Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna FORUMPIROTECHNICZNE.PL
Forum Pirotechniczne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Broñ w samoobronie.
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Inne (militaria)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Rasta_Man



Do³±czy³: 10 Wrz 2006
Posty: 8

PostWys³any: Sob Lis 04, 2006 11:06 am    Temat postu: Broñ w samoobronie. Odpowiedz z cytatem

Czy ma kto¶ plany pistoletów gazowych?

My¶lê nad wielostrza³owym pistoletem amunicj±, do którego bêdzie zbiornik z ekstraktem z chilli i sprê¿onym powietrzem tylko jeszcze my¶le nad odpowiednim zaworkiem (wiecie ¿eby w jednej chwili wyrzuca³o spor± ilo¶æ gazu a nie tak jak w spraju, ¿e jest ci±g³y strumyczek Very Happy)
Pozatym da to te¿ dzia³anie psychologiczne (no napastnik chyba bardziej przestraszy sie klamki ni¿ dezodorantu Laughing )
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Cichy



Do³±czy³: 15 Kwi 2006
Posty: 402
Sk±d: z domowego zacisza.

PostWys³any: Sob Lis 04, 2006 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rasta_Man napisa³:
Mam takie pytanka:
Pozatym da to te¿ dzia³anie psychologiczne (no napastnik chyba bardziej przestraszy sie klamki ni¿ dezodorantu Laughing )


A jak siê nie przestraszy i wyci±gnie swoj±?? hê...? Idea

_________________
Pozdro. Cichy
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Adres AIM
Rasta_Man



Do³±czy³: 10 Wrz 2006
Posty: 8

PostWys³any: Sob Lis 04, 2006 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cichy napisa³:
Rasta_Man napisa³:
Mam takie pytanka:
Pozatym da to te¿ dzia³anie psychologiczne (no napastnik chyba bardziej przestraszy sie klamki ni¿ dezodorantu Laughing )


A jak siê nie przestraszy i wyci±gnie swoj±?? hê...? Idea

A) watpie aby przeciêtny dresik mia³ w kieszeni broñ inn± niz nó¿ (ew. wiatrówka)
B)a od czego mamy gaz? (zreszt± jak zobaczysz ze co¶ wyci±ga to pam i w nogi Very Happy)
C) Ryzyko zawsze istnieje
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
_Vincenzo_



Do³±czy³: 03 Lip 2003
Posty: 253
Sk±d: z MatPlanety

PostWys³any: Sob Lis 04, 2006 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rasta_Man napisa³:
Mam takie pytanka:
2. Czy ma kto¶ plany pistoletów gazowych?


Jesli chcesz juz poruszac tematyke pistoletow gazowych to sa do tego inne zalozone juz tematy i tam wlasnie odsylam.

Cichy napisa³:
A jak siê nie przestraszy i wyci±gnie swoj±?? hê...?


Myslisz ze kazdy dres chodzi z giwera w kieszeni?? Nie badz smieszny, wiekszosc z nich uwaza sie za bogow ktorzy moga wszystko i mysla ze kazdy juz sra po gaciach jak tylko ich zobaczy. Reszta jest za tepa zeby znalezc i kupic na necie chociazby gazowke, a co tutaj mowic o ostrej. Co najwyzej moze miec nozyk lub cus rownie nieszkodliwego.
W tym wypadku gazik sprawdza sie az milo. Celujesz w okolice brody i ciagniesz do gory. W opcji jest jeszcze wyplacenie mu buta i oddalenie sie pospiesznie zanim koles zacznie reagowac.

_________________
_Vincenzo_
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
CTX
Go¶æ





PostWys³any: Sob Lis 04, 2006 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo¿e, rozwlacie mnie ch³opaki...

Cytat:
Co najwyzej moze miec nozyk lub cus rownie nieszkodliwego.

Je¶li uwa¿asz, ¿e no¿yk jest czym¶ nieszkodliwym, to powodzenia...
Dosta³e¶ kiedy¶ no¿em ? Ja dosta³em, ma³e dra¶niêcie ale po kilku chwilach i tak pad³em bez si³. Zwykle wystarczy jedno pchniêcie i bye.
Za du¿e ryzyko na przegran± w walce z no¿ownikiem. I jeszcze jeden minus-przegrana nie bêdzie oznaczaæ siniaka pod okiem ale ¶mieræ.
Z takiego pojedynku wychodzi jeden ¿ywy albo 2 martwych Rolling Eyes
Ja bym siê nie ba³ nawet chloroacetonu za³adowaæ w butelkê. Jak kto¶ wyskakuje i chce biæ to musi siê pogodziæ, ¿e ja jako napadany mogê siê przestraszyæ, wyci±gn±æ nó¿/klamke...Jest w pe³ni ¶wiadomy, ¿e bêdê siê broni³. Wiêc moja koncepcja jest nastêpuj±ca. Jak ju¿ atakowaæ gazem to mocnym Rolling Eyes

Pozdrawiam
Powrót do góry
_Vincenzo_



Do³±czy³: 03 Lip 2003
Posty: 253
Sk±d: z MatPlanety

PostWys³any: Sob Lis 04, 2006 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CTX napisa³:
Je¶li uwa¿asz, ¿e no¿yk jest czym¶ nieszkodliwym, to powodzenia...

Pozdrawiam


Nie dostalem nozem ale i tak uwazam go za malo efektywny. Zaklad ze ja szybciej uzyje gazu niz Ty zdazysz noz wyciagnac?
Podkreslam teraz, ze nie uwazam nozy za malo niebezpieczne bo niebezpieczna sa, ale za malo efektywne. Za duzo klopotu i roboty z nimi.

Pozdrawiam

_________________
_Vincenzo_
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Jacek R.



Do³±czy³: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Sk±d: Z ³±k Arkadii a tak serio Kraków

PostWys³any: Sob Lis 04, 2006 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

inaczej: ja zadam Ci cios zanim Ty wyci±gniesz gaz bo zwykle napada sie zno¿em a broni gazem a nie odwrotnie...
_________________
Czasem okoliczno¶ci zmuszaj± cz³owieka do porzucenia swojej dawnej dzia³alno¶ci Sad
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Adres AIM
Cichy



Do³±czy³: 15 Kwi 2006
Posty: 402
Sk±d: z domowego zacisza.

PostWys³any: Sob Lis 04, 2006 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem jak ju¿ napadnie Was kto¶ z no¿em to gaz jest niczego.

1. On nie mówi mam nó¿ i Ci go wbijê. Tylko wbija Ci go odrazu wiêdz nie zd±¿ysz wyci±gn±æ ¿adnej psikawki. Evil or Very Mad
2. Jak ju¿ bedziesz mia³ mo¿liwo¶æ do obrony to zapomnisz o gazie, staniesz w takim szoku ¿e nie bedziesz wiadza³ gdzie masz portfel i jak siê nazywasz a co tam dopiero gaz. Evil or Very Mad

Czyta³em kiedy¶ artyku³ na temat ataku no¿em na funkcionariusza z broni± paln± i wiecie cow te¶cie na odleg³o¶ci 4,5 m tylko jeden ze 128 uczestników prze¿y³ atak, co dawa³o wspó³czynnik prze¿ycia 0,8 %.

Podkre¶lam to by³a broñ palna a co mówi±c o gazie..... Rolling Eyes

Artyku³.
http://www.giwera.pl/artykuly/2004/09/20/bknoz.htm

P.S. Gazem to mo¿na siê broniæ przed go¶ciem "cwaniakiem', który
podchodzi z koleg± i mówi daj na piwko lub dawaj portfel a jak nie to plomba w nos.Ewentualnie przed psem. Wink

_________________
Pozdro. Cichy
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Adres AIM
Tomash
dostêp próbny do MW


Do³±czy³: 27 Sty 2003
Posty: 382
Sk±d: Z nieba do nieba, oby nie za szybko...

PostWys³any: Sob Lis 04, 2006 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako wielokrotna ofiara napadów - g³ównie nieudanych, odpowiem na tê "sprzeczkê".
1. Tak stajesz jak wryty, na moment. Nikt nie wbije Ci no¿a od razu, to nie dziki zachód. Nawet dres wie ¿e za zabójstwo ³atwo trafiæ do paki. Raczej wyjmie nó¿ i pomacha Ci przed nosem. Ja mia³em czas wyj±æ dwie pa³ki na ³añcuchu, wytr±ciæ mu nó¿, ³ami±c palce, uderzyæ profilaktycznie w okolice bioder (boli jak cholera) i oddaliæ siê szybkim krokiem.

2. Nó¿ nieefektywny? Od ciosu zadanego "w kichy" po¿egnasz siê z ¿yciem w 1-3s. Najbezpieczniej oberwaæ w klatkê piersiow±. Je¶li nó¿ zostanie po¿yjesz z 20min. Szyja czy serce, zgon w 1s. W brzuch - tracisz przytomno¶æ po 2s, ¶mieræ 4-6s. Fajnie? No a jak spróbujesz uciekaæ sprawny dresik mo¿e rzuciæ no¿em... to dopiero by³by pech co nie?

S³owem jak masz gaz, nó¿, gnata, cokolwiek, najpierw u¿yj, potem sie zastanawiaj. Niestety takie s± realia. Mnie napadano z 4 razy, zawsze wychodzi³em ca³o. Pamiêtaj cokolwiek masz w rêce, daje Ci przewagê, przeciwnik siê tego nie spodziewa.

Co do produkcji gazu. Dodatek alkoholu jest konieczny, poza tym dodajemy go PO ostudzeniu, czekamy jeszcze z 30 min i dopiero s±czymy.

Nabijanie gazem - odradzam nabijaæ do wyrównania ci¶nienia. 1. nie wiadomo kiedy dok³adnie to nast±pi. 2. mnóstwo gazu trafia do zbiornika i stanowi niepotrzebny balast. Nabijanie tak 10s zupe³nie starczy.
Jak chcesz mieæ mocniejszy "psik" powiêksz dziurkê w rozpylaczu, albo nabij puszke po farbie w spray'u i daj capa n.p. NYfatCap albo jak±¶ 6-8 to ma psik Wink.

Prace nad granatami i skuteczno¶ci± gazu wr±. Szukam ¶rodka który uczuli nawet zwyk³± grub± skórê na dzia³anie substancji aktywnych. Myd³o by³oby ok ale niestety... gaz pryska³by pian± Wink a nie o to chodzi.
Pozdr.

_________________
Ju¿ tylko teoretyzujê, potrzeba mi r±czek by rodzinê utrzymaæ Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
_Vincenzo_



Do³±czy³: 03 Lip 2003
Posty: 253
Sk±d: z MatPlanety

PostWys³any: Nie Lis 05, 2006 12:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomash napisa³:

Nikt nie wbije Ci no¿a od razu, to nie dziki zachód. Nawet dres wie ¿e za zabójstwo ³atwo trafiæ do paki. Raczej wyjmie nó¿ i pomacha Ci przed nosem.


O i sam sobie problem rozwiazales. Dlatego wlasnie uwazam ze nozyk jest wysoce nieefektywny. Rozmawiamy caly czas o sytuacji napadania nas przez dresikow osiedlowych ktorzy chca nas "skroic" z telefonu badz gotowki bo im brakuje do wina lub dziennej dawki koksu na silce Smile
Taki dres nawet jak ma noz i go wyciagnie to za cholere go nie uzyje bo bedzie sie bal konsekwencji. Nie wbije Ci go, bo wie ze za to pojdzie pierdziec na dluugi czas. Niestety miejemy swiadomosc ze jesli sie juz posiada jakas bron to trzeba byc gotowym na jej uzycie, dresik noza nie uzyje najwyzej nim pomacha w powietrzu, ale za ten czas sciagnie juz dwie chmury z RMG i zniecheci sie na tyle ze zdazymy spokojnie odejsc.
Dlatego uwazam ze noz w przedstawionej sytuacji jest wysoce nieefektywny.

pozdrawiam

_________________
_Vincenzo_
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Rasta_Man



Do³±czy³: 10 Wrz 2006
Posty: 8

PostWys³any: Nie Lis 05, 2006 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

_Vincenzo_ napisa³:
Tomash napisa³:

Nikt nie wbije Ci no¿a od razu, to nie dziki zachód. Nawet dres wie ¿e za zabójstwo ³atwo trafiæ do paki. Raczej wyjmie nó¿ i pomacha Ci przed nosem.


O i sam sobie problem rozwiazales. Dlatego wlasnie uwazam ze nozyk jest wysoce nieefektywny. Rozmawiamy caly czas o sytuacji napadania nas przez dresikow osiedlowych ktorzy chca nas "skroic" z telefonu badz gotowki bo im brakuje do wina lub dziennej dawki koksu na silce Smile

No niestety mo¿e zdarzyæ sie te¿ tak ze dresik bêdzie potrzebowa³ kasy na co¶ innego (np. heroinê, amfetaminê czy inne ¶cierwo) a wtedy nie bêdzie siê zastanawia³ nad konsekwencjami....

Dobra, ale wróæmy do tematu jutro zaczynam prace nad Pistoletem gazowym. My¶lê nad zastosowaniem zaworu motylkowego (chyba tak siê nazywa ale nie jestem pewien) ze sprê¿yn± powrotn± (tak ¿eby nie ucieka³ od razu ca³y gaz). Ale zastanawiam siê jeszcze nad wyrzucaniem gazu za pomoc± 6mm "¶lepaków" (shorty albo longi jeszcze nie wiem)ale to bêdzie chyba zbyt jak dla mnie Very Happy
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Cichy



Do³±czy³: 15 Kwi 2006
Posty: 402
Sk±d: z domowego zacisza.

PostWys³any: Nie Lis 05, 2006 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ju¿ deresy takiemu pomacha³y na moim osiedlu {Nowa Huta os. Kalinowe}. Chcia³y papierosa on siê nie zgodzi³ i nó¿ w klacie.Drugi przypadek na osiedlu obok by³ ju¿ ¶miertelny. By³o o tym g³o¶no wiec mo¿e wiecie.

Radze siê tak nie nastawiaæ "pomacha i pójdzie" bo niewiadomo na kogo trafimy. Czeba liczyæ na najgorsze.

Pzdr. Cichy

_________________
Pozdro. Cichy
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Adres AIM
Jacek R.



Do³±czy³: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Sk±d: Z ³±k Arkadii a tak serio Kraków

PostWys³any: Nie Lis 05, 2006 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem, w koncu tez jestem z krkowa. Mam ju¿ w g³owie dobry chyba pomys³ na miotacz gazu o zasiêgu do¶æ sporym ale nie wiem czy to bedzie dzia³a³o... Zasada dzia³ania aerografu, naped sprezonym gazem do zapalniczek Smile

Powoli zaczynam próby, zobaczymy co z tego wyjdzie. Koñcówkê od dezodora troche prerobie zeby psika³o strumyczkiem a nie mgie³k±, to ju¿ opracowa³em.

_________________
Czasem okoliczno¶ci zmuszaj± cz³owieka do porzucenia swojej dawnej dzia³alno¶ci Sad
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Adres AIM
GhosT



Do³±czy³: 14 Wrz 2005
Posty: 112

PostWys³any: Nie Lis 05, 2006 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomash napisa³:
Myd³o by³oby ok ale niestety... gaz pryska³by pian± Wink a nie o to chodzi.
Pozdr.


Niektóre komercialne rozpylacze gazu wyrzucaja w³asnie pianê wiêc nie by³o by to takie z³e rozwi±zanie Wink
...............
A co do tej ca³ej dyskusji o dresach etc.

Zgadzam sie ¿e nie wolno lekcewa¿yæ zagro¿enia, bo to mo¿e byæ jaki¶ kmiotek bez jaj a mo¿e byc poprostu ¶wir który jest gotowy zabiæ. Wiêc nale¿y oceniæ swoje si³y, jak wyskoczy 2 bez jakiej kolwiek broni to mo¿na sprubowaæ walczyæ, gaz pieprzowy za³atwi³ by tu sprawê w wiêkszo¶ci przypadków (chyba ¿e dlikwenci wci±gaj± dziennie pieprz nosem Laughing ). Co do sytuacji z no¿em, ok ziomek stoi 0,5 metra od ciebie wymachuje no¿em i rzuca jakie¶ zgrabne hase³ka typu "komóra albo ¿ycie" pod pretekstem siêgniêcia po portfel mo¿emy wycign±æ gaz i zaspokoiæ ciekawo¶æ napastnika co do jego zawarto¶ci. W przypadku ataku to te¿ nie taki problem, mozna odskoczyæ, przeciez nie bedziecie stali jak ko³ek Wink . Tak wiêc s±dze ¿e gaz to ca³kiem przyzwoity ¶rodek obrony.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
CTX
Go¶æ





PostWys³any: Nie Lis 05, 2006 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haha...odskoczysz? Laughing
Prêdzej siê zesram na kwadratowo.
Powrót do góry
Achtung



Do³±czy³: 26 Lut 2003
Posty: 317
Sk±d: Londyn

PostWys³any: Nie Lis 05, 2006 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacku R gaz do zapalniczek to raczej g³upawy pomys³ Laughing jak pewnie nie jeden z nas zauwa¿y³ ten gaz lubi byæ w stanie ciek³ym i raczej wolno paruje czego konsekwencj± bedzie s³abe ci¶nienie. u¿yj green gasu do asg. a tak szczerze to jestem przeciwko gazom itp lepiej zaopatrzeæ siê w jak±¶ pa³e albo hydrowargotargacz- tzn taki kwiatuszek co siedzi na starych zaworach do wody. chyba nie musze t³umaczyæ jak sie u¿ywa? a je¿eli kto¶ sie strasznie boi u¿ywaæ si³y swoich miê¶ni to ju¿ najlepiej ten gaz kupiæ a nie papraæ siê. my¶le ¿e dresik by sie jeszcze bardziej zdenerwowa³ gdyby co¶ czym dosta³ w morde tylko ¶mierdzia³o i swêdzia³o Laughing
_________________
wierz±cy nie praktykuj±cy Wink
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
GhosT



Do³±czy³: 14 Wrz 2005
Posty: 112

PostWys³any: Nie Lis 05, 2006 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CTX napisa³:
Haha...odskoczysz? Laughing
Prêdzej siê zesram na kwadratowo.


No ch³opie zanim go¶ciu sie zamachnie ja juz bede metr dalej... i aj tu nie mówie o ataku z zaskoczenia Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
szpaner



Do³±czy³: 11 Pa¼ 2004
Posty: 561

PostWys³any: Nie Lis 05, 2006 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co z "niezbilansowanymi chemicznie" ?
Jak kto¶ jest na gazie, to na ogó³ lepszy efekt jest jak mu siê gaz w dupê wsadzi ni¿ próbuje psikaæ.

ps: gaz dusz±cy nie by³by skuteczniejszy?
ps2: ciekawy temat

_________________
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Tomash
dostêp próbny do MW


Do³±czy³: 27 Sty 2003
Posty: 382
Sk±d: Z nieba do nieba, oby nie za szybko...

PostWys³any: Pon Lis 06, 2006 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HAHAHAHAHAHAAAAAAAAAA bo umre ze ¶miechu...
Achtung napisa³:
Jacku R gaz do zapalniczek to raczej g³upawy pomys³ Laughing jak pewnie nie jeden z nas zauwa¿y³ ten gaz lubi byæ w stanie ciek³ym i raczej wolno paruje czego konsekwencj± bedzie s³abe ci¶nienie. u¿yj green gasu do asg.

HAHAHAHahahahahahahaaaaa ... ok przeeehehehesz³o mi.
Panie Achtung, gdyby zapozna³ siê Pan z zawarto¶ci± puszki green gasu. Wiedzia³by Pan ¿e jest to czysty Propan-Butan z dodatkiem olejku silikonowego do smarowania broni. NIC poza tym zatem hehehe Pañski tekst by³ okrótnie zabawny.
Apropos skuteczno¶ci no¿a, je¶li my go mamy, jest niewiarygodnie skuteczny. Jak przeciwnik jest daleko nawet rzuciæ nim mo¿na.
Je¶li ma go dresik jest ju¿ mniej kolorowo. Dresik z no¿em stoj±cy na wyci±gniêcie rêki jest ¶miertelnym zagro¿eniem. W takiej sytuacji trzeba zacz±æ uciekaæ, gdy dresik ruszy za nami, pryskamy i wiejemy w bok, wszystko by zej¶æ mu z drogi. Je¶li walnie no¿em na o¶lep, mamy szanse ¿e nie wbije go tylko nas zatnie. Ale nawet to nie bêdzie nas ratowaæ.
Je¶li jest ich wiêcej i nas otocz±... lepiej oddaæ portwelik i grzecznie daæ im odej¶æ. Ew. jak zaczn± odchodziæ próbowaæ kontrataku w celu odzyskania naszej w³asno¶ci. Takie s± realia. "I herkules >ty³ek< kiedy wrogów kupa" jak mawia³ mój kolega. Nie jeste¶ RAMBO wiêc lepiej nie szar¿uj.
Nale¿y te¿ zadbaæ ¿eby gaz, nie wygl±da³ jak gaz bo jak bêdzie ich wiêcej mog± nas obszukaæ i sami nim oberwiemy.

Pozdrawiam Tomash.

_________________
Ju¿ tylko teoretyzujê, potrzeba mi r±czek by rodzinê utrzymaæ Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Jacek R.



Do³±czy³: 03 Wrz 2004
Posty: 1223
Sk±d: Z ³±k Arkadii a tak serio Kraków

PostWys³any: Pon Lis 06, 2006 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Achtung twoja wypowied¼ jest raczej g³upawa bo sam nie raz strzelalem na gazie do zapalniczek jak sie GG skoñczy³ a ponadto my¶lisz ze co masz w dezodorantach i od¶wie¿aczach powietrza?
_________________
Czasem okoliczno¶ci zmuszaj± cz³owieka do porzucenia swojej dawnej dzia³alno¶ci Sad
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Adres AIM
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUMPIROTECHNICZNE.PL Strona G³ówna -> Inne (militaria) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników na tym forum
Nie mo¿esz pobieraæ plików z tego forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Protected by Anti-Spam ACP