Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

The best of Piroman2

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Fajerwerki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Piroman2



Do³±czy³: 12 Maj 2002
Posty: 834
Sk±d: z mo¼dzierza ;)

PostWys³any: Nie Wrz 09, 2007 8:11 pm    Temat postu: The best of Piroman2 Odpowiedz z cytatem

Pozwoli³em sobie za³o¿yæ nowy temat, gdy¿ ten klip wideo zbiera do kupy Smile moje poczyniania w dziedzinie fajerwerkow - szelek. Bo w temacie o szelkach nie liczcie ju¿ na moje nastêpne filmy.
Obecnie s± to ju¿ dla mnie wspomnienia Crying or Very sad i ju¿ marzeniem jest, ¿e mo¿e kiedy¶ bêde mia³ okazje stworzyæ vol. 2 the best of P2.

Mam film w "miodzio" jako¶ci , zajmuje 377MB naprawdê go polecam, na full screanie robi wra¿enie (format DVD 4:3) tylko musze go gdzie¶ wrzuciæ.. jak bêdzie to wrzuce linka.

narazie mo¿na siê nacieszyæ wersj± You tube, ktora wcale tez taka z³a nie jest..
http://pl.youtube.com/watch?v=to57CP6xj-4 (bo i tak jest zajebista)

jak to ogl±dam to a¿ mi siê przykro robi Rolling Eyes Crying or Very sad

Mi³ego ogl±dania,
P2

_________________
Szelka jest ma³ym nasionkiem, z którego na niebie wyrasta piêkny kwiat.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
macabra



Do³±czy³: 16 Sty 2005
Posty: 31
Sk±d: Pu³tusk

PostWys³any: Nie Wrz 09, 2007 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe filmik wypas!! Nie pozostaje nic innego jak pchaæ sie w komercjê i staraæ sie o licencjê albo kupiæ sobie domek na odloodziu i dalej sie bawiæ. Tak¿e nie zamulaj zawsze s± jakie¶ wyj¶cia i wierze ¿e napewno wrócisz kiedy¶ do praktyki Smile POZDRO!
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Piroman2



Do³±czy³: 12 Maj 2002
Posty: 834
Sk±d: z mo¼dzierza ;)

PostWys³any: Nie Wrz 09, 2007 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko spoko prze¿yje, bardziej w dupe daj± studia Smile
A tak powaznie to brakuje nam z Bodkiem jednej rzeczy na tym filmie - kolorowych szelek, których kurde na sylwestra mia³em kilka, naprawdê piêknych i to te¿ w³a¶nie 2" cylindry z Russian blue, wersja pumped (+bindowane) wysz³y cudnie. Wyobra¼cie sobie nie dosæ ¿e ma³a fajna wêglowa wstêga to do tego niebieski kolorek. Sk³ad jest na APC teraz z g³owy go nie podam (ale zawiera³ Red Gum, AP, dex, C af i malachit).
Te¿ w sylwestra uda³o nam siê uzyskaæ ¶wietne 3" kule z Red Metallic i Green, jak komercja, niech wierzy kto chce, najwazniejsze ze sam jak to zobacyzlem to nagle gêba siê u¶miecha. Powiedzieli¶my sobie, ¿e kolorowe (metaliki które my robilimy/ili¶my ciête - jest pierwsza fotka w³a¶nie znich !! ) to w³a¶nie od 3" kuli zaczynaæ, a dok³adniej w naszych opracowanych metodach to w³a¶nie stworzone do 3" sferycznej (wiêksze te¿).
Malutkie gwiazdki do 3 calowej, kolorowe - efekt wychodzi piorunuj±cy (multum pe³no kolorowych kulek) Smile Za¶ w naszej 2" ciête nie bardzo siê nadaj±.. a do kuli mo¿na je lekko by³o wsadziæ..
No siê rozgada³em, ale w³a¶nie kolorki... ¿e te¿ nie by³o wtedy kamery, ach bardzo ¿aluje:)

_________________
Szelka jest ma³ym nasionkiem, z którego na niebie wyrasta piêkny kwiat.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
sadafag



Do³±czy³: 18 Lis 2006
Posty: 405

PostWys³any: Pon Wrz 10, 2007 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mogê jaka zajebioza Shocked
Normalnie jak komercyjne. Musia³e¶ mieæ dobry H3 do miotania bo piêknie nosi³. Naprawde jestem pod wra¿eniem, ja takiego czego¶ nigdy bym nie zrobi³. Ciekaw jestem jak uzyska³e¶ niektóre efekty np. silver flies.

U¿ywa³em Prochu czarnego, tak tak da siê..
A tak nawiasem to za Pcz mo¿na mieæ nie¼le przerypane prawnie, a mia³em go sporo Rolling Eyes
P2
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
npiro



Do³±czy³: 24 Lis 2006
Posty: 46

PostWys³any: Pon Wrz 10, 2007 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdê mi³o popatrzeæ na ten filmik. Szkoda, ¿e (przynajmniej w moim przypadku) nastraja bardzo nostalgicznie. Co¶ jak podsumowanie pewnego bogatego okresu w ¿yciu, który skoñczy³ siê bezpowrotnie. Rewelacja. Lekko do³uj±ca ale rewelacja.

Pozdrawiam i dziêki za ... wiesz za co.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
lampek



Do³±czy³: 28 Maj 2007
Posty: 67
Sk±d: wiedziec wszystko

PostWys³any: Pon Wrz 10, 2007 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no filmik na youtubie wygl±da bardzo ³adnie Razz Lecz najbardziej jestem pod wra¿eniem symetryczno¶cy rozrzutu w cylindrykach 2" bo kuliste to wiadomo , wystarczy mieæ rowne gwiazdki i po³owa drogi za nami do efektu kuli (tak jak w 4" kulistych). Szkoda ¿e wci±¿ nad tob± wisi ten do³ek. Ale ciesz sie przeca nie d³ugo bedzie rok akademicki, wiadomo imprezki i...nauka... Twisted Evil
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Piroman2



Do³±czy³: 12 Maj 2002
Posty: 834
Sk±d: z mo¼dzierza ;)

PostWys³any: Pon Wrz 10, 2007 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

npiro napisa³:
[...]nastraja bardzo nostalgicznie. Co¶ jak podsumowanie pewnego bogatego okresu w ¿yciu, który skoñczy³ siê bezpowrotnie.


Trzeba przyznaæ ¿e trafi³e¶ w 10 - ±tke Smile w moim przypadku.
Najlepsze ¿e podk³ad muzyczny dobrany, nie specjalnie je¶li chodzi o nazwê, a tak akurat te¿ spasowa³o.. Los Endos Rolling Eyes
Ale spoko damy rade..

lampek napisa³:
Ale ciesz sie przeca nie d³ugo bedzie rok akademicki, wiadomo imprezki i...nauka..


Ta i gdyby tutaj chocia¿ by³o weso³o, a te ca³e studia to niech chuj strzeli, bo ja chyba nie trafi³em Confused I w tej kategori posz³o kiepsko.. znajd± siê pojebancy i oczeikwany kierunek staje siê najwiêkszym gównem, a cz³owiek czuje siê wydymany...
Jak kto¶ siê wybiera na Politechnikê ¦l±sk± to mo¿na mnie tam znale¼æ bo jeszce mi to troche zajmie.. zw³aszcza w takim tempie Rolling Eyes
co za pojebany rok 07

_________________
Szelka jest ma³ym nasionkiem, z którego na niebie wyrasta piêkny kwiat.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
macabra



Do³±czy³: 16 Sty 2005
Posty: 31
Sk±d: Pu³tusk

PostWys³any: Pon Wrz 10, 2007 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piroman2 napisa³:


Ta i gdyby tutaj chocia¿ by³o weso³o, a te ca³e studia to niech chuj strzeli


Co ty niepowiesz... ja mam 5 poprawek w kampani wrze¶niowej qrwa, Siedze teraz i zakuwam ,a raczej zakur...iam....
a ja siê ju¿ kurva podda³em..


EDIT: ja w sumie walcze jeszcze - czyli Vita buerlecithinka, kawusia i do przodu. Ale warunek mnie czeka zapewne z jeden. Huk tam - pipeprzyæ to w czapke... Dzi po egzaminie standardowo sie nawali³em i mam dzieñ chilllouta Wink
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
simsigver
Go¶æ





PostWys³any: Wto Wrz 11, 2007 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A s³ysza³em, ¿e 3-ci rok ze 2-3 lata mo¿na siê babraæ Mad

Uznanie dla mistrza Twisted Evil

Pozdr Wink
Powrót do góry
IrkaceK



Do³±czy³: 23 Lip 2002
Posty: 214
Sk±d: te piêkne kolory ?

PostWys³any: Wto Wrz 18, 2007 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak ludzie ssali, ze az limit sie wyczerpal.

Filmik wypalilem sobie na dvd i jak bede mial chwile to na TV sobie ogladne Wink


Pozdrowka!

_________________
Koniec z praktyka amatorska Sad
www.PyroGarage.pl - Akcesoria pirotechniczne, odczynniki oraz lonty!
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
hemist
Go¶æ





PostWys³any: Pon Pa¼ 01, 2007 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cos cudownego, dawno tu nie zagladalem, ale czasami patrze co sie wyrabia tutaj. Dalej pieknie leci.
Pozdrowienia dla Piromana2 Wink
Powrót do góry
Piroman2



Do³±czy³: 12 Maj 2002
Posty: 834
Sk±d: z mo¼dzierza ;)

PostWys³any: Wto Lut 14, 2012 1:05 pm    Temat postu: pokaz nocny, chemikalia 2011 Odpowiedz z cytatem

Witam
Doszed³em, ¿e to dobry temat, aby tutaj to wrzuciæ. Wrzucam stary filmik, który i tak pewne s³u¿by skopiowa³y do siebie (i nie tylko ten), wiêc co mi tam Wink
Jak mo¿na ³adnie wyrzkostaæ pirotechnikê, przedstawiam na poni¿szym filmiku
LINK do You Tube

G³ównie SM 2", gwiazdy: Ruby Red, Emerald Green, Russian Blue#4, Shimizu Blue, Violet Shimizu#2, Golden TT, ogólnie chryzantemy inne, D1 glitter, Better Pearl (glitter w roman candlesach - tj. rzymskich ogniach).
Lift: Czarnuch
Szelka, która wybuch³a (3" sph z green metallic by Bleser) niestety nie jest ujêta na filmie, ale widaæ j± na innymi filmiku, który równie¿ jest na YT (nie mój).
Odpalane elektrycznie (siedzia³em przy zapalarce), okaza³o siê, ¿e wcze¶niejszy plan by³ pó¼niej ma³o przydatny, kiedy parê rzeczy zawido³o...
Ach... stare dzieje Very Happy
pzdr. serdecznie starych wyjadaczy upadaj±cego forum
ps wrzucê jeszcze parê innych filmików na YT. Co mi tam - i tak mnie znaj±. Przy okazji pozdrawiam czytaj±cych to forum.
P2

_________________
Szelka jest ma³ym nasionkiem, z którego na niebie wyrasta piêkny kwiat.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Spanner



Do³±czy³: 31 Mar 2010
Posty: 240

PostWys³any: Wto Lut 14, 2012 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ja czeka³em na taki moment... W³a¶nie skoro w³adze i tak maja ju¿ nasze dane to co by by³o tego nie wrzuciæ? Dwa razy nas za to samo nie ukaraj±.
_________________
Niebo to p³ótno ja trzymam pêdzel ale nie umiem malowaæ wiec i tak gówno wyjdzie..
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
antyvlad



Do³±czy³: 07 Cze 2009
Posty: 83
Sk±d: to wiesz?

PostWys³any: Wto Lut 14, 2012 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypominaj± siê dawne czasy Wink
Piêkny pokaz, zw³aszcza zielone gwiazdy no i brzêczki Smile
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
radekpopiell



Do³±czy³: 07 Pa¼ 2013
Posty: 1
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Pa¼ 07, 2013 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam obejrzeæ:

studio.wp.pl/i,Mistrzostwa-w-pokazach-fajerwere,mid,283363,wideo.html

szkoda ¿e przegapi³em na ¿ywo.

Wie kto¶ mo¿e czy jest co¶ takiego jak mistrzostwa ¶wiatowe w sztucznych ogniach. Gdzie walczy siê kto poka¿e najaldniejsze sztuczne ognie. kiedy¶ w telewizji ogl±da³em takie mistrzostwa i ciekawy jestem czy w dalszym ci±gu kto¶ je organizuje Smile

_________________
luminosfera.pl
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Fajerwerki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP