb³ysn± pokazy sztucznych ogni jakich nie by³o jeszcze w E³ku. Firmy rywalizuj±ce o Grand Prix festiwalu, to trzy najlepsze dru¿yny z kraju firmy i jedna z Litwy.


17 lipca 2008 (czwartek)
19:00 BECZKA ¦MIECHU TEATR NA WALIZKACH
20:00 Kabarecik klauna Tirulka DUO-FIX
20:30 Grupa Tancerzy Ognia DRACO
21:00 Teatr Ognia FIREANGELS
21:30 Ogniowy Teatr Uliczny DOLL IN ART

18 lipca 2008 (pi±tek)
19:00 Przygody PêdziwiatraDUO-FIX
20:00 SERCE DON JUANASCENA KALEJDOSKOP
21:30 Teatr Tancerzy Ognia EXODUS
22:00 Teatr Tancerzy Ognia AVATAR
22:30 Teatr Ognia MAMADOO
23:00 konkursowy spektakl pirotechniczny PRETOR - Olsztyn
23:30 konkursowy spektakl pirotechniczny NAKAJA ART - Kraków

19 lipca 2006 (sobota)
19:00 KOLOROWY ¦WIAT BANIEK
20:00 SERCE DON JUANASCENA KALEJDOSKOP
21:30 Teatr Ognia SOMBRA
22:00 Artystyczna Grupa Tañca z Ogniem LUMEN NOCTIS
22:30 Teatr Tancerzy Ognia SATURMU
23:00 konkursowy spektakl pirotechniczny GOLDREGEN - Czêstochowa
23:30 konkursowy spektakl pirotechniczny HESTIA BALTIC - Wilno (Litwa)

Dzia³ promocji ECK

_________________


Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Artpi



Do³±czy³: 07 Mar 2004
Posty: 123

PostWys³any: Pon Lip 14, 2008 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam , takiej imprezy na pewno nie odpuszczê , tym bardziej ¿e bior± w niej tak znani wykonawcy pokazów pirotechnicznych na ¶wiatowym poziomie . Wiêc na pewno mo¿na powiedzieæ ¿e emocji i wra¿eñ bêdzie bardzo du¿o a wspomnieñ przynamniej do kolejnej edycji . PyroMachina to faktycznie chyba pierwsza i jedyna impreza w Polsce gdzie mo¿na na w³asne oczy zobaczyæ firmy „z zachodu „w ramach konkursu , gdzie pokaz przygotowywany jest z rozmachem pod wzglêdem choreograficznym , ilo¶ci i ró¿norodno¶ci u¿ytych materia³ów . W³osi czy Hiszpanie w krwi maj± gor±cy temperament , a ich szelki cylindryczne du¿ych kalibrów to tradycja na wszelkich pokazach .I na pewno reszta uczestników te¿ zaprezentuje swoje umiejêtno¶ci na najwy¿szym poziomie . Wiêc na pewno warto po¶wiêciæ czas i trochê kasy aby przyjechaæ do Krakowa i podziwiaæ te wspania³o¶ci na nocnym niebie . Ju¿ samo zorganizowanie i przygotowanie ca³ego przedsiêwziêcia w tej skali to wyczyn , i chocia¿by dlatego warto tam byæ i doceniæ wysi³ek w³o¿ony w przygotowane pokazy . Setki rur tysi±ce ³adunków to jest to co najbardziej lubiê , i te wibruj±ce powietrze od „ Salutów „ cztero czy piêcio calowych tego mi w³a¶nie potrzeba . Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
pozdrawiam Wink
Diabe³ tkwi w szczegó³ach .
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
lampek



Do³±czy³: 28 Maj 2007
Posty: 67
Sk±d: wiedziec wszystko

PostWys³any: Pon Lip 14, 2008 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no kto jeszcze z okolicy Very Happy Question
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
KYK



Do³±czy³: 31 Sie 2007
Posty: 116

PostWys³any: Pon Lip 14, 2008 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam zadaleko do obydwu Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
morb



Do³±czy³: 07 Lip 2005
Posty: 92

PostWys³any: Pon Lip 14, 2008 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja do krk pewnie wpadne
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
bono13



Do³±czy³: 13 Lis 2004
Posty: 50

PostWys³any: Sob Sie 02, 2008 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam po prawie 2 latach nieobecnosci Wink czekam dzis wieczór na recenzje jak by³o. Moze jutro wskocze w poci±g i pojade do krakowa
Pozdro
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Kacper



Do³±czy³: 17 Maj 2003
Posty: 180
Sk±d: Kraków

PostWys³any: Sob Sie 02, 2008 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!

By³o ¶wietnie Very Happy Oczywi¶cie troszeczkê niedoci±gniêæ by³o ale bior±c pod uwagê, ¿e to pierwsza taka impreza to wysz³o rewelacyjnie. Oba pokazy bardzo ³adne szczególnie czeski ale Portugalczycy mocniej przywalili. By³o sporo efektów, których jeszcze nigdy nie widzia³em np; sznurki z flarami opadaj±ce na spadochronie i lampiony (wystrzeliwane tak jak szelki.
Zapraszam bo naprawdê warto.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
B&G



Do³±czy³: 12 Wrz 2003
Posty: 275
Sk±d: Uæ

PostWys³any: Pon Sie 04, 2008 2:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...i po imprezie...
Maj±c w perspektywie zaleganie na kanapie z pilotem w rêku w czasie weekenndu, zwlok³em swoje t³uste cielsko i uda³em siê do Lajkonikowa.
Pomijaj±c fakt, ¿e g³ównie za spraw± mojej szanownej ma³¿onki, ¶ciera³em bruk i sanda³y, ogl±daj±c przez prawie dwa dni przedpotopowe rudery, zardzewia³e rupiecie, siakie¶ graty, klamoty i inne truch³a, trafi³em na spore pastwisko w ¶rodku miasta, gdzie odbywa³a siê impreza zwana PYROMACHINA 2008 Laughing
Poniewa¿ jest ¶rodek nocy i nie chce mi siê specjalnie rozpisywac Wink Razz ,napiszê tylko o tym, co mi siê podoba³o ( przepraszam Organizatorów, i grono forumowiczów, za to, ¿e przynajmniej na razie nie podzielê siê moimi b³yskotliwymi przemy¶leniami, genialnymi i nowatorskimi rozwi±zaniami i pomys³ami na ulepszenie i u¶wietnienie tej imprezy).
Z góry zaznaczam, ¿e moje osobiste wynurzenia, nale¿y rozpatrywac w kontek¶cie tekstu zamieszczonego na http://pyromachina.pl/oimprezie.php?PHPSESSID=31255fe5b69c6b24930f3657ff34e1f8 , poniewa¿ gdyby powy¿sza impreza odby³a siê na tak g³êbokiej prowincji jak moje rodzinne miasto, to publika na czele z w³odarzami miasta, wy³a by z zachwytu przynajmniej do wtorku Smile.

Co by³o dobrego lub mi siê podoba³o:

OGÓLNIE:
-pomys³
-skala (sponsorzy)
-scena
-masa publiki (niestety do¶c wymagaj±cej)

SOBOTA
- lataj±ce beczki (w wystêpie kaskaderów- normalnie Hameryka Smile )
- portugalczycy (¿adna rewelacja, ale z grubsza w kupie)
- kie³basa z cebulk± (w promocji oko³o pó³nocy)

NIEDZIELA
- niektóre efekty sceniczne
- obrazki Paw³a (kupa d³ubanej, ale dobrej roboty)
- niemcy (nie powalili mnie na kolana, ale spe³nili moje oczekiwania z lekk± nawi±zk±)

Sporej ilo¶ci punktów programu nie mogê ocenic, bo nie mia³em szansy nic zobaczyc Sad (podobnie jak kilkadziesi±t tysiêcy innych zainteresowanych).

Zapewne nie móg³bym zasn±c, gdybym po kim¶ chocia¿ odrobinê nie pojecha³, wiêc sobie nieco ul¿ê:
Pan Bóg da³ ludziom talenty. Ponoc ka¿demu równo. Niektórzy z nich korzystaj±, a inni maj± g³êboko ukryte. Cz³owiek powinien d±¿yc do poznania i wykorzystania tak cennych darów, dlatego te¿, Pan Konferansjer mo¿e lepiej powinien spróbowac szyde³kowania... Ignorancja tematu i g³odne kawa³ki nie pasowa³y by nawet na imprezê w remizie w Pcimiu (bez urazy). Osobi¶cie za jego wk³ad w imprezê, obtoczy³ bym go w smole i wytarza³ w pierzu.

Na koniec Wielki Szacun dla Paw³a za wziêcie siê z tak potê¿nym tematem za rogi. Nastêpna Machina bêdzie na pewno lepsza - wystarczy tylko poprawic kilka trybików i dobrze posmarowac. Pierwsze koty za p³oty.
pozdrawiam G.M.

P.S.
W sumie weekend naprawdê bardzo udany.
Przy okazji pozdrowienia dla ekipy krótkoostrzy¿onych Laughing zapaleñców z forum, wkrêconych w tryby PYROMACHINY 2008
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Kacper



Do³±czy³: 17 Maj 2003
Posty: 180
Sk±d: Kraków

PostWys³any: Pon Sie 04, 2008 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!

Impreza niesamowita Very Happy O tym co mi siê podoba³o nie bêdê pisa³ bo za du¿o tego by³o.
Równie¿ wed³ug mnie z tych rzeczy, które nale¿y poprawiæ to jest konferansjer "a teraz bêdzie naprawdê co¶ super" oraz rozwi±zaæ ten problem, ¿e w przypadku machin pirotechnicznych widz± je tylko te osoby, które stoj± przy barierce a reszta widzi tylko pod¶wietlony dym. W tym przypadku trzeba albo odsun±æ barierki o kilkadziesi±t metrów albo machiny ustawiæ na jakim¶ pode¶cie / rusztowaniu. Jeszcze nazwê pyromachina na pewno powinno siê wymawiaæ tak jak siê pisze? Bo pyromachina to mo¿na by pomy¶leæ, ¿e to wielka machina do obierania ziemniaków Razz . Jak by w wymowie y zamieniæ na i by³o by ³adniej.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Piroman2



Do³±czy³: 12 Maj 2002
Posty: 834
Sk±d: z mo¼dzierza ;)

PostWys³any: Pon Sie 04, 2008 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Dodam tak¿e co¶ od siebie, bo by³o mi dane zobaczyæ ten niesamowity spektakl pirotechniczny.

Muszê przyznaæ, ze pokazy 4 firm z zagranicy by³y wed³ug mnie naprawdê ¶wietne i warte tego by tam przyjechaæ, zmokn±æ i prze¿yæ inne trudno¶ci.
Obrazki pirotechniczne tak¿e by³y bardzo fajne.. ale nawet przy tak niby Rolling Eyes wysoko umieszczonych rzeczach t³um "g³odnych" ludzi by³ nie do przebicia. Niemo¿liwo¶æ zobaczenia naprawdê wielu rzeczy wi±za³a siê z tym co pisze wy¿ej Kacper i B&G...

Szkoda te¿ ¿e pada³o, ale to si³a wy¿sza.. przynajmniej têcza by³a bardzo ³adna dnia drugiego Cool i zaraz po tym krótki pokaz, ale pokazuj±cy co i jak w przypadku dziennych pokazów pirotechnicznych.
Tance ognia w porz±dku, ale Marek So³ek nie by³ dla mnie jaki¶ niesamowitym "wow" jak to mówi³ ten pan Wink ze sceny...
Dodam te¿ ¿e cze¶æ materia³u wiadomo by³y wype³nieniem, jak to zawsze, .. za ma³o ognia i piro Wink

Wiem ¿e Pawe³ napewno siê zdenerwuje, bo zdaje sobie sprawê z tego ¿e wyla³ z siebie ca³y pot ¿eby to przygotowaæ i zrobi³ wszystko co móg³. Ale nie obwiniam go w ¿aden sposób. Staram siê wyszczególniæ te wady, bo poprawienie ich ulepszy znacznie Pyromachine.

Jeszcze nadmieniê jeden wa¿ny fakt, który mnie co najmniej lekko zirytowa³. Kwestia spotkania z u¿ytkowników forum...
Przyznam, ¿e to by³ raczej jeden z najgorszych momentów na spotkanie ekipy forum.. albo da³ te¿ do zrozumienia, ¿e w praktyce to siê chyba nigdy nie zgramy. Bo ¿a³uje, ¿e przyjecha³em tam w pi±tek i musia³em siê tu³aæ.. do tego jeszcze czê¶æ soboty. Bo zmamienie paru s³ów z userami i to kilkoma, którzy byli zajêci prac± przygotowania pokazów nie by³o jakim¶ wielkim spotkaniem u¿ytkowników tego forum. A ile osób z forum tam by³o Question ilu siê spotka³o?
Spotka³em Nitryla i Pessosa, których zna³em wcze¶niej, Irka i Wiktora którzy byli nieuchwytni.. a pana Artpiego mia³em okazje zobaczyæ z daleka przez siatkê, naprawdê niesamowite wra¿enie Wink
Wiedzieli¶cie ¿e tak bêdzie i ok! Pracowali¶cie przy pokazie, bardzo fajnie ¿e macie tak± okazje i oto was w ogóle nie winie. Ale niech nikt nie ustala wcze¶niej spotkania ju¿ w pi±tek, bo to nie ma sensu. Spotkanie mieli Ci którzy po prostu pracowali przy pokazie za siatk±...a nie szarzy zjadacze chleba Wink
Wcze¶niejsze dni to by³a strata zarówno pieniêdzy i nerów, bo siedzia³em tam od pi±tku.. a w Krakowie nie mieszkam, a ¿yæ jako¶ trzeba..

Podkre¶lam, ¿e sama Pyromachina by³a ekstra(choæ jak zawsze mog³o byæ lepiej) .. pokazy mnie wbi³y w ziemie Cool Ale z czê¶ci po za pyromachinowej czyli spotkanie.. nie wysz³o.
Lepiej siê zjechaæ na zadupie z namiotami czy do jakiej¶ chatki studenckiej w górach, napiæ siê wódzi, zje¶æ kie³baski z ogniska.. to jest spotkanie towarzyskie. Bo tam gdzie cze¶æ pracuje i nie ma czasu.. to jest jeden wielki chaos i ka¿dy pod±¿a w³asnymi ¶cie¿kami.
Mimo to pozdrawiam serdecznie pracowit± ekipê, któr± spotka³em, szczególnie Nitryla, który jak zawsze jest u¶miechniêty i gotowy z aparatem na fotki fajerwerków. Razz
ps dla mnie Panzera ma I miejsce...
pzdr.
Tomek - P2

_________________
Szelka jest ma³ym nasionkiem, z którego na niebie wyrasta piêkny kwiat.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
B&G



Do³±czy³: 12 Wrz 2003
Posty: 275
Sk±d: Uæ

PostWys³any: Wto Sie 05, 2008 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W³a¶nie pozna³em wyniki "konkursu".
S³uszne Smile.
G.M.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Nostra



Do³±czy³: 10 Cze 2006
Posty: 200

PostWys³any: Wto Sie 05, 2008 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie by³em, ale po filmach na YT w dobrej jako¶ci moim skromnym zdaniem najlepsi byli Niemcy - Pyro-Art Smile Wink
_________________


Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
nitryl



Do³±czy³: 22 Gru 2004
Posty: 49

PostWys³any: Wto Sie 05, 2008 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziêki B&G ale imprezka by³a przednia co do rozmach imprezy to siê nie mogê zgodziæ z niektórymi wiêcej siê ju¿ nie da³o zrobiæ pozatym 1 edycje takich imprez zawsze maj± jakie¶ ale

(kto s³ysza³ o 1 finale wo¶p?? a o 15?? ile osób??)

_________________
gg-3149000 e-mail amfik1@o2.pl zchêci± przyjmê ka¿d± ksi±¿kê o tematyce pirotechnicznej
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
IrkaceK



Do³±czy³: 23 Lip 2002
Posty: 214
Sk±d: te piêkne kolory ?

PostWys³any: Sro Sie 06, 2008 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piroman2 napisa³:
spotkanie.. nie wysz³o


Witam

Ja odniose sie tylko do spotkania i przyznam racje P2. Zawalilem... Myslalem, ze bedziemy mieli wiecej czasu i uda sie pogadac chwile, a moze nawet gdzies skoczyc. Rzeczywistosc okazala sie jednak zupelnie inna. Praca od wczesnych godzin rannych do poznych nocnych i praktycznie "0" czasu wolnego.

Nie pozostaje mi nic innego jak przeprosic P2 i Bodka za zmarnowany czas i liczyc na to, ze kiedys uda sie spotkac w bardziej sprzyjajacych okolicznosciach.

Jeszcze raz sorry chlopaki i mam nadzieje, ze do zobaczenia Wink
Irek

_________________
Koniec z praktyka amatorska Sad
www.PyroGarage.pl - Akcesoria pirotechniczne, odczynniki oraz lonty!
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Daltar



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2006
Posty: 47
Sk±d: Kraków

PostWys³any: Sro Sie 06, 2008 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

¦wiête s³owa: "Pierwsze koty za p³oty" Very Happy
Edycja PyroMachina 2008 by³a konglomeratem wielu kompromisów, wymuszonych finansami, czasem i nieznajomo¶ci± tematu przez niektóre osoby pracuj±ce przy organizacji, dlatego lista rzeczy do poprawy jest oczywi¶cie d³uga. Zapewniam, ¿e je¶li szczê¶liwie dojdzie do realizacji drugiej edycji, to b³êdy oraz niedoci±gniêcia pierwszej zostan± bankowo poprawione ( mnie osobi¶cie najbardziej irytowa³a niemo¿no¶æ postawienia w tym roku specjalnych podestów podwy¿szaj±cych, na których wystêpowa³y by teatry ognia i inne, pomniejsze dzia³ania pirotechniczne, niemo¿no¶æ umieszczenia obrazów pirotechnicznych wysoko na rusztowaniach, brak czasu na precyzyjne zabezpieczenie efektów na machinach przed deszczem itd. ) Dodatkowo ca³a imprezê trzeba nieco "przemeblowaæ", ustawiaj±c scenê w zupe³nie innym miejscu, tak aby nie zas³ania³a widoku dolnych czê¶ci du¿ych pokazów. Du¿o by opowiadaæ, ale zamiast gadania, po prostu postaramy siê w przysz³ym roku wcieliæ w ¿ycie te wszystkie poprawki. O poszerzeniu dzia³añ zwi±zanych z pirotechnik± nie muszê chyba nawet wspominaæ
Wink

Pozdrawiam wszystkich, którzy widzieli, lub nie. Trzymajcie teraz kciuki, aby druga edycja dosz³a do skutku (sponsorzy itd... )

_________________
www.nakaja.com - pirotechnika, fajerwerki, pokazy sztucznych ogni - Kraków
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Fajerwerki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP